Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

.... a ako to dopadlo ??? To koketovanie - podlahla si ????:wink2:

 

tak to uz zacina zniet ovela lepsie:wink2:...cisto teoreticky som sa prichytila ako zacinam s tou myslienkou koketovat :fisch:
Link to comment
Share on other sites

Barunko:roftl::roftl::roftl::roftl:

 

.... kolegyna z vedlajsej kancelarie sa prisla spytat, co mi je, tak som vybuchla :roftl::naughty: (a to som myslesla, ze tu nadcasujem sama :wink2:)

 

Podzimní turné s podtitulem "Successfully avoiding the Czech Republic since 2007"? :das: ....
Link to comment
Share on other sites

Hla, ako krasne si nam to rozdelila.... Pre mna ok :thumb_yello:

 

barunka, ahoj:wink2:...

 

som naozaj rada, ze si mi dala vediet...mala som aspon nadcim dumat:mf_rosetinted:...horsie bolo, ze som bola mimo netu a tak aspon moja povinna vybava:blush-anim-cl: ma zachranila...celu noc som si pozerala oba koncerty a kopec videii:blush-anim-cl:...spravila som si taky maly sukromny koncertik:blush-anim-cl:...a mne to pomohlo...myslim, ze je to hanba cechov, dali mu tym jasne najavo, teba tu nechceme - nie si u nas predajny...takze to sorry, mozno by patrilo i jemu...neviem, tak to citim...kazdopadne sme sa zasa raz vyznamenali...:mf_rosetinted:...

 

ale sme tu vsetky spolu a spolocne sa podporime:naughty:...to verim...ty nam zaspievas, trifi hodi intro love today, beatka moze byt LG v nasom narodnom kroji, martinky mu budu robit garde pri francais verzii grace kelly...shirl a ja mozme byt predskokanky:roftl:...a jacksie, tak ta by mohla supportnut v hre na klaviri:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata - ak teda chcete lakat na capoeiru - tak potom jedine v MOJOM PODANI, ja sa teda obetujem - pre Miku aj nemozne!

To, co som mu schopna predviest ja - po prvom treningu - tak take nieco URCITE este nikdy v zivote nevidel:naughty:

Len zas otazka je, ci by takyto "spectacle" prezil:roftl:

 

 

2012 :shocked:...zartujes...sa niekde chystas:shocked:...

 

:thumb_yello::roftl: skutocne adekvatny dovod...

Link to comment
Share on other sites

No, Sunshine mozno nie, ale ja si presne takto svoj dochodok predstavujem:

Zit niekde na slovenskom vidieku a chovat kozy, vyrabat kozi syr a perstovat si jahody a redkvicku a zemiaky a ceresne.....

Skratka navrat k prirode...

 

... A co je to drevomorka ???

 

A my z tebe! :thumb_yello:

 

Počkej.... takže na důchod si žádnou luxusní dřevěnou chatku v Transylvánii kupovat nebudeš...? Dřevomorka jako dekorace a místo vyzvánění na mobilu buzení přimo od krávy, která by do tebe tlamou každé ráno žďuchla... ne? :teehee:

 

(Tímto se omlouvám případným rumunským čtenářům, sama mám několik rumunských známých a vím, že takhle to nevypadá :wink2: )

 

:thumb_yello: ...

Link to comment
Share on other sites

Ten pocit dobre poznam :naughty::naughty:

 

Zboznujem "exoticke dovolenky" - potulky s ruksakom na chrbate, ale tiez sa potom velmi rada vraciam do civilizacie :wink2:

V Rumunsku som este nikdy nebola, ale taka Transilvania je vraj prekrasna - panenska priroda, este neznicena masovym turizmom...... mam to na zozname "to do"...

 

a ja dodavam, tesim sa opat zas a znova z civilizacie:wink2:...a tesim sa z vas:wink2:...

 

tych par dni mi bohate stacilo...rumunsko rozhodne nepatri medzi moje vysnivane lokality:mf_rosetinted:

 

me tooooooo:blush-anim-cl::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Tak fakt neviem, Barunka, ci ty lepsie pises alebo spievas :roftl:

 

Náhodná myšlenka: Teď jsem v televizi slyšela větu (ale necelou, tak, jak ji napíšu).. "Česká Republika je křižovatkou, kde..." ... napadlo mě dokončení "každý počká, než blikne zelená a jede dál" :mf_rosetinted:

 

No nic, to byla jen taková kulturní vsuvka :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Janicko Slota to je iný orátor!:blink:

 

ale ani ta polovicka princa nie je zla :roftl::roftl:

 

ono vobect najs si "ukoly" v akukolvek dennu hodinu nie je prijemne:wink2:

Ja som momentalne vo faze, ze sa mi vooooobec nechce pracovat a najradsej by som bola dobre platenou zenou v domacnosti.:biggrin2:

Do prcic, ja sice prudko podporujem emancipaciu arabskych zien, ale v Europe to uz zaslo akosi pridaleko, mam taky dojem.....

Joj, ale ked hypoteku treba splacat este buducich 23 rokov, co mi zostava.... Slahnut si dalsiu kavu a hor sa do prace :boxed:

 

 

 

 

 

 

No, dokud vás ty úkoly nenutí hned ve dvě ráno dělat, tak to není až tak strašný :) Ale fakt je, že o ránu najít v mailu plno úkolů není příjemný...:boxed: Ale co se dá už dělat :dunno: Ty to zvládneš :)!

 

Třeba k tomu šlechtickému stavu bude půl prince a panství :)

 

Doufám, že si užíváš čtvrtek - zítra už víkend! (skoro) :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunko, nestras! Ja dufam, ze to festival nie je:shocked:

Este si to overim, si ma teraz vystrasila.....

 

:roftl: ... V tom Římě je to festival, že? Nevím proč, ale na festival bych na Miku asi nejela (pokud by to ovšem nebylo u nás... :roftl: :roftl: ) ... jedině, že by mě zajímalo víc umělců... ale samostatně někam jenom kvůli Mikovi, kdyby to byl festival, asi fakt ne...
Link to comment
Share on other sites

To by si nedovolila, my tu mame totiz odbory:naughty: a tie by jej dali po cumaku :blush-anim-cl:

 

Workoholismus je choroba, z toho sa asi len tak lahko nevylize..... A ona to ma este kombinovane s perfekcionizmom, ale ja uz som si zvykla :wink2:

Ona je to v podstate "z gruntu hodna zenska":wink2:

No a ked to nevadi jej manzelovi, ze o 2 rano nelezi vedla neho v posteli ale sedi pred pocitacom.... co nadelas.....

 

Já mám jednoho workoholika doma.... a naše nátury si nesednou... :teehee: Teda ne že bych byla lenoch (to jen někdy :teehee:), zabrat dokážu, když vím, že je něco třeba, nebo se do nečeho opravdu pustím s vervou, ale jinak se snažím věnovat tomu, co mě baví a tak... zkrátka nechápu věčnou potřebu pracovat... ale každej je nějakej :wink2:

 

Jinak jak říkám, hlavně že ta šéfka nechce, aby ty úkoly byly vypracovaný ve 2 ráno... sranda, že se tomu sama ještě v takovou dobu věnuje :roftl:

 

Res(e)t je zkártka třeba... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

to by som asi nevedela, mne by bolo toho Jeana luto - ja by som si po to okno isla sama:wink2:

 

:roftl::roftl::thumb_yello:

 

Taková skupina jeanů pro Beatu, která by plnila rozkazy jako "Jean, přineste mi okno, chci se podívat na zahradu" :teehee:

 

(... To nebylo myšleno osobně, jenom využívám každé příležitosti jak někam trapně zakomponovat vtip :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Super, Barunko!! Este raz teda gratulujem!

Urcite si bola skvela!!!:thumb_yello:

Samozrejme, ze kazdy (alebo takmer) je k sebe samemu kritickejsi ako okolie.

Ono ked si v psychicky v pohode (co hovoris, ze si bola), tak to je vidno publikum to vnima. A ze obcas trochu preskocil hlas ? Podla mna si divaci mysleli, ze to tak ma byt:wink2:

I mistr tesar se nekdy utne - a aj taky Mika obcas nezvladne a falosne zatiahne, nehovoriac o Madonne live - a pozri kam to dotiahli:blush-anim-cl:

 

Včerejší koncert :) No... měla jsem tam tři písničky, absolvovalo ještě dalších... 4 či 5 lidí, pokud se nepletu a jako host tam vystupovala moje skvělá kámoška Janča (mimochodem, taky fanynka Miky poté, co jsem jí do mp3ky hodila LICM... :thumb_yello: )... No, poslední písničku - duet s Jančou - jsem si maximálně užila, bylo to prostě takový pohodový, jen tak, s kytarou,
, (dávám akustickou verzi, je podobnější tomu, jak jsme to hrály my, ale i tak jsme to měly poupravený) ....

No a moje písničky, Ježkovo "Nebe na zemi" a klasiku "Memory" z muzikálu Cats... no já nevím, včera se mi zpívalo dost špatně, mnohokrát mi přeskočil hlas, celá jsem se klepala (i když jsem duševně byla v pohodě) a vůbec čím dýl jsem tam stála, tím mi to přišlo horší (vždycky je to naopak lepší a lepší pocit) no a zkrátka jsem se strašně styděla, když jsem to měla za sebou... prostě jeden z nejhorších pocitů, které jsem kdy při koncertu zažila, vždycky jsem na tom pódiu sice nervózní, ale postupně to opadá a pak jsem ráda, že jsem to zvládla a je to fajn.... nicméně po skončení koncertu ke mně začali chodit lidi a říkat mi, že to bylo fakt dobrý, tak nevím, asi nesubjektivně slyším velmi sebekriticky jinak :dunno: Ale hlavně - mám to za sebou a lidem se to (pokud mi teda nekecali, což nepředpokládám) líbilo, takže spokojenost veliká! :)

Holky, které z toho zpěvu nějak tak znám, pozvaly naši bývalou oblíbenou učitelku a ta nás potom vzala "na kafe", tak jsme pokecaly, což jsme předtím nikdy neudělaly... moc jsem si to užila... :)

A jsem moc ráda, že jsem to na tom koncertu měla takový "domáčtější" díky Marti a Janči ... (takže jestli tohle budeš lenochodečku číst, ještě jednou moc díky :wub2: )

A co víc - sakra mi to slušelo :cool::roftl::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja nakupujem, ale zatial som na 878 mieste:boxed:

 

:roftl: To tě Marti moc dobře chápu... :( Kéž by, kéž by.... já už to ale nevidím... podle mě je už jedinou možností, jak by u nás mohl Mika vystoupit je to, kdyby někdo z nás vyhrál tu soutěž s body ... :roftl::(

 

Tak mě ale napadá, pro tebe přece musí být jednodušší se dostat na nějaký jeho francouzský koncert, nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Ber to tak, ze my uz sme tam!:mf_lustslow:

 

A co kdybycho mu sehnaly náhradní místo? :wink2: Ty bys to přece určitě zvládla zorganizovat :fisch::roftl:

 

asi jo, ale

1. to není to samý

2. to byste musely taky přijet :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ja uz som tiez pisala - ze ak dovolite, tak pridem.... Strasne rada vas spoznam vo verzii "z masa a kosti"!

Ubytko mam (ja mam 12 sesternic a 6 bratrancov rozmiestnenych rozne v Cechach a na Slovensku, takze vacsinou doma s ubytkom problem nemam :biggrin2:

 

A jak jsem už psala já, já bych to určitě brala!! :) A se spacákem počítám :wink2: Teď záleží na tom, co řeknou ostatní, mám pocit, že Martinka a sunshine odepisovaly, že klidně... tak ještě uvidíme, co zbytek :wink2:

 

Že by Dívka na koštěti? :wink2:

 

Jasně, Kick Ass! :) Taky si nejsem jistá, jestli ho ještě budou dávat, ale kdyby jo, pujdu ráda :) Viděla jsem jen jednou - v poměrně špatné kvalitě...

Link to comment
Share on other sites

Ani ja som Kick Ass este nevidela.....Ked ho davali asi som este do Miku nebola zamilovana:blink:

 

Nikdy není dost pozdě... :wink2::thumb_yello: To se dotáhne :original: V nejhorším můžu Kick Ass vzít a mrknem se na něj na notebooku :)
Link to comment
Share on other sites

Dievcata, znicit ani nahodou!!!

Viete, ako budete o takych 10-20 rokov rady, ze si to mozete pozriet???:naughty:

 

Marťa umí zpívat fakt špatně! :roftl:

 

Já myslela že ty karakoke nahrávky už někde dávno pohřbil čas a ty je pořád máš? Neee takový kompromitující materiál, znič je! (Nastavila jsem na nich sebedestrukci a ta se každým okamžikem blíží, musíš je zničit dřív, než zničí ony tebe! :sneaky2::roftl::roftl::roftl: )

Link to comment
Share on other sites

To je krasa - to stuchanie haluzkou do oka :naughty::roftl:

 

To mi pripomina moju sebeobranu ked ma jeden chlap prepadol na ulici.

Teda nie ze by to bola bohvieaka sranda - ale v tom zlomku sekundy som si spomenula na zaklady: uder hlavou do nosa, pichnut prsty do oka a kopnut medzi nohy. A do toho oka som mu zasturala presne tak ako ten "smajlik":naughty:

 

A ti dva lidi, co k tomu dali 'Like' na facebooku by zasloužili nafackovat!!!!

:poke::fish: A tak podobně! :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Chudatko nase!

No, my uz sme sa z toho trosku otrepali.... tak dva dni nam to v priemere trvalo....:boxed:

No nic, skratka, co narobime - a ktora sa k nemu dostane ako prva, ta si to s nim za vsetky vydiskutuje...:sneaky2:

 

Tyjo, holky, já se zrovna vrátila z vody a zítra mám jet do Barcelony, měla jsem se fakt krásně dokud jsem dneska nezapla internet, achjo, to nemůžu bejt chvíli ŠŤASTNÁ? všechno mělo bejt tak skvělý! tyhle prázdniny prostě...jsem nasraná i na něj! ať si jede třeba do Berlína po stopadesátý! proč tady nemůže udělat menší koncert? jsem fakt naštvaná, mám krizi, na jeho fotky v mym pokoji se nemůžu ani podívat. ale třeba on za to nemůže? nevim. už by to chtělo nejaký vysvětlení a nějakou omluvu třeba?

Zrovna dneska jsem kamarádce předávala lístek a ona jásala, hned poté jsem jí napsala smsku, že je konec. fakt skvělý tohle! Díky Miko! Tyhle prázdniny měly bejt skvělý, dokonce mi měla přijet jedna fanynka z Ameiky...ale teď? fajn! těšila jsem se až tu potkám spoustu zahraničních fanoušků a nic. skvělý! jo! čekám už od 2007, tak jako jsem nemohla uvěřit tomu koncertu, teď nemůžu uvěřit tomu zrušení. připadám si jako idiot. fajn.

Link to comment
Share on other sites

Barunko, my sme ta len chceli setrit.....

Ked si pisala, ze nestihas citat a odpovedat, tak sme si povedali, ze teda pockame, kym to dokoncis...:wink2:

 

*Utírá prachovkou*

 

:shocked: No teda... já tu den a půl nenapíšu a tady nikdo nic... :shocked: Že by každý lichý thread šel pomalu jako oslabený šnek? :mf_rosetinted:

 

Zítra jedu na pět dní pryč, sportovat :lmao: a ještě ke všemu :camping:, to bude síla... aneb jak jsem jednoho krásného dne slíbila Jacksie, kdybych tu v pátek nic nenapsala, máš můj post representativa :biggrin2:

 

Na dnešek jsem si dala závazek, že doodpovím na všechno, co mi ještě zbývá odpovědět z Part II (pěkně mě štve, že jsem to nestihla, takhle je tam plno postů na který jsem odpověděla asi zbytečně :(:sneaky2: ) a doufám, že to tu nenecháte zapadnout prachem :)

 

Taakže se jdu vykoupat a pak hezky do toho! :naughty:

 

Doufám, že si všichni užíváte víkend! :)

Link to comment
Share on other sites

.... a uz sme zvedave na zazitky, co nam porozpravas po navrate !!!:thumb_yello:

 

Barunko, my sme ta len chceli setrit.....

Ked si pisala, ze nestihas citat a odpovedat, tak sme si povedali, ze teda pockame, kym to dokoncis...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy