Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ehehe pewnie tak xD co(kto) cię nie zabije to cię wzmocni xD LOLZ

a ja teraz brata namawiam, żeby mi kupił apple iphona xD czaruje mu głowę jaki to fajny tel i wogóle xD LOL i ze mu kase oddam MWAHAHAHAHAHHAHA

a ogólnie to musze znaleźć lot do Amst... ej agusiak ty juz masz zabukowany?

Link to comment
Share on other sites

uuu, to jak juz bedziesz miala to mi pokazesz, w skrytosci jestem straszna gadzeciara :mf_rosetinted:

jep, nie wiem gdzie bede spala, ale przynajmniej dolece. lece po poludniu 7go z krakowa z centralwings, tfu tfu, moze upadna w sierpniu. ty lecisz gdzies z zagramanicy nie?

Link to comment
Share on other sites

uuu, to jak juz bedziesz miala to mi pokazesz, w skrytosci jestem straszna gadzeciara :mf_rosetinted:

jep, nie wiem gdzie bede spala, ale przynajmniej dolece. lece po poludniu 7go z krakowa z centralwings, tfu tfu, moze upadna w sierpniu. ty lecisz gdzies z zagramanicy nie?

 

no właśnie NIE! plany mi się zmieniły i zostaję w domu! kurcze no właśnie boję sie o ten central.... jest jeszcze Wizzair ktory leci do Eindhoven....a przejazd z tamtad do Amsterdamu kosztuje 17 euro kurde kurde kurde... i nie wiem co mam zrobić...jeszcze nie zabukowałam nic... no i biletu nie mam... w mordę jeżusia jakby to powiedział Przekliniak...

Link to comment
Share on other sites

znaczy sie nie masz biltu na koncert jeszcze? kiedy kupisz?

nie wiedzialam ze wizzair lata tam, na twoim miejscu wzielabym go, chyba bezpieczniej niz central.

glastonbury sie nie przejmuj, puscili tylko gk. milo sie ogladalo bo byli killers, kasabian, arctic m itd, ale miki tylko gk :boxed:

Link to comment
Share on other sites

hmmm no nie mam biletu wstępu ani nic...czekam na zwrot podatku to będę miała kasę na wejściówkę... a resztę nie wiem skąd skołuję... ;( no właśnie tym wizzairem bym poleciała ale co mi z tego jak jeszcze później będę musiała wydać drugie tyle na dojazd? a więcej przesiadek i kłopotów...użerania się z bagażem... hmmm a tak byśmy mogły razem pojechać do KrK i polecieć.... kusi mnie to ;)

Link to comment
Share on other sites

łooooo, byloby zajebiscie!! w ogole o tym nie pomyslalam :insane: lec centralem, lec centralem, we'll be in this together!! :naughty:

 

chyba tak zrobie, bo w 2 str mnie wyniesie 260zł... tylko jak na razie to nie mam tych 260zł... tzn mam jako funty ale niby mialy byc na moje prawko... :thumbdown: KURFA!

Link to comment
Share on other sites

chyba tak zrobie, bo w 2 str mnie wyniesie 260zł... tylko jak na razie to nie mam tych 260zł... tzn mam jako funty ale niby mialy byc na moje prawko... :thumbdown: KURFA!

 

no, placilam tyle samo, dobrze ze sie jeszcze ceny nie zmienily. mozesz zrobic prawko na raty? moze sprzedaj cos na allegro? za oddawanie krwi dostaje sie jakies pieniadze czy takie rzeczy to tylko w filmach? fakinszit, bro ma mature w pn i ciagle chce jakies rysercze robic na necie, musze uciekac. ale wroce.

matko, juz to widze, chubby bunny w pociagu :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

chyba tak zrobie, bo w 2 str mnie wyniesie 260zł... tylko jak na razie to nie mam tych 260zł... tzn mam jako funty ale niby mialy byc na moje prawko... :thumbdown: KURFA!

 

 

scheisse....a do wawy bilecik juz po 22o euronow.... na paryz jeszcze nawet nie spojrzalam....na stopa chyba pojade...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem..sama sie pogubiłam xD lol... kurcze musze chyba sie zebrac i zamowic te bilety... a ty noa nie patrzylas jeszcze na Paryz? O.o... kurcze widze ze obydwie jakos tak sie zbieramy jakbysmy chcialy a nie mogly xD

Link to comment
Share on other sites

patrzylam, ale dawno....jade z dwiema kumpelami (one nie ida na konc) i nie chcialam bez ich zgody nic rezerwowac...a cos sie spotkac nie mozemy...

poza tym najpierw mam to pieprzone wesele....nie moge pojac, jak to mozliwe, ze ten bilet taaaaki drogi jest...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

dzięki za linka... jeszcze nie głosowałam.... hmm... ciężki wybór, powinny być łatwiejsze odpowiedzi :sneaky2::roftl:

 

EDIT: kurczak, no... to głosowanie to już, że tak powiem "musztarda po obiedzie" :boxed: ... głosowanie było czynne do 8.05 :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy