Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

Salut, Luminita!

 

Ma bucur ca ai gasit MFC-ul si sunt sigura ca ai sa te integrezi foarte usor pe aici :wink2:

 

Dar pentru inceput, cred ca o sa-ti ia ceva timp sa dai o raita prin multitudinea informatiilor, pozelor si discutiilor despre Mika... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hy people! Eu sunt Luminita, am 20 de ani si sunt din Bucuresti. Am descoperit aseara MikaFan Club si...here I am!:wink2: Sper sa reusesc sa ma integrez si eu p'aici...:blush-anim-cl:

 

Helleu helleu :biggrin2:

 

 

Bucale zici? Beton,are Vanessa acuma Mika buddy la ea acasa,ca tot zicea ca in bucuresti nu sunt

 

eu sunt din Cluj si sigur o sa ajungi sa te intergezi aici,suntem o gramada de anormali care asteapta sa fie descoperiti :roftl:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bucale zici? Beton,are Vanessa acuma Mika buddy la ea acasa,ca tot zicea ca in bucuresti nu sunt

 

eu sunt din Cluj si sigur o sa ajungi sa te intergezi aici,suntem o gramada de anormali care asteapta sa fie descoperiti :roftl:

 

Mai sunt dar rari !

De exemplu la mine la facultate au auzit putini de el si cunosc doar Relax take it easy !

Link to comment
Share on other sites

Mai sunt dar rari !

De exemplu la mine la facultate au auzit putini de el si cunosc doar Relax take it easy !

 

era una pe hol la fac la mine la care-i bubuia din casti Mika :naughty:

 

plus,ca la unii colegi de-ai mei chiar le place...cred ca la cj e lumea mai insteata :lol3:

Link to comment
Share on other sites

era una pe hol la fac la mine la care-i bubuia din casti Mika :naughty:

 

plus,ca la unii colegi de-ai mei chiar le place...cred ca la cj e lumea mai insteata :lol3:

 

sa stii ca la Cluj lumea e mai desteapta decat aici !:roftl:

 

pai sa nu auzi in viata ta de Grace Kelly :shocked::blink:

Link to comment
Share on other sites

sa stii ca la Cluj lumea e mai desteapta decat aici !:roftl:

 

pai sa nu auzi in viata ta de Grace Kelly :shocked::blink:

 

sigur au auzit da nu stiu

 

cel mai genial era tipu de langa mine de la EMA

 

Mika aparuse pe scena si iti dai seama ca eu ma manifestam,si la un mom dat ma intreaba "auzi,da totusi asta cine-i?" zic "stai pana la refren ca vezi"

 

evident dupa refren "io aaaalaaa" si sarea si el f vesel cu mine :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dap,asa e, in Bucuresti nu sunt foarte multi carora le place Mika. Eu tot incerc sa-mi conving colegii k e genial. Pana acum am reusit sa o conving doar pe sor'mea:naughty:

 

maica-mea e moarta dupa el,si a facut campanie sanatoasa,jumate din colegii ei acuma mor dupa Mika

 

 

E nasol ca se blocheaza majoritatea cand baga notele alea sus...e pur si simplu problema de minte ingusta,mi si mila cateodata de aia

Link to comment
Share on other sites

Dap,asa e, in Bucuresti nu sunt foarte multi carora le place Mika. Eu tot incerc sa-mi conving colegii k e genial. Pana acum am reusit sa o conving doar pe sor'mea:naughty:

 

maica-mea e moarta dupa el,si a facut campanie sanatoasa,jumate din colegii ei acuma mor dupa Mika

 

Asa e si la mine !!!Eu tot incerc si nu vor asculte !Majoritatea la mine din grupa le place muzica romaneasca :boxed: la mine e greu s-o conving pe sora mea sa asculte Mika !

 

Si mama la fel e moarta dupa el !!!Ii place foarte mult Grace Kelly !!Ii pun in fiecare zi in ureche !:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello girls. Pana acum nu am prea stat pe acest forum..mai mult pe mikasounds :D dar daca am auzit ca aici e un thread in romana..am zis hai sa ma inregistrez si eu. Deocamdata nu pot sa spun ca-mi place mai mult aici :P acolo sunt inregistrata de vreo..5 luni si imi place, sunt dragutze fetele.

si..forumul asta e cam incurcat pt mine :boxed: sau inca nu mi-am bagat nasu' de ajuns

intrebare existentiala: ati fost la vreun concert mika? :)

Link to comment
Share on other sites

Hello girls. Pana acum nu am prea stat pe acest forum..mai mult pe mikasounds :D dar daca am auzit ca aici e un thread in romana..am zis hai sa ma inregistrez si eu. Deocamdata nu pot sa spun ca-mi place mai mult aici :P acolo sunt inregistrata de vreo..5 luni si imi place, sunt dragutze fetele.

si..forumul asta e cam incurcat pt mine :boxed: sau inca nu mi-am bagat nasu' de ajuns

intrebare existentiala: ati fost la vreun concert mika? :)

 

o sa vezi ,pe parcurs o sa-ti placa aici,plus ca asta e citit si de mika si de formatie...in special Luke ,care e putin obsedat de lecturatu de pe aici :naughty:

 

Eu am fost la 2 concerte,Vanessa are 3 in program,cele din Londra,din care a si trebuit sa anuleze unul,dar se recupereaza luna asta

 

Tu ai prins vreunul?

Link to comment
Share on other sites

aaa...pai nu...cum in Romania nu a venit... iar in afara nu am reusit sa ajung cand trebuia...sper sa aibe si el concerte prin zona..ca pana la Londra...he he...drum lung

 

urmatorul tunreu avem si noi parte de el

 

Nu prea il vad curand pe la noi :boxed: dar eu o sa am in Londra un baner pe care am scris" Mika come to Romania "sper sa mearga

 

 

ai pus frumos si mii de nume pe banner? ca-ti dau eu lista de oameni care-l vor daca vrei

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy