Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Hej, hej, hvala! Ti si iz Beograda? Tamo imam jednu dragu prijateljicu, nadam se da ću ju posjetiti uskoro. Nisam nikad bila u Beogradu ali čula sam da je prekrasan grad i da je noćni život zakon ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej, hvala! Ti si iz Beograda? Tamo imam jednu dragu prijateljicu, nadam se da ću ju posjetiti uskoro. Nisam nikad bila u Beogradu ali čula sam da je prekrasan grad i da je noćni život zakon ;)

 

Jesam, Shine mi je mama ;) super! Mozemo i da se upoznamo jednom prilikom. :) Jeste, lep je grad! A što se noćnog zivota tiče, samo sam ga par puta iskusila i to ne na splavovima koji su napopularniji :roftl:

Koliko imaš godina? :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome Heidi!!:huglove: glad you joined us here:biggrin2:

 

 

Ljudi..da li ste videli koliko su ovi iz Mikinog benda tvitovali o Rumuniji..pa i sam Mika...?:boxed: rumunska hrana, rumunsko more, rumunsko ovo-ono... Mislim, vat d fak??! :boxed: šta imaju Rumuni što mi nemamo :boxed: Mika ništa nije bio napisao..Imma jedan tvit...Dzimi samo da nikad nije mislio da će doći u Srbiju... a nemoguće je da je koncert tamo bio bolji od Exita! :aah:

 

 

Pa, dobro...ipak su tamo bili skoro 3 dana, a kod nas ni 24 sata, a i Mika je tad izgubio telefon i laptop..pa da mu oprostimo...:blush-anim-cl:

 

 

Jasmina, :welcomeani: ! :flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Pa' date=' dobro...ipak su tamo bili skoro 3 dana, a kod nas ni 24 sata, a i Mika je tad izgubio telefon i laptop..pa da mu oprostimo...:blush-anim-cl:

 

 

Jasmina, :welcomeani: ! :flowers2:[/quote']

 

Ma ne znam, imam utisak da su svi ostavili bolji utisak od nas.

Evo i ovi Letonci u Rumuniji napraviše intervju s njim, i Rusi, kod nas ni pomena.

Ceo njegov bend je otišao ranije u Rusiju, zadržali se u Bukureštu i sve...

Mi smo pukli ko zvečke, a rumunski mediji samo trube o njemu.

Ništa mi nismo, i ne očekujem da će ovde doći uskoro.:boxed:

A telefon i laptop, pa nešto ne verujem da je samo to razlog, zaboravio bre čovek, kod da nije ni bio. A za to smo mi krivi.:sneaky2:

Noćas smo Keti i ja gledale Exit 2006, kakvi nastupi, a od njega ništa....Niti će ga biti u to sam ubeđena. Kratko je potrajala naša radost.

Izvinite na negativnim vibracijama.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam, imam utisak da su svi ostavili bolji utisak od nas.

Evo i ovi Letonci u Rumuniji napraviše intervju s njim, i Rusi, kod nas ni pomena.

Ceo njegov bend je otišao ranije u Rusiju, zadržali se u Bukureštu i sve...

Mi smo pukli ko zvečke, a rumunski mediji samo trube o njemu.

Ništa mi nismo, i ne očekujem da će ovde doći uskoro.:boxed:

A telefon i laptop, pa nešto ne verujem da je samo to razlog, zaboravio bre čovek, kod da nije ni bio. A za to smo mi krivi.:sneaky2:

Noćas smo Keti i ja gledale Exit 2006, kakvi nastupi, a od njega ništa....Niti će ga biti u to sam ubeđena. Kratko je potrajala naša radost.

Izvinite na negativnim vibracijama.:aah:

 

ma nije ni chudo to shto se tiche interview-ova...nashi mediji nemaju POJMA ko publiq zanima ili ko bi ih mogao zanimati in d fjuchr kada bi se malo posvetili njemu...niko oko njega nije skakao da mu treba interview ...a jedva da su ga par puta uslikali na exitu ,i to samo na pochetku relaxa...a tobozh ga najavili kao zvijezdu vecheri....:boxed:

Link to comment
Share on other sites

ma nije ni chudo to shto se tiche interview-ova...nashi mediji nemaju POJMA ko publiq zanima ili ko bi ih mogao zanimati in d fjuchr kada bi se malo posvetili njemu...niko oko njega nije skakao da mu treba interview ...a jedva da su ga par puta uslikali na exitu ,i to samo na pochetku relaxa...a tobozh ga najavili kao zvijezdu vecheri....:boxed:

 

Pa jeste, tako ispada. Onaj prikaz što ga je Keti prevela (pogledaj u News and Press) upravo to i kaže kako su mnogi sumnjali u njega.:sneaky2:

Ali žao mi je što je ispalo tako debilno, imao je i M&G kakav takav s nama, i neke slike i sve.... i bio je raspoložen, a niko - čak ni ovi iz ženskih ili muzičkih časopisa ništa nisu komentarisali. Izišla samo njegova sličica u prošlom Storyju.

Danas gledali opet sve novine i časopise - nema ništa.

A to sa Relax - verovatno zato što on nije dao permission za snimanje, stvarno ne znam šta je to, ne verujem da bi me ta koleginica lagala. :blink:

I sve skupa sada će Rusi da pokupe sav kajmak a to smo sve mi učinili, i s našim banerima, i koliko je ljudi bilo samo. Keti kaže da je on u BS zaista bio srećan....Ne znam, baš me to sve iritira.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Jesam, Shine mi je mama ;) super! Mozemo i da se upoznamo jednom prilikom. :) Jeste, lep je grad! A što se noćnog zivota tiče, samo sam ga par puta iskusila i to ne na splavovima koji su napopularniji :roftl:

Koliko imaš godina? :D

 

O pa onda imaš zakon mamu :)

Da, da, najviše sam čula o splavovima hehe.

A sviđa mi se i vaš smisao za humor. "Umrem" od smijeha dok gledam neke filmove. A imate i dobrih rock i punk bendova :-)

Imam 24 godine, ti? Pretpostavljam da si bila na Exitu? Meni je toliko krivo što nisam išla :shocked:

 

A što se tiče toga što Miku nitko nije intervjuirao i to..možda je njemu tako i draže, udave ga svagdje drugdje :)

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, tako ispada. Onaj prikaz što ga je Keti prevela (pogledaj u News and Press) upravo to i kaže kako su mnogi sumnjali u njega.:sneaky2:

Ali žao mi je što je ispalo tako debilno, imao je i M&G kakav takav s nama, i neke slike i sve.... i bio je raspoložen, a niko - čak ni ovi iz ženskih ili muzičkih časopisa ništa nisu komentarisali. Izišla samo njegova sličica u prošlom Storyju.

Danas gledali opet sve novine i časopise - nema ništa.

A to sa Relax - verovatno zato što on nije dao permission za snimanje, stvarno ne znam šta je to, ne verujem da bi me ta koleginica lagala. :blink:

I sve skupa sada će Rusi da pokupe sav kajmak a to smo sve mi učinili, i s našim banerima, i koliko je ljudi bilo samo. Keti kaže da je on u BS zaista bio srećan....Ne znam, baš me to sve iritira.:aah:

hocu :thumb_yello:

mah,ne vjerujem da ce vishe izlaziti u novine :wink2: izashao je u 2,3 (blic,NS hronika i neq kao dnevnu odmah nakon prvog dana exita) i sumnjam da ce vishe ishta pisati o tome,jednostavno nije to u nashem stilu...

ma da,da,sig. nije dao permišn mada meni to nie jasno...zar mu to ne bi podiglo popularnost? :blink: ... nisam sig da mu je to bilo bash pametno pred 'novom' publikom da se odmah tako ogradi,ali....dobro....nadam se da zna shta radi...i nadam se da mu je stalo do nas- u smislu da i nas zheli da osvoji,i da ce o5 doci :no:

 

rusi? ma...ma...ne vjerujem... :dunno:

pa da i ja sam vidjela da je bio srecan ,imao je ovoliki osmjeh-----> :arf2:

Edited by Daniella92
Link to comment
Share on other sites

A što se tiče toga što Miku nitko nije intervjuirao i to..možda je njemu tako i draže, udave ga svagdje drugdje :)

 

tu si u pravu...:thumb_yello: donekle xD

jer jednom je rekao kako voli da ga intervijuishu jer je to bolje od psihijatra i jeftinije:roftl:

ali vjerujem da ga smara,ipak poprilicno...

 

btw. pozdrav! ja sam Dani iiiiii dobrodoshla :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

O pa onda imaš zakon mamu :)

Da, da, najviše sam čula o splavovima hehe.

A sviđa mi se i vaš smisao za humor. "Umrem" od smijeha dok gledam neke filmove. A imate i dobrih rock i punk bendova :-)

Imam 24 godine, ti? Pretpostavljam da si bila na Exitu? Meni je toliko krivo što nisam išla :shocked:

 

A što se tiče toga što Miku nitko nije intervjuirao i to..možda je njemu tako i draže, udave ga svagdje drugdje :)

 

Hej, hvala:bye: :huglove:

Ne znam, mi smo sve od sebe dali na Exitu, ali on je pobegao odmah, a kako je toliko vremena imao za promociju u Rumuniji i sada u Rusiji, i dalje će svuda biti tako. Mnogo mo je žao jer je na Exitu bio extra nastup, mnogooogo bolji LG i BG kod nas za razliku od Rumunki i bez M&G tamo.

A opet, ispada da su svi oni medijski više uložili u njega.

Link to comment
Share on other sites

A što se tiče toga što Miku nitko nije intervjuirao i to..možda je njemu tako i draže, udave ga svagdje drugdje :)

:thumb_yello:

pa da i ja sam vidjela da je bio srecan ,imao je ovoliki osmjeh-----> :arf2:

jeste bio hepi do jednog trenutka :naughty:, ali obecala sam da sam zavrsila sa tim (msm da sam ovde zavrsila sa tim:teehee:)

Mnogo mo je žao jer je na Exitu bio extra nastup, mnogooogo bolji LG i BG kod nas za razliku od Rumunki i bez M&G tamo.

Nisu imala m&g:shocked: -jessss (jesam zla, sta cu :mf_rosetinted:)

Msm drago mi je zbog jedne osobe koja nece da trubi po celom forumu kako je on ovo uradio sa njom i ono :rolls_eyes:...aman devojko smaras..ali opet bila je na sceni sa njim :boxed:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

jeste bio hepi do jednog trenutka :naughty:, ali obecala sam da sam zavrsila sa tim (msm da sam ovde zavrsila sa tim:teehee:)

 

Nisu imala m&g:shocked: -jessss (jesam zla, sta cu :mf_rosetinted:)

Msm drago mi je zbog jedne osobe koja nece da trubi po celom forumu kako je on ovo uradio sa njom i ono :rolls_eyes:...aman devojko smaras..ali opet bila je na sceni sa njim :boxed:

:roftl::roftl::roftl:

ma neka je,bili su mnogi :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ćao Daniii :)

Koliko sam fanova već upoznala, ja sam mislila da sam jedina luda za njim :)

 

A nije ni kod nas ništa bolje. Ja radim u centru u sklopu kojeg je cinestar, kad je bio kickass aktualan nikakvih reklama ni ničega, stvar su par dana vrtili na radiu i gotovo... razočarali su me. bitno da su "ubili" s reklamama za sex i grad i sumrak sagu... o tome i dan danas neprestano trabunjaju na radiu a kina su puna.

 

a možda je tamo imao više vremena pa je automatski bio i opušteniji a sa exita je morao juriti pa se htio i malo odmoriti i to..sve to ima veze jedno s drugim

Link to comment
Share on other sites

Ćao Daniii :)

Koliko sam fanova već upoznala, ja sam mislila da sam jedina luda za njim :)

 

A nije ni kod nas ništa bolje. Ja radim u centru u sklopu kojeg je cinestar, kad je bio kickass aktualan nikakvih reklama ni ničega, stvar su par dana vrtili na radiu i gotovo... razočarali su me. bitno da su "ubili" s reklamama za sex i grad i sumrak sagu... o tome i dan danas neprestano trabunjaju na radiu a kina su puna.

 

a možda je tamo imao više vremena pa je automatski bio i opušteniji a sa exita je morao juriti pa se htio i malo odmoriti i to..sve to ima veze jedno s drugim

eh,vidish koliko nas je :original:

 

ma,ne vrijedi vishe ni komentarisati :no : :thumb_yello:

 

haha,da se on odmara koliko bi zelio,a da ne trci toliko,ne bi bilo ni onog sexy tijela ni oni plochica ni nichega :das:

Link to comment
Share on other sites

haha,da se on odmara koliko bi zelio,a da ne trci toliko,ne bi bilo ni onog sexy tijela ni oni plochica ni nichega :das:

da te pitam ja nesto i kako ti mislis da spavam ja posle ovog tvog posta ???:sneaky2:(:wub2::wub2: Mikaaa:wub2:)

 

Jaoj Jasmina steta sto nisi dosla na Exit (mada mozda i nije, vidis ti si normalna a nama ko god kaze Exit-mi/ja padamo u trans)...ali bice prilika-nadamo se :thumb_yello:

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

da te pitam ja nesto i kako ti mislis da spavam ja posle ovog tvog posta ???:sneaky2:(:wub2::wub2: Mikaaa:wub2:)

 

Jaoj Jasmina steta sto nisi dosla na Exit (mada mozd ai nije, vidis ti si normalna a nama ko god kaze Exit-mi/ja padamo u trans)...ali bice prilika-nadamo se :thumb_yello:

:das: :das: e pa nisi ovdje samo ti negativac :mf_rosetinted::das:

 

aaaaaaa exit= :drool: =trans= r.i.p. :arf2:

Link to comment
Share on other sites

Uf, valjda sam sve pohvatala....

 

Snimke sa Exita zaobilazim u širokom luku!:boxed:

 

Bojana, zar Rusi ne pokupe uvek sav kajmak?!:teehee::naughty:

 

A,što se tiče bila-ne bila na scen i smaranja- ja se baš osećam cool kad kažem da me je mama P 2x pitala, a ja se kulturno zahvalila! :das: :das:

 

 

jeste bio hepi do jednog trenutka , ali obecala sam da sam zavrsila sa tim (msm da sam ovde zavrsila sa tim)

:roftl: Joooj,.Šaki! :huglove:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: ozbiljnoooo? :das: e neka si vala! :das:

 

Najozbiljnije!:blush-anim-cl: Pa,ženi jadnoj valjda svanulo kad je videla mene ovoliku:naughty:,a i pre mene su stajali sve neki...nedefinisani...recimo:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Najozbiljnije!:blush-anim-cl: Pa' date='ženi jadnoj valjda svanulo kad je videla mene ovoliku:naughty:,a i pre mene su stajali sve neki...nedefinisani...recimo:teehee:[/quote']

 

svanulo :biggrin2: nedefinisani :biggrin2:

vidi shto sam nocas ko papagaj,ne zatvaram:blush-anim-cl:

erm,bash fino.........ja sam jedno vrijeme bash zeljela da budem BG ali nije bilo shanseeee da se ja udebljam ni 3 kila a ne...:boxed::roftl:

Link to comment
Share on other sites

vidi shto sam nocas ko papagaj,ne zatvaram:blush-anim-cl:

erm,bash fino.........ja sam jedno vrijeme bash zeljela da budem BG ali nije bilo shanseeee da se ja udebljam ni 3 kila a ne...:boxed::roftl:

Pa mora neko i mene da odmeni malko!:thumb_yello:

 

Da,na MS sve kukaju što nisu BG!Horor!:roftl::roftl::roftl:

Zbog ovoga

e46ee4f5401c427e8f0943f5e7da4a84.jpg

 

 

Moj problem je obrnut- ja bih da budem :lg: ,al' nema šanse ni 3 kile da oslabim!:roftl::boxed:

Link to comment
Share on other sites

Pa mora neko i mene da odmeni malko!:thumb_yello:

 

Da' date='na MS sve kukaju što nisu BG!Horor!:ro

Zbog ovoga

[img']http://www.mikasounds.com//images/uploads/e46ee4f5401c427e8f0943f5e7da4a84.jpg[/img]

 

 

Moj problem je obrnut- ja bih da budem :lg: ,al' nema šanse ni 3 kile da oslabim!:roxed:

 

 

:roftl::roftl: jaoooooooooooooo to se desilo 1 put i nikad vishe...ali kad smo kod toga,pitam se jel ta cura joh ziva ili je...u raju :teehee::roftl:

 

hahhaha eh jbg:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl: jaoooooooooooooo to se desilo 1 put i nikad vishe...ali kad smo kod toga,pitam se jel ta cura joh ziva ili je...u raju :teehee::roftl:

 

hahhaha eh jbg:biggrin2:

 

Ma,da:roftl:...a i to je ona koja je išla na turneju sa njim, ona je i u spotu.

 

Mnogo mi se svidja ovo što si dodala u potpis! :thumb_yello:

Prvom sledećom prilikom,ti i Šaki ste zvezde!:wink2: Mora i ona to da doda...:aah:

 

Nego,sad sam kopala po forumu..neki ljudi su ga slišali i po 15, 20 puta!:sneaky2: A mi mučenici....:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy