Jump to content

Recommended Posts

a to som si myslela, ze ste tu vsetci stelesnene dobrotky:naughty:

 

 

tak, to som teda nevedela...vyzera to, ze mi chyba vseobecne vzdelanie...:wink2:

barunka mate tam viac takych "zakladnych" udajov bez, ktorych sa neda zit?

 

:das: Zřejmě nás neznáš! :roftl: Ne kecám, my jsme přece hodnííí! ;-)

 

To jo, vůbec nikdo z vás ho tady nemá...!

 

Tak třeba znáte Kirchhofovy zákony? Nebo víte, co s exponenciální rovnicí? Či snad víte, kdy byla vedena 2. křížová výprava proti husitům? Máte tušení co je to homonomní segementace? :wink2: Pokud ne, zřejmě nemáte VŠEOBECNÝ PŘEHLED! Který se koneckonců, dá tak SNADNO získat na naší úžasné škole :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak třeba znáte Kirchhofovy zákony? Nebo víte, co s exponenciální rovnicí? Či snad víte, kdy byla vedena 2. křížová výprava proti husitům? Máte tušení co je to homonomní segementace? :wink2: Pokud ne, zřejmě nemáte VŠEOBECNÝ PŘEHLED! Který se koneckonců, dá tak SNADNO získat na naší úžasné škole :roftl:

 

...uz som myslela, ze sa neukazes:sneaky2: ...

 

tk ie dve prve vecicky by mali nieco hovorit...ale naozaj len tak z rychlika...

myslim, ze MIKA nam hovori asi vsetkym ovela viac...

...prave mi ide billy brown...a ty si maly aky den barunka?

Link to comment
Share on other sites

...posielam vam pozdravy zo "susedneho" nemecka...je tu hrozne pocko a ja som to troska podcenila...dufam, ze sa mi nevrati choroba...:thumbdown: ...a snad za tie 2 tyzdne, co sa tu budem trapit uvidim aj trocha slniecka...

 

btw, REBEKA, az teraz mi dosiel nazov tvojej firmy...:naughty: ...meno ivan pekar ti nieco hovori?...tiez robi u vas...

 

nechcem byt doterna, ale uvazujete nad tym amsterdamom?...ja by som aj sla, ale sama si netrufam...takze ak sa niekto najde, celkom rada sa pripojim...ale nie nasilu...

 

majte sa...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

...uz som myslela, ze sa neukazes:sneaky2: ...

 

tk ie dve prve vecicky by mali nieco hovorit...ale naozaj len tak z rychlika...

myslim, ze MIKA nam hovori asi vsetkym ovela viac...

...prave mi ide billy brown...a ty si maly aky den barunka?

 

Ja jsem tady celou dobu :mf_rosetinted: Teda... teďka výjmečně moc ne, protože tenhle týden píšeme 7 testů :sneaky2: Až tady jednou nebudu víc jak dva týdny online, tak sedím ve vězení za brutální vraždu všech učitelů :roftl:

 

Mě zase Relax... tu právě teďka potřebuju :mf_rosetinted:

 

Jsem vyčerpaná.... chci prázdniny... :-) Co ty?

 

...posielam vam pozdravy zo "susedneho" nemecka...je tu hrozne pocko a ja som to troska podcenila...dufam, ze sa mi nevrati choroba... ...a snad za tie 2 tyzdne, co sa tu budem trapit uvidim aj trocha slniecka...

 

btw, REBEKA, az teraz mi dosiel nazov tvojej firmy... ...meno ivan pekar ti nieco hovori?...tiez robi u vas...

 

nechcem byt doterna, ale uvazujete nad tym amsterdamom?...ja by som aj sla, ale sama si netrufam...takze ak sa niekto najde, celkom rada sa pripojim...ale nie nasilu...

 

majte sa...

 

Německo... taky bych si dala říct.. chci už někam na chvíli vypadnout... Co ty tam? :)

 

Amsterdam je pro me bohuzel nerealny sen:( Ale Rebeka tam myslim chce jet! :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem tady celou dobu :mf_rosetinted: Teda... teďka výjmečně moc ne, protože tenhle týden píšeme 7 testů :sneaky2: Až tady jednou nebudu víc jak dva týdny online, tak sedím ve vězení za brutální vraždu všech učitelů :roftl:

 

Mě zase Relax... tu právě teďka potřebuju :mf_rosetinted:

 

Jsem vyčerpaná.... chci prázdniny... :-) Co ty?

 

barunka, to ti teda musim drzat palceky:thumb_yello: ...7 testov je dost vela na jeden tyzden...snad sa i ten RELAX rychlo dostavi...

 

Německo... taky bych si dala říct.. chci už někam na chvíli vypadnout... Co ty tam? :)

tak ja su tu 2 tyzdne skolim...je to tiez hodne vycerpavajuce, od rana do vecera som v robote...na hotel pridem uplne mrtva...naposledy som si pustila dvd LICM a cez moju naj skladbicku LOVE TODAY som sa vzdialovala do rise snov...to sa mi este nestalo:blush-anim-cl: ...na hoteli nemam net, tak si musim vystacit s mp3 a dvd-ckom...cez vikend sa idem stahovat do ineho apartmanu, takze mozno budem aj online, uvidim...tu v hannoveri je hrozne pocko, zima a stale mrholi...tej jari sa vobec nechce prist...tak ti posielam aspon povzbudzujuce pozdravy, ked uz nemozem poslat slnecne...to potom z ibizy ...

Link to comment
Share on other sites

A ještě pro sunshine... zprávu očekávej ve středu... :-)

Teďka bohužel naprosto nic nestíhám, pardon :boxed::(

 

barunka, tie testy ta ospravedlnuju:wink2: ...rada si pockam...a tesim sa na novinky...:mf_rosetinted:

 

kedy startujes do anglie?...teda, zda sa mi, ze som to kde si zachytila...

Link to comment
Share on other sites

barunka, este som ti chcela ukazat tento link...urcite si to videla, ale teraz sa hodi...tyka sa to tej diskusie o jeho podstrihnutych vlasoch...velmi rada si pustam toto interview, tie polomokre vlasy mu neskutocne seknu...a je fakt sexy...a fakt sa na neho minimalne tak dobre diva ako dobre sa pocuva...:blush-anim-cl:

 

 

p.s.: mozno sa ti bude lepsie ucit :fisch:

Link to comment
Share on other sites

barunka, to ti teda musim drzat palceky ...7 testov je dost vela na jeden tyzden...snad sa i ten RELAX rychlo dostavi...

 

 

tak ja su tu 2 tyzdne skolim...je to tiez hodne vycerpavajuce, od rana do vecera som v robote...na hotel pridem uplne mrtva...naposledy som si pustila dvd LICM a cez moju naj skladbicku LOVE TODAY som sa vzdialovala do rise snov...to sa mi este nestalo ...na hoteli nemam net, tak si musim vystacit s mp3 a dvd-ckom...cez vikend sa idem stahovat do ineho apartmanu, takze mozno budem aj online, uvidim...tu v hannoveri je hrozne pocko, zima a stale mrholi...tej jari sa vobec nechce prist...tak ti posielam aspon povzbudzujuce pozdravy, ked uz nemozem poslat slnecne...to potom z ibizy ...

 

Dekuju... no uprimne receno, mam za sebou 5 testu, z toho jen 2 dopadly dobre...

da se k tomu rict jen, ze ucitele jsou opravdu svine, predevsim nekteri, takovy nespravdelivy znamkovani jako treba u testu z cestiny jsem jeste nezazila. Tata mi na to rekl "Kasli na to, stredni skola se musi uzit a prezit:-)" .. nejak tak se hodlam zaridit :naughty: Muze mi byt jedno co budu mit za znamky dokad projdu...

 

Skoleni? Tak to nejak vydrz... :wink2: (Jen tak mimochodem, mluvis nemecky? Nebo v jakym jazyce je to skoleni?)

Jeste ze ten Mika je, nechapu co me uklidnovalo predtim :biggrin2: ...

Tady je taky skarede, doslova aprilovy pocasi... jednu chvili to vypada castecne nadejne a pak bum, a zase prsi!

Ja budu slunecne pozdravy posilat z Mallorcy... ale to az v zari :mf_rosetinted:

 

Mallorca, ya vengooo! ... dentro de cinco meses :roftl:

 

No nic, to byla jen takova kulturni vlozka...

 

barunka, tie testy ta ospravedlnuju ...rada si pockam...a tesim sa na novinky...

 

kedy startujes do anglie?...teda, zda sa mi, ze som to kde si zachytila...

 

:-) Uz mam temer dopsano, chystam se odeslat \o/

 

Do Anglie jedu 5.7. ... proto taky nemuzu do Amsterdamu...

Ale jinak juchůůů! :-D

 

barunka, este som ti chcela ukazat tento link...urcite si to videla, ale teraz sa hodi...tyka sa to tej diskusie o jeho podstrihnutych vlasoch...velmi rada si pustam toto interview, tie polomokre vlasy mu neskutocne seknu...a je fakt sexy...a fakt sa na neho minimalne tak dobre diva ako dobre sa pocuva...

 

 

p.s.: mozno sa ti bude lepsie ucit

 

:das: Taky ze se mi hnedka spravila nalada! :-D Teda musim se priznat, ze prestoze jsem si myslela, ze jsem videla snad vsechny interview, tak tohle jeste ne o.O! Mas pravdu,... je to u nej sice nezvyk, ale slusi mu to tam silene!! :-) vrrr :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dekuju... Tata mi na to rekl "Kasli na to, stredni skola se musi uzit a prezit:-)" ...

tak vidim, ze tvoj ocino ma spravny nazor na strednu skolu...:mf_rosetinted: ...nenechaj sa odradit, zvlast myslim, ze znamky z predmetov ako je cestina ti v zivote asi moc nepomozu...ja som sa v tvojom veku drzala presne hesla tvojho ocina (mimochodom kolko ma rokov?)...a na vyske som potom patrila medzi tie uvedomele a hlavne vyburene typy...uz ma nemalo co prekvapit, tak som sa mohla venovat vznesenejsim aktivitam...:naughty: ...stredna skola patrila bohemskemu zivotu...

 

Jen tak mimochodem, mluvis nemecky? Nebo v jakym jazyce je to skoleni?

...ja a jazyky nie sme moc velki kamosi...nemcina je pre mna spanielska dedina...cele dni tu iba speakujem...teda snazim sa...som tu uplne sama, takze je to len a len na mne...

 

Jeste ze ten Mika je, nechapu co me uklidnovalo predtim :biggrin2: ...

to si barunka krasne napisala...tak nejako to vnimam aj ja...:wink2:

 

:das: Taky ze se mi hnedka spravila nalada! :-D Teda musim se priznat, ze prestoze jsem si myslela, ze jsem videla snad vsechny interview, tak tohle jeste ne o.O! Mas pravdu,... je to u nej sice nezvyk, ale slusi mu to tam silene!! :-) vrrr :roftl:

to mam ulozene medzi svojimi perlami...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

tak vidim, ze tvoj ocino ma spravny nazor na strednu skolu... ...nenechaj sa odradit, zvlast myslim, ze znamky z predmetov ako je cestina ti v zivote asi moc nepomozu...ja som sa v tvojom veku drzala presne hesla tvojho ocina (mimochodom kolko ma rokov?)...a na vyske som potom patrila medzi tie uvedomele a hlavne vyburene typy...uz ma nemalo co prekvapit, tak som sa mohla venovat vznesenejsim aktivitam......stredna skola patrila bohemskemu zivotu...

 

 

...ja a jazyky nie sme moc velki kamosi...nemcina je pre mna spanielska dedina...cele dni tu iba speakujem...teda snazim sa...som tu uplne sama, takze je to len a len na mne...

 

 

to si barunka krasne napisala...tak nejako to vnimam aj ja...

 

 

to mam ulozene medzi svojimi perlami...

 

Tak tos měla fajn :-)

Já si nějak radši nechcu představovat jak to bude na vysoké... :blink:

 

Ale tak urcite to nejak zvladas ;-) Koneckoncu bez domluvy by ses asi na skoleni nedorozumela :-D ...

 

Ooo dekuji :) Ja vzdycky kdyz potrebuju relax, pustim si Miku a je to... zarucene tlacitko na dobrou naladu... :-)

 

 

...no a kedze som tu, podarilo sa mi spojazdnit wifi a napichla som sa tu na niekoho...vobec netusim na koho, ale fungujem...

 

To je jedno do te doby, dokad neprijde a nezacne na tebe nemecky neco brblat! :naughty: Takze vyuzit :thumb_yello:

 

barunka,

 

tak este ti troska zlepsim naladu...pozri, kto drzi nad tebou straz...

 

lbb854f1a4860c40b01a85dyo3.jpg

 

A jeste by ji mohl drzet primo tady v pokoji :roftl::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Zde jsem:)

 

uáá lidi, co říkáte na Mikův novej účes? nádhera, co?:mf_lustslow: Dobře, že se ostříhal. Asi jsem se zamilovala:wub2: :blush-anim-cl:

Mika je kocóór :roftl:!

(Tak jsem se pokusila o brněnský hantec, pro dnešek toho bylo dost.)

Cosi mi říká, že on by byl snad sexy i plešatej :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Čavte!

hm hej, truchu som sa z toho účesu vyhukala :hypo: ale coolový :bleh:

 

Viete, iba som sa chcela spýtať či ktosi vie o hnutí

911truth len tak či sa tu náhodou niekto o to nezaujíma. . .

Je to také ťažké niekde to rozširovať :tears:

ak nie tak nič

Link to comment
Share on other sites

Čavte!

hm hej, truchu som sa z toho účesu vyhukala :hypo: ale coolový :bleh:

 

Viete, iba som sa chcela spýtať či ktosi vie o hnutí

911truth len tak či sa tu náhodou niekto o to nezaujíma. . .

Je to také ťažké niekde to rozširovať :tears:

ak nie tak nič

 

911truth? co to je? zní to jak název sekty:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Čavte!

hm hej, truchu som sa z toho účesu vyhukala :hypo: ale coolový :bleh:

 

Viete, iba som sa chcela spýtať či ktosi vie o hnutí

911truth len tak či sa tu náhodou niekto o to nezaujíma. . .

Je to také ťažké niekde to rozširovať :tears:

ak nie tak nič

Ahój :shocked:

Nestačím zírat, kolik nás tu je! \o/

To je tedy apřba! :punk:

 

Nic o tom bohužel nevím, povídej!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy