Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

dla mnie nawet mniej niz neutralny.. gdyby nie lolcats to o zgrozo w ogole nie mialabym sie z czego smiac wczoraj. so dzieks sarge! yy, megpl znaczy sie..

ja tam czekam na odcinek, w ktorym mika bedzie sie uczyl prowadzic. mam dobre przeczucia co do niego :naughty:

Link to comment
Share on other sites

kuleżanka nie w humorze? :fish:

 

oo, wrocilas.. no, gardlo mnie napier za przeproszeniem. but apart from that i'm really quite a good girl.. yeah, mostly..

 

EDIT i love u za te koty.. jestem w tyle ze wszystkim, ale nie moge sie od nich oderwac :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hehe a myślisz,że co ja robię? siedze cały dzien i przegladam lolcatz xD teraz zaczelam od konca hehehehe a wiesz dlaczego cie gardziolko boli? bo trzeba bylo wczesniej z tajsonem wyjsc :P sciagnij se House MD to ci sie polepszy...koles mnie rozbraja :D

Link to comment
Share on other sites

no i co? fakty się skończyły a Ty gdzie? hmmm? obejrzałaś tego Housa? ten odc na AXN mnie rozwalił...ogladalam go juz wczesniej ale i tak mnie bawi xD przykład:

House do swojej byłej żony o swoich praktykantach(murzyn, dziewczyna i Australijczyk), którzy nie pozwalają mu zbadać pacjenta (obecnego męża ex):

to co? ty bierzesz murzyna, ja wezmę dziewczynę a kangur się wystraszy i sam zwieje xD

LOL

Link to comment
Share on other sites

to byl jeden z lżejszych jego cytatów...generalnie to jest o niepełnosprawnym lekarzu uzaleznionym od srodkow przeciwbolowych ktory pomiata wszystkimi dookola xxD a jest zajebiscie inteligentny ;)

Link to comment
Share on other sites

no bo wy cos o kotach wczesniej....otoz bylam przed chwila na zewnatrz, poszlam do bankomatu ( w ktorym notabene nie bylo pieniedzy...:yikes: zonk) i ide, patrze, a tu pelno ogloszen po slupach...no to czytam- zaginal kotek, taki to a taki- mysle eee....ale patrze, ze w grudniu zaginal...no i taki tekst "udalismy sie do TIERKOMUNIKATORIN (tier to zwierze, a komunikatorin no to jak po pl, baba, chyba normalnie jasnowidz taki) i ona nam powiedziala, ze nasz Tiger przebywa w rejonie tych 2 ulic, w ciemnym pomieszczeniu z wieloma innymi kotami, z ktorych jeden jest caly czarny....Osoba, ktora uprowadzila naszego kotka jest niska, grubsza kobieta z kreconymi wlosami blond....." i dalej w ten desen....MIKA :punk:....

Normalnie nie wiem kto tu zwariowal- ci ludzie, ta Tierkomunikatorin czy to moze prawda jest??? az musialam komus o tym powiedziec, carle wcielo, padlo na was, hihi

Link to comment
Share on other sites

przerywaj kochana, przerywaj.

dzialam z tym forum bo torrenty mnie zawsze przerazaly. tak naprawde to nie powinnam bo i tak jestem serialowa whore, ale co tam. friends sie skonczyli, gilmore girls sie skonczyly, od will and grace sie odzwyczailam, zdesperowane gosposie na razie nie leca, sama ugly betty nie da sie zyc, mimo calego mojego uwielbienia dla marka. alzo, house, moje nowe ewentualne uzaleznienie, here i come!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy