Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Som jedna z tych co maju tu chorobu ze hned ked nastupia do nejakeho verejneho dopravneho prostriedku, hned vytahuju sluchadka.Vzdy som si myslela ze som tam asi jedina co pocuva MIKU.

Jedna moja kamoska si vzdy cez post da precavzatie ze si nieco odoprie, tak som si povedala ze to skusim aj ja a tak si dam nachvilu oddych od sluchatiek A tak som si do tasky pribalila knihu.

Asi predvcerom si tak citam ked tu zrazu jednej babe zacal zvoni mobil,mala zvonenie happy ending.Mimovolne ma strho tym smerom.Asi az trochu prehnane:D No a vcera zasa citam a pocujem we are golden. Uz so si myslela ze mam halucinacie tak som sa obzrela a povedla sedela jedna baba.Tak som si myslela ze to ona pocuva...Ale ked som sa riadne zapocuvala tak som zistila ze to nie jej ale takemu chlapovi predo mnou hralo! :D potom som od neho zacula aj blame it on a girls,good gone girl.Asi pocuval MIKOV druhy album.No sranda som zvedava ako ma este moji spolucestujuci prekvapia :D

 

Já chci stejný spolucestující jako ty! :shocked::shocked: Ty máš ale štěstí.... :) To se mi opravdu ještě nestalo :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já bych jela moc ráda, ale bohužel v tomhle termínu nemůžu :sad::lmfao:

 

:( ... achich.....

 

Mr. M by si měl pohnout, ohlásit desku a nějaké nám všem vyhovující turné :teehee:

Link to comment
Share on other sites

A holky, jak se vůbec máte? :) Já to teďka měla zase trochu zaneprázdněnější a už mi po vás je smutno! :blink::) Povídejte, přehánějte, co je u vás nového? :wink2:

 

A kam nám zmizela Beatka..?

Link to comment
Share on other sites

Som jedna z tych co maju tu chorobu ze hned ked nastupia do nejakeho verejneho dopravneho prostriedku, hned vytahuju sluchadka.Vzdy som si myslela ze som tam asi jedina co pocuva MIKU.

Jedna moja kamoska si vzdy cez post da precavzatie ze si nieco odoprie, tak som si povedala ze to skusim aj ja a tak si dam nachvilu oddych od sluchatiek A tak som si do tasky pribalila knihu.

Asi predvcerom si tak citam ked tu zrazu jednej babe zacal zvoni mobil,mala zvonenie happy ending.Mimovolne ma strho tym smerom.Asi az trochu prehnane:D No a vcera zasa citam a pocujem we are golden. Uz so si myslela ze mam halucinacie tak som sa obzrela a povedla sedela jedna baba.Tak som si myslela ze to ona pocuva...Ale ked som sa riadne zapocuvala tak som zistila ze to nie jej ale takemu chlapovi predo mnou hralo! :D potom som od neho zacula aj blame it on a girls,good gone girl.Asi pocuval MIKOV druhy album.No sranda som zvedava ako ma este moji spolucestujuci prekvapia :D

 

Tak to uz je nieco :blink: Mozno vysadim sluchatka z provozu na chvilu aj ja a necham sa prekvapit :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Já bych jela moc ráda, ale bohužel v tomhle termínu nemůžu :sad::lmfao:

 

Tak to ma naozaj mrzi...bolo by super zopakovat si (teda az na par dazdovych obmien) vylet z Budapesti :boxed:

Kocky mozno nakoniec vsetky zbalime par igelitiek a pojdeme na koncert do Kyjeva :aah::naughty:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: A kam ses teda nakonec přihlásila? :wink2: Já pořád taky ještě vymýšlím, ale brzo, brzo, už to bude :blush-anim-cl: Doufám... =X

 

Taky bych tam strašně ráda jela. :-) Jen je škoda, že zbylej lineup docela nic moc... ale tak, Mr. M to vynahradí... :wub2:

 

Nakoniec som si podala prihlasky do Blavy a do Banskej Bystrice na pribuzne odbory. Ale este stale mam sancu podat si prihlasku aj na TNUNI :das: Zasa sme raz mali problemy, lebo nas primator zacal verejne spekulovat, ze by chcel vyskrtnut z nazvu univerzity "Trencianska", lebo univerzita robi hanbu mestu. Zaslo to az tak daleko, ze nakoniec sli studenti do ulic, aby odvolal verejne tuto urazku (ako keby to pomohlo) ...no co k tomu dodat :aah:

Btw uz mam terminy prijimaciek - posledne pripadnu na 1. jula, takze ak by si mala cas tak by sme mohli nieco poriesit :)

Link to comment
Share on other sites

:( ... achich.....

 

Mr. M by si měl pohnout, ohlásit desku a nějaké nám všem vyhovující turné :teehee:

 

A na dovazok by si mohol na jeden vecer zabookovat nejaku priestrannu halu v Cesku alebo Slovensku :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A holky, jak se vůbec máte? :) Já to teďka měla zase trochu zaneprázdněnější a už mi po vás je smutno! :blink::) Povídejte, přehánějte, co je u vás nového? :wink2:

 

A kam nám zmizela Beatka..?

 

Ja sa mam celkom po starom - akurat prave dorabam finalne upravy na mojej bakalarke (na moje pocudovanie mi konzulatant odobril vsetky kapitoly, iba do tretej mi kazal co-to doplnit, tak sa vytesujem. :) Zajtra mu to planujem poslat uz v predtlacovej verzii tak dufam, ze mi to prejde. A potom hor sa zasa kreslit, uz mi to chyba, ale casu nebolo nazvys, priority boli jasne - spravit skusky co najskor a odovzdat bc.)

A ty sa mas ako? :) Asi uz pomaly zacinaju skusky, ci? Budem drzat prsty, aby sa ti darilo, nech vsetky porobis na prvy krat :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Já chci stejný spolucestující jako ty! :shocked::shocked: Ty máš ale štěstí.... :) To se mi opravdu ještě nestalo :wink2:

 

Tak to uz je nieco :blink: Mozno vysadim sluchatka z provozu na chvilu aj ja a necham sa prekvapit :mf_rosetinted:

 

No z toho chlapa co ho pocuval som bola cely den mimo:roftl: Medzicasom som uz sluchatka znovu dala do provozu ale niekedy ich urcite zasa na chvilu odlozim.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zuD6lhNqWPU&feature=related

 

Kocky pozeral niekto superstar? :shocked: Ja teda nie, ale toto ma zosokovalo...ale dobre za to ze si vybral Miku ma moje sympatie... (a mozeme sa tvarit, ze kricia nie na neho, ale na to, ze spieva Grace Kelly :mf_rosetinted: ale ten falzet :aah: )

 

edit: video bolo odstranene, takze som hodila link od ineho pouzivatela :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

To zní velmi lákavě :blush-anim-cl: Já osobně teprve teď řeším, co budu dělat o prázdninách, takže nevím, jestli v tu dobu budu mít volno, ale kdybych měla, tak o tom budu uvažovat :blush-anim-cl: ... Akorát jestli je to ten typ festivalu, na kterej budou velmi brzo vyprodaný lístky, tak nevím, jestli vůbec stihnu uvažovat :dunno:

 

Já ani vůbec nevěděla, že Mika zase bude v Maďarsku :shocked: ....

 

Ahoj holky, tak se nám vyrojilo pár fesťáků, neuskutečníme přeci jen nějaký ten výjezd??:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zuD6lhNqWPU&feature=related

 

Kocky pozeral niekto superstar? :shocked: Ja teda nie, ale toto ma zosokovalo...ale dobre za to ze si vybral Miku ma moje sympatie... (a mozeme sa tvarit, ze kricia nie na neho, ale na to, ze spieva Grace Kelly :mf_rosetinted: ale ten falzet :aah: )

 

edit: video bolo odstranene, takze som hodila link od ineho pouzivatela :)

 

Superstar vobec nepozeram ale ked som sa dozvedela ze niekto tam bude spievat Miku,tak to som si teda pozrela!Ale... OMG WTF! :aah:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Děvčata, nechci být otravná, ale dost nutně bych potřebovala vědět, zda a kdy dáme v létě ten sraz? Jak už jsem psala, pro mě připadá v úvahu jen víkend 29-31.7. nebo 5-7.8. Jak jste na tom vy? Moc bych potřebovala, abychom se na něčem dohodly, protože pak musím zamluvit další věci... A moc ráda bych vás všechny viděla :blush-anim-cl::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, nechci být otravná, ale dost nutně bych potřebovala vědět, zda a kdy dáme v létě ten sraz? Jak už jsem psala, pro mě připadá v úvahu jen víkend 29-31.7. nebo 5-7.8. Jak jste na tom vy? Moc bych potřebovala, abychom se na něčem dohodly, protože pak musím zamluvit další věci... A moc ráda bych vás všechny viděla :blush-anim-cl::wink2:

Martinko, akorát jsem sem přišla online, abych přesně o tomhle psala :)

Takže za mě navrhuju víkend 5-7 (nebo jak to tedy je :wink2:), protože ten první víkend budu velmi pravděpodobně pryč.... :wink2: Kdo je se mnou? :)

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, nechci být otravná, ale dost nutně bych potřebovala vědět, zda a kdy dáme v létě ten sraz? Jak už jsem psala, pro mě připadá v úvahu jen víkend 29-31.7. nebo 5-7.8. Jak jste na tom vy? Moc bych potřebovala, abychom se na něčem dohodly, protože pak musím zamluvit další věci... A moc ráda bych vás všechny viděla :blush-anim-cl::wink2:

 

Martinko, akorát jsem sem přišla online, abych přesně o tomhle psala :)

Takže za mě navrhuju víkend 5-7 (nebo jak to tedy je :wink2:), protože ten první víkend budu velmi pravděpodobně pryč.... :wink2: Kdo je se mnou? :)

 

Ja sa Vam prisposobim, vyhovuju mi obidva datumy. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja sa Vam prisposobim, vyhovuju mi obidva datumy. :)

 

:thumb_yello: To jsem moc ráda :) Doufám, že teda ještě napíše Martinka, že souhlasí :-)

 

S účastí počítá už i Martinibaby a jakmile odsouhlasí termín i Martinka, tak bych poslala pozvánky i těm, kteří by tam být měli, i když tu teď na fóru nejsou :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: To jsem moc ráda :) Doufám, že teda ještě napíše Martinka, že souhlasí :-)

 

S účastí počítá už i Martinibaby a jakmile odsouhlasí termín i Martinka, tak bych poslala pozvánky i těm, kteří by tam být měli, i když tu teď na fóru nejsou :wink2:

 

Tak to začíná vypadat dobře:wink2:

Já teda s tímhle víkendem počítám, jen mi včas řekněte kdy, kde, co, jak, proč... :aah:

Už se moooc těším :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

novy singel! som stastna ako blcha ! :D ta pesnicka je uzasna!!!

 

Já jí slyšela nečekaně v rádiu v autě a málem jsem nabourala:biggrin2:

Mě se moc líbí!!!!:mf_lustslow:

 

Teď se snažím nemyslet na to, že za 5 dní bude "pouhých" 450km ode mě :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hele, nevíte jakou má Mika velikost nohy? jako číslo boty myslím :D chtěla jsem se na to někde zeptat, ale nenašla jsem vhodné místo na fóru tak mě napadlo, že se zeptám tu :D

Link to comment
Share on other sites

Barunkaaa!! Ja viem, ze sa momentalne nachadzas niekde v zahranici, ale ved ty si to tu potom najdes

 

:happybday: Vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam :happybday:

vela, vela zdravia, stastia a samozrejme Mika koncertov do buducnosti :wink2:

Link to comment
Share on other sites

hele, nevíte jakou má Mika velikost nohy? jako číslo boty myslím :D chtěla jsem se na to někde zeptat, ale nenašla jsem vhodné místo na fóru tak mě napadlo, že se zeptám tu :D

 

Bohuzial ti v tomto neporadim, ale vitam ta na MFC :welcomeani:

Link to comment
Share on other sites

Kocky, ako sa vlastne mate a co hovorite na tie nove pesnicky? EMD sa mi strasne paci, aj ta Karen, ale Blame it on the weather neviem zatial prist na chut...strasne mi to pripomina nejaku nostalgicku scenu z disneyho rozpravok :blink:

 

A uz sa pomalycky zacinam vytesovat, co chvila mame august a to znamena zraz :thumb_yello: Moc sa na Vas tesim :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bohuzial ti v tomto neporadim, ale vitam ta na MFC

 

Tak nic no.. totiž udělala jsem si takové boty v mika stylu (prostě pokreslené tenisky) a přemýšlím, že bych mu nějaké podobné dala na narozky, ale netuším jakou má velikost nohy (a pak je tu ještě takový detail, že nemám ponětí, jak bych mu je předala :D) ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

novy singel! som stastna ako blcha ! :D ta pesnicka je uzasna!!!

 

Já z ní sice nejsem úplně odvařená, ale je to rozhodně dobrý song :thumb_yello: Jenom je to něco podobného jako chválit Šumavu poté, co jste se vrátili z Yosemitského parku... Prostě si na sebe Mika upletl moc silný bič :naughty::wink2:

 

Dokonce musím říct, že Blame It On The Weather je první Mikova píseň, který se mi vyloženě nelíbí :blink::blush-anim-cl: Možná to zlomí studiová verze, ale zatím mi na ní prostě nesedí ta... jak to vlastně popsat... až kýčovitá nasládlost? :boxed: To je asi trochu zcestné, ale nevím jak jinak to popsat...

 

Ale zato zatím poslední nový song Karen mě naprosto odrovnal, je to přesně podle Mikova rukopisu a pokud se ještě povede tu energii a drive znásobit ve studiu, bude to pecka :wub2:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy