Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Ma' date='da:roftl:...a i to je ona koja je išla na turneju sa njim, ona je i u spotu.

 

Mnogo mi se svidja ovo što si dodala u potpis! :thumb_yello:

Prvom sledećom prilikom,ti i Šaki ste zvezde!:wink2: Mora i ona to da doda...:aah:

 

Nego,sad sam kopala po forumu..neki ljudi su ga slišali i po 15, 20 puta!:sneaky2: A mi mučenici....:boxed:[/quote']

 

wau,stvr joj se blago :teehee:

 

ajoj ti si chak 2. koja mi to kazhe! hvala lijepo!:wub2:

yesmo,yesmo :boing: unapred zalim shto cuu propustit neke pjesme,ali JBG:aah:

 

slišali? kao slikali,ili...?:blink:

 

btw. MA STA bre radish ovako kasno? xD tj rano? xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wau,stvr joj se blago :teehee:

 

ajoj ti si chak 2. koja mi to kazhe! hvala lijepo!:wub2:

yesmo,yesmo :boing: unapred zalim shto cuu propustit neke pjesme,ali JBG:aah:

 

slišali? kao slikali,ili...?:blink:

 

btw. MA STA bre radish ovako kasno? xD tj rano? xD

 

kao slušali! :roftl:

 

Vidi male što me postoji na brzinu!:aah:To ja tebe htedoh da pitam!:biggrin2: A leti uvek zamenim noć i dan... :mf_rosetinted:

A ti?! Hmmm?!:sneaky2::roftl:

Link to comment
Share on other sites

kao slušali! :roftl:

 

Vidi male što me postoji na brzinu!:aah:To ja tebe htedoh da pitam!:biggrin2: A leti uvek zamenim noć i dan... :mf_rosetinted:

A ti?! Hmmm?!:sneaky2::roftl:

aaaaaaaaaaa hahahahah :roftl:

pa jeeeeeeeeeeeBG :boxed:

 

hahahhhaha neka ti ta faca,ja sam ovdje..............erm.........ma iz istog razloga stvaaaaaaaaaarno :angel_not::roftl:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaa hahahahah :roftl:

pa jeeeeeeeeeeeBG :boxed:

 

hahahhhaha neka ti ta faca,ja sam ovdje..............erm.........ma iz istog razloga stvaaaaaaaaaarno :angel_not::roftl:

 

Ženijal!:roftl:

Ništa...je bolje da se dostojanstveno povučem u krevetić...dok me ti nisi poslala!:aah:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Joooj' date='.Šaki! :huglove:[/quote']

Šta sam ja rekla ?:glasses2:

Prvom sledećom prilikom' date='ti i Šaki ste zvezde!:wink2: Mora i ona to da doda...:aah:

 

Nego,sad sam kopala po forumu..neki ljudi su ga slišali i po 15, 20 puta!:snea ky2: A mi mučenici....:boxed:[/quote']

 

:aah:

a ne hvala, ako ikada (daj Bože, daj Bože, daj Bože:biggrin2:)budem bila na njegovom koncertu moram da rezervišem prvi red...kakva bina:boxed:

 

Gledaj to sa vedrije strane mi smo i dalje od one retke vrste(:blink::aah:)koja ga je videla:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Šta sam ja rekla ?:glasses2:

:aah:

a ne hvala, ako ikada (daj Bože, daj Bože, daj Bože:biggrin2:)budem bila na njegovom koncertu moram da rezervišem prvi red...kakva bina:boxed:

 

Gledaj to sa vedrije strane mi smo i dalje od one retke vrste(:blink::aah:)koja ga je videla:thumb_yello:

 

jeste bio hepi do jednog trenutka , ali obecala sam da sam zavrsila sa tim (msm da sam ovde zavrsila sa tim)

:teehee::roftl:

 

Delim mišljenje! :thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Šta sam ja rekla ?:gles2:

 

 

:ah:

a ne hvala, ako ikada (daj Bože, daj Bože, daj Bože:rin2:)budem bila na njegovom koncertu moram da rezervišem prvi red...kakva bina:boed:

 

Gledaj to sa vedrije strane mi smo i dalje od one retke vrste(:blin:)koja ga je videla:thyello:

 

what? NO. :shocked: ne prihvatam ti to NE kao odg draga moja:sneaky2: pa neeeeeeeeee mozhesh tako,moramo na binu :boing: jer onda na kraj certa izvrshima Mikattack i srushimo ga i vezemo i ... odnesemo :wub2:(kindapujemo :mf_rosetinted: )............. i onda ga RENT:aah: znash koliko bi para zaradili?:biggrin2: kladim se da niko ne bi zvao br za 'stop trgovini ljudima' :aah: aw,bili bi milionewri...milijarderi.......tzzzzzzzz

:roftl: sorry :roftl:

Link to comment
Share on other sites

what? NO. ne prihvatam ti to NE kao odg draga moja:sneaky2: pa neeeeeeeeee mozhesh tako,moramo na binu :boing: jer onda na kraj certa izvrshima Mikattack i srushimo ga i vezemo i ... odnesemo :wub2:(kindapujemo :mf_rosetinted: )............. i onda ga RENT:aah: znash koliko bi para zaradili?:biggrin2: kladim se da niko ne bi zvao br za 'stop trgovini ljudima' :aah: aw,bili bi milionewri...milijarderi.......tzzzzzzzz

:roftl: sorry :roftl:

 

Jao, Mala (nekako mi tako slatko-msm ako smem tako da te zovem?! ),ti si takav komandos!!! :lmfao: :lmfao: :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

what? NO. ne prihvatam ti to NE kao odg draga moja:sneaky2: pa neeeeeeeeee mozhesh tako,moramo na binu :boing: jer onda na kraj certa izvrshima Mikattack i srushimo ga i vezemo i ... odnesemo :wub2:(kindapujemo :mf_roseti nted: )............. i onda ga RENT znash koliko bi para zaradili? kladim se da niko ne bi zvao br za 'stop trgovini ljudima' :aa h: aw,bili bi milionewri...milijarderi.......tzzzzzzzz

sorry

 

:shocked::roftl:

:lmfao::lmfao:

:shocked: sve ovo ali bez renta :thumb_yello:

 

Aaaaaa Dani :huglove::naughty:

Link to comment
Share on other sites

aw pa shto si sebichna? nema renta? jadni ostali... :no:

(mozhe i tako shto se mene tiche :teehee: )

 

:das::huglove:

 

Ja ću vas posmatrati u užasu i držaću defibrilator u rukama, da reanimiram jadnička...ili vas... :roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

aw pa shto si sebichna? nema renta? jadni ostali... :no:

(mozhe i tako shto se mene tiche :teehee: )

 

:das::huglove:

Koji ostali??? ja ne vidim nikog :mf_rosetinted::roftl::roftl:

Ja ću vas posmatrati u užasu i držaću defibrilator u rukama' date=' da reanimiram jadnička...ili vas... :roftl::roftl::roftl:[/quote']

 

:blink: , mislis ti ces nam pomagati...Mms da ce Miki biti dobro... Dani i ja cemo na reanimaciju neizmenicno :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Koji ostali??? ja ne vidim nikog :mf_rosetinted::roftl::roftl:

 

 

:blink: , mislis ti ces nam pomagati...Mms da ce Miki biti dobro... Dani i ja cemo na reanimaciju neizmenicno :thumb_yello:

 

:thumb_yello:Pa,ja bih eventualno mogla da ga prenesem do tog kidnaperskog vozila...:roftl::roftl::roftl:

 

Sad ću da vas napustim na kratko, moram da vežbam sa Milanom (opet ću da ga smaram hihihih:teehee:) za končerto tomorrow!

Nazad sam kroz koji sat!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja ću vas posmatrati u užasu i držaću defibrilator u rukama' date=' da reanimiram jadnička...ili vas... :roftl:[/quote']

 

:roftl::roftl: to ti je dobra ideja,veoma korisna!:thumb_yello:

:thumb_yello:Pa' date='ja bih eventualno [b']mogla da ga prenesem do tog kidnaperskog vozila[/b]...:tl:

 

Sad ću da vas napustim na kratko, moram da vežbam sa Milanom (opet ću da ga smaram hihihih:teehee:) za končerto tomorrow!

Nazad sam kroz koji sat!:wink2:

 

pa da! dogovor pao:biggrin2:

ma o kom milanu se radi to? :aah::teehee:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl: to ti je dobra ideja,veoma korisna!:thumb_yello:

 

 

pa da! dogovor pao:biggrin2:

ma o kom milanu se radi to? :aah::teehee:

 

Moj drug koji KASNI kao i obično i jako voli Miku, ali ima malo drugačiji pristup temi od nas. To je jedina osoba mimo foruma sa kojom mogu da pričam o Miki, ali me čak i on nekad gleda onako :blink:! :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Moj drug koji KASNI kao i obično i jako voli Miku' date=' ali ima malo drugačiji pristup temi od nas. To je jedina osoba mimo foruma sa kojom mogu da pričam o Miki, ali me čak i on nekad gleda onako :blink:! :roftl::roftl:[/quote']

 

aaaaaaaaaaaaaaahaaaaa ,extra!:roftl::biggrin2::thumb_yello:

ja imam par ljudi mimo foruma koji podnose moje izlive mikamanije ali ga niko bah ne voli neshto :dunno:

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

 

ja opet ponavljam niko mi nije rekao-smaras sa Mikom, ali vecina to misli:naughty:

 

ah,meni jesu...sestre:roftl:

a dosta drugih to i misli.....mada u zadnje ne pricam o njemu ...skoro uopshte:teehee: nauchila da se kontolishem:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

' Veče ,leeejdiiiiiz! :huglove:

 

Jao, lejdiz, da znate šta sam mu uradila!:naughty: Al' je sve slušao sa interesovanjem! :boing:

Krenula sam od Alberta,pa natenane!:roftl:

Na kraju je zaključio da bi baš bilo kul da se družimo sa Mikom i još se primio da ide na Sziget!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

' Veče ' date='leeejdiiiiiz! :huglove:

 

Jao, lejdiz, da znate šta sam mu uradila!:naughty: Al' je sve slušao sa interesovanjem! :boing:

Krenula sam od Alberta,pa natenane!:roftl:

Na kraju je zaključio da bi baš bilo kul da se družimo sa Mikom i još se primio da ide na Sziget!:roftl:[/quote']

 

 

veche draga :huglove:

 

ajoj preslatko :pinkbow:

 

ali imam 2 pitanja:

 

1)ko je albert?:blink:

2)shta je sziget?:blink:

:aah:

Link to comment
Share on other sites

' Veče ' date='leeejdiiiiiz! :huglove:

 

Jao, lejdiz, da znate šta sam mu uradila!:naughty: Al' je sve slušao sa interesovanjem! :boing:

Krenula sam od Alberta,pa natenane!:roftl:

Na kraju je zaključio da bi baš bilo kul da se družimo sa Mikom i još se primio da ide na Sziget!:roftl:[/quote']

znaci drug ti se smorio :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy