Jump to content

MIKA in Warsaw!! 29-08-2010 Orange Festival /finally/


agnieszka

Recommended Posts

niestety, tu to troche inaczej wyglada..... o 14.30 wpuszczaja na teren festiwalu, zaczac sie ma o 16-tej.... I Mika niestety nie jest ostatni, tylko w srodku mniej wiecej. Przed nim zagra Aura Dione i Brodka, potem Mika :mf_lustslow:, a po nim Agnieszka Chylinska a na samym koncu Nelly Furtado :sneaky2:

 

podejrzewam,ze nie bedzie to niestety pelen koncert z wszystkimi dekoracjami i bajerami... mam nadzieje, ze potrwa choc z godzine....

ale tak sobie mysle, ze o ile zostanie dobrze przyjety przez publike :biggrin2: i o ile ( a jesli sie postara, to na pewno!!!!) oczaruje dziennikarzy w wywiadach, to na pewno ktos go szybciutko znow zaprosi, tym razem na normalny, mkaistyczny koncert :thumb_yello:

 

do zobaczenia Meggy! :-)

 

Mam pytanko: czy ktoś z was może wie, czy po koncercie Mika wyjdzie na zewnątrz, żeby podpisywać autografy itd? Bo jeśli tak, to czy trzeba zostać aż po Nelly Furtado, czy szybciutko lecieć pod wyjście dla artystów jak tylko on skończy śpiewać? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje?

I jeszcze jedna niejasność: czytałam gdzieś, że nie można mieć lustrzanek, czy też aparatów z "wystającymi" obiektywami? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jak mam coś w rodzaju amatorskiej lustrzanki i nie chcę nie zostać wpuszczona na koncert jeśli przyniosę ją ze sobą.... :aah:

HELP

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Mam pytanko: czy ktoś z was może wie, czy po koncercie Mika wyjdzie na zewnątrz, żeby podpisywać autografy itd? Bo jeśli tak, to czy trzeba zostać aż po Nelly Furtado, czy szybciutko lecieć pod wyjście dla artystów jak tylko on skończy śpiewać? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje?

I jeszcze jedna niejasność: czytałam gdzieś, że nie można mieć lustrzanek, czy też aparatów z "wystającymi" obiektywami? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jak mam coś w rodzaju amatorskiej lustrzanki i nie chcę nie zostać wpuszczona na koncert jeśli przyniosę ją ze sobą.... :aah:

HELP

 

hej Elaire :-))))) dawno tu nie zagladalam wiec nie odpowiedzialam na Twoje pyt "czy moge sie przylaczyc" . Pewnie. tylko dam Ci znac, bo ja jeszcze nie kupilam biletow, a skoro Ty bedziesz przejezdzac przez Katowice , a ja tam wsiadac, albo w Tychach, to Ty juz tam bedziesz w pociagu (jesli jedziemy tym samym;-))))

 

co do "czy wyjdzie" . Liczymy, ze tak, chociiaz na Litwie nie wyszedl, a byl tam pierwszy raz, wiec.....ale trzeba liczyc....ja osobiscie chyba zmywam sie z tlumu po Mice.

 

nieprofesjonalna kamere moze wpuszcza, ale widzialam ze lustrzanki zabierali, albo jesli sprzet wygladal na profesjonalny...nie wiem czy w ogole wolno wnosic aparaty....nie czytalam warunkow wstepu...dowiedz sie moze, a jesli nie wolno, to radze tak...ryzykujesz wnoszac profesjonalny, chyba ze umiesz go dobrze i sprytnie schowac.....w kazdym razie fajnie byloby miec dobre video z tego koncertu.....czy to jest lumix???? lumixy byly wnoszone....;-))

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!!!!

Właśnie wróciłam znad morza i po pięciotygodniowej przerwie od Internetu stwierdzam, że wciąż mam problem z wejściem na stronę naszego mikasounds.pl

Nie wiem co się dzieje, już przed wakacjami strona nie działała, myślałam, że teraz będzie w porządku, ale się przeliczyłam.

Wie któraś z Was może o cóż chodzi? Czy jesteście w stanie mi pomóc? Chciałabym uczestniczyć w tzw. przygotowaniach, bo wiem, że były projektowane koszulki, miał być kupiony Mikiemu prezent, ale z wiadomych powodów nie znam szczegółów przedsięwzięcia.

Pozdrawiam serdecznie,

Ada :aah:

Link to comment
Share on other sites

hej Elaire :-))))) dawno tu nie zagladalam wiec nie odpowiedzialam na Twoje pyt "czy moge sie przylaczyc" . Pewnie. tylko dam Ci znac, bo ja jeszcze nie kupilam biletow, a skoro Ty bedziesz przejezdzac przez Katowice , a ja tam wsiadac, albo w Tychach, to Ty juz tam bedziesz w pociagu (jesli jedziemy tym samym;-))))

 

co do "czy wyjdzie" . Liczymy, ze tak, chociiaz na Litwie nie wyszedl, a byl tam pierwszy raz, wiec.....ale trzeba liczyc....ja osobiscie chyba zmywam sie z tlumu po Mice.

 

nieprofesjonalna kamere moze wpuszcza, ale widzialam ze lustrzanki zabierali, albo jesli sprzet wygladal na profesjonalny...nie wiem czy w ogole wolno wnosic aparaty....nie czytalam warunkow wstepu...dowiedz sie moze, a jesli nie wolno, to radze tak...ryzykujesz wnoszac profesjonalny, chyba ze umiesz go dobrze i sprytnie schowac.....w kazdym razie fajnie byloby miec dobre video z tego koncertu.....czy to jest lumix???? lumixy byly wnoszone....;-))

 

Hej Melisanda! Ja jadę do Warszawy już w sobotę po południu. Wątpię, aby w ogóle wpuszczali kamery (mam bardzo malutką, nieprofesjonalną), więc raczej jej nie wezmę, nie mam ochoty, aby mi ją zabrali. Mam aparat Canon, ale nie jest z wystającym obiektywem (no może gdzieś tak 6-8mm, ale to nie wiele) i to na pewno nie jest profesjonalny aparat, tylko ten lepszej jakości, ale dla amatorów. Mam nadzieję, że mnie wpuszczą.... Skoro mówisz, że widziałaś, że zabierali lustrzanki, to czy wiesz może, czy oni je zwracają po koncercie, czy coś? I nie wiesz gdzie można się dowiedzieć co wolno / nie wolno wnosić? Dzięki za pomoc :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hej Melisanda! Ja jadę do Warszawy już w sobotę po południu. Wątpię, aby w ogóle wpuszczali kamery (mam bardzo malutką, nieprofesjonalną), więc raczej jej nie wezmę, nie mam ochoty, aby mi ją zabrali. Mam aparat Canon, ale nie jest z wystającym obiektywem (no może gdzieś tak 6-8mm, ale to nie wiele) i to na pewno nie jest profesjonalny aparat, tylko ten lepszej jakości, ale dla amatorów. Mam nadzieję, że mnie wpuszczą.... Skoro mówisz, że widziałaś, że zabierali lustrzanki, to czy wiesz może, czy oni je zwracają po koncercie, czy coś? I nie wiesz gdzie można się dowiedzieć co wolno / nie wolno wnosić? Dzięki za pomoc :biggrin2:

 

kamera w sensie aparat. mialam na mysli aparaty ;-)))

 

ja tez raczej w sobote..

 

widzialam jak zabierali w Wiedniu, potem oddali, ale to byla ind historia dziewczyny, ona chyba musiala sie skontaktowac z konkretna osoba z obslugi. wiem ze jej zabrali , potem chyba ktos z obslugi robil zdjecia tym jej aparatem, potem jej oddali po koncercie

 

chyba na str organizatorow powinna byc info co wolno a co nie. na str festiwalu :wink2:

 

ps. mow mi Ewa:wink2:

Link to comment
Share on other sites

kamera w sensie aparat. mialam na mysli aparaty ;-)))

 

ja tez raczej w sobote..

 

widzialam jak zabierali w Wiedniu, potem oddali, ale to byla ind historia dziewczyny, ona chyba musiala sie skontaktowac z konkretna osoba z obslugi. wiem ze jej zabrali , potem chyba ktos z obslugi robil zdjecia tym jej aparatem, potem jej oddali po koncercie

 

chyba na str organizatorow powinna byc info co wolno a co nie. na str festiwalu :wink2:

 

ps. mow mi Ewa:wink2:

 

Okej, Ewa! :wink2:

 

Nie zrozumiałam tego, z aparatami / kamerami :aah: mój błąd! Ale teraz już kapuję! :biggrin2: Z pewnością sprawdzę na stronie organizatorów, może nawet zadzwonię. Wsiadam do pociągu w Bielsku-Białej, chyba to jest pośpieszny, o siedemnastej z minutami. Zastanawiam się czy pojedziesz tym samym. A potem z soboty na niedziele zostajesz w jakims hotelu, czy u znajomych? Ja znalazłam bardzo fajny hotel, dwa kilometry od toru wyścigów konnych w Służewcu! Aha, no i masz miejsca stojące czy siedzące? Ja siedzące :wink2::)

Dzięki za wszystkie informacje :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny ( bo z tego co tu widzę zero facetów:P)

 

Kupiłyśmy z przyjaciółką dwa bilety na sektor pod sceną, będę się pchała żeby być oczywiście jak najbliżej:)

 

Powiedzcie mi tylko, czy organizujemy coś? jakiś prezent albo coś? bo ja się chętnie przyłączę. I zastanawiam się jak będzie w ogóle wyglądała organizacje OWF, czy w razie czego jak M wyjdzie będzie można iść za nim i ewentualnie potem wrócić:P?

 

A no i jeszcze jedno. O której mniej więcej się tam wybieracie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy