Jump to content

MIKA in Warsaw!! 29-08-2010 Orange Festival /finally/


agnieszka

Recommended Posts

Dziękuję za video:thumb_yello:. Aż się gorąco na duszy robi.:wub2:

meggy! prawda???

to ciebie spotkalam w wiesbaden? :blush-anim-cl: z olga i jeszcze kims? na jeden dzien przed koncertem???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

hehe to piszczenie bylo fajne- myslalam, ze to tylko ja tak piszcze i zawstydzilam sie.... ale z filmu wynika, ze piszczalysmy wszystkie w jednym momencie!!! i ze mika udawal, ze skacze razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

ech, az brak slow......:wub2: troszke to chyba inaczej zapamietalam :teehee:

 

dziekuje bardzo bardzo za filmik (kasia) i agnieszka za linka !!! i ze w ogole do niego zagadalyscie! grazie!!!!!

 

Ooo, a jak zapamietalas? Jak? Bo to ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

zapamietalam, ze wy sie go pytacie- niech zgadnie, na jaki koncert my sie szczegolnie cieszymy?

 

ale to chyba nie ma znaczenia. wazne jest, ze ma w tej swojej glowce zaodowane- warszovia!!

Link to comment
Share on other sites

hehe to piszczenie bylo fajne- myslalam, ze to tylko ja tak piszcze i zawstydzilam sie.... ale z filmu wynika, ze piszczalysmy wszystkie w jednym momencie!!! i ze mika udawal, ze skacze razem z nami!

 

udawal ze skacze??:original: wiecej szczegolow prosze, bo na filmiku tego nie widac za bardzo....

Link to comment
Share on other sites

ale macie szczęście! ja nie mogę iść :(

 

 

hello:original: szkoda, moze sie jeszcze uda?!!! nie martw sie, moje dwa ostatnie zaplanowane tez przepadly...jeden przez popiol, drugi przez cancelled...:wink2: ale zrob (prawie) wszystko zeby isc!!!!

 

chcialabym zeby tlum znal piosenki....zetka jest chyba patronem...czy oni jakos promuja M??? bo nie slucham polskiego radia, denerwuja mnie reklamy....

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie słucham radia... Czasem Trójki, ale tam Mika był tylko przez moment w zeszłe wakacje z WAG :naughty:. Wydaje mi się, że skoro Zetka jest patronem, to muszą jakoś promować tych artystów! Osobiście czekam na moment, kiedy Orange na swoim fb napisze "Oglądajcie Dzień Dobry TVN w tę sobotę! Piotr Metz przeprowadzi wywiad z Miką, gwiazdą tegorocznego festiwalu" :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

chcialabym zeby tlum znal piosenki....zetka jest chyba patronem...czy oni jakos promuja M??? bo nie slucham polskiego radia, denerwuja mnie reklamy....

 

wczoraj słyszałam w radiu "Relax" (wow, idą z duchem czasu, nie ma co:naughty:) i to chyba była zetka właśnie.

A potem najlepsze... Pojechałam do centrum handlowego, wchodzę do Croppa (pierwszy raz paru lat chyba, bo jakos nie lubię tego sklepu, ale koleżanka chciała xd) , juz mam zaczac marudzic, a tu nagle slysze co? "Relax"!! :biggrin2: I nawet teledysk lecial na wszstkich tych telewizorach:aah: (po Mice leciala Nelly, ale moze to przypadek:wink2:)

Link to comment
Share on other sites

a co ja zobaczyłam dzisiaj rano? Relax na Vivie! :biggrin2: w CH często leci kick ass, rain, ostatnio nawet big girl! :wub2:

 

a co do wywiadu, tak jak panu Piotrowi się nie chce, to ja bardzo chętnie za darmo to zrobię :biggrin2: i podejrzewam, że nawet lepiej niż on *modli się w duchu żeby nie zapytał o czym jest TBWKTM, dlaczego napisał GK and so on.* :teehee:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie....wzdycham....obawiam sie, ze Polacy (mysle o przecietnej) znaja tylko Relax......on przynajmniej chodzil mocno w radio....mogliby to powtorzyc chociaz z rain....albo kick ass....

 

a co do ewentualnego wywiadu....tez umieram kiedy slysze ciagle te same "inteligentne" pytania....ale M bedzie u nas po raz pierwszy od swojego m.narodowego sukcesu i obawiam sie, ze pytania beda wlasnie takie..."zeby zaprezentowac go szerszej publicznosci..."

 

ch....a u nas nawet grace kelly nie jest powszechnie znana!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat w tym wypadku mocno wierzę w Metza i wydaje mi się, że jeśli przeprowadzałby wywiad, to by się w miarę spisał (mam nadzieję, że nie będę miała okazji przekonać się, jak bardzo się myliłam :naughty:).

 

A wpisy na fb prognozują entuzjastyczne przyjęcie przez publiczność: http://www.facebook.com/OrangeWarsawFestival#!/posted.php?id=103922678983&share_id=138169952860876&comments=1#s138169952860876 Kilkadziesiąt osób - to już wystarczy, żeby zrobić mały hałas pod sceną :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Damy radę ludzie ;D

Też mam nadzieję, że ludzie będą znali więcej jego utworów niż tylko `Relax`.

 

Hmmm, ja zrobię wszystko, żeby tam być, choćbym miała jechać sama ;D

 

No to powodzenia:wink2: Mam nadzieję, że spotkamy się na Służewcu:biggrin2:

A wgl, to skąd jesteś?

Link to comment
Share on other sites

No to powodzenia:wink2: Mam nadzieję, że spotkamy się na Służewcu:biggrin2:

A wgl, to skąd jesteś?

 

Ze śląska ;D

A dokładniej to z bb ;)

Ale Warszawa mi nie straszna, już raz tam sama pojechałam ;)

I mam nadzieję, że znajdę miejsce docelowe ;D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy