Jump to content

MIKA in Warsaw!! 29-08-2010 Orange Festival /finally/


agnieszka

Recommended Posts

Is it definitely confirmed now?

Last time I checked I didn't see it in the MFC calendar... :dunno:

 

They still didn't confirm that, but they HAVE TO!! We all have our tickets already:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Yeah, pierogi and a bit of zubrowka and we can do whatever we want with him:biggrin2: Lock him in a big cage in the ZOO (next to the monkeys)?:mf_rosetinted:

:roftl:

 

Do you think he could become fierce after Zubrowka?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Well, it is confirmed:thumb_yello: and I know what I'm saying:mf_rosetinted: Good to have friends here and there... Got my ticket already! The PLN 149 one - they said it's closest to the stage.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Och, chciałabym zobaczyć filmik!! :boing: Jesteś zadowolona, że się zdecydowałaś na ten wyjazd, Noa? W ogóle dziękuję Ci bardzo wiesz za co, takie miłe gesty ogromnie dużo dla mnie znaczą :flowers2:.

tez bym chciala zobaczyc ten filmik znowu....:teehee: ostatnio widzialam go wracajac taksowka z koncertu z tymi wszystkimi piszczacymi wariatkami... pan kierowca bidulek nie wiedzial co sie dzieje :blush-anim-cl:

 

alicja- a w ogole dostalas? bo na mojej kom. mam status, ze nie :boxed:

 

bardzo jestem szczesliwa, ze tam bylam. Rzym jest cudowny po prostu, a poza tym uwielbiam te dwie szalone i bardzo sie ciesze ze je znow zobaczylam. :groupwave:

 

mialysmy powiedziec ciolkowi, ze powinien jechac do pragi specjalnie dla ciebie, i w ogole jak mogl ci to zrobic, ale jakos nie wyszlo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tez bym chciala zobaczyc ten filmik znowu....:teehee: ostatnio widzialam go wracajac taksowka z koncertu z tymi wszystkimi piszczacymi wariatkami... pan kierowca bidulek nie wiedzial co sie dzieje :blush-anim-cl:

 

alicja- a w ogole dostalas? bo na mojej kom. mam status, ze nie :boxed:

 

bardzo jestem szczesliwa, ze tam bylam. Rzym jest cudowny po prostu, a poza tym uwielbiam te dwie szalone i bardzo sie ciesze ze je znow zobaczylam. :groupwave:

 

mialysmy powiedziec ciolkowi, ze powinien jechac do pragi specjalnie dla ciebie, i w ogole jak mogl ci to zrobic, ale jakos nie wyszlo :naughty:

 

A dwie szalone uwielbiaja Ciebie!!! :wub2:

I ja tez chce filmik! Kasiaaaa, dzie ten filmik?? Obiecalas przeslac. To nie mala rzecz, to MIKA.

Link to comment
Share on other sites

ech, az brak slow......:wub2: troszke to chyba inaczej zapamietalam :teehee:

 

dziekuje bardzo bardzo za filmik (kasia) i agnieszka za linka !!! i ze w ogole do niego zagadalyscie! grazie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie będę Wam opisywać mojej reakcji na filmik :teehee:. Dzięki za wstawienie, Agnieszka! I Wam wszystkim, które tam wtedy byłyście, za rozmowę z Miką i nagranie! :flowers2: To zabrzmi absurdalnie w moich ustach, ale nie mogę się doczekać końca wakacji!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy