Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Dobro vece, vidim danas se svi odvojeno javljaju, pa evo da i ja kazem da sam bila, i to 2x, ali nikad nikog da sretnem...

Anci, srecno sa ispitima! znam jos nekog kome ce sreca biti preko potrebna

Ivona, vrednice, samo ti crtaj, ostali uzivajte u raspustu, pa cujemo se...:wink2::thumb_yello:

 

Uuu da, jaka sam ja vrednica...

Svakih pet minuta ustajem od stola...da napravim kafu/sok...da napravim led...da proverim da li je napravljen (naravno da nije, proslo je tek 5 min!:mf_rosetinted:)...da se umijem hladnom vodom...da ubacim led u čašu...da ponovo napravim sok jer sam prethodni popila... Jako tu malo ima efektivnog rada...:mf_rosetinted:

A klimu ne mogu da uključim jer je baba stacionirana u dnevnoj sobi, i njoj je HLADNO! Živela loša cirkulacija!:punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dovedi babu kod mene malo i da vidiš kako će joj biti lepo toplo!:thumb_yello:

 

34 stepena u dnevnoj sobi i kuhinjisedim stalno na promaji, a ovaj ne da da se uključi klima....šta da vam pričam!!!:thumbdown::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

(hah se pa res zgrešive tole je kopiran post k ga vrjetno nisi vidla al pa jst nism zasledila tvojga odgovora. ah ja sej je lahko zgrešit ker tolk pišete potem pa jst počasi odpisujem. sori)

 

zakooooon da greš na coldplay-e! waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. hudoooo.

to more bit glih tko kd da bi šla u nemčijo k je biu zdej bon jovi! omg to bo tooooook zakoooon. si poslušala kko je en iz radio hita biu tm in govoriu u živo iz bon jovi-jovga koncerta!? menda je blo norooooo. use bi dala da bi to vidla. ah ja lahko sam sanjam, sam zdej tko al pa tko grem na mikata. ga bom pozdravla.

ta šolaaa. boga ti. kok izpitov maš še?

to je čist res da se vedno zgrešive in pol jst čist pozabm pisat k je tok druzga dela =/.

sej nč ne zamujaš k ne gledaš evrovizije, sam šit. euro 2008 je nogomet? jst sm to prisiljena gledat zarad atita k mamo samo eno televizijo. čeprov mi je tko še kr dobr. naj bl smešn pa je ko nš bodoči zet (no ja bo še trajal da se poročita...) pa moj ati gledata fuzbal. to je noro! če kdo zvoni noben nč ne sliš... ah ja te fantje...

upam da se ne zgrešiva naslednič:D. lepo se mej!

Manca

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ja verovatno ni večeras neću biti tu...moram da se spremam za nemački,sutra u 10 polažem ispit na Kolarcu.Nadam se da će sve proći dobro! :)

Pa...poželite mi sreću :bleh: i vidimo se!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ja verovatno ni večeras neću biti tu...moram da se spremam za nemački,sutra u 10 polažem ispit na Kolarcu.Nadam se da će sve proći dobro! :)

Pa...poželite mi sreću :bleh: i vidimo se!:wink2:

 

Srecnoooo :bleh:

Nema nikog :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Keti- srecno, drzim ti palceve:thumb_yello:

 

Gasho, draga, ti si skrenula:insane: :naughty:

Ja mislim da ti je to od macaka:mf_rosetinted:

 

Jesam.Proslog leta sam se samo sa njima druzila :mf_rosetinted: Kako si?

Link to comment
Share on other sites

eee, gasho, gasho...dobro sam hvala...ti si isto dobro, videla sam iz tvog monologa:naughty:

zapravo to je bio dijalog...znas, i ja stalno pricam sama sa sobom, ali stvarno nisam nikad u javnosti, to uglavnom budu neke bas privatne stvari, pa necu da me neko cuje:insane:

Link to comment
Share on other sites

eee, gasho, gasho...dobro sam hvala...ti si isto dobro, videla sam iz tvog monologa:naughty:

zapravo to je bio dijalog...znas, i ja stalno pricam sama sa sobom, ali stvarno nisam nikad u javnosti, to uglavnom budu neke bas privatne stvari, pa necu da me neko cuje:insane:

 

I ja tako :naughty:Sta radis?

Link to comment
Share on other sites

Caoooo!:wink2:Ja slusam muziku i bla,bla,bla...sve istoo.A ti?

 

hej, cao...nista evo...bole me ledja od stalnog sedenja...

 

ti?

 

Ja se čvarim malo pa ću uskoro na spavanje jer planiram ujutru da ustanem ranije da idem na SAvu....a čini mi se da mi je već izašla alergija na nogama od sunščanja :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ja se čvarim malo pa ću uskoro na spavanje jer planiram ujutru da ustanem ranije da idem na SAvu....a čini mi se da mi je već izašla alergija na nogama od sunščanja :sad:

 

A mene sve bube neke izujedale :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy