Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

mojej prababci bylo agnieszka, wiec moze tez mam po niej :naughty:

anyway, stronka troche ucichla ostatnio, bo kazdy zajety.. ale niedlugo koncerty, wiec powinna odzyc :wink2:

 

założyłam sobie konto:)

acha, no i oczywiście zazdroszczę Wam tych koncertowych przeżyć, może ja tez kiedyś się wybiorę :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ooo! Jednak już działa! Wygląda na to, że to był tylko jakiś chwilowy problem :original:.

 

EDIT: Chyba za bardzo się pospieszyłam z tą informacją... Zdążyłam tylko skrobnąć trzy słowa w shoucie i zonk! - znowu wszystko popsute. Phi!

 

Cześć Aga, cześć Meg :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

czesc...dobra nie wiem co się dzieje... :/ pewnie znów coś robią na serwerze... no nic.. ja spadam się uczyć bo mam jutro dwa egzaminy... myślałam, że skończę sesję w tym tygodniu ale nie... aż do 27 muszę czekać najprawdopodobniej.... :/

Link to comment
Share on other sites

czesc...dobra nie wiem co się dzieje... :/ pewnie znów coś robią na serwerze... no nic.. ja spadam się uczyć bo mam jutro dwa egzaminy... myślałam, że skończę sesję w tym tygodniu ale nie... aż do 27 muszę czekać najprawdopodobniej.... :/

 

lol, spadasz sie uczyc. aha, jako stalker nr 1 widze, ze tu jestes jeszcze :naughty: zaraz ci zaspiewam roxanne o zielonym swiatelku :naughty:

wracam godzine pozniej i bez zmian. pmfc is down!

Link to comment
Share on other sites

które?lol widziałam, że Diana coś napisała ale nie wiedziałam, że coś zbanowała xD hehe to już 2 raz LOL wcześniej FD mi scenzurował mojego Adolfa grającego na banjo LOL

 

 

EDIT: o już widzę! moj torcik zabrała! no a niby banan grety to jest co? bo we mnie obrzydzenie wzbudza...

Link to comment
Share on other sites

które?lol widziałam, że Diana coś napisała ale nie wiedziałam, że coś zbanowała xD hehe to już 2 raz LOL wcześniej FD mi scenzurował mojego Adolfa grającego na banjo LOL

 

 

EDIT: o już widzę! moj torcik zabrała! no a niby banan grety to jest co? bo we mnie obrzydzenie wzbudza...

 

Adolfa grajacego na banjo?? :boxed::lmfao:

cos ty, banan jest pięłkny

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy