Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nejde jmenovat jen jednu písničku :) No Place In Heaven a Good Guys. Četli jste "recenzi" na idnes? Je teda strašná...

Jo tu recenzi jsem kdysi četla, a vůbec i teď po Coloursech mi přijde, že ho idnes dost ignoruje, protože tak o tom koncertě nevyšlo prakticky nic, dokonce ho v jednom článku ani neuvedli ve výčtu headlinerů  :sneaky2: no ale zase jiné pěkné kritiky jsem četla na jiných serverech, tak ty mě potěšily, třeba novinky zveřejnily docela obsáhlou, a pak jsem četla asi ještě dvě takové hezké. Tak jsem ráda, protože byl skvělý a dlouho ještě budu vzpomínat:-)

Link to comment
Share on other sites

No, co se týče idnes, dovolil bych si malinko nesouhlasit :) V pondělí po koncertě vyšel na idnes rozhovor s ředitelkou Colours a tahle odpověď je úžasná! :thumb_yello:

 

Překvapil vás někdo, ať už v pozitivním nebo negativním smyslu?

 

Rozhodně Mika. Viděla jsem ho před třemi lety na Szigetu a už tam jsem se rozhodla, že ho chci na Colours. Zpočátku jsem měla trochu předsudky, jestli to přece jen není moc popík. Ale nakonec mě jeho show odzbrojila a taky jsem viděla, jaký je to fantastický muzikant. Jeho nedělní koncert jsem strávila vzadu na pódiu, takže jsem viděla odezvu davu, která pro mě byla šokující. Jak už jsem říkala, ve svůj prospěch využil i toho deště, zpíval a tancoval přímo na něm, takže byl celý mokrý. A to podotýkám, že si těsně před hraním musel vzít dva brufeny, protože se o něj pokoušela chřipka. Ještě nikdy jsem neviděla, aby někdo nevýhodu tak dokonale dokázal využít ve svůj prospěch. Takže to nakonec pro mě bylo nejlepší vystoupení celých Colours. Protože jestli je něco cílem festivalu, je to aby si lidé odnesli zážitek radosti.

Edited by Danoush
Link to comment
Share on other sites

Aha díky, no tak to jsem tedy musela přehlédnout, ačkoliv nevím, jak se to mohlo stát :naughty:  ještě se na to kouknu. Jojo, bylo to perfektní, pořád vzpomínám a už se těším, až zase někdy půjdu na další :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Každopádně koncert byl parádní, úžasný! Když si vzpomenu, mrazí mě :)

 

To jo, nejvíc mě ale dostal s tím deštěm, jak říká Zlata, já jsem pak ani sama nevnímala, že na mě prší, když jsem viděla, jak se v tom celý několikrát vyválel :yes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj!! Taky jsem byla na Coloursech - ted jsem tu objevila tehle treat :) ,
- jak jste se bavili před tím - úplně nejvíc se mi asi z nového alba líbí good guys  :)  je to srdeční záležitost...protože, než vůbec vyšla ta písnička, viděla jsem tohle

, viděli jste to? Když jsem to viděla poprvé, úplně jsem si tu písničku zamilovala! Kdykoliv si tohle video pustím, mám totální husinu  :)  - a věděli jste, že refrém je trošku předělaný výrok od Oscara Wilda? Který byl taky vlastně gay...a jelikož je to písnička právě o nich, tak mi to příjde geniální :) ...a pak z toho nového alba se mi líbí No place in heaven...po ní asi Rio, je hrozně veselá a pak všechny ostatní :)
Jinak - koncert u nás byl neskutečný - už nazačátku všechny odzbrojil tou svou češtinou  :naughty: , aj ty, co ho vůbec neznali  :naughty:  :) , všichni známí, co tam byli a před tím ho neposlouchali mi řekli, že byl úžasný a že byl nejlepší z celý coloursů...tohle bych mohla poslouchat od rána do večera  :)
Link to comment
Share on other sites

Ahoj!! Taky jsem byla na Coloursech - ted jsem tu objevila tehle treat :) ,

- jak jste se bavili před tím - úplně nejvíc se mi asi z nového alba líbí good guys  :)  je to srdeční záležitost...protože, než vůbec vyšla ta písnička, viděla jsem tohle

, viděli jste to? Když jsem to viděla poprvé, úplně jsem si tu písničku zamilovala! Kdykoliv si tohle video pustím, mám totální husinu  :)  - a věděli jste, že refrém je trošku předělaný výrok od Oscara Wilda? Který byl taky vlastně gay...a jelikož je to písnička právě o nich, tak mi to příjde geniální :) ...a pak z toho nového alba se mi líbí No place in heaven...po ní asi Rio, je hrozně veselá a pak všechny ostatní :)

Jinak - koncert u nás byl neskutečný - už nazačátku všechny odzbrojil tou svou češtinou  :naughty: , aj ty, co ho vůbec neznali  :naughty:  :) , všichni známí, co tam byli a před tím ho neposlouchali mi řekli, že byl úžasný a že byl nejlepší z celý coloursů...tohle bych mohla poslouchat od rána do večera  :)

Aj ja som tam bola -- prvý krát v živote :3 ... jednoducho najúžasnejší zážitok v živote...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ahoj :) ... už to tu pomaly vymiera, ale dúfam, že po koncerte v Prahe sa to zmení :)

Kdysi tu to tak krásně žilo... třeba tomu vdechneme trochu nového....

 

jdeš na koncert taky? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jééé!! Konečně trošku života se vdechlo tady :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: 
Anoo!! Musíme to zkusit znovu oživit :) :) 
Jak se vám líbil koncert???? Pro mě byl úžasný...prostě dokonalost sama :) :) :)  byla jsem aj na colorsech a...úplně jiné oba dva, ale oba úplně skvělé. A u obou dvou mě Mika dostal hned na začátku - v Ostravě češtinou, v Praze tím - že zničehonic přišel na podium ve tmě jako první, když jsem to vůbec nečekala :naughty:  a...trošku mě mrzelo, že nemluvil česky...ale, je fakt, že v Ostravě si nasadil tak vysokou laťku, že by ju těžko překonával, tak se asi rozhodl to ani nezkoušet :naughty::)

Link to comment
Share on other sites

Jééé!! Konečně trošku života se vdechlo tady :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: 

Anoo!! Musíme to zkusit znovu oživit :) :) 

Jak se vám líbil koncert???? Pro mě byl úžasný...prostě dokonalost sama :) :) :)  byla jsem aj na colorsech a...úplně jiné oba dva, ale oba úplně skvělé. A u obou dvou mě Mika dostal hned na začátku - v Ostravě češtinou, v Praze tím - že zničehonic přišel na podium ve tmě jako první, když jsem to vůbec nečekala :naughty:  a...trošku mě mrzelo, že nemluvil česky...ale, je fakt, že v Ostravě si nasadil tak vysokou laťku, že by ju těžko překonával, tak se asi rozhodl to ani nezkoušet :naughty::)

 

Coby zakladatel tohoto fóra mě těší, že nejsem jediná, koho tato aktivita tady těší! :wub: 

 

Já bohužel tenkrát na Colours nebyla, což mě dodnes neskutečně štve, ale nešlo to....  jsem ráda, že tu Mika má čím dál tím víc fanoušků. O to víc možnost koncertů  :das:

Souhlasím, že to byla úplná dokonalost.... byla jsem stejně tak okouzlena jako vždy předtím a teď se nemůžu dočkat na další... už mě jenom štve, že kdoví, kdy se taková příležitost zase nabídne  :naughty:  :(

A jo - to mě docela zamrzelo, že nemluvil česky... speciálně proto, že já to tenkrát nezažila ale ono... on mluvit chtěl. Jen by na to musel mít někoho, kdo by mu ty věty v tu chvíli dokázal přeložit.  :mf_rosetinted:  Na těch Colours to bylo okouzlující!

 

Jinak - ahoj, přes pár příspěvků jsme se ještě neměly možnost představit. Jak ses k Mikovi dostala, Ma.Kot? .... (Nebo je nějaké jiné jméno, kterého lze využít)?  :wink2:

Link to comment
Share on other sites

A jak se líbilo? :wink2:

Moc, byl uzasny jako na Colours, kde jsem byla (kvuli nemu) taky:-) a u obou se mi postestilo stat v prvni rade, takze spokojenost naramna! Lepsi show jsem jeste nezazila a doufam, ze zase nekdy bude koncert. Alespon jednou v roce by to chtelo:-)

Link to comment
Share on other sites

Coby zakladatel tohoto fóra mě těší, že nejsem jediná, koho tato aktivita tady těší! :wub:

 

Já bohužel tenkrát na Colours nebyla, což mě dodnes neskutečně štve, ale nešlo to....  jsem ráda, že tu Mika má čím dál tím víc fanoušků. O to víc možnost koncertů  :das:

Souhlasím, že to byla úplná dokonalost.... byla jsem stejně tak okouzlena jako vždy předtím a teď se nemůžu dočkat na další... už mě jenom štve, že kdoví, kdy se taková příležitost zase nabídne  :naughty:   :(

A jo - to mě docela zamrzelo, že nemluvil česky... speciálně proto, že já to tenkrát nezažila ale ono... on mluvit chtěl. Jen by na to musel mít někoho, kdo by mu ty věty v tu chvíli dokázal přeložit.  :mf_rosetinted:  Na těch Colours to bylo okouzlující!

 

Jinak - ahoj, přes pár příspěvků jsme se ještě neměly možnost představit. Jak ses k Mikovi dostala, Ma.Kot? .... (Nebo je nějaké jiné jméno, kterého lze využít)?  :wink2:

Ano!! Těší a moc :):wub:  když jsem sem přišla, skoro nikdo tu nebyl...a po colorsech a teď před koncertem náš začlo přibývat :wub:  jsem neskutečně vděčná lidem co organizujou Colorsy, že ho sem přitáhli :wub:   a to že jsi na Colorsech nebyla je sice škoda, ale nevadí...bylas teď v Praze!! :) 

Jo...ale, ono tohle překládání je sice zábavné, ale...podlě mě ho prostě neslyšel přes ten hluk :naughty:  a vsadím se, že ten kluk byl tak hotový z toho, že si ho mika vytáhnul na pódium, že ani nevěděl co mu říká, což se mu vůbec nedivím :naughty: 

Jo, to je fakt! Ahoj...já jsem Martina, nebo Marťa, klidně :) jak můžu říkat tobě?

No...dostala jsem se k němu by se dalo říct díky colorsům, ikdyž né úplně, ale mají velký podíl na tom, že jsem ho začla mít tak ráda :D já ho znala od malička a měla ráda je ho písničky už když mi bylo 12, ale byla jsem ještě moc malá na to, abych poznala přímo jeho, milovala jsem jen písničky a vždycky jsem pro ně měla slabost. Když jsem byla malá, představovala jsem si, že jednou budu na jeho koncertě a všechno bude úžasné!! :naughty: :naughty:  no...pak sem na něj na pár let zapoměla a vždy si jen občas připoměla písničky...nikdy mě nenapadlo dívat se na něco jiného (jako záznamy z koncertů, rozhovory a tak...). No...a když jsem zjistila, že příjede na colorsy, okamžitě jsem věděla, že tam musím jít (ikdyž jsem třeba nekolik let jeho písničky neslyšela...). Začla jsem se dívat na záznamy z koncertů, rozhovory a už to se mnou šlo z kopce :naughty: :naughty: :naughty:  jak ty?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :D
ten koncert byl naprosto bozi!! Nejlepsi vec, co jsem kdy zazila :D Taky jsem se tesila na to, ze bude mluvit cesky, jelikoz jsem nebyla na Colours, ale tak Mika se snazil :D Kdyz jsem mela pak to stesti se s nim po koncerte setkat, tak tam byl i ten kluk, co mu mel prekladat a Mika mu na jeho album napsal venovani neco jako "To the best worst translator in the world" :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy