Jump to content

The Israeli Thread

Killer Queen

Recommended Posts

את התיקון האוטומתי שלי :teehee:

ובנות זה יצא פשוט מושלם!!! ממש אהבתי!

לא הצלחתי למצוא אתכן שם אבל <:

אני בשורה העליונה מצד ימין קצת! (זאת התמונת פרופיל שלי פה) ותמר היא בשורה התחתונה מצד שמאל.. ואת ומתן שמה באמצע. חחח אני זוכרת בעל פה מרוב שהסתכלתי על זה!

אוף בא לי עוד פרויקט....

אני בשורה העליונה מצד ימין קצת! (זאת התמונת פרופיל שלי פה) ותמר היא בשורה התחתונה מצד שמאל.. ואת ומתן שמה באמצע. חחח אני זוכרת בעל פה מרוב שהסתכלתי על זה!

אוף בא לי עוד פרויקט....

מצאתי אתכן! זאת שחר מעל תמר?

אני עוד לא מעכלת שזה קרה. תצבטו אותי!!!

:swoon::jawdrop:

attachment.php?attachmentid=9424&stc=1&d=1379025970

:dance_man::fangurl::hi5::excite::pbjt:

איך שראיתי תהתראה על זה שהוא צייץ את זה עליתן לי לראש וחשבתי באיזה היי אתן נמצאות! איזה כיף!! :mikalove::mikalove::mikalove:

יאלה מתי פרוייקט הבא?

----------------------

שתהיה גמר חתימה טובה וצום קל עם ישראל היקר. :wub2:

מצאתי אתכן! זאת שחר מעל תמר?

איך שראיתי תהתראה על זה שהוא צייץ את זה עליתן לי לראש וחשבתי באיזה היי אתן נמצאות! איזה כיף!! :mikalove::mikalove::mikalove:

יאלה מתי פרוייקט הבא?

----------------------

שתהיה גמר חתימה טובה וצום קל עם ישראל היקר. :wub2:

מעל תמר זאת נוי ולידי מצד שמאל זאת שחר

בא לי באמת לעשות עוד פרוייקט! חח אם יש לך רעיון תציעי....

וחבל על הזמן, אני בעננים:blush-anim-cl:

צום קל לכולכם!!!

מעל תמר זאת נוי ולידי מצד שמאל זאת שחר

בא לי באמת לעשות עוד פרוייקט! חח אם יש לך רעיון תציעי....

וחבל על הזמן, אני בעננים:blush-anim-cl:

צום קל לכולכם!!!

הייתי קרובה חח!

אם הדמיון והיצירתיות שלי יפעלו שעות נוספות אודיע לכם :thumb_yello:

יוהמולדת מדהימיי לתמר!! :mikalove:

אני אשמח אם תוכלו לענות על השאלון שלי ושל חברותיי למטלת ביצוע באזרחות (בנושא בריונות ברשת* , הוא אנונימי ולא יקח יותר מ2 דקות :D

https://docs.google.com/forms/d/1VpBEez0_Rqe6X4TZEWoj6iiqEN0Cn71pZWY9_thIp7Y/viewform

יוהמולדת מדהימיי לתמר!! :mikalove:

אני אשמח אם תוכלו לענות על השאלון שלי ושל חברותיי למטלת ביצוע באזרחות (בנושא בריונות ברשת* , הוא אנונימי ולא יקח יותר מ2 דקות :D

https://docs.google.com/forms/d/1VpBEez0_Rqe6X4TZEWoj6iiqEN0Cn71pZWY9_thIp7Y/viewform

חחחח איזה כיףף כולם פה כ"כ מדהימים ♥♥ :huglove:

• 2 weeks later...
נתלי אמרה שצריך לעורר את הת'רד' date=' אז...

בוקר טווווווווב!

:dance_man: :dance_man: :dance_man: :dance_man: :dance_man:

נבהלתי!!!

:shocked:

:naughty: בוקר

:freak:

איך החיים, מה שלומכם?? אוהבים את הפורום ואת החבר'ה שפה? :teehee:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

היי שלום :)

אני ממש ממש חדשה (באופן מפתיע ממש, בהתחשב בכמה זמן אני מעריצה של מיקה, וכמו שאפשר לראות מהחתימה המיותמת שלי :( )

אז... מה עושים פה וזה?

אני ממש ממש חדשה (באופן מפתיע ממש, בהתחשב בכמה זמן אני מעריצה של מיקה, וכמו שאפשר לראות מהחתימה המיותמת שלי :( )

אז... מה עושים פה וזה?

אומייגאדדד ישראלית!!!

הייי!

אני תמר, 16, תל אביבית :)

ווואייי תמיד שמגיע/ה מעריצ/ה חדש/ה אנחנו מה זה מתלהבות :D

יאלללללה ספרי פרטים!!!!

ואיך הגעת למיקה?!

אעאעאעאע זה ככ מרגש :excite:

בתכלס האשכול שלנו לא כזה פעיל, בשביל שיחות ופוסטים יש את העצומה בפייס, שאני מתארת לעצמי שככה הגעת לפה...

אבל הפורום בכללי ממש כיף ויש פה המון אנשים (בייחוד נשים חח) ממש מדהימים. אני הכרתי המון חברים מעריצים מחו"ל שאני שומרת איתם על קשר יומיומי דרך הפייס.

:mikadas:

אז... מה עושים פה וזה?

שלווםם!!!! :boing:

ברוכה הבאה! את יכולה לדבר על מה שבא לך חח העיקר תהני מלא! :teehee:

ספרי קצת על עצמך, ממתי את מעריצה את מיקה? :blush-anim-cl:

שושנה נכון? השם מוכר לי מהעצומה :wink2:

וואו, כמה כולם נחמדים, איזה כיף :D

כן, אני שושנה מהעצומה בפייסבוק (גם שיתפתי שם ציור של מיקה שעשיתי, לפני איזה שנה...) ^^

אממ, אני מעריצה את מיקה... הממ, לא יודעת, כמה שנים. כאילו, אהבתי אותו מהרגע שהכירו לי אותו (עוד בתיכון), אבל לא ממש יצא לי להאזין לו מלא, ואז פתאום ערב אחד עשיתי רייב יוטיוב מטורף על מיקה והתאהבתי במלאנתאלפים (ידעתם שמבחינתי זו הדרך הנכונה היחידה לכתוב את המילה הזאת?) שירים שלו...

ומיד הכרתי אותו לחברה הכי טובה שלי ולעוד חברה וביחד אנחנו נהנות מהמוזיקה שלו (ומדי פעם מתכננות תכנונים שכנראה לא יתממשו על פגישה אישית איתו. אבל אלה תכנונים שעשיתי גם לגבי סשומארו - דמות אנימה - כשהייתי בחטיבה, אז... שיהיה).

טוב, בקיצור - אני נוטה לחפור ממש וגם לחשוף פרטים שלא מעניינים אף אחד (או לחלופין פרטים ממש מטרידים), אז למי שבא לשאול משהו ספציפי - לכו על זה^^

כן, אני שושנה מהעצומה בפייסבוק (גם שיתפתי שם ציור של מיקה שעשיתי, לפני איזה שנה...) ^^

אממ, אני מעריצה את מיקה... הממ, לא יודעת, כמה שנים. כאילו, אהבתי אותו מהרגע שהכירו לי אותו (עוד בתיכון), אבל לא ממש יצא לי להאזין לו מלא, ואז פתאום ערב אחד עשיתי רייב יוטיוב מטורף על מיקה והתאהבתי במלאנתאלפים (ידעתם שמבחינתי זו הדרך הנכונה היחידה לכתוב את המילה הזאת?) שירים שלו...

ומיד הכרתי אותו לחברה הכי טובה שלי ולעוד חברה וביחד אנחנו נהנות מהמוזיקה שלו (ומדי פעם מתכננות תכנונים שכנראה לא יתממשו על פגישה אישית איתו. אבל אלה תכנונים שעשיתי גם לגבי סשומארו - דמות אנימה - כשהייתי בחטיבה, אז... שיהיה).

טוב, בקיצור - אני נוטה לחפור ממש וגם לחשוף פרטים שלא מעניינים אף אחד (או לחלופין פרטים ממש מטרידים), אז למי שבא לשאול משהו ספציפי - לכו על זה^^

אה כן, ובנוסף לכל זה אני גם מתיימרת לא להיכשל בסמסטר הראשון שלי במסלול לתואר ראשון במתמטיקה־פיזיקה :D

אה כן, ובנוסף לכל זה אני גם מתיימרת לא להיכשל בסמסטר הראשון שלי במסלול לתואר ראשון במתמטיקה־פיזיקה :D

לא לא, לא חייב כותרת! :naughty:

וכןןןן אני זוכרת את הציור! מדהים! :blush-anim-cl:

ואיזה כיף לך שיש לך חברות שגם אוהבות אותו, אצלי זה לא ככה חחח אני כאילו נפלתי מהשמיים בשבילם עם העניין הזה, אז גם אין עם מי לשתף את ההתלהבות.... מזל שיש את הפורום הזה ואת העצומה :teehee::teehee:

את עושה תואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה?? אעאעע!! כל הכבוד! :thumb_yello:

אני לומדת מעבדה רפואית כבר שנה שניה ואלה שני המקצועות השנואים עליי חחח... טוב, כימיה יותר גרוע האמת.

מאיפה את בארץ? :P

לא לא, לא חייב כותרת! :naughty:

וכןןןן אני זוכרת את הציור! מדהים! :blush-anim-cl:

ואיזה כיף לך שיש לך חברות שגם אוהבות אותו, אצלי זה לא ככה חחח אני כאילו נפלתי מהשמיים בשבילם עם העניין הזה, אז גם אין עם מי לשתף את ההתלהבות.... מזל שיש את הפורום הזה ואת העצומה :teehee::teehee:

את עושה תואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה?? אעאעע!! כל הכבוד! :thumb_yello:

אני לומדת מעבדה רפואית כבר שנה שניה ואלה שני המקצועות השנואים עליי חחח... טוב, כימיה יותר גרוע האמת.

מאיפה את בארץ? :P

אין לך חברות לשתף איתן את ההתלהבות?!

את נחמדה היום!!!

סתם :huglove:

בא לי להידחף אז אני תלמידת תיכון שגם שונאת פיזיקה ומתמטיקה.

אה ואם את פוטרהד אז תכירי את מישל...

Edited by Tulun♥23

אין לך חברות לשתף איתן את ההתלהבות?!

את נחמדה היום!!!

סתם :huglove:

בא לי להידחף אז אני תלמידת תיכון שגם שונאת פיזיקה ומתמטיקה.

חחחחחח!! האמת שכל פעם שיש משהו אני רצה לוואטסאפ לספר לך...

אבל הקטע עם החברות שלי שהן כאילו מזלזלות בו, נגיד "אוייש שוב מיקה הזה?" מבחינתם הוא ג'סטין ביבר או משהו, וזה כאילו הכי לא ככה!!! מעצבן! :doh:

ושושנה ראית איזה חמודים כולם שבירכו אותך בשרשור היכרות?? חח

אם את לא מבינה עדיין לגמרי איך הפורום עובד- אל תהססי לשאול אותנו :wink2:

כי בהתחלה כלום לא מובן כמעט חח