Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

hmmmmmm, tak to fakt netusim:shocked:...zeby evicku a vasika:roftl::roftl:

 

alebo kaju?

 

alebo alebo :wub2::blush-anim-cl: MIKU...:blush-anim-cl:

 

i mne tu ide na sprijemnenie pracovnych povinnosti:naughty:

 

vyhrala som???

 

:thumb_yello:

Trefa! myslím samozřejmě Evu a Vaška :naughty::blush-anim-cl:

 

první cena - postel na pražský víkend :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jsem moc ráda .... Vy máte chatu? :shocked: Nebo to nějaká pronajatá..

No vidíš.... ještě že ti došlo, co že to vlastně chybělo

 

Zima tu je solidní, ale až ode dneška... 13°C celý den... ale kvůli tomu se voda nerušila, jen se včera pozdě veče vyskytla krize, na kterou jsem nebyla připravena a zkrátka se vyskytla nejistota a tak... no a místo toho, aby mi bylo pomoženo krizi překonat, mi to bylo spíše rozmluveno... a s nedostatkem času, ve kterém jsem se měla rozhodnout... zkrátka moc nátlaku, tak jsem to odvolala... pak mě to hodně mrzelo... ale dneska je to už OK :)

 

(Jsem naštvaná ještě víc kvůli jiným věcem :roftl::teehee: )

 

svokrovci sestry maju super chatu cca 30 km od puchova, tak sme sa boli odreagovat:wink2:...v zime ma vsak lepsie vyuzitie, je priamo pri svahu...vies ja ako lyziar to fakt vyuzijem:roftl::roftl:

 

vidim, ze teplotne sme na tom vsetky rovnako:mf_rosetinted:...mne to vsak vyhovuje...ja leto nemusim a od minuleho tyzdna uz nemam ani ten jediny dovod sa nan tesit:naughty:

 

myslim, ze nakoniec si i dobre urobila, v tomto pocasi ist na vodu...brrrrr...to by si si uhnala tak max nejaku chorobu:wink2:

 

ja vim...niekedy to idu urcite veci okolo nas:mf_rosetinted:...ale neboj bude lepsie:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

Trefa! myslím samozřejmě Evu a Vaška :naughty::blush-anim-cl:

 

první cena - postel na pražský víkend :roftl:

 

ja som vedela ze nikto ini ako tito dvaja ti nemozu robit garde:naughty:

 

hmmm, matka ides na to takticky:naughty:...este nejake veci musim podotahovat a bude jasne, ci sa mi podari ten vikend vyrazit smer praha:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: sem pozadu :sneaky2:

cos nakoupila?

 

:shocked:...ved to nie je tak moc...mam cd-cka, dvd-cka (vzdy i deluxe), tricka, a samozrejme vstupenky:mf_rosetinted:...nepouzite nekupis:naughty:...aktualne paris 26.4.:naughty:...praveze mam pocit, ze by som mohla byt na tom i lepsie:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

s Jacksie jsem skoro denně v kontaktu, ona má až do středy co dělat, tak sem pořádně nakoukne asi až potom, nicméně motivaci už ztratila - jedna trojka přece jenom asi bude (a to bohužel dost nespravedlivě), takže teď už je jí jedno, jestli ta trojka bude jedna, nebo dvě... :dunno:

 

tak pozdrav jacksie:wink2:...ze si tu na nu pockame:naughty:...a ze nech oprasi klavir:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak aspoň že tak.. :wink2:

Nechceš vyměnit... já bych do Německa jela hned... :wink2: Ale nejradši do Hamburgu... nebo Berlína :blush-anim-cl:

 

do berlina by som si vyrazila i ja:wink2:...tomu ver...no mna caka len hannover :fisch:...nastastie len od nedele do stvrtka...tak snad to vydrzim...no a tam by mal byt net, tak nebudem mimo reality

:fisch:...a uz ziadne negativne spravy:naughty::naughty: pocas mojej nepritomnosti:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...ved to nie je tak moc...mam cd-cka, dvd-cka (vzdy i deluxe), tricka, a samozrejme vstupenky:mf_rosetinted:...nepouzite nekupis:naughty:...aktualne paris 26.4.:naughty:...praveze mam pocit, ze by som mohla byt na tom i lepsie:mf_rosetinted:

 

Já mám jenom 2x CD :blink:

tričko jsem si chtěla koupit, ale s mojí kreditkou to nešlo :boxed:

A lístek mám jen jeden, a ještě bez bodů :sneaky2:

DVD si ještě koupím :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted::mf_rosetinted:...hmmm:mf_rosetinted::mf_rosetinted:

 

ak by sme mali sancu na vacsi uspech, preco nie:naughty:

 

Souhlasím, pokud by to mělo Miku přimět aby přijel do Prahy, tak se převlíknu třeba za Krtečka :roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

... Měly bychom domluvit sraz.... jak to vlastně vypadá s tím, co navrhovala Marťa? :) Já v zásadě říkám jo, a myslím, že i ty, Martinka a Trifi byly pro... nebo se pletu? :)

 

v podstate som za, len este nejake detaily musim zmanagovat...ked to bude 100% potvrdim ucast:roftl:...

 

a o ktore dni by islo?...sobota - nedela?

Link to comment
Share on other sites

v podstate som za, len este nejake detaily musim zmanagovat...ked to bude 100% potvrdim ucast:roftl:...

 

a o ktore dni by islo?...sobota - nedela?

 

Já nabízím pátek-sobota-neděle a každá se můžete přidat, jak se vám to hodí:wink2:

 

 

Ah,ah, ah is there everybody home

Who wants to have me, just to love me...

Link to comment
Share on other sites

Stane se.... vrátila ses rychle... :wink2:

 

Člověče... ty letos cestuješ mnohem víc než já :original:

 

 

ano, je zo mna marco polo:roftl:...je to celkom ironia - ja totiz okrem leta, sportu, cibule a kopec inych veci, nemam rada i cestovanie:naughty::roftl:...zvlastne vsak, asi vobec nejde o to, co mame radi a co nie...zit sa musi:mf_rosetinted:

 

menila by som hned...tomu ver:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já nabízím pátek-sobota-neděle a každá se můžete přidat, jak se vám to hodí:wink2:

 

 

Ah,ah, ah is there everybody home

Who wants to have me, just to love me...

 

super, tak sa budeme musiet nejako podohadovat, aby sme mali v tom jasno:wink2:...a hlavne, aby sme mali spoje:roftl:

 

myslis niekto

...Who’ll believe me, won't deceive me, won't try to change me?...

Link to comment
Share on other sites

super, tak sa budeme musiet nejako podohadovat, aby sme mali v tom jasno:wink2:...a hlavne, aby sme mali spoje:roftl:

 

myslis niekto

...Who’ll believe me, won't deceive me, won't try to change me?...

 

Tak nějak :wink2:

Teď mám:

This is the way you left me

I'm not pretending

no hope, no love, no glory,

no happy ending...

:sad:

Link to comment
Share on other sites

Tak nějak :wink2:

Teď mám:

This is the way you left me

I'm not pretending

no hope, no love, no glory,

no happy ending...

:sad:

 

:thumb_yello:...skvela...na pocuvanie...ja som si dala nieco s happy endom:wink2:

 

...Oh Billy Brown had lived an ordinary life.

Two kids, a dog, and a cautionary wife.

While it was all going according to plan

Then Billy Brown fell in love with another man...

 

matka, musim sa na tereaz rozlucit...sef mi tu zacina nejako casto nakukat:roftl:

 

tak zatim:wink2:

Link to comment
Share on other sites

vy se asi chytnete za hlavu, skoro se to stydím přiznat, ale já jsem teprve dneska na svém cd objevila "Over my shoulder" .... :blush-anim-cl::shocked:

 

:roftl:...teda teda, on je tam pekne schovany:roftl:...asi si bola nedockava pri prepinani pesniciek:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...skvela...na pocuvanie...ja som si dala nieco s happy endom:wink2:

 

...Oh Billy Brown had lived an ordinary life.

Two kids, a dog, and a cautionary wife.

While it was all going according to plan

Then Billy Brown fell in love with another man...

 

matka, musim sa na tereaz rozlucit...sef mi tu zacina nejako casto nakukat:roftl:

 

tak zatim:wink2:

 

Ahoj a pozdravuj šéfa :naughty:

A bientot:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Myslím že je to prima nápad!!! :thumb_yello:

Takhle by snad nepřehlíd že existujeme :das:

 

Třeba by nám pak fakt poslal to video s omluvou :naughty:

 

No, s naším "všeobecným talentem" by nás určitě nepřehlídl :roftl: Fakt je, že by se mu nás třeba zželelo a to video bychom dostaly, nebo i koncert, řekl by si, že takovým ztraceným případům prostě zazpívat musí... třeba by z toho ještě udělal benefiční koncert, aby nám pomohl :roftl: Ale fakt je, že by byla sranda, se "nastajlovat" jako Mikova kapela a něco natočit, jen nám tak "trochu" chybí nástroje :roftl:

 

Říkám si, že bychom ale měli coby čeští fanoušci něco zorganizovat měli. Ať už je to co to je. Aby se o nás vědělo. :original:

Link to comment
Share on other sites

No, s naším "všeobecným talentem" by nás určitě nepřehlídl :roftl: Fakt je, že by se mu nás třeba zželelo a to video bychom dostaly, nebo i koncert, řekl by si, že takovým ztraceným případům prostě zazpívat musí... třeba by z toho ještě udělal benefiční koncert, aby nám pomohl :roftl: Ale fakt je, že by byla sranda, se "nastajlovat" jako Mikova kapela a něco natočit, jen nám tak "trochu" chybí nástroje :roftl:

 

Říkám si, že bychom ale měli coby čeští fanoušci něco zorganizovat měli. Ať už je to co to je. Aby se o nás vědělo. :original:

 

100% souhlas :thumb_yello:

Prostě jestli chceme Miku, tak musíme jít do toho!:biggrin2::wink2:

Já mám kameru, tak můžu vzít...:wink2:

 

Could we make it better, stormy weather

so I dunno...

 

 

Třeba pak dostanem lístky zadarmo nebo tak něco :biggrin2:

 

Tak to střihnem "a capella" :roftl:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Tak dnes jsem si konečně pustila JEHO cd, a zjistila jsem, že je pořád tak skvělej, i když ruší koncerty :roftl::wub2:

 

A prostě ho MUSÍM vidět naživo - takže holky, kdo se mnou jede 15.8. do Colmaru? :biggrin2:

 

On bude skvělej vždy, pokud neudělá nějakou zásadní pohromu :wub2::wink2:

 

:naughty: To by bylo super, ale teda je skoro téměř jistý, že v té době budu pryč :no:

Link to comment
Share on other sites

On bude skvělej vždy, pokud neudělá nějakou zásadní pohromu :wub2::wink2:

 

:naughty: To by bylo super, ale teda je skoro téměř jistý, že v té době budu pryč :no:

 

:sad: škoda...

protože pak už dlouho asi nic nebude :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

a teraz uz mozem zelat pekny pondelok:wink2:...u nas sice brutus chladny a dazdivy - typicky na prvy letny den:naughty:...ale v podstate v pohodicke...

 

len sa mi potvrdilo ake je jednoduche vratit sa spat do detstva:wink2:...okolo tej 90-tky ti stari ludia uz maju uplne ine problemy...

 

a maskrtky boli super...:thumb_yello:...mnam mnam...

 

Ano, to je fakt, taky přeju všem hezké pondělí..... většinou ten první letní den takovejhle bývá... klasika... a všichni se vždycky divíme.. :roftl:

 

No, to jo, 90 už je nějakej věk... jenže ti lidi se vrací do dětství v jiném slova smyslu, než bych s do něj chtěla vrátit já... :thumb_yello:

 

Takže oslava se vydařila..... taky bych si nějaký ty máškrtky dala... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy