Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Ana je ovde naš dežurni poliglota, koji će sve da nam prevodi!:bleh:

:bleh:

 

P.S. Super mi je sta si napisala pod 'location'! In the middle of nowhere!

Dragana, mogle bismo i ti i ja to da napisemo! Mislim da to sve govori!

 

I ja bi mogla upotrebiti ovaj ''in the middle of nowhere''. Ili možda ''stuck in our chicken-shaped country".:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehhh, kuda ide ovaj svet...kad sam ja krenula prva da ustajem!?!:thumbdown:

Legla u 1:00, otvorila oči u 6:00...i nema šanse više da zaspim! I šta čovek uopšte radi ceo dan, kada je ustao u 6:00?!?!?! Već mi je dosadno!!! :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, kuda ide ovaj svet...kad sam ja krenula prva da ustajem!?!:thumbdown:

Legla u 1:00, otvorila oči u 6:00...i nema šanse više da zaspim! I šta čovek uopšte radi ceo dan, kada je ustao u 6:00?!?!?! Već mi je dosadno!!! :mf_rosetinted:

 

Dođi kod mene da ti zakuvam jednu kaficu!!!:naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Po mojoj slobodnoj proceni, onaj napitak od sinoć bi otprilike sad trebao da krene da deluje! Pod uslovom da ga je Ana probala...kao sto je obećala! Sad jos samo njoj da nadjemo neki prigodan avatar... Dragana, foto u ruke...i na posao! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Lepo to, da si že pri 15ih razmišljala o študiju. Jaz takrat še niti o SŠ nisem prav vedla kak pa kaj.:roftl: Ah, dvomim, da se bo to kdaj zgodilo.:wink2: Saj po moje samo na hitro preleti forum samo, pa še to po moje prebere samo komentarje o koncertih, da vidi kak se je odrezal.:mf_rosetinted:

 

Ena stvar, prvo pravilo tega foruma: we don't care!:mf_rosetinted: Glede tega al je ali ni gej, namreč. Men osebno je itak vseeno in me to tud ne zanima, tak da ni tu al verjamem al ne, ker pač o tem iskreno niti razmišljam ne.:wink2:

lpo da tko mislš. koga še rada poslušaš poleg mike?

Link to comment
Share on other sites

Po mojoj slobodnoj proceni, onaj napitak od sinoć bi otprilike sad trebao da krene da deluje! Pod uslovom da ga je Ana probala...kao sto je obećala! Sad jos samo njoj da nadjemo neki prigodan avatar... Dragana, foto u ruke...i na posao! :wink2:

Važi se...samo da je napecam...:bleh::wink2:

 

 

Ana, a kakav ti je Simon??:mf_lustslow::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, kuda ide ovaj svet...kad sam ja krenula prva da ustajem!?!

Legla u 1:00, otvorila oči u 6:00...i nema šanse više da zaspim! I šta čovek uopšte radi ceo dan, kada je ustao u 6:00?!?!?! Već mi je dosadno!!!

:shocked: Nevjerovatno...kako je ovo moguče? U 6:00??? Ja ustajam u 7.30 i čini mi se da moram umreti.:biggrin2:

 

Po mojoj slobodnoj proceni, onaj napitak od sinoć bi otprilike sad trebao da krene da deluje! Pod uslovom da ga je Ana probala...kao sto je obećala! Sad jos samo njoj da nadjemo neki prigodan avatar... Dragana, foto u ruke...i na posao!

 

Probala, probala...vrlo okusan. :mf_rosetinted: Samo se nadam da ima Dragna koju dobro slikicu za mene.:bleh:

 

Važi se...samo da je napecam...

 

 

Ana, a kakav ti je Simon??:mf_lustslow::blush-anim-cl:

 

Simon? Koji Simon? Šta opet propuščam?:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

lpo da tko mislš. koga še rada poslušaš poleg mike?

 

Hmm...dolga lista, ampak recimo med naj naj so še mi- Coldplay, Fall Out Boy, Billy Talent, Shakira, Linkin Park, The Fratellis, Foo Fighters, Nirvana (stara ljubezen:biggrin2: ), My Chemical Romance, The View, Kaiser Chiefs...ma saj jih je res en kup, to je samo tisti miceni del.:bleh: Ampak samo, da je bolj rock pa pop, ker tistega ogabnega nabijanja ne prenašam.:puke: Mi povzroča glavobol.

Kaj pa ti najraje poslušaš?? Ponavadi mamo Mika fani kr podoben okus.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Nevjerovatno...kako je ovo moguče? U 6:00??? Ja ustajam u 7.30 i čini mi se da moram umreti.:biggrin2:

 

Ma to se samo danas desilo... Mozda je bio pun mesec! :naughty:

 

Probala, probala...vrlo okusan. :mf_rosetinted: Samo se nadam da ima Dragna koju dobro slikicu za mene.:bleh:

 

Eno imas gomilu slika na mom myspace-u... Dragana-paparacco mi ih poslala!!! Slobodno se posluzi!

Link to comment
Share on other sites

Nemoj nam se smejati...:emot-sad:

Mi smo samo ljudska bića...moramo malo da fangrlishemo...:naughty::blush-anim-cl:

 

Ma ne smeje se devojka našim pričama, nego Ani, što je rekla Chicken shaped country!

 

Ti i ja Ana imamo isti ukus..

A ne ko ova Ivona... ona baš ne zna da izabere...

 

A Mika? Pa njega sam izabrala!!! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne smeje se devojka našim pričama, nego Ani, što je rekla Chicken shaped country!

 

 

 

A Mika? Pa njega sam izabrala!!!

 

Slovenija stvarno ima oblik kokoši.:biggrin2: Ovdje ponekad kažemo ''naša kurica''.:naughty: Ili kura.:mf_rosetinted: (kura=kokoš)

 

 

Ma to se samo danas desilo... Mozda je bio pun mesec! :naughty:

 

 

 

Eno imas gomilu slika na mom myspace-u... Dragana-paparacco mi ih poslala!!! Slobodno se posluzi!

 

Odmah idem pogledat da vidim kakav paparacco je Dragana.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne ljutim. :wink2: Ali ja mislim da Makedonija e sepak najmala i najnepoznata, sepak vie (Srbija) pobedivte na eurosong =D=D

A da, speaking of ubaj mashki, ima tuka eden IST e kako Mika, nemate pojma kolku lichi! I sekako go imam negoviot broj i mu pisham, ama ne znaj koja sum :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne ljutim. :wink2: Ali ja mislim da Makedonija e sepak najmala i najnepoznata, sepak vie (Srbija) pobedivte na eurosong =D=D

A da, speaking of ubaj mashki, ima tuka eden IST e kako Mika, nemate pojma kolku lichi! I sekako go imam negoviot broj i mu pisham, ama ne znaj koja sum :blush-anim-cl:

 

Nego šta...kad nema Mike...dobar je i Mikin dvojnik! Da nema taj tvoj i starijeg brata? :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Kako divan izraz!!! "Sanjski"!!! Krećem da ga koristim, pod obavezno!!!

 

Mika mi je sanjski!!! :wink2: :wink2:

 

Mika je i više nego samo sanjski...ali nemam pravih riječi.

 

Nego šta...kad nema Mike...dobar je i Mikin dvojnik! Da nema taj tvoj i starijeg brata? :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

 

:biggrin2: Cccc...šta poskušavaš? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mika je i više nego samo sanjski...ali nemam pravih riječi.

 

Eh...slazem se za Miku...:wub2: :wub2: :wub2:

 

:biggrin2: Cccc...šta poskušavaš? :naughty:

 

Pa hvatam se za slamku!!! Od kad je onaj poslednji završio u... ah, znaš već gde (naša mala tajna):wink2: ...ja sam očajna! Ni vračke ne pomažu! Nikako da upecam nekoga! :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy