Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Nedá mi to sem nepostnout... (i když to tady bude určitě už tak stokrát po celém MFC)

 

(kde taky jinde, že :naughty: ) ...

 

Nemůžu si pomoct, ale to je snad první video, kde mě Mikovo vystoupení vážně nějak nebere.... :blink:

 

Možná se mi to zdá jen zatím... a i kdyby ne, tak i mistr tesař se utne :naughty:

 

Ale co vy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pravda, to byly opravdu pokecy s velkým P :naughty::thumb_yello:

Těžko říct jestli to nebyla jen náhoda než důsledek, ale podle mě se to zlomilo tím odvoláním Mikova kocertu v Praze... Z toho knockoutu se tohle fórum prostě nemůže probudit, ne a ne... :boxed:

 

Btw., chápu že mi do toho nic není a kdyžtak mě klidně od****uj... ale kdo proboha něco říkal proti tvým příspěvkům? Co je komu do toho kolik napíšeš postů? Takovým lidem darovat poukaz na týdenní dovolenou v Thajsku... :-) Ovšem, se sáčkem "bílého prášku" v kufru... :fisch::lol3: Myslela jsem, že takoví niemandi tě přece nemůžou ovlivnit... :wink2:

 

Ach, jak mi to chybí :-)

 

No, bude to asi taky jeden z faktorů, to máš pravdu. Musím se přiznat, že mě samotnou to asi nevzalo tolik..? :boxed: Teda jasně, naštvalo mě to a nějaká snaha, aby to neznamenalo, že sem Mika už nikdy nepřijede tu byla, ale... nevím, pro mě jenom zrušený koncert nebude něco, kvůli čemu bych musela na fórum nebo Miku zanevírat. S fórem je to speciálně tak, že tu s váma stejně ráda řeším věci, které s Mikou mají pramálo společného.. :teehee: Takže... asi tak :-) No ale to je můj názor a popravdě jsem neslyšela moc jiných názorů na tohle téma, docela by mě zajímaly, jestli jsou.. :-)

 

Heh, neboj, tebe bych nikdy neodhvězdičkovala :-) No, řeknu asi tolik, že to byli natolik důležití lidé, aby to mé myšlení ovlivnilo :-) Opravdu jsem nikdy nechtěla, aby to tu bylo "Barunka se hodlá projevovat a všechny tím znudit a odradit" fórum, ale spíše "Vedeme tu žhavé debaty" fórum =D ... ale obávám se, že se mi spíše povedla první možnost... :-)) ... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Už jsem se tím málem taky nakazila... :boxed: Když tu člověk přispívá skoro sám, je těžké odhadnout dobu kdy odepsat aby to nebylo trapně rychle nebo zase za nevhodně dlouho... :naughty::boxed: Chjo, jak jsem už napsala, tvrdý knockout...

 

Já bych se zasadila za to, aby se odpovídalo hned, jak člověk může :wink2: I kdyby to mělo být pět minut poté :-) ... Vždyť takhle jsme to dělávali předtím :)

 

Nicméně aby to neznělo brutálně pokrytecky, když jsem sem sama tak dva měsíce nepsala :boxed: ... Ta škola mě jednou fakt zničí... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O půl hodinky později, ale přece jenom :naughty: (Aby sis nemyslela, teď jsem i o půl hodiny pozdě odevzdala svůj domácí úkol.. so close.. :blink: )

 

Takže, drahá nejmenovaná osobo, nejmenovaná proto, že na profilu nemáš zvěřejněné narozeniny a netuším, zdali být jmenovaná chceš... :naughty::fisch:

 

Přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám a plno (mika)úžasností a samé spokojenosti! :woot_jump: Nechť je každý den nezapomenutelným for all the right reasons!

 

A here's to many many crazy-long posts :das:

 

Z edice superujetých dortů:

 

1557741573_d58c4fb15e.jpg

 

P.S. Odpusť mi mé přehnané užití angličtiny, já jsem tak unavená, že nejsem schopna vnímat, co píšu... ale věz, že někde za tou fůrou nesmyslných žbleptů stojí dobrý úmysl a čistá touha popřát :wub2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dievcence drahe predrahe,

po 100 rokoch som tu znova.... ale akosi sama ..???:shocked:

 

To clovek ani nevie, kde zacat, po takom dlhom case !

 

Takze najprv k podstatnemu: 28 jula som videla Miku na jednom festivale v belickom mestecku Tirlemon. Ako obycajne bol uzasny a krasny !!!:huglove:

Trosku smutne bolo, ze kompletne vymenil kapelu, dievcata aj hudobnici nam chybali :-((

 

Po koncerte sme ho cakali do 3.30 (!!!), zbytocne.... preklzol nam akymsi malym bocnym vychodom.... Najlepsie na tom je, ze 3 dievcata zo skupinky cakajucich fanusikov ho nahodou zahliadli, ale nikomu nic nepovedali !!! Bezali za nim, pofotili sa, dali si popodpisovat CD-cka a potom nam len prisli povedat, ze uz nemusime cakat, lebo Mika prave odsiel..... Sympatacky, nie ???

 

Utesuje ma jedine to, ze 3 novembra bude v Bruseli, tak sa snad zachova "priatelskejsie".

 

Majte sa krasne a ozvite sa skor ako ja !!!

 

Bozkavam,

 

Beata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mám strach, že po víc než dvouletém kómatu tenhle thread neoživí už vůbec nic... :emot-sad:

 

Ale moje nadšení z toho, že některého z promotérů tuzemských áčkových festů KONEČNĚ napadlo přitáhnout sem Miku, je prostě nepopsatelné. A já vážně podvědomě vždycky tušila, že to budou Colours :wub2:

 

A našim úkolem je dokázat mu, že i když mu tehdá ten koncert v Praze zrušili, má v Česku (Slovensku...) ty nejlepší fanoušky, i kdyby šlo jenom o jednotlivce... :fisch:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ahoj, já už mám lístek na Colours a mám radost, že se Mika konečně objeví v ČR:-) fanoušek jsem dlouholetý dá se říct, ale zde do klubu jsem se registrovala až dnes a je fajn, že je tady i česká skupinka.

Link to comment
Share on other sites

Ahooooooooooooooooooooooooooj,

jsem tu úplně úplně úplně nový (a jsem i relativně nový fanoušek Miky), tak doufám, že mě mezi sebou přijměte :wink2:

 

Přesto, že jsem Dan, do Ostravy se těším jako malej Jarda! :boing:

 

A jak jsi přišel na Miku? Já jen, že teď ho u nás ani moc nehrajou, pokud vím, a když, tak jenom ty staré písničky - tak by mě to zajímalo:-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, já už mám lístek na Colours a mám radost, že se Mika konečně objeví v ČR:-) fanoušek jsem dlouholetý dá se říct, ale zde do klubu jsem se registrovala až dnes a je fajn, že je tady i česká skupinka.

 

Jménem osazenstva tohoto pokoje pacientů v kómatu tu vítám čerstvou krev... :naughty::)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jak jsi přišel na Miku? Já jen, že teď ho u nás ani moc nehrajou, pokud vím, a když, tak jenom ty staré písničky - tak by mě to zajímalo:-)

 

To bylo náhodou :) Jednou večer u televize s manželkou (do Ostravy taky jede :) ) poklimbáváme, zkouším, co hrajou na Óčku... Tam už rozjetý klip - "nějaká hezká písnička, na konci s tleskajícíma rukama" - Happy Ending :) Zapamatoval jsem si název písničky, pustil jsem si ji pak znova na YouTube, pak náhodně i další písničky od Miky a už to jelo :naughty:

 

Co říkáte na Talk About You? (A na klip?)

Link to comment
Share on other sites

Hello, I just saw there's a Czech and Slovak thread. I'm coming to Colours of Ostrava with my hubby and I was wondering if you have any advice for us. Is there anyone living near Ostrava? I reserved a room in Havířov since everything decent was already booked. Hopefully it's not too far from the festival. I looked at Google Earth and it looked OK.

Edited by nenartus
Link to comment
Share on other sites

To bylo náhodou :) Jednou večer u televize s manželkou (do Ostravy taky jede :) ) poklimbáváme, zkouším, co hrajou na Óčku... Tam už rozjetý klip - "nějaká hezká písnička, na konci s tleskajícíma rukama" - Happy Ending :) Zapamatoval jsem si název písničky, pustil jsem si ji pak znova na YouTube, pak náhodně i další písničky od Miky a už to jelo :naughty:

 

Co říkáte na Talk About You? (A na klip?)

Tak about you mám ráda, klip se mi líbí, co se týče barevnosti a tech obleků, vypadá v tom šik. Ale vadí mi, ze mu pusa jde jinak než zvuková stopa, je to dost nápadné. A taky reklama na hodinky by mohla být kratší, ale chápu, ze Swatch je asi sponzor. Takže víc se mi v tomto ohledu líbí last party, která je komerce prostá;-)

Link to comment
Share on other sites

Tak about you mám ráda, klip se mi líbí, co se týče barevnosti a tech obleků, vypadá v tom šik. Ale vadí mi, ze mu pusa jde jinak než zvuková stopa, je to dost nápadné. A taky reklama na hodinky by mohla být kratší, ale chápu, ze Swatch je asi sponzor. Takže víc se mi v tomto ohledu líbí last party, která je komerce prostá;-)

 

Naprosto se shodujeme :) Hezká písnička, bezva obleky, ale ty hodinky... a taky BMW (byť záběr na znak auta není tak nápadný jako u hodinek) U Last party jsem si taky žádný reklamy nevšiml :)

Link to comment
Share on other sites

Hi nenartus, I spent six years in Ostrava and I know Havířov a bit too. If you've got questions, I'll try to answer them.

 

Hi! Thanks for answering. I just wanted to know is it far away from the festival venue? We got tickets for the whole festival and we are planing to stay, so I just want to know is it going to be too much fuss to travel every day to Ostrava. We are coming by car and it looks like the road from Havířov to Ostrava is OK.

Link to comment
Share on other sites

Hi! Thanks for answering. I just wanted to know is it far away from the festival venue? We got tickets for the whole festival and we are planing to stay, so I just want to know is it going to be too much fuss to travel every day to Ostrava. We are coming by car and it looks like the road from Havířov to Ostrava is OK.

Hi, thats OK, if there are no cars on the road, typically at night, you can be in Ostrava in 15 minutes. Normally it is 30 min I think, but it depends where in Havířov youll stay.

Link to comment
Share on other sites

Naprosto se shodujeme :) Hezká písnička, bezva obleky, ale ty hodinky... a taky BMW (byť záběr na znak auta není tak nápadný jako u hodinek) U Last party jsem si taky žádný reklamy nevšiml :)

A slyšel jsi už Good Wife, jak ji zpíval nedávno v New Yorku? Líbí?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A slyšel jsi už Good Wife, jak ji zpíval nedávno v New Yorku? Líbí?

 

To jsem slyšel jen jako nahrávku fanouška přes mobil, nicméně vypadá to nadějně, možná se mi to líbí víc, než Talk About You; každopádně z nových písniček, které jsem mohl slyšet, se mi nejvíc (zatím) líbí Good Guys :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj, už jsem ti napsala zprávu, taky budu ráda z podporu :thumb_yello:

 

Ahoj, těšíte se na colours? Bude to můj první festival/koncert tak jsem trochu nervozní, jedu tam totiž sama. Uvítala kdybych tam měla nějakou psychickou podporu :naughty::pray:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy