Jump to content

chillax room


tantastic

Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

siin jah, päris mitu juba :D

the estonian thread on ka ;D

mul iga päev muutub lemmiklaul aga jah, kõik on väga head laulud ;D

sky plusis on mika juba 4 nädalat esimene :das:

 

nii tore! ma kuulan ka vene raadiot - Sky Radio. "Relax, take it easy" juba kaotas oma positsiooni, aga "Grace Kelly" ilmus eile :punk: ma hääletan iga päev!!!

kui tahad, siis kliiki siia - http://www.hot.ee/music2007 ja sinu hääl automaatiliselt läheb Mika'le :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Heihoo heihoo, 10 kommentaari on liiga palju ;D Ma ei suuda nii palju kirjutadagi ju :D:D:D:D päevad otsa aint trükin,trükin,trükin. Mika Fan Clubi, Bob'i Fan Clubi :D uuuuuh:D Ufit oled sebind viimasel ajal ?;D:roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

i don't understand the posts in this thread but i think the idea of a chillax room is a great idea...everyone needs to destress at the end of the day...especially me

 

hehe sorry about that. it's just that there isn't many people around here, only estonians so we eventually started to talk in estonian :D but it wasn't meant to be like that!:naughty: so no problem you don't understand us hehe :P

Link to comment
Share on other sites

jap ;D eestlased ongi nii lahedad ;D

 

 

Arvata on ju et on lahedad;D Tegelikult tead Minks mida ma tahaks?

Ma tahaks 28 Maid;D Oii, siis läheb siukseks mölluks lahti noooo ! Ja SUVE tahaks ja oktoobri kuud kaa. Deem need ajad tulevad kõige paremad (L)(L) Suve tahaks eriti, siis ma võtan oma tripi ette, kui keegi tahab ühineda, siis andke julgelt teada;D Minks siin on nagu vihje, et sa võiks nagu kaasa tulla eksole;D Musmus;D

Link to comment
Share on other sites

Arvata on ju et on lahedad;D Tegelikult tead Minks mida ma tahaks?

Ma tahaks 28 Maid;D Oii, siis läheb siukseks mölluks lahti noooo ! Ja SUVE tahaks ja oktoobri kuud kaa. Deem need ajad tulevad kõige paremad (L)(L) Suve tahaks eriti, siis ma võtan oma tripi ette, kui keegi tahab ühineda, siis andke julgelt teada;D Minks siin on nagu vihje, et sa võiks nagu kaasa tulla eksole;D Musmus;D

 

oo jaa, fräänts ! :mf_lustslow: bonjour!, oli vist :D

helerile ixtriim meikouverit :das:

ja itaalia, seal läheb mölluks :naughty:

tav ma tulen suga kaasa aga elama ma sinna ei jää ;D elama jääd kristjaniga sinna ;D

Link to comment
Share on other sites

oo jaa, fräänts ! :mf_lustslow: bonjour!, oli vist :D

helerile ixtriim meikouverit :das:

ja itaalia, seal läheb mölluks :naughty:

tav ma tulen suga kaasa aga elama ma sinna ei jää ;D elama jääd kristjaniga sinna ;D

 

Jajah ;D Elama XD Naljatilk, Kristjanist saab minu aednik, ma ei jää sinna elama temaga hull :D

Ja see suvi tuleb toreeeeee ! (L) Vanalinn ;) Minks, eks lähme möllutame linnas veits ja värki. Aga jah Itaalia saab suber olema. Katu võtame oma tuppa eks xD Aga jah, pulli hakkab saama. Eksole. Ja frääänts, sinna tahaks juba minna jaa ! Miuuu:D

Link to comment
Share on other sites

Jajah ;D Elama XD Naljatilk, Kristjanist saab minu aednik, ma ei jää sinna elama temaga hull :D

Ja see suvi tuleb toreeeeee ! (L) Vanalinn ;) Minks, eks lähme möllutame linnas veits ja värki. Aga jah Itaalia saab suber olema. Katu võtame oma tuppa eks xD Aga jah, pulli hakkab saama. Eksole. Ja frääänts, sinna tahaks juba minna jaa ! Miuuu:D

 

tahaks ka frääntsi :no:

Link to comment
Share on other sites

tahaks ka frääntsi :no:

 

ma ütlesin sulle et kunagi lähed sa oma mehega sinna ja siis paned siukse frääntsi jutu maha et kõigil jääb suu lahti :D

vottt. ja kuule, hughi lähme siis vaatama kui ta kosmosesse tuleb ;D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy