Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

omg.. es šo smaidiņu redzu jau pārāk bieži :floor::lmao:

ko tieši?:wink2:

 

droši vien ka burtnīca un tādā garā:floor: kuru tieši smaidiņu?

ja kas andra liene tagad brauc uz kursiem :thumbdown: viņa tagad mācās par apdrošināšanas aģenti :floor: un tie kursi ir rīgā

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

droši vien ka burtnīca un tādā garā:floor: kuru tieši smaidiņu?

ja kas andra liene tagad brauc uz kursiem :thumbdown: viņa tagad mācās par apdrošināšanas aģenti :floor: un tie kursi ir rīgā

 

šo- :floor:

:roftl:

hahahahahahahaha nopietni??? par kādu naudu???:shocked::roftl:

Link to comment
Share on other sites

mamma jau protams ka ir Dusmīga, bet andris jau neko nesaka tas nekas ka vakar liene vispār nebija atkal mājās un palika laikam Talsos :boxed:

 

Jā jā.. ?! normāli? tam andrim acis aizmālētas tpt kā Gvido!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

un kā es to nevaru izturēt :blowup: bāc man tētis atbrauca mājās un tad laikam arī būs jābrauc :floor:

 

viņš ir dabūjis darbu?:wink2:

Uhhh, ok! tad jau vlk! A jus gadījumā nepiebrauksiet pie mums kad brauksiet mājās? es jau neprasu, bet jus tā bieži darat:wink2:

zini, es atradu baigi labu vietu kur fočēties :das:

Link to comment
Share on other sites

viņš ir dabūjis darbu?:wink2:

Uhhh, ok! tad jau vlk! A jus gadījumā nepiebrauksiet pie mums kad brauksiet mājās? es jau neprasu, bet jus tā bieži darat:wink2:

zini, es atradu baigi labu vietu kur fočēties :das:

 

mmm es viņiem paprasīšu vai negrib izbraukt cauri :naughty:jap tagad ir tāds kā darbs bet tālu :tears: pie ventspili...

Link to comment
Share on other sites

mmm es viņiem paprasīšu vai negrib izbraukt cauri :naughty:jap tagad ir tāds kā darbs bet tālu :tears: pie ventspili...

 

Haha ok, bet tu neprasi, ka es teicu!!! savādāk atbrauks un teiks kā baiba teica :lmao::shocked: NĒEEE:roftl:

Oij:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Haha ok, bet tu neprasi, ka es teicu!!! savādāk atbrauks un teiks kā baiba teica :lmao::shocked: NĒEEE:roftl:

Oij:thumbdown:

 

baigi tizli ka tik tālu :tears: tētis vēl neko neatbildēja :floor: es tikai teicu vai viņš negrib izbrauk tā netīšam caur :floor:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy