Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

ala je izujedao jadne usneeeeeeeeeee :teehee:

aw lijep provod :huglove:

hvala na lijepim slichicamaaaa:teehee*

xoxoxoxox

 

jadne? ja bi se rado mijenjala s njima!:aah:

i ja se pridružujem lijepim željama!!!

zabavi se!!!:wink2:

 

jooooj što su vam slike mrak; topim se ovde

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja više volim ove malo prirodnije' date=' da nisu mnogo ušminkane...:blush-anim-cl:

hahah ,cool!

[img']http://i876.photobucket.com/albums/ab329/crnobeli/Mika/exposicion.jpg[/img]

 

A ova je baš onako, što Kat kaže weeeeeeeeeeeee:wub2:

IMG_1649-1.jpg

 

 

Jao, Hormončići moji! :roftl::group_hug:

Hvala!:wink2:

 

Jeste li videle da su Ruskinje zaskočile Miku na aerodromu? Čoveče, i slikale ga.:mf_rosetinted: Nemam reči. Mi ćemo biti poslednji u svemu.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam sve sto sam zaostala procitala:loco:

Znate da NO. 3 neće imati nikakve veze sa prva dva?! Biće nešto između Carpentersa' date=' Cardigansa i popa '90-tih...

 

Jao,a večeraske Rumunija[/quote']

Ha?! Eto ti ga sad! U svakom slucaju, posto uvek kaze kako su u LICM teme iz detinjstva, nursery rhymes, pa TBWKTM logican nastavak-tinejdz period, ja se nadam da ce treci biti za odrasle!

 

 

a mi nismo u kontejneru :no:

Ne znam zašto' date='ali ja baš verujem da će biti drugačiji.Iskreno,to me malko plaši, al' razumem i njegovu potrebu da menja nešto... Samo da ne bude kao Gave It All away!

 

 

U nekom je rekao kao je zbog uzimanja teme iz života drugih ljudi izgubio par prijateljstava a onda rečenica uz osmeh ''I guess it's a small price for the good song!''

 

 

[/quote']

sto se mene tice, i treba da bude nesto drugaciji, kad bi i dalje nastavio da fura identicno, pa smorio bi i nas..a kamo li ostale...

 

ma to on preteruje! ne bi mu bilo prvi put:naughty: setimo se samo Gertrude (Gertruda?) koji je zauzeo prvi sprat autobusa:aah:

hi there

I don't know Serbian.. But I'd like to join for the chat ^^

Hi Heidi, nice to meet you!

 

(one of my favorite childhood books :teehee:)

vat d fak??!

indeed:mf_rosetinted:

 

mislim da je u pitanju raspored, oni su u NS doputovali, otpevali i otperjali, Ivona je i pitala mamu p jesu li ista pogledali i ona je rekla - nista! bas nista, i da odmah posle certa idu, tako da nekom drugom prilikom.

Evo i mene

dobro nam dosla Jasmina!:biggrin2:

 

Ma ne znam, imam utisak da su svi ostavili bolji utisak od nas.

Evo i ovi Letonci u Rumuniji napraviše intervju s njim, i Rusi, kod nas ni pomena.

Ceo njegov bend je otišao ranije u Rusiju, zadržali se u Bukureštu i sve...

Mi smo pukli ko zvečke, a rumunski mediji samo trube o njemu.

Ništa mi nismo, i ne očekujem da će ovde doći uskoro.

A telefon i laptop, pa nešto ne verujem da je samo to razlog, zaboravio bre čovek, kod da nije ni bio. A za to smo mi krivi.

Noćas smo Keti i ja gledale Exit 2006, kakvi nastupi, a od njega ništa....Niti će ga biti u to sam ubeđena. Kratko je potrajala naša radost.

Izvinite na negativnim vibracijama.

jaoj, vi bas smraciste! mislim da on osim samog koncerta nije ni imao vremena za druge utiske. koncert je bio dobar, a sto ga mediji nisu bolje propratili, mi tu ne mozemo nista...ali jeste bas bezveze sto se samog Exit tima tice, secam se proteklih godina su uvek bili intervjui sa izvodjacima, a sada s njim - sipak! ko ce ga znati do koga je to. s bozirom na sve okolnosti mislim da je ipak najvaznije to sto je sam nastup bio dobar, sa dobrom povratnom reakcijom publike.

 

Volela bih da smo culi nesto vise od Mine, kako je njeno host iskustvo izgledalo i kako se njoj cini da je njima bilo.

 

 

A mozda mi to sve previse i analiziramo. Cini mi se da smo, generalno, kao drustvo, isfrustrirani imidzom (sto kreiranim, sto realnim) iz tih nesretnih 90ih i da zbog toga previse brinemo sta ce neko misliti kada dodje. A, evo ja npr. mslim da smo uber cool :biggrin2::roftl: Uvek kad ovako negde odem na par dana toliko sve pozelim, i toliko sve sto me nervira zaboravim, da mi deluje ovo kao najlepse mesto i najbolji ljudi:roftl: Brzo me prodje, doduse:naughty:

Bojana' date=' zar Rusi ne pokupe uvek sav kajmak?!

 

A,što se tiče bila-ne bila na scen i smaranja- ja se baš osećam cool kad kažem da me je mama P 2x pitala, a ja se kulturno zahvalila!

 

[/quote']

ne kapiram

 

 

haha, jeste skroz je cool...a ja ponekad stanem pa ne verujem da sam igrala na bini sa njim:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam sve sto sam zaostala procitala:loco:

 

Ha?! Eto ti ga sad! U svakom slucaju, posto uvek kaze kako su u LICM teme iz detinjstva, nursery rhymes, pa TBWKTM logican nastavak-tinejdz period, ja se nadam da ce treci biti za odrasle!

 

 

a mi nismo u kontejneru :no:

 

sto se mene tice, i treba da bude nesto drugaciji, kad bi i dalje nastavio da fura identicno, pa smorio bi i nas..a kamo li ostale...

 

ma to on preteruje! ne bi mu bilo prvi put:naughty: setimo se samo Gertrude (Gertruda?) koji je zauzeo prvi sprat autobusa:aah:

 

Hi Heidi, nice to meet you!

 

(one of my favorite childhood books

 

indeed

 

mislim da je u pitanju raspored, oni su u NS doputovali, otpevali i otperjali, Ivona je i pitala mamu p jesu li ista pogledali i ona je rekla - nista! bas nista, i da odmah posle certa idu, tako da nekom drugom prilikom.

 

dobro nam dosla Jasmina!

 

 

jaoj, vi bas smraciste! mislim da on osim samog koncerta nije ni imao vremena za druge utiske. koncert je bio dobar, a sto ga mediji nisu bolje propratili, mi tu ne mozemo nista...ali jeste bas bezveze sto se samog Exit tima tice, secam se proteklih godina su uvek bili intervjui sa izvodjacima, a sada s njim - sipak! ko ce ga znati do koga je to. s bozirom na sve okolnosti mislim da je ipak najvaznije to sto je sam nastup bio dobar, sa dobrom povratnom reakcijom publike.

 

Volela bih da smo culi nesto vise od Mine, kako je njeno host iskustvo izgledalo i kako se njoj cini da je njima bilo.

 

 

A mozda mi to sve previse i analiziramo. Cini mi se da smo, generalno, kao drustvo, isfrustrirani imidzom (sto kreiranim, sto realnim) iz tih nesretnih 90ih i da zbog toga previse brinemo sta ce neko misliti kada dodje. A, evo ja npr. mslim da smo uber cool :biggrin2::roftl: Uvek kad ovako negde odem na par dana toliko sve pozelim, i toliko sve sto me nervira zaboravim, da mi deluje ovo kao najlepse mesto i najbolji ljudi:roftl: Brzo me prodje, doduse:naughty:

 

ne kapiram

 

 

haha, jeste skroz je cool...a ja ponekad stanem pa ne verujem da sam igrala na bini sa njim:blush-anim-cl:

 

Da, sve je to tačno, ali ni traga ni glasa od njega samog o Exitu (bez obzira što je izgubio mobilni i to), a evo sada tvituje i iz Rumunije i Rusije, i svi sa MFC a to pozdravljaju i raduju se.

Mislim da je njegov nastup bio odličan, ali je pao u senku zbog ostalih mnogo agresivnijih osoba. Pa proverite samo Lenine tvitove i šta mu je rekla n aerodromu. Da je neko od nas džonjao na beogradskom airportu sa korpom cveća svi bi rekli da smo napadne.:aah:

Link to comment
Share on other sites

e46ee4f5401c427e8f0943f5e7da4a84.jpg

sta li je njega u tom momentu bilo spopalo :lmfao: susa:naughty:

Nego' date='sad sam kopala po forumu..neki ljudi su ga slišali i po 15, 20 puta! A mi mučenici....[/quote']

suzi je na egzitu bio cetrnaesti koncert...ali mislim da ipak jedna dama iz londona prednjaci...ako je sa ovom poslednjom turom nije pretekla izvesna nemica:naughty: ili mozda ona olga?

Ja ću vas posmatrati u užasu i držaću defibrilator u rukama' date=' da reanimiram jadnička...ili vas... [/quote']

:lmfao:

 

1)ko je albert?

2)shta je sziget?

:lmfao:

 

sto se Alberta tice, ja mislim da neko ko je toliko zaludan i blesav mora biti neko sa MFCa

 

 

muzicki festival u madjarskoj

 

 

J

A ova je baš onako' date=' što Kat kaže weeeeeeeeeeeee:wub2:

[img']http://i876.photobucket.com/albums/ab329/crnobeli/Mika/IMG_1649-1.jpg[/img]

 

 

Jao, Hormončići moji!

 

auuuuuuuuu:wub2: zaista ne razumem kako njega vise ljudi ne voli..tj kako ne postoji opste, planetarno, ludilo za njim:naughty::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Da, sve je to tačno, ali ni traga ni glasa od njega samog o Exitu (bez obzira što je izgubio mobilni i to), a evo sada tvituje i iz Rumunije i Rusije, i svi sa MFC a to pozdravljaju i raduju se.

Mislim da je njegov nastup bio odličan, ali je pao u senku zbog ostalih mnogo agresivnijih osoba. Pa proverite samo Lenine tvitove i šta mu je rekla n aerodromu. Da je neko od nas džonjao na beogradskom airportu sa korpom cveća svi bi rekli da smo napadne.:aah:

pa jeste...ali sta da se radi...ne mozemo ga naterati...ali ipak, jos je u martu sam znao da dolazi (za Rumuniju je morao da pita menadzera:naughty:) mislim da je on ipak nase postojanje i dobar koncert lepo primio k znanju:original:

 

 

istina:naughty: ja bih verovatno prva rekla da nema smisla da ga tako zaskacemo..ja sam vise za slanje u hotelsku sobu:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

pa jeste...ali sta da se radi...ne mozemo ga naterati...ali ipak, jos je u martu sam znao da dolazi (za Rumuniju je morao da pita menadzera:naughty:) mislim da je on ipak nase postojanje i dobar koncert lepo primio k znanju:original:

 

 

istina:naughty: ja bih verovatno prva rekla da nema smisla da ga tako zaskacemo..ja sam vise za slanje u hotelsku sobu:blush-anim-cl:

 

Ili u onaj BS gde ste vi bile.:naughty:

Znao je, ali onda je iskočila Italija dva koncerta pre nas, a on to ne propušta. I opet ide u Italiju 2 puta u avgustu. Jeste, lepo je to primio k znanju, samo mislim da će publicitet koji će na kraju posle pokupiti Rusi i konkretno jedna osoba koju ja zaista ne mogu da smislim zbog svojedobnih izjava na MS i drugde o nama Srbima zaista nezaslužena. Eto, samo to me boli:sad:

Valjda zna da je bio u Srbiji, bar to.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ili u onaj BS gde ste vi bile.:naughty:

Znao je, ali onda je iskočila Italija dva koncerta pre nas, a on to ne propušta. I opet ide u Italiju 2 puta u avgustu. Jeste, lepo je to primio k znanju, samo mislim da će publicitet koji će na kraju posle pokupiti Rusi i konkretno jedna osoba koju ja zaista ne mogu da smislim zbog svojedobnih izjava na MS i drugde o nama Srbima zaista nezaslužena. Eto, samo to me boli:sad:

Valjda zna da je bio u Srbiji, bar to.:aah:

daa, ali kad nista nismo znali, ni kada, ni cime, ni gde stize...

 

aaa, da...ja sam odlucila da te nesrecno formulisane izjave pripisem online prevodiocu:mf_rosetinted:

 

ma zna sigurno! njegov otac je mislio da je Egzit u Poljskoj, ali on mora da zna!:aah:

Jeste videle novi intervju? Mika je *opet* singl! A još u Japanu bio sa nekim! :naughty: Pa da... to raskinuo čim je mene upoznao :mf_rosetinted:

niiisam! je l'? u tolikom sam zaostatku sa ovim domacim threadovima da nisam jos stigla po stranim da provrsljam:naughty:

 

a ne bi me cudilo ni da to samo tako lupi zavisno kako mu naidje:naughty:

 

aaaa, jeste, sigurno je to u pitanju, ali vidis cuti, pritajio se, nista ne preduzima dok ne postanes punoletna, da ne zavrsi u apsani!:naughty:

 

kad smo kod Mike i apsane prosto mi se samo namece...conjugal visitations :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

pa jeste...ali sta da se radi...ne mozemo ga naterati...ali ipak, jos je u martu sam znao da dolazi (za Rumuniju je morao da pita menadzera:naughty:) mislim da je on ipak nase postojanje i dobar koncert lepo primio k znanju:original:

 

 

istina:naughty: ja bih verovatno prva rekla da nema smisla da ga tako zaskacemo..ja sam vise za slanje u hotelsku sobu:blush-anim-cl:

 

 

Apsolutno se slažem sa svim što si rekla ,Mary naša slatka!:thumb_yello::blush-anim-cl: Mislim da nema potrebe biti napadan. Koncert na Exitu je prošao mnooooogo bolje nego što je on očekivao, svi su znali textove, dobio je poklončiće...Meni je to poenta, da zna da postojimo, da ga volimo, ali da nismo smaračice....kao neki.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slažem sa svim što si rekla ' date='Mary naša slatka!:thumb_yello::blush-anim-cl: Mislim da nema potrebe biti napadan. Koncert na Exitu je prošao mnooooogo bolje nego što je on očekivao, svi su znali textove, dobio je poklončiće...Meni je to poenta, da zna da postojimo, da ga volimo, ali da nismo smaračice....kao neki.:teehee:[/quote']

 

Ona Ruskinja nije čista :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ona Ruskinja nije čista :shocked:

 

poslah ti pm :teehee:

 

aj nek' neko prosvetli i mene, 'leba vam:teehee:

 

ja procitah citav thread sa izvestajima iz Rusije:blink: i najinteresantnija informacija koju sam videla je da je bila i neka devojcica sa mamom iz Srbije!

Link to comment
Share on other sites

aj nek' neko prosvetli i mene, 'leba vam:teehee:

 

ja procitah citav thread sa izvestajima iz Rusije:blink: i najinteresantnija informacija koju sam videla je da je bila i neka devojcica sa mamom iz Srbije!

 

i tebi šaljem pm! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti bese cula My Interpretation na Exitu?:roftl:35232_449005860660_537875660_6419821_1170988_n.jpg

 

dosta ljudi ima rupe u secanju i ne seca se svega sto se desilo, ali ti si ipak fenomen, secas se i onog sto nije bilo :lmfao::huglove:

 

neko je pitao kada je rekao "bas ste dosadni" - to je bilo kada je posle WAG otisao sa scene, pa svi vikali MikaMika, on se vratio, rekao da ste dosadni :naughty: (na engleskom!) i otpevao jos GK i L.

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti bese cula My Interpretation na Exitu?:roftl:35232_449005860660_537875660_6419821_1170988_n.jpg

 

dosta ljudi ima rupe u secanju i ne seca svega sto se desilo, ali ti si ipak fenomen, secas se i onog sto nije bilo :lmfao:

 

neko je pitao kada je rekao "bas ste dosadni" - to je bilo kada je posle WAG otisao sa scene, pa svi vikali MikaMika, on se vratio, rekao da ste dosadni :naughty: (na engleskom!) i otpevao jos GK i L.

 

 

:lmfao: :lmfao:Znam, i ja sam se smejala danas kad sam videla! :lmfao:

A,pa na engleskom:sneaky2:, mi se istripovali da je rekao na srpskom....

Link to comment
Share on other sites

Ona Ruskinja nije čista :shocked:

+1:thumb_yello::naughty:

neko je pitao kada je rekao "bas ste dosadni" - to je bilo kada je posle WAG otisao sa scene, pa svi vikali MikaMika, on se vratio, rekao da ste dosadni :naughty: (na engleskom!) i otpevao jos GK i L.

Ja onda imam rupu u secanju :boxed::naughty:

 

Vedrance jel jasnije posle Tamarinog pm ?:teehee:

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy