Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

 

100% souhlas :thumb_yello:

Prostě jestli chceme Miku, tak musíme jít do toho!:biggrin2::wink2:

Já mám kameru, tak můžu vzít...:wink2:

 

Could we make it better, stormy weather

so I dunno...

 

 

Třeba pak dostanem lístky zadarmo nebo tak něco :biggrin2:

 

Tak to střihnem "a capella" :roftl:

 

this is myyyyy interpretation...:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...waw, to si vydrzala pekne dlho...nechapem:shocked:...ale, hlavne, ze vysledok je uspokujuci:blush-anim-cl::wub2:

 

rada by som isla, len momentalne som sa rozhodla, ze si musim dat taku emocnu pauzicku:wink2:...proste nechcem nic silit, cosi vydrzim, ale naozaj netuzim, aby mi nieco skazilo plany:mf_rosetinted:...takze nechavam tomu spontanny priebeh :fisch:

 

a ved este mozme vyhrat ten sukromny koncert:naughty:

 

A u mě se zase skoro všechno motá kolem financí... :mf_rosetinted:

 

Přesně proto vám asi ani nepomůžu s vyhráváním koncertu, jedině, že by vám stačila tak stovka (korun :mf_rosetinted: )... :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem ňák momentálně pustila překlady za hlavu a poslouchám muziku :roftl:

Otázka za pět set: Jakou?:das:

 

Mícháš to - začínáš Moravankou, pokračuješ nějakým tím trashmetalem a poté zapínáš Justina Biebera :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jasně, já dávám do placu mých 4000 bodů, to už to máme skoro v kapse :das:

 

Já bych přidala svých 4000 bodů - kdybych si ty čísla nezapomněla opsat, takže přispívám svou 0 :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Mícháš to - začínáš Moravankou, pokračuješ nějakým tím trashmetalem a poté zapínáš Justina Biebera :roftl:

 

Biebera nemůžu - to by mi hned sebrala Terka :blink::roftl:

 

Smile like you mean it

and let yourself let go...

Link to comment
Share on other sites

:yay::yay::yay::thumb_yello:...perfektne...barunka, blahozelam...

 

a ktora bude teda vyvolena:wink2:

 

Děkuji :) No, to, že vyvolená škola utekla o jednu otázku, mě mrzí teda hodně... :( Ale já na japonštině přes rok zapracuju sama a zkusím se tam nahlásit pak :thumb_yello:

 

Pro začátek beru čínštinu (na které hodlám 100% zůstat) a k tomu ještě angličtinu - když nebudu zvládat, pustím... :wink2:

 

Ještě mě chvilku nahlodávalo, jestli bych neměla zkusit něco z těch ostatních, kam jsem se dostala na té právnické, nebo ekonomické... ale říkám si... to není něco, co bych chtěla opravdu, opravdu dělat... mé srdce patří jazykům :wub2: Tak snad toho rozhodnutí nebudu litovat... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmm, tak to fakt netusim:shocked:...zeby evicku a vasika:roftl::roftl:

 

alebo kaju?

 

alebo alebo :wub2::blush-anim-cl: MIKU...:blush-anim-cl:

 

i mne tu ide na sprijemnenie pracovnych povinnosti:naughty:

 

vyhrala som???

 

Proč by poslouchala Miku, prosim tě :boxed:

Link to comment
Share on other sites

super:thumb_yello:...ja uz mam nejakych 20 000...tak sa nam to zacina hromadit:naughty:...este zopar tisic a mame to v suchu:naughty:

 

Noo, už jenom 476 tisíc... v pohoděěě :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Děkuji :) No, to, že vyvolená škola utekla o jednu otázku, mě mrzí teda hodně... :( Ale já na japonštině přes rok zapracuju sama a zkusím se tam nahlásit pak :thumb_yello:

 

Pro začátek beru čínštinu (na které hodlám 100% zůstat) a k tomu ještě angličtinu - když nebudu zvládat, pustím... :wink2:

 

Ještě mě chvilku nahlodávalo, jestli bych neměla zkusit něco z těch ostatních, kam jsem se dostala na té právnické, nebo ekonomické... ale říkám si... to není něco, co bych chtěla opravdu, opravdu dělat... mé srdce patří jazykům :wub2: Tak snad toho rozhodnutí nebudu litovat... :thumb_yello:

 

Tiše závidím...jazyky jsou můj sen.... Ale v patřičné době jsem byla blbá a na vejšku jsme se vykašlala :emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

svokrovci sestry maju super chatu cca 30 km od puchova, tak sme sa boli odreagovat:wink2:...v zime ma vsak lepsie vyuzitie, je priamo pri svahu...vies ja ako lyziar to fakt vyuzijem:roftl:

 

vidim, ze teplotne sme na tom vsetky rovnako:mf_rosetinted:...mne to vsak vyhovuje...ja leto nemusim a od minuleho tyzdna uz nemam ani ten jediny dovod sa nan tesit:naughty:

 

myslim, ze nakoniec si i dobre urobila, v tomto pocasi ist na vodu...brrrrr...to by si si uhnala tak max nejaku chorobu:wink2:

 

ja vim...niekedy to idu urcite veci okolo nas:mf_rosetinted:...ale neboj bude lepsie

 

Tak to se hodí... :thumb_yello: Netušila jsem, že už takhle blízko k PU jsou takový "velehory"... úplně tě vidím.. jak už v pět ráno jsi tam vždycky v zimě vzhůru... a skáčeš po pokoji, aby jsi všechny vzbudila a už jste mohli vyrazit na sjezdovku.... :roftl::roftl:

 

Já to teplo ráda... ale jenom, když nějak vím, že ho využiju.. ve dny, kdy jsem doma a není v zásadě moc co dělat, je lepší, když je tak trochu chmurno ... mám to hodně specializovaný... tak aspoň můžem vychutnávat spolu :thumb_yello:

 

Taky v tom začínám vidět čím dál tím víc výhod :wink2:

 

Doufám, doufám,... už by bylo na čase :mf_rosetinted: )

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

ja som vedela ze nikto ini ako tito dvaja ti nemozu robit garde:naughty:

 

hmmm, matka ides na to takticky:naughty:...este nejake veci musim podotahovat a bude jasne, ci sa mi podari ten vikend vyrazit smer praha:wink2:

 

Marťa nemůže nic jinýho než jednu bílou orchideeeeeeeej :roftl:

 

Musí se to podařit! :thumb_yello: Akorát budeme asi mít problém s Jacksie :no: A kdoví, jestli se tu ještě někdy objeví Trifi *narážka, ehm, ehm* :roftl::teehee:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...ved to nie je tak moc...mam cd-cka, dvd-cka (vzdy i deluxe), tricka, a samozrejme vstupenky:mf_rosetinted:...nepouzite nekupis:naughty:...aktualne paris 26.4.:naughty:...praveze mam pocit, ze by som mohla byt na tom i lepsie:mf_rosetinted:

Vidíš to, nastřádalo se to :wink2: ... No, oni těch 500 tisíc bodů strašně nadsadili... abyto fakt jen tak někdo nemohl vyhrát :dunno:

Link to comment
Share on other sites

do berlina by som si vyrazila i ja:wink2:...tomu ver...no mna caka len hannover :fisch:...nastastie len od nedele do stvrtka...tak snad to vydrzim...no a tam by mal byt net, tak nebudem mimo reality

:fisch:...a uz ziadne negativne spravy:naughty::naughty: pocas mojej nepritomnosti:wink2:

 

To uteče rychleji, než si budeš myslet... je fakt, že v Hannoveru toho moc není... ale dá se tam slušně nakupovat :teehee: Ale Berlín je fakt v mnoha, mnoha ohledech lepší :blush-anim-cl:

 

Budu se snažit :roftl: Ale magneticky je přitahuju :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vidíš to, nastřádalo se to :wink2: ... No, oni těch 500 tisíc bodů strašně nadsadili... abyto fakt jen tak někdo nemohl vyhrát :dunno:

 

A to až to někdo vyhraje, tak je konec nebo co?

 

teda ne že bych si myslela, že mám šanci získat 500 000:sad:

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted::mf_rosetinted:...hmmm:mf_rosetinted::mf_rosetinted:

 

ak by sme mali sancu na vacsi uspech, preco nie:naughty:

 

To víš, ze mě se optimista nikdy nevyklube :teehee:

 

:roftl: Nevím, jestli bychom uspěly, ale určitě bychom ho zaujaly :roftl: Jak říkám, ten benefiční koncert by kvůli nám možná i uspořádal :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím, pokud by to mělo Miku přimět aby přijel do Prahy, tak se převlíknu třeba za Krtečka :roftl::roftl::roftl:

:lmao::roftl: :roftl: Fakt je, že pro to, aby přijel, bych taky udělala hodně věcí :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Já nabízím pátek-sobota-neděle a každá se můžete přidat, jak se vám to hodí:wink2:

 

 

Ah,ah, ah is there everybody home

Who wants to have me, just to love me...

*otevírá diář* .....

 

tumbleweed.gif

 

.. U mě to pujde vždycky :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ano, je zo mna marco polo:roftl:...je to celkom ironia - ja totiz okrem leta, sportu, cibule a kopec inych veci, nemam rada i cestovanie:naughty::roftl:...zvlastne vsak, asi vobec nejde o to, co mame radi a co nie...zit sa musi:mf_rosetinted:

 

menila by som hned...tomu ver:wink2:

 

A bude o tom i cestopis, pane Polo? :original:

 

Přesně tak, člověk se musí přizpůsobit...a nakonec to cestování někdy může přinést dobré věci... :wink2:

 

Měnila? Já svoje dny trávím tím největším pasivním nicneděláním, jaké si můžeš jen představit :roftl:

Link to comment
Share on other sites

super, tak sa budeme musiet nejako podohadovat, aby sme mali v tom jasno:wink2:...a hlavne, aby sme mali spoje:roftl:

 

myslis niekto

...Who’ll believe me, won't deceive me, won't try to change me?...

Spoje budou.... :wink2:

 

A hlavně - musíme si potom na sebe vyměnit čísla, na to vážně nesmíme zapomenout :roftl: ... :mf_rosetinted:

Samozřejmě to neříkám kvůli tobě, (což vím, že jsi pochopila), ale narážím na ty, jejichž číslo pořád nemám :teehee:

 

Aby zase nebylo už třetí deja vú... :mf_rosetinted:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Tak nějak :wink2:

Teď mám:

This is the way you left me

I'm not pretending

no hope, no love, no glory,

no happy ending...

:sad:

Douám, že jenom na přehrávači, že to nevztahuješ k sobě! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy