Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

wreszcie przeczytałam zaległe czaptery Caz :) ... ale wiecie co, tak je czytam i czytam i coraz bardziej mi żal Miki... Caz robi z Niego, takiego troszeczkę, hmm normalnego inaczej :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

ja of kors probuje pisac esej.. a przy tym odswiezam mfc co 3 minuty i mam wlaczone filmiki na yt. leci teraz sweet dreams a ze juz pamietam ktore fragmenty ciekawsze to tak latam miedzy oknami.

i to jest tak, jestem tu bo mnie pierdzielnelo i od miki uzaleznilo i jestem pierdzielnieta i uzalezniona bo tu tyle siedze. i tak w kolko :insane:

a doma jade w srode, a jak dzis splodze ten esej i jeszcze jeden to jutro mam wolne i bede mogla w koncu isc na u23d :biggrin2: zobaczymy.

jeez, alem sie rozpisala..

Link to comment
Share on other sites

eeehehe, od doma czy jeszcze wczesniej? :roftl:

jade do domu w srode, a jak dzis napisze dwa eseje to jutro nie bede musiala nic pisac po zajeciach i moge robic co chce i pojde do multikina na koncert u2 w 3d. bo ostatni raz w tym tyg leci.

a tego pierdzielniecia nawet nie bede probowala tlumaczyc bo sama sie w tym gubie :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

eeehehe, od doma czy jeszcze wczesniej? :roftl:

jade do domu w srode, a jak dzis napisze dwa eseje to jutro nie bede musiala nic pisac po zajeciach i moge robic co chce i pojde do multikina na koncert u2 w 3d. bo ostatni raz w tym tyg leci.

a tego pierdzielniecia nawet nie bede probowala tlumaczyc bo sama sie w tym gubie :mf_rosetinted:

 

aaaaaa no widzisz....teraz zrozumiałam xD LOL

kurcze KamIva to chyba już nie lubią Miki... ;( nie ma ich nigdzie.... :thumbdown: tesknię za nimi....

Link to comment
Share on other sites

Uff, przeleciałam cały wątek Mika plays for Carphone Warehouse. Impreza świąteczna pod koniec kwietnia, suuper :roftl:. Ale że nikt nie wiedział wcześniej o tym występie Miki :blink:.

Link to comment
Share on other sites

nie bluznij!! wroca, zawsze wracaja.. taka reklama byla chyba?

anyway,

no ja sie tak ucieszylam jak emka sie odezwala dzis tu bo tak pusto bylo. ja juz chyba nawet nie pamietam jak ich avatarek wyglada :tears:

a ala gdzie jest?

Link to comment
Share on other sites

nie bluznij!! wroca, zawsze wracaja.. taka reklama byla chyba?

anyway,

no ja sie tak ucieszylam jak emka sie odezwala dzis tu bo tak pusto bylo. ja juz chyba nawet nie pamietam jak ich avatarek wyglada :tears:

a ala gdzie jest?

 

nie wiem...nic już nie wiem... zaczynam się martwić tą ich nieobecnością...Ala od czasu do czasu zagląda...częściej na PMFC ale zagląda...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy