Jump to content

Recommended Posts

tak to mas plnu vyzbroj:thumb_yello:...a vlastne ani dovod na kupu noveho:roftl: ...

o chvilocku vyrazam do mesta, tesim sa, idem troska nakupovat - vyber je tu o niecom inom:mf_rosetinted: ...samozrejme porovnavam to s "dedinkou", v ktorej zijem ja...BA alebo brno je asi o niecom inom...

takze TAKE CARE a dopisania zajtra...:wink2:

Tak si to užij! :)

No, vesnice oproti BA či BO je asi něco jinýho, ale třeba i BO je o dooost jiná úroveň než Hannover, to bych se vsadila :biggrin2:

Zatím ahoj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdravim vas devy! Ja sice v poslednej dobe nepisem, ale citam vsetko, co pisete, a je toho vela. Super!

 

Sunshine, posielam pozdravy do Nemecka! Vidim, ze si vylustila Plastic Bag, parada, ako postupujes s Apple? To je asi trochu tazsie, lebo je to nieco skor abstraktne, a teda sa to neda "prelozit" jednym ci dvoma slovami, len opisat viacerymi slovami, pripadne emotikonmi. Ale ty to zvladnes, ved search uz ovladas lavou zadnou, nie?

Kedy ides na Ibizu? Ja som tam este nikdy nebola.

Ziadny Ivan Pekar sa nenachadza v databaze IBM zamestnancov, si si ista, ze u nas este pracuje?

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vas devy! Ja sice v poslednej dobe nepisem, ale citam vsetko, co pisete, a je toho vela. Super!

 

Sunshine, posielam pozdravy do Nemecka! Vidim, ze si vylustila Plastic Bag, parada, ako postupujes s Apple? To je asi trochu tazsie, lebo je to nieco skor abstraktne, a teda sa to neda "prelozit" jednym ci dvoma slovami, len opisat viacerymi slovami, pripadne emotikonmi. Ale ty to zvladnes, ved search uz ovladas lavou zadnou, nie?

Kedy ides na Ibizu? Ja som tam este nikdy nebola.

Ziadny Ivan Pekar sa nenachadza v databaze IBM zamestnancov, si si ista, ze u nas este pracuje?

Zdravíme Rebeku! :)

Jsme rádi, že i ty jsi zase přispěla... :wink2:

Se závistí jsem si četla tvůj myslím včerejší příspěvek v No big deal thread...

Nacpu se ti do kufru :naughty:

 

Dobrá otázka, přišla jsi vlastně už na apple, sunshine? :)

Link to comment
Share on other sites

ahojte...hmm barunka, tebe ten den volna vazne zavidim....:biggrin2: .....to by sa aj mne zislo zo skoly trochu utiect, ale neda sa...a to som uz prijata na tri skoly.....ale co uz...a pokial ide o miku, ja som nenormalne poblaznena z tych jeho podstrihnutych vlaskov....heh, urobila som si tapetu na pc a v obidvoch mobiloch mam ako pozadie tie obrazky....a aj brata som na neho nahovorila:wink2: :wink2::roftl: ....sestru uzdavno, ale brat odolaval...

no ale uz pocuva aj on..heh ja som asi sibnuta, v pc samy mika, v mobiloch samy mika....na jednom mam na zvonenie relax a na druhom happy ending...jaj, uz si o mne myslia, ze som cvok..no ale co uz...noo tak zatial pa :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Drnda: na tři školy?:shocked: A kam všude ses hlásila?

 

na maskerku-to bola umelecka skola s talentovymi skuskami z kreslenia a malovania, potom na stylingovy manazment-to by som organizovala modne prehliadky a take blbosti, no a potom taka poistka-na vizazistku, keby ma nikde nezobrali....lebo som si myslela ze na tu prvu ma nezoberu, lebo sa tam nenormalne vela ludi hlasilo a malo brali....ale najvacsia nahoda je, ze ked som isla na talentovky, posledna mi v mp3-ke hrala happy ending, ked som isla z talentoviek tak mi prva hrala happy ending a ked mi mama pisala do skoly ze ma zobrali tak som zasa pocuvala happy ending..tak povedzte, je to nahoda??:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Na tři školy? Gratuluju! :thumb_yello: A na jakou půjdeš?

 

Vítej ve světě MFC... tady jsme posedlí všichni a chápem tě.. :mf_rosetinted::naughty:

 

noo a idem na tu umelecku, to je jasne....ked som sa tolko snazila aby ma tam zobrali tak urcite nepojdem za obycajnu vizazistku.....:wink2: heh, mozno pojdem niekedy v dalekej buducnosti robit aj pre miku:naughty: no bohvie, ci ma to potom bude este drzat....:biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

na maskerku-to bola umelecka skola s talentovymi skuskami z kreslenia a malovania, potom na stylingovy manazment-to by som organizovala modne prehliadky a take blbosti, no a potom taka poistka-na vizazistku, keby ma nikde nezobrali....lebo som si myslela ze na tu prvu ma nezoberu, lebo sa tam nenormalne vela ludi hlasilo a malo brali....ale najvacsia nahoda je, ze ked som isla na talentovky, posledna mi v mp3-ke hrala happy ending, ked som isla z talentoviek tak mi prva hrala happy ending a ked mi mama pisala do skoly ze ma zobrali tak som zasa pocuvala happy ending..tak povedzte, je to nahoda??:shocked:

 

Tyjo, tak gratuluju!:thumb_yello:

Ne, to není náhoda, to je osud! A děkuj za něj Mikovi!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

noo a idem na tu umelecku, to je jasne....ked som sa tolko snazila aby ma tam zobrali tak urcite nepojdem za obycajnu vizazistku.....:wink2: heh, mozno pojdem niekedy v dalekej buducnosti robit aj pre miku:naughty: no bohvie, ci ma to potom bude este drzat....:biggrin2: :biggrin2:

Téda, to by bylo! To bychom tě pak těžce zneužili - pronikly bysme přes tebe do zákulisí :biggrin2:

 

Doufám, že v té době bude Mika ještě zpívat :shocked::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Téda, to by bylo! To bychom tě pak těžce zneužili - pronikly bysme přes tebe do zákulisí :biggrin2:

 

Doufám, že v té době bude Mika ještě zpívat :shocked::naughty:

 

hmm...aj ja dufam...a dufam, ze sa mi aj podari uchytit!!:biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

myslim, ze ma to tam bude bavit...vsak sa tomuto uz venujem par rokov....a dakujem...a dobru noc:wink2:

Chci být pak tvým zákazníkem... :mf_rosetinted: ... :naughty:

Není zač! :)

 

Dobrou noc! :-)))

Link to comment
Share on other sites

Jaj, este pre Sunshine: Scut Monkey nie je chlap ale mlada zena, a je celkom fajn, trochu grafomanka - je tu preslavena dlhokaaaanskymi postami - ale inak v pohode. To som ta chcela len vydesit (-: Nakoniec si jej asi neposielala tu PMku, vsak?

Link to comment
Share on other sites

ahojte...hmm barunka, tebe ten den volna vazne zavidim....:biggrin2: .....to by sa aj mne zislo zo skoly trochu utiect, ale neda sa...a to som uz prijata na tri skoly.....ale co uz...a pokial ide o miku, ja som nenormalne poblaznena z tych jeho podstrihnutych vlaskov....heh, urobila som si tapetu na pc a v obidvoch mobiloch mam ako pozadie tie obrazky....a aj brata som na neho nahovorila:wink2: :wink2::roftl: ....sestru uzdavno, ale brat odolaval...

no ale uz pocuva aj on..heh ja som asi sibnuta, v pc samy mika, v mobiloch samy mika....na jednom mam na zvonenie relax a na druhom happy ending...jaj, uz si o mne myslia, ze som cvok..no ale co uz...noo tak zatial pa :naughty:

 

Ahoj Drnda! Blahozelam k tym trom skolam!

Aj ja som podobne poblaznena, ale ty mas 15 rokov a ja 33!! :shocked: Na desktope pocitaca mam Miku s novym ucesom, prave mam oblecene Mika tricko, co som si kupila v Londyne po koncerte, na ruke mam Mika hodinky, co mi dala jedna Finka (Satu). Co si asi tak myslia o mne? :naughty: Nie ze by mi na tom nejak extra zalezalo..

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vas devy! Ja sice v poslednej dobe nepisem, ale citam vsetko, co pisete, a je toho vela. Super!

 

Sunshine, posielam pozdravy do Nemecka! Vidim, ze si vylustila Plastic Bag, parada, ako postupujes s Apple? To je asi trochu tazsie, lebo je to nieco skor abstraktne, a teda sa to neda "prelozit" jednym ci dvoma slovami, len opisat viacerymi slovami, pripadne emotikonmi. Ale ty to zvladnes, ved search uz ovladas lavou zadnou, nie?

Kedy ides na Ibizu? Ja som tam este nikdy nebola.

Ziadny Ivan Pekar sa nenachadza v databaze IBM zamestnancov, si si ista, ze u nas este pracuje?

 

REBEKA, tak si sa ukazala...davno sme sa tu nestretli...uz sme ta s barunkou troska ohovarali...:naughty: ...

s tym plastic bag som si pomohla:mf_rosetinted: ...a teraz pracujem na apple, este potrebujem troska casu, potom sa necham preskusat...:blush-anim-cl:

na ibizu idem teraz v juni, minuly rok sme tam boli prvy krat a neda sa odolat...keby si i mika povedal, ze sa tam znova ukaze:punk: ...

Link to comment
Share on other sites

Jaj, este pre Sunshine: Scut Monkey nie je chlap ale mlada zena, a je celkom fajn, trochu grafomanka - je tu preslavena dlhokaaaanskymi postami - ale inak v pohode. To som ta chcela len vydesit (-: Nakoniec si jej asi neposielala tu PMku, vsak?

vydesit si ma vydesila, neskusila som to...vyuzila som ine moznosti:naughty: ...takze nabuduce, musim prekuknut tvoj zamer...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak, po kompletnom prebadani mojho mobilu som zistila, ze ziadna moznost profilov mi nie je ponuknuta:cool: ...

 

vyzera to, ze tvoj model 1999/2000 ma bohatsiu vybavu ako moj novucky samsung...

 

REBEKA, v robote mame napevno nastavene pozadie, a to je moja posledna zachrana, iank by som mala o komentare postarane...

 

ale pozadie v mobile sa zhoduje s mojim avatarom a posobi neskutocne stylovo...:blush-anim-cl: ...

Link to comment
Share on other sites

trapim sa trapim:blush-anim-cl: ...najskor som si myslela, ze to bude "apple pose", co mi je celkom dobre zname aj z inych oblasti showbizu...typicka umela poza...

potom som vsak zistila, ze tu rezonuju i dalsie "pady" apple...applemeni na mna posobia ako troska zvlastna komodita, neviem, ci je to ironia alebo iba snaha byt ini...a aby sme si mohli precitat i nieco "ine" - kritiku (ci uz konstruktivnu alebo nie)...no a apple su potom ti, co nasleduju Applemana a siria jeho myslienky:mf_popeanim: ...

ak som sa ani nepriblizila k podstate, tak sa ospravedlnujem...a v tom pripade mi snad bude dana problematika vysvetlena:wink2: ...a budem mat "BAPTISM of FIRE" za sebou...

Link to comment
Share on other sites

na maskerku-to bola umelecka skola s talentovymi skuskami z kreslenia a malovania, potom na stylingovy manazment-to by som organizovala modne prehliadky a take blbosti, no a potom taka poistka-na vizazistku, keby ma nikde nezobrali....lebo som si myslela ze na tu prvu ma nezoberu, lebo sa tam nenormalne vela ludi hlasilo a malo brali....ale najvacsia nahoda je, ze ked som isla na talentovky, posledna mi v mp3-ke hrala happy ending, ked som isla z talentoviek tak mi prva hrala happy ending a ked mi mama pisala do skoly ze ma zobrali tak som zasa pocuvala happy ending..tak povedzte, je to nahoda??:shocked:

 

Drnda1401, blahozelam...:thumb_yello:...inak sa to ani skoncit nemohlo, ked ti Happy Ending robila spolocnost.:naughty: ...dobry typ...

 

p.s.: u mna sa dni nesu v style Love Today...a tiez to funguje...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Drnda! Blahozelam k tym trom skolam!

Aj ja som podobne poblaznena, ale ty mas 15 rokov a ja 33!! :shocked: Na desktope pocitaca mam Miku s novym ucesom, prave mam oblecene Mika tricko, co som si kupila v Londyne po koncerte, na ruke mam Mika hodinky, co mi dala jedna Finka (Satu). Co si asi tak myslia o mne? :naughty: Nie ze by mi na tom nejak extra zalezalo..

 

heh dakujem....tolko mi negratulovali ani v skole...:wink2: to som rada, ze je par takych blaznov ako ja...nic si nerob z toho, co si o tebe myslia druhy....napriklad ja chodim do triede, kde su okrem mna a kamosky vsetci velky hip-hoperi, ktory uznavaju iba rytmusa a 5Ocenta...tak co si taky mylsia o mne to radsej nechem ani vediet.....a co si myslim ja o nich, to tiez radsej nech nechcu vediet...ja sa do nich nestaram, tak nech sa oni nestavaju do mna....

Link to comment
Share on other sites

Drnda1401, blahozelam...:thumb_yello:...inak sa to ani skoncit nemohlo, ked ti Happy Ending robila spolocnost.:naughty: ...dobry typ...

 

p.s.: u mna sa dni nesu v style Love Today...a tiez to funguje...

 

no ta happy ending ja neviem...vdaka nej som sa dostla k mikovi, hrala mi v najdolezitejsich chvilach...to je pre mna asi carovna pesnicka:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Drnda1401, blahozelam...:thumb_yello:...inak sa to ani skoncit nemohlo, ked ti Happy Ending robila spolocnost.:naughty: ...dobry typ...

 

p.s.: u mna sa dni nesu v style Love Today...a tiez to funguje...

 

noo love today je tiez skvela...ale vsak vlastne uplne vsetky su skvele...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy