Jump to content

The Hungarian Thread


Zsina

Recommended Posts

Hey fans from Hungary!

Come and discuss about MIKA here in Hungarian!

Szóval üdv minden magyar MIKA rajongónak!

Hogy vagytok?

Ãrjatok egy kicsit magatokról aztán majd mindig felvetünk vmi témát és megdumcsizzuk!Remélem egyre többen leszünk!!!

xxx:wink2:

 

Szoval akkor szamlaljunk: (minden magyar fel lesz irva csak hogy tudjuk hanyan is leledzünk ezen oldalon :))

1,Zsina

2,Rox

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hello :biggrin2:

Hát itt vagyok én is :) Csináljuk úgy,hogy mindenki kap sorszámot,ahogy a többi ilyen thread-ben is?Akkor én lennék a második :punk: Öhm...Roxinak hívnak,13 éves vagyok.Szeretem Mikát :naughty: ,szeretek rajzolni,bár nem nagyon tudok,de sebaj,szeretek ismerkedni,csak egy kicsit félénk vagyok..:blush-anim-cl: Egyelőre ennyit írok magamról,és húú de örülök hogy megcsináltad ezt a Hungarian Thread-ot...köszi :thumb_yello: (kicsit összevissza írtam,szóval láthatja mindenki hogy nem nagyon tudom magam kifejezni szavakkal,egyik nyelven sem...)

Link to comment
Share on other sites

Jujj!

Hali!

Nah az a a helyzet hogy en nem leto az ekezetes dolgokat.Sztem itt nem mukodik.Szoval irjunk azok nelkul.Rox valamennyit kivettem abbol amit irtal de....nem mindent..LOL!

Szoval magyarok!Ide!

Jah es ha mar bemutatkozas:

En eger mellett lakom Egerbe jarok gimibe es 11.es vagyok.

Mazsorettezek,szeretek rajzolni,tancolni,enekelni,ismerkedni,cangazni,gorkorizni,meg helyes fiukat nezegetni....

Nah amugyMika-n kivul többnyire My Chemical Romance-ot hallgatok.

Vagy Fall Out Boy-t.Es fenn vagyok vipen meg iwiwen is tok jo lenne ha megkeresnenk egymat.Jah es Rox majd ide is kuld mar el a magyar fan oldal cimet okszi?Minel tobben tudjanak rola..!

Nah!Irjatok csaje! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hi :biggrin2:

Az a helyzet hogy egy ideig nem volt elerheto az oldal (de furcsa nekem ekezet nelkul irni...:boxed: ),es most ezert nem lehet ekezettel irni...szerintem.Meg azt a kis kepet sem jeleniti meg ami a nemunkre utal...:naughty: Szepen irtam le...mindegy.Amugy azt irtam,hogy ugye a tobbi ilyen threadben is ugy van hogy kapunk sorszamot...nem csinaljuk ugy?Es akkor en lehetnek a masodik...:thumb_yello: Hat a tobbit nem tudom mindegy...nem erdeklek en senkit sem :thumbdown: Jo lenne ha jonnenek a tobbiek is...remelem megtalaljak ezt a kis threadot,mert szeretnek magyarul kommunikalni :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Nah hat addig is Rox..majd mi szorakoztatjuk egymast..hihi

oh tok fura ekezetek nelkul irni...ajajj..

nah te mikor ismerted meg Mikat?Elso hallasra beleszerettel?ez most eleg furan hangzik dehat erted..nah...

jolvan hatmeg ez a ize hogy lehet hogy meleg.annyira irrital...mar magyarul kiirom magambol...most nem teljesen tokmindegy?de telleg...

amugy azert kicsit furja az oldalam..de csak a kivancsisag..es nem az hogy akkor Majd megvaltozik a velemenyem rola meg a zenejerol mert az semmi esetre nem fog bekovetkezni csak nekem szar hogy o nem mondja el...semmi gond nem lenne vele sztem...nemtom miert nem nyilatkozik rola!Mindegy!

 

SZIGET!SZIGET!SZIGET!MAR ANNYIRA DE ANNYIRA VAROM!!!:punk::mf_rosetinted::biggrin2::mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Tenyleg nagyon furcsa...de majd megszokjuk,gondolom majd jonnek ide tobben es akkor majd jo sokat kell ide irni...de ez nem is baj,hanem tok jooo :biggrin2:

Hmm...az ugy volt,hogy neztem a Szigetes fellepoket,mert nagyon sokat szavaztam a kedvenc egyuttesemre,es minden nap megneztem ugye hogy mikor lesz mar kiirva hogy jonnek-e vagy sem...hat pechemre nem jonnek,de mar nem baj,hiszem jon Mika,akit nagyon imadok :wub2: szoval lattam hogy ott van o is a fellepok kozott es tok megorultem hogy jon,mert a Grace Kellyt mar ismertem es nagyon birtam,meg a Relax-et is,csak meg nem tudtam rola...:naughty: Meg aznap megneztem a hivatalos oldalat,kepeket kerestem rola,letoltottem par szamat (persze ahogy megtalaltam az albumot megvettm),es hat...onnan mar jott a tobbi :biggrin2: Es ratalaltam erre az oldalra,ami tok jo mert igy talan kicsit fejleszthetem az angolomat,marmint hogy olvasom az uzeneteket,a szorend meg az ilyesmi...azert jo ha latom mert kicsit kuszan szoktam irni,meg magyarul is...

Hat nekem teljesen elegem van ebbol a baromsagbol,hogy jaj o most meleg,csak azert mert vidam a zeneje (vagy valahogy igy),szinesen oltozkodik meg minden...Engem nem erdekel,oszinten,a zenejet imadom,meg Mikat is eppen azert amilyen.A tamagocsijaval meg a nadragtartojaval vagyis a hozentrogerrel csak valahogy mindig ramjon a rohoges ettol a szotol...:naughty: Szoval en szeretem ugy ahogy van,es sokat koszonhetek neki,mert a zeneje segitett vidamnak lenni...szoval...lehet hogy nagy szavak de en igy erzem...

Egyszer olvastam valamelyik forumban,cvalami olyasmit hogy eleteben csak egyszer volt igazan szerelmes es nagyon rosszul erintette a szakitas...vagy valami ilyesmi,es azota meg semmi ...szegeny...es akkor milyen jo erzes lehet neki hogy lemelegezik...fuu...:sad: De mi,rajongok tartjuk benne a lelket,meg a csaladja,legalabbis azt hiszem,hogy ez segit neki,es majd talal valakit akit szerethet es o viszont szeretheti...azert amilyen,nem azert mert sztar...

A Szigetet meg annyira varom hogy az nem igaz!!!!!!!!:punk: Nagyon allat lesz,de en meg ajna nem voltam Szigeten...de most bepotolom...

Bocsi hogy sokat irtam csak ugy jött...

Link to comment
Share on other sites

haha!semmi gond!

Aham en is olcastam hogy rosszul erintette egy szakitas...jajj..sajanlom.es enis ugy szeretem ahogy van.mert egy cukker,es aranyos fiu.oh.csak mar lennenk a szigeten.ensem voltam meg,de az oszt.tarsamek mar igen es most is mennek,de ok hetijeggyel nyomjak...hat nekem eleg az a nap is amikor Mika jon...hm...nah es szted lehet vele majd talalkozni?en annyira szeretnek.jujj.de nagyon!!!

allitolag nagyon ari es minden rajongoval szivesen beszelget..hat nem edi?

nah mindegy!hé!Csinaltam egy picture captions threadet és annyira orulok hogy tecci kaz mbereknek!nezd meg szetrohogod az agyad.nagyon jok vannak!xx

 

meg mindig hol vannak a tobbiek??? hm...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Jajj...Olyan jo lenne...de meg olyan sok ido van addig...:crybaby: De jo nekik!Hat mivel en meg nem voltam,ugy gondolom nem birnam ki egy teljes hetig,meg meg elegge fiatal vagyok hozza szerintem :naughty: Ez van.De nekem is eleg ez az egy nap,aaa en mar nagyon varom!!!!Jaj ne is mondd!!Olyan jo lenne...:woot_jump: aaaaa nem is merek belegondolni...de mar az is nagy dolog,ha az elso sorbol nezhetem vegig a koncertet...jujjj...nagyon jo lenne talalkozni,ha kell meg be is iratkozom egy nyelvtanfolyamra,vagy nem is tudom,csak hogy meg tudjak szolalni...:naughty: de szerintem meg sem tudnek elotte szolalni...jajjjj...Nem is tudom,de en mindenesetre nagyon boldog lennek,ha sikerulne vele talalkozni,de eloszor meg el kell jutni a Szigetre...addig meg barmi lehet...lehet hogy ramesik egy szikla vagy akarmi,tudom hogy hulyen hangzik de kicsit felek hogy valami miatt nem tudok majd elmenni...Mindegy,legyunk pozitivak!

Jaj igen hallottam mar en is...jaj olyan ari de tenyleg!!!Olyan jo kis torteneteket hallottam,az anyukaja is olyan rendes,meg azt a Scrapbook storyt is olvastam,na hat az mar tenyleg csucs volt...annyira draga...:wub2: Kar hogy en meg nem voltam tag es igy nem voltam benne az egeszben...pedig olyan jo lett volna,latta volna hogy mennyire szeretem meg minden...jajj...na jo azert nem,de legalabb tudta volna hogy letezem...milyen jo lett volna!!:bleh:

Lattam igen,es aaa...nagyon sokat rohogtem,kar hogy en nem tudok ilyeneket irni...gratula,nekem meg nem is sikerult beilleszkednem,hala a jo angolomnak...mindegy,majd talan par honap mulva...En is orulok hogy tetszik az embereknek!!Nekem miert nincsenek ilyen jo otleteim??Kellene inditanom egy threadot,es akkor talan valami lenne...mindegy majd lesz valahogy :biggrin2:

Melinek en mar szoltam,hogy jojjon fel,o is regisztralt mert szoltam neki meg...nem is tudom mikor...majd nyaggatom meg egy kicsit...Megint sokat irtam...sorry...

Link to comment
Share on other sites

hihi..jólvan.az öröm hozza ki bekőled..

de írj már vmi jó captiont!tök ari mindenki!jófejek!meg rendesek!szeretem ezt a klubbot!

jah és noszogassad mindenképp!!!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Hát jó lenne,ha már jönne valaki mert gondolom már eléggé unalmas vagyok... :bleh: Tegnap írt,csak mégsem sikerült neki,szerintem valami baj lehetett a gépével,mert nem csak ez nem ment neki...majd legközelebb.

Amúgy is ennyit szoktam írni,de ezt most tényleg az öröm hozta ki belőlem... :biggrin2: Jó lenne oda írni...de hát nem hiszem hogy valami jó sülne ki belőle,de majd...majd megpróbálom :wink2: Én is szeretem ezt a klubot,csak lehetnék egy kicsit bátrabb...tuti nem ennének meg...:naughty:

Köszi amúgy a sorszámot!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sziasztok,

 

Mivel az MFC tagjai között max.5 magyart számláltam eddig, nem éreztem a hiányát egy külön magyar résznek.

Ám nemrég kaptam egy PM-et, és rájöttem, hogy talán többen is lehetnek, akik esetleg kevésbé aktívak a fórumon a feltételezett angol nyelvi hiányosságaik miatt.

Szóval, aki magyar és rátalált erre a 'thread'-re, azt biztatom, hogy jelentkezzen be, és ha bármilyen infoval segíthetek én vagy a többiek, azt megtesszük.

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Szijjó!

Azért örülök hogy nem vagyok egyedül! Már kezdtem félni hogy Mo-n csak én vagyok Mikás :roftl: :roftl: :blink:

Remélem nem vagyok nagy teher.. :original: :original:

Amúgy szerinted/szerintetek Mika eljön valamikor Magyarországra? Tök jó lenne, azok után hogy a szigeten nem tudott fellépni :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 years later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy