Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

un kā vēl patika..! es viņu gaidīju jau 3 gadus...

gigs bija vnk:wub2:.. aaa

un satiekot viņu ''aci pret aci'':naughty:... viņš ir tik šausmiigi pozitīvs un mīļš un jauks ...:mf_lustslow:

:naughty: nop..:naughty: nu nau jau tā ka viņš tāds nau bijis.. bet šitas viss manas domas vēl vairāk pastiprināja...:group_hug:

man arii patika, ka Viņām patika:naughty: mana dāvaiņa... un vēl pateicās tādā mīļā balstiņā...:blush-anim-cl: '' Ouu it's nice, thank you..'' droši vien pateicās visiem, bet nu... :wink2:

NU TOTĀLS MĪĻUMIŅŠ:pbjt:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:naughty: nop..:naughty: nu nau jau tā ka viņš tāds nau bijis.. bet šitas viss manas domas vēl vairāk pastiprināja...:group_hug:

man arii patika, ka Viņām patika:naughty: mana dāvaiņa... un vēl pateicās tādā mīļā balstiņā...:blush-anim-cl: '' Ouu it's nice, thank you..'' droši vien pateicās visiem, bet nu... :wink2:

NU TOTĀLS MĪĻUMIŅŠ:pbjt:

 

Ko tu viņam dāvināji?

Link to comment
Share on other sites

:naughty: nop..:naughty: nu nau jau tā ka viņš tāds nau bijis.. bet šitas viss manas domas vēl vairāk pastiprināja...:group_hug:

man arii patika, ka Viņām patika:naughty: mana dāvaiņa... un vēl pateicās tādā mīļā balstiņā...:blush-anim-cl: '' Ouu it's nice, thank you..'' droši vien pateicās visiem, bet nu... :wink2:

NU TOTĀLS MĪĻUMIŅŠ:pbjt:

 

Njā, arī man viņš pateicās tādā foršā balstiņā- oh, thank you so much!! Bet labākais ir tas, ka es vinjam aizmirsu iedot to davanu, kad bija parakstijis man bildi :lmfao: gāju otru reizi un tas bija vēl labāk :das::wub2:

 

@Coolcat kā tevi sauc, cik gadu un tu arī biji kopā ar mums, kam bija numurinji? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

@Coolcat kā tevi sauc, cik gadu un tu arī biji kopā ar mums, kam bija numurinji? :wink2:

 

Lai arī cik ļoti gribēju būt ar jums, apstākļi spieda ierasties vēlāk, tāpēc nebiju. Un arī nedabūju numuriņus. Ticu, ka būs jau nākamā reize. Vismaz ceru.. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Njā, arī man viņš pateicās tādā foršā balstiņā- oh, thank you so much!! Bet labākais ir tas, ka es vinjam aizmirsu iedot to davanu, kad bija parakstijis man bildi :lmfao: gāju otru reizi un tas bija vēl labāk :das::wub2:

izklausās forši:das:

es gan iedevu dāvanu un pastāstiiju, kas tur iekšā.., un tad devu bildi, :naughty:

and iemācīju viņam uzrakstīt manu vārdu...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik ļoti gribēju būt ar jums, apstākļi spieda ierasties vēlāk, tāpēc nebiju. Un arī nedabūju numuriņus. Ticu, ka būs jau nākamā reize. Vismaz ceru.. :thumb_yello:

Nu jā.. kam negadās.. :thumb_yello:

Gan jau, ka būs, bet cik es sapratu, viņš teica, ka tikai ar nākamo tūri, kad viņš izlaidīs savu nākamo albumu,ne ātrāk, un žēl, jo tas jau nebūs ātrāk par pāris gadiem.. :(

cik ilgi apmeram tad juus vinju tur gaidijaat? :wink2:

 

ap 11iem beidzās koncis.. hmm, nu uz kādiem pus2iem viņš iznācaa, mazliet pēc vieniem :) bet gaidīšana bija tā vērta un vsp laiks arī bija silts un nebija nekādas vainas! :biggrin2:

 

izklausās forši:das:

es gan iedevu dāvanu un pastāstiiju, kas tur iekšā.., un tad devu bildi, :naughty:

and iemācīju viņam uzrakstīt manu vārdu...:naughty:

 

Jā,es redzēju visu, jo stāvēju aiz tevis :wink2: Super :) Dzirdēju arī, ka Evita stāstīja par to lācīti vinņam. Par to vārdu-es arī iedomājos,lai uzraksta, bet kad redzēju, ka vinjs ne pārāk laimīgs izskatījās vēlāk rakstot kkādu Rutas(lkm) vārdu,tad domāju, labāk nemocīšu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

pastāstie man, nezinītei, kas tie par numuriņiem pirms koncerta un kur var dabūt? :)

 

čau :welcomeani:

 

Pirms koncerta mēs ar Egitu un viņas draudzeni bijām jau kādos 4os un mums ārzemju fanes uzrakstīja nr uz rokām un pierakstīja vārdus.. pirmos 50 vēlāk Džons (Mika menedžeris) aizveda pie citas ieejas un tikām iekšā ātrāk pie pašas skatuves :) Būtu mums bijusi lielāka skatuve būtu arī par tām lollipop un big girls tapušas :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

čau :welcomeani:

 

Pirms koncerta mēs ar Egitu un viņas draudzeni bijām jau kādos 4os un mums ārzemju fanes uzrakstīja nr uz rokām un pierakstīja vārdus.. pirmos 50 vēlāk Džons (Mika menedžeris) aizveda pie citas ieejas un tikām iekšā ātrāk pie pašas skatuves :) Būtu mums bijusi lielāka skatuve būtu arī par tām lollipop un big girls tapušas :biggrin2:

ehhhhh - būtu es to zinājusi :(

Link to comment
Share on other sites

čau :welcomeani:

 

Pirms koncerta mēs ar Egitu un viņas draudzeni bijām jau kādos 4os un mums ārzemju fanes uzrakstīja nr uz rokām un pierakstīja vārdus.. pirmos 50 vēlāk Džons (Mika menedžeris) aizveda pie citas ieejas un tikām iekšā ātrāk pie pašas skatuves :) Būtu mums bijusi lielāka skatuve būtu arī par tām lollipop un big girls tapušas :biggrin2:

 

jā.. mēs ar draudzeni bijām, jau 2pm, bet tur bija tikai MFCeres, un mēs aizgājām meklēt veikalu un wc...:naughty: satikām 2 čalīšus, kuri mums pateica, ka pa ceļu kuru ejam nonāksim tupikā...:roftl: bet pateica ceļu, kur mēs varam sameklēt rimi un statoil:teehee: an jā... kad atnācām atpakaļ, apstaigājām apkārt arēnai... un iepazināmies ar MFCerēm... tiešām forši cilvēki...

un jā... :naughty: milzīgs paldies Džonam:thumb_yello:. bet es labāk stāvu skatuves pirmajā rindā pa vidu nekā, esmu aiz skatuves un tikai uz vienu dziesmu uznāku uz skatuves:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ehhhhh - būtu es to zinājusi (

 

un kā ar autogrāfiem pēc koncerta? Vnk gājāt kkur rindā stāvēt?

Nu jā.. mēs jau arī īsti nezinājām, ka jābūt tur tik laicīgi un tā, bet vnk super sanāca :wub2:

 

Pēc giga mēs giadījām pie tām durvīm, kur ti autobusi lielie.. Tad Džons iznāca un tā.. sastaājāmies rindā un gaidījām kad mūsu princis iznāks:wub2: sagaidījām! tas bija vnk ideāli :wub2:

jā.. mēs ar draudzeni bijām, jau 2pm, bet tur bija tikai MFCeres, un mēs aizgājām meklēt veikalu un wc...:naughty: satikām 2 čalīšus, kuri mums pateica, ka pa ceļu kuru ejam nonāksim tupikā...:roftl: bet pateica ceļu, kur mēs varam sameklēt rimi un statoil:teehee: an jā... kad atnācām atpakaļ, apstaigājām apkārt arēnai... un iepazināmies ar MFCerēm... tiešām forši cilvēki...

un jā... :naughty: milzīgs paldies Džonam:thumb_yello:. bet es labāk stāvu skatuves pirmajā rindā pa vidu nekā, esmu aiz skatuves un tikai uz vienu dziesmu uznāku uz skatuves:wink2:

 

:roftl:es arī uz to statoil gāju.. gandriz nokaveju mika autografu dosanu, nedomāju, ka tik tālu ir:naughty:

 

njaa arī tiesa, jo tik uz divām dziesmām uznākt, nu nē.. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Biju nMikas koncertā un nu viņš ir daļa no manas dzīves!Prieks ka te ir Latvieši jo āngliski māku runāt bet ne rakstīt!:blush-anim-cl:

 

Čau :bye: Esi sveicināta forumā :welcomeani: Būtu forši, ja tu uztaisītu tādu kā tredu, kur sevi iepazīstinātu.. :wink2:

 

Nu vai arī vari šeit vnk latviski parunāties.. :naughty:

 

Kur nu bez Latviešiem :biggrin2: Njā,koncerts bija vnk EPIC:wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Čau Latvieši :)

baigi forši, ka jūsu te tik daudz ir, man jau likās ka būs diezgan maz , bet ir forši :):)

čau, čau.. :welcomeani:

priecājos, ka pēc viņa koncerta LV, šeit sanāk aizvien vairāk latviešu tautas...:aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy