Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Gaššššššššššššššo?

Daaa?

Zdravoooo!! kako ste mi? Evo ja malo da se javim...kako mi je neobicno,od nedelje nisam sela za komp !!

Ja sam sad na Zlatiboru...nije mi nesto preterano zanimljivo cekam drugaricu iz BG-a da dodje ovih dana....vreme je tako-tako,juce bio strasan pljusak i grmljavina...danas je malo toplije...ja sam sva smorena bila ovih dana,ali sam danas konacno otisla do centra,malo se prosetala i kupila jednu knjigu,nadam se da ce mi se dopasti...i tako..sad sedim za laptopom i kuckam.pokusavala sam da vam se javim juce,ali mi je bio pao sistem na racunaru i straaaaaasno je bio spor

Nedostajete miiiiii :tears: i kad samo pomislim sta sve propustam ovde,izvestaje sa Mikinih koncerata,slike,snimke,sve,i sad taj projekat za njegov rodjendan dodje mi da pocupam kosu!

Elem,17. jula idem na more,pa sam onda od 1. avgusta opet na Zlatiboru...(mogu li da napomenem da se sad osecam kao Mika,ono kad nije bilo korova od njega i kad je slao izvestaj gde je,kako je,sta radi i sta namerava da uradi )

Kako ste mi vi,sta radite? Ima li neceg novog? :wink2:

Ja cu se truditi da se javljam malo cesce,ako mi ovaj kompjuter to dozvoli,ali bogami i tata,jer mi isticu sati interneta...u sv. slucaju,otici cu do internet kafea pa se odatle javiti (bila sam danas da proverim cene,nije mnogo skupo XD )

 

Eto tako...ako se do veceras ne cujemo ponovo - CAOS!!!

Ketiii!!!:huglove::woot_jump:

Hej Keti! Lepo te je čuti.:) Ja isto ne znam ima li šta novo u Mika svijetu jer me sad 2 dana nije bilo ovdje.

 

Kako si?

 

 

I ostali, kako ste?

Cao :wink2: Ja sam ok,a ti?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

CAOOOOOOOOOOOOO KETI:huglove: I ti nama puuuuuuuno nedostajes ....mmmmmm ovdje pravimoknjigu...znas vec yearsbook ,mfc,za miku.....pretpostavljam da si upoznata s tim......inace .....osim slika sa nastupa iz Priza....i to da je 1 na listi za sexy pop guy-a :D nema nista......

 

Sta jos da ti kazem....neam pojma Caoooooooooo i cujemo seeee ....!

 

Cao Dani! Da,neke slike mi je mama poslala mejlom,on izgleda suuuper :wub2: i stvarno je prvi na sexy pop men listi??? Diiiiivnooooooo :biggrin2: pa dobro,mislim,ko bi drugi mogao da bude :naughty:

Znam za taj yearbook,rok je valjda negde u oktobru,ali ovo za njegov rodj me nervira :sneaky2: do kada je za to rok? Ma sta ja pitam,u sv. slucaju necu moci da ucestvujem :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Dobro,a ti?:wink2:

 

 

Hvala :wub2:

 

:das:

 

Nema na cemu! :das:

 

I ja sam dobro,sad cu da malo veceram,a hladno mi je,to sam vec rekla :naughty: ima nekih 14,15 stepeni ovde :boxed:

Joooj sto mi je lepo ovde sad kad sam se ponovo cula sa vama ! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Cao Dani! Da,neke slike mi je mama poslala mejlom,on izgleda suuuper i stvarno je prvi na sexy pop men listi??? Diiiiivnooooooo :biggrin2: pa dobro,mislim,ko bi drugi mogao da bude :naughty:

Znam za taj yearbook,rok je valjda negde u oktobru,ali ovo za njegov rodj me nervira :sneaky2: do kada je za to rok? Ma sta ja pitam,u sv. slucaju necu moci da ucestvujem :mf_rosetinted:

 

Kako to

necu moci
? kako neces,WHY??:blink:

To ti je caskom-poslat sliq i napisat 2recenice-srecan rođus mika,wolim te.Eto gac!:naughty::blink:

Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu! :das:

 

I ja sam dobro,sad cu da malo veceram,a hladno mi je,to sam vec rekla :naughty: ima nekih 14,15 stepeni ovde :boxed:

Joooj sto mi je lepo ovde sad kad sam se ponovo cula sa vama ! :biggrin2:

 

I meni je hladno :boxed: Sta ima novo kod tebe?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

I ja sam dobro,sad cu da malo veceram,a hladno mi je,to sam vec rekla :naughty: ima nekih 14,15 stepeni ovde :boxed:

Joooj sto mi je lepo ovde sad kad sam se ponovo cula sa vama !

 

 

da i nama s tobom:biggrin2:.... ja sad idem ...jer juce sam imala 50h sad imam 38:boxed::boxed: necu imat kad mi najvise treba............cucemo se :huglove: svima....noc noc

Link to comment
Share on other sites

da i nama s tobom:biggrin2:.... ja sad idem ...jer juce sam imala 50h sad imam 38:boxed::boxed: necu imat kad mi najvise treba............cucemo se :huglove: svima....noc noc

 

Laku noc!;)

Link to comment
Share on other sites

I meni je hladno :boxed: Sta ima novo kod tebe?:wink2:

 

Nema nista :boxed: evo sad jedem Forneti :biggrin2: znas,to su one kao pogacice punjene slatkim ili slanim :wink2: ja ih mnogo volim.

A kod tebe ima li cega novog?

Link to comment
Share on other sites

Nema nista evo sad jedem Forneti znas,to su one kao pogacice punjene slatkim ili slanim ja ih mnogo volim.

A kod tebe ima li cega novog?

 

Meni je od slanih uvek muka :boxed: Najvise volim od visnjeee :drool::wub2::mf_lustslow::licks_lips:

Nema nista :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Kako to ? kako neces,WHY??:blink:

To ti je caskom-poslat sliq i napisat 2recenice-srecan rođus mika,wolim te.Eto gac!:naughty::blink:

 

Ma hocu,kako necu,nego mi je nezgodno odavde jer ovde nemam ni fotosop ni svoje slike ni nista.

A uostalom,kome i kako se to salje? I kad je rok?

Mozda caskom odem do Beograda da bih to napravila i poslala :naughty:

 

Ko ce sve slati ovde?

Link to comment
Share on other sites

da i nama s tobom:biggrin2:.... ja sad idem ...jer juce sam imala 50h sad imam 38 necu imat kad mi najvise treba............cucemo se svima....noc noc

 

Laku noc!

 

 

@Gasa: Ja najvise volim sunku-sir i eurokrem :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ma hocu,kako necu,nego mi je nezgodno odavde jer ovde nemam ni fotosop ni svoje slike ni nista.

A uostalom,kome i kako se to salje? I kad je rok?

Mozda caskom odem do Beograda da bih to napravila i poslala :naughty:

 

Ko ce sve slati ovde?

Do 15-og :wink2: A salju Ivona,Dragana,Ana...mozda i Vedrana.Daniela je poslala vec :wink2:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima!

 

Katarina, ja sam lepo bila napisala post, cim si ti dosla, gde izrazavam radost sto si nam malo svratila i tako nesto u tom stilu i onda mi je nestalo struje :boxed::boxed::boxed:

 

Sve, u svemu, uzivaj na odmoru:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima!

 

Katarina, ja sam lepo bila napisala post, cim si ti dosla, gde izrazavam radost sto si nam malo svratila i tako nesto u tom stilu i onda mi je nestalo struje :boxed::boxed::boxed:

 

Sve, u svemu, uzivaj na odmoru:thumb_yello:

 

Cao Vedranaa :das::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy