Jump to content

The Israeli Thread

Killer Queen

Recommended Posts

תמיד כשאני במחזור יוצא לי חצ'קון קטן מעל השפה העליונה.

מטומטם שכמותו.

רגע אני החולת נפש?? סתכלי על נתלי!!!

שם בדיוק יצא לי!!! ולא טוב לי שהוא יצא שם יש לי דייט עם מתן יום חמישי XD

שתיכן חולות נפש ללא וויכוח....:naughty:

התחתנת התחתנת התחתנת כבררר? :mikalove:

:woot_jump::woot_jump::woot_jump::woot_jump::woot_jump::woot_jump::woot_jump::boing::boing::boing::boing::boing::boing::boing::boing::boing::boing:

עוד חודש וחמישה ימים !!!

:cheers::woot_jump:

הופעה נחמדה אבל אני מעדיפה את פארק דה פראנס' date=' ההפקה שלה הייתה משהו מיוחד... :excite:[/quote']

כן בפארק דה פרינסס ההפקה באמת הכי מושקעת שאי פעם הייתה לו, אבל אני דווקא אוהבת את ההופעה היותר קטנות, הוא נראה יותר משוחרר ולא לחוץ...

ביוטיוב יש גם סרט על ההופעה בפארק דה פרינסס ומיקה מסכן היה ממש בלחץ...:mikasweat:

עוד חודש וחמישה ימים !!!

כן בפארק דה פרינסס ההפקה באמת הכי מושקעת שאי פעם הייתה לו, אבל אני דווקא אוהבת את ההופעה היותר קטנות, הוא נראה יותר משוחרר ולא לחוץ...

ביוטיוב יש גם סרט על ההופעה בפארק דה פרינסס ומיקה מסכן היה ממש בלחץ...:mikasweat:

חחח אובייסלי, מי לא היה נלחץ?

חחח אובייסלי' date=' מי לא היה נלחץ?[/quote']

חחח כן כנראה שנלחץ יותר מדי, כי מאז לא היו לו הופעות בסדר גודל כזה... מי יודע אולי יום יפה אחד בפארק הירקון נזכה לראות אותו :yay::yay: :fisch:

חחח כן כנראה שנלחץ יותר מדי, כי מאז לא היו לו הופעות בסדר גודל כזה... מי יודע אולי יום יפה אחד בפארק הירקון נזכה לראות אותו :yay::yay: :fisch:

אמן אמן אמן ואמןןןןןן:blush-anim-cl:

אני אוהבת יותר את ההופעות הקטנות והצנועות שלו, שהוא ליד הפסנתר וצוחק עם הקהל <:

גם אני אוהבת כאלההה!!:wub2:

כמו ההופעות האקוסטיות האחרונות שעשה בארהב... פשוט מושלם. במיוחד אהבו את ההופעה בבית כנסת, עם האקוסטיות של המקום והאווירה... משו מדהייים וכמה כיף שזה קרה בבית כנסת דווקא

עוד חודש וחמישה ימים !!!

טינאניינייייי!!!!!! מקווה מאוד ששיר החופה שלך יהיה של מיקה, אחרת אין לך מה לחפש פה....:mikacool:

סתאאאאאאםםם:naughty::wink2:

טינאניינייייי!!!!!! מקווה מאוד ששיר החופה שלך יהיה של מיקה, אחרת אין לך מה לחפש פה....:mikacool:

חחחחחח את האמת שחשבתי על זה , אבל קשה לי לבחור.... וגם לא נראה שאנשים יבינו מה נפל עליהם

אבל נראה לי אני אלך על שיר ישראלי בחופה משו מרגש כזה

אני אוהבת יותר את ההופעות הקטנות והצנועות שלו, שהוא ליד הפסנתר וצוחק עם הקהל <:

כן בדיוק, גם אני הכי אוהבת את ההופעות הקטנות האלה, הוא הרבה יותר מדבר עם קהל, יותר פתוח גם

אני הכי אוהבת את קטעים האלה

http://www.youtube.com/watch?v=o556BYoG6NU

:wub2: I'm a f***ing idiot הוא כזה חמוד

אמן אמן אמן ואמןןןןןן:blush-anim-cl:

גם אני אוהבת כאלההה!!:wub2:

כמו ההופעות האקוסטיות האחרונות שעשה בארהב... פשוט מושלם. במיוחד אהבו את ההופעה בבית כנסת, עם האקוסטיות של המקום והאווירה... משו מדהייים וכמה כיף שזה קרה בבית כנסת דווקא

אוי זה היה מושלםם!!

לראות אותו ברקע כזה זה מרגש :')

חחחחחחחחחחחחחחחחחח אנדרוואטר אקוסטי יתאים

חחחחחח את האמת שחשבתי על זה , אבל קשה לי לבחור.... וגם לא נראה שאנשים יבינו מה נפל עליהם

כן בדיוק, גם אני הכי אוהבת את ההופעות הקטנות האלה, הוא הרבה יותר מדבר עם קהל, יותר פתוח גם

http://www.youtube.com/watch?v=o556byog6nu

אוי אני הכי אוהבת תקטעים שהוא צוחק עם הקהל ומדבר איתם, היה תזה שהוא אמר שהוא בהריון xd

או שהקהל עשה לו רעש באוזנייה!

http://www.youtube.com/watch?v=o556BYoG6NU

אוי זה היה מושלםם!!

לראות אותו ברקע כזה זה מרגש :')

חחחחחחחחחחחחחחחחחח אנדרוואטר אקוסטי יתאים

כן אני מסכימה שזה לא ממש לחתונות..... אוליייי אולי רק המנגינה של אנדרוואטר באמת או הפי אנדינג (זה עצוב, אבל מהמם חחח) כזה עם הסלואו...... אבל עדיין לא הכי מתאים חח

ואני לא יכולה להפסיק לחייך כשאני רואה אותו ברקע של הבית כנסת עם הכתוביות בעברית, זה פשוט לא התעכל לי עדיין.... מיקה ועברית :wub2::blush-anim-cl::blush-anim-cl:

הלוואי והיה מגיע לארץ בשביל הופעה אקוסטית כזאת פצפונת, רק הוא ופסנתר ואיזה 20 איש בקהל, לא יותר... מעדיפה

מישל אני מעלה את התמונה של הטופו דול שלך' date=' סבבה?[/quote']

חופשי, ראיתי כבר שהעלת חח תודה <3

כן אני מסכימה שזה לא ממש לחתונות..... אוליייי אולי רק המנגינה של אנדרוואטר באמת או הפי אנדינג (זה עצוב, אבל מהמם חחח) כזה עם הסלואו...... אבל עדיין לא הכי מתאים חח

ואני לא יכולה להפסיק לחייך כשאני רואה אותו ברקע של הבית כנסת עם הכתוביות בעברית, זה פשוט לא התעכל לי עדיין.... מיקה ועברית :wub2::blush-anim-cl::blush-anim-cl:

הלוואי והיה מגיע לארץ בשביל הופעה אקוסטית כזאת פצפונת, רק הוא ופסנתר ואיזה 20 איש בקהל, לא יותר... מעדיפה

תכלס לא יהיה יותר מ20 גם אם היינו רוצים חחחח

אבל ככה הכי כיף :mf_rosetinted:

הבאתי למתן היום את הטופו דול הקטן שהכנתי ואיכשהו הוא הפך אותו לנכה חסר ידיים. או שהכנתי אותו גרוע או שהוא כישרון בלהיות נזק :doh:

תסבירי בעברית בקצרה, בקבוצה בפייס לא הבנתי xd

מצטלמים עם הידיים בצורת לב כדי שמיקה יגיד "וואלה הם חמודים, אני אעשה שם הופעה".

תסבירי בעברית בקצרה, בקבוצה בפייס לא הבנתי xd

לא מובן בפייס??

פשוט תצטלמי כשאת עושה את הצורה של הלב ותשלחי לאימייל או לקבוצה...

כאילו סמל של שלום בין כל המעריצים... אם לא שלום בין מדינות אז לפחות בינינו חח

מובן?

מצטלמים עם הידיים בצורת לב כדי שמיקה יגיד "וואלה הם חמודים' date=' אני אעשה שם הופעה".[/quote']

חחח אני אשתדל לעשות את זה, רק כדי שיראה שאנחנו חמודים :-) למרות שאני באופן עקרוני לא ממש מאמינה בכל ה"שלום" הזה....

אולי אני אפילו אשכנע עוד כמה אנשים להצטלם עם אצבעות בצורת לב, מבלי שהם יודעים למה זה... :mf_rosetinted:

תלוי עם מי את רוצה לעשות שלום.... לרוב האזרחים האיראנים והערבים וכל אלו אין בעיה איתנו (יש דפים בפייסבוק של ישראל לאב איראן ושל איראן לאב ישראל ואני תמיד נמסה מהפרסומים שלהם שם) והם כאלו שרוצים לחיות בשקט במקום שלהם ולתת לנו לחיות בשקט במקום שלנו. אבל הממשלה שלהם בעייתית xd אז שלום חתום לא יקרה... שלום בין האזרחים תמיד היה

פעם כתבתי למיקה שלבנון קרובה לישראל ושיבקר אצלנו גם ויעשה קצת שלום, ומישהו לבנוני דיי תקף אותי xd

זה תלוי. יש אנשים מקסימים ומדהימים ויש כאלו שלא, זה לא משנה מאיזו דת או עדה אתה.

תלוי עם מי את רוצה לעשות שלום.... לרוב האזרחים האיראנים והערבים וכל אלו אין בעיה איתנו (יש דפים בפייסבוק של ישראל לאב איראן ושל איראן לאב ישראל ואני תמיד נמסה מהפרסומים שלהם שם) והם כאלו שרוצים לחיות בשקט במקום שלהם ולתת לנו לחיות בשקט במקום שלנו. אבל הממשלה שלהם בעייתית xd אז שלום חתום לא יקרה... שלום בין האזרחים תמיד היה

פעם כתבתי למיקה שלבנון קרובה לישראל ושיבקר אצלנו גם ויעשה קצת שלום, ומישהו לבנוני דיי תקף אותי xd

זה תלוי. יש אנשים מקסימים ומדהימים ויש כאלו שלא, זה לא משנה מאיזו דת או עדה אתה.

אני בטוחה שיש אנשים מדהימים בכל מקום, לא משנה אם זה איראן, לבנון וכו׳ הבעיה זה עם הממשלות והמנהיגים שלרוב דואגים רק לתחת של עצמם (חיזבאללה,חמאס וכו׳) ולכן קשה להאמין שיהיה פה שלום מוחלט.... הלוואי שיהיה אבל אנחנו חיים במציאות קצת אחרת :dunno:

לדעתי, אי אפשר לעשות שלום עם אדם שקורא לנו "פצע בבטן העולם המוסלמי שיש להסיר" ושמאיים עלינו כל שני וחמישי לשלוח פצצה חחח (דיבורים ודיבורים, ומה עם מעשים? חח עדיף שישאר ככה) ולדעתי, גם לא עם מישהו שדורש לשחרר אסירים עם דם על הידיים בשביל שיחות שלום. כאילו הכי אבסורדי שיש.

אבל הקטע הוא שמה שהמנהיגים חושבים זה לאו דווקא דעת העם עצמו, וזה מה שבאסה... גם אי אפשר למרוד, תראו מה קורה בסוריה למשל