Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

amúgy angolul is és magyarul és beszélgethetünk...melyik a jobb?

 

 

angolul könyebb, but i didn't exactly understand if its "allowed" to post in english or only hungerian in his hread :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

I think it is...Suzie?No matter with this,we can speak:)

 

cool! :thumb_yello: iam glad i found this thread :wub2: my name is Farah by the way!

and ill be online later on go to go back to work!:teehee:

c u! X

Link to comment
Share on other sites

Szia Farah!

 

Szerintem maradhatnánk a magyarnál, ha végülis tudsz...legalább tudod fejleszteni vagy ilyesmi, nem? :] Amit írtál tökéletesen meg lehet érteni....:]

 

Örülök hogy csatlakoztál, és úgy látom akkor a te háttered is hasonló Mikáéhoz....eléggé 'multinational' vagy te is! :D

 

Üdv az MFC-n!

 

Jössz valamelyik koncertre?

 

Ui.: persze ha jobban szeretnél angolul kommunikálni, az is oké. :original:

Link to comment
Share on other sites

uhhöh, még élek, azthiszem, csak elég ratykós hetem van/volt/lesz :boxed:

 

Zsina, én ha nem gond, lehet csatlakoznék hozzátok! :blush-anim-cl: Még nem biztos, de lebeszélem az ősökkel ahogy hazaérnek munkából. Szerintem egyszerűbb megoldás lenne, mintha az egész családot kicipelném Bécsbe... :blink: természetesen én is beszállnék a költségekbe.

 

Dori ez nagyon menőn hangzik:D Bár én borzalmasan nézek ki a képeken :mf_rosetinted: de meglátom mit tudok tennixD

 

Az MS pedig nekem sem működik! D: én már nem is tudom hány hónapja feladtam a küzdelmet.

 

és végül Hiya Farah, nice to see ya! 8D

 

na megyek, vár a rahedli mateklecke....xD TT_TT

Link to comment
Share on other sites

Én is nagyon szívesen elmennék, már csak a város meg a táj kedvéért is, de nincs érvényes útlevelem.

Egyelőre nem tudom, belevágjak-e a bürokratikus útvesztő meghódításába, már ami az útlevél-hosszabbítást illeti. Persze lehet, hogy tök újat kellene váltanom.

Hajráá, Mikáért megéri szenvedni, ess neki az útlevélnek és akkor oda is mehetünk együtt! :)

 

Én benne vagyok, szóval táblával a kezemben egy elfogadható fotó? Rólam? Jóég. Úgy szoktam kinézni a fényképeken, mint egy pirosszemű nagyranőtt tengerimalac.

Persze ez még nem jelenti azt, hogy nem vagyok benne.

Teljesen okés lesz az a kép és a piros szemet még ki is tudom szedni Photoshoppal, habár a tengerimalacsággal nem tudok mit tenni, de ne bánkódj, Mika állatbarát :naughty: Ééés örülök, h benne vagy! :]

 

@Dorii:

Nem akarom idemásolni az egész posztodat, csak két apróság: örülök, ha megnevettettelek, a CD pedig, amennyire Suzy válaszából kivettem, nem annyira népdalokat, mint kortárs zenéket tartalmazott mindenféle stílusban - de a részleteket majd ő maga elmondja Bécsben A SORBAN.

Óóóh Bécsben a sorban :drool:hát ez jól hangzik!:blush-anim-cl: és már csak 27 nap!!!!!!:teehee:

 

Sziasztok!

 

en is magyar vagyok, de nem tudok nagyon jo irni

mert soha eltem magagyar orszagba

de nagyon nice itt magyarok latni

fogok probalni improve my magyar here

X

Kanni

Szija! Nagyon örülök neked! Én nem tudok jól angolul, szóval inkább magyarul beszélgetnék, remélem nem baj :)

 

igen angolul(iskola), nemet(it elek mart 13 ev), is arabul(jordaniaba fel nöltem)

Jó neked, hogy ilyen sok nyelvet beszélsz! :thumb_yello:

 

uhhöh, még élek, azthiszem, csak elég ratykós hetem van/volt/lesz

 

Zsina, én ha nem gond, lehet csatlakoznék hozzátok! Még nem biztos, de lebeszélem az ősökkel ahogy hazaérnek munkából. Szerintem egyszerűbb megoldás lenne, mintha az egész családot kicipelném Bécsbe... természetesen én is beszállnék a költségekbe.

 

Dori ez nagyon menőn hangzik:D Bár én borzalmasan nézek ki a képeken de meglátom mit tudok tennixD

 

Az MS pedig nekem sem működik! D: én már nem is tudom hány hónapja feladtam a küzdelmet.

 

és végül Hiya Farah, nice to see ya! 8D

 

na megyek, vár a rahedli mateklecke....xD TT_TT

Nefélj, én se vagyok túl fotogén :naughty:

És az MS az meg aggasztó! :( Van egyébként olyan akinek működik?? És nem tud valaki segíteni esetleg nekünk, akiknek nem mükszik? Jah és sok sikert a matekhoz!:thumb_yello: (habár gondolom mostanra már befejezted...:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Najó drága magyar pajtásaim:biggrin2: Itt van a véglegesített változata annak, amivel ezt a We Are Golden book dolgot hirdetni szeretném! :D Ha valaki esetleg le tudná profin fordítani angolra még holnap délelőtt 11-ig, akkor nyáladzanék örömömben!:wink2: De ha csak 11 után tudjátok, akkor ne szenvedjetek, mert este a nővérem is fel tudja rakni, csak hát jobb lenne minél előbb és 11-től infó órám van, így aztán akkor tudnám picit hirdetni már holnap:blush-anim-cl:

na de nem szaporítom a szót, bemásolom nektek a szép eredeti magyar verziót, amit pár órája írtam és szerintem jól és lelkesítően sikerült! *büszkefej*

 

Szeretnéd megmutatni Mikának, hogy te is a rajongója vagy? Értékes vagy?

Légy részese te is a „We Are Golden könyvnek”!

Idén először mi rajongók készítünk egy könyvet Mikának, hogy megmutassuk neki mennyi értékes rajongója is van világszerte, akik szeretik őt és hogy megköszönjük neki, hogy olyan sokat ad nekünk a zenéjével!

Ha szeretnél tehát te is részese lenni ennek a nagy és vidám projectnek, akkor nincs más dolgod, mint készíteni egy fényképet, amin te szerepelsz egy „I’m golden” feliratú táblával/papírral! A kép lehet bármilyen, a lényeg, hogy TE és az „I’m golden” felirat rajta legyen! Azoknak pedig, akik még ennél is kreatívabbak szívesen várom a „We Are Golden” témájú rajzaikat, verseiket vagy egyéb alkotásaikat is, a lényeg csak annyi, hogy minden művön szerepeljen valamilyen formában a „I’m Golden” felirat!

Az elkészült fotókat és műveket küldjétek el nekem az i.am.golden.project@gmail.com e-mail címre. Én ezeket összegyűjtöm, majd beszerkesztem őket A4-es lapokra PhotoShop-al (szükség szerint vagy kérésre a képek minőségén is javítok) és aztán pár nappal a koncert előtt elviszem egy profi nyomdába, ahol a lapokat szép minőségbe, színesben kinyomtatják, majd összefűzik. Így lesz tehát a képeitekből könyv! És hogy hogyan fog ez eljutni a kedvencünkhöz?

Amit én megígérhetek nektek, az, hogy 2010. március 29-én a bécsi koncert után átadom ezt a könyvet Mikának!

Nincs sok időnk, szóval gyorsan fogd a gépedet és csináld meg a fotód, hogy megmutathasd Mikának azt, hogy értékes vagy! Legyen ez a mi közös ajándékunk, amit átadunk neki!

U.I.: Arra kérek mindenkit, akinek tetszik ez az ötlet, hogy segítse a munkámat azzal, hogy hirdeti ezt a fórumot ahol csak tudja!

Edited by Dorii
Link to comment
Share on other sites

Heló mindenkinek!

Az első dolog az lenne,hogy nagyon vidám vagyok,mert engednek gépezni a kórházban :aah:

Jaa igen,tényleg.A kórház!Hosszúúúú,nagyon hoszzúúú,régesrégen az Óperenciás-tengeren is túl élt egyszer egy hülyegyerek,akit úgy hívtak,hogy:Győző,na ez a Győző gyerek egy szép napon találkozott gyönyörű és okos és cuki osztálytársával,és azt lelökte(csak úgy,mókából) az úttest közepére...A gyermek kitörte a lábát,DE ez még nem volt elég,a franctudjahánytonnás troli félig át is ment szegénynek a bokáján,ami ripítyára tört...

Igeen ennyi a történet,holnap műtenek(összerakják a lábamat),félek és ha túlélem természetesen megyek koncertre...azt mondták,hogy két hét múlva már nem fogok semmit érezni

 

 

 

 

 

 

 

DE!Legalább ráírhatom a gipszre,hogy "I'm Golden" és majd lefényképezkedem :biggrin2:

Dóri,érted bármit!:)

 

 

Na azért írtam,mert valószínű,hogy holnap nem leszek itt így félkábultan.Na vigyázzatok magatokra(irónia...)

 

pápuszipá

Link to comment
Share on other sites

jaa és Dóri:

 

 

Do you want to show you're a fan of Mika? Or Golden?

You can be a part of the "We Are Golden books"!

The first time we make a book Mika fans to show how Golden he is a fan of the world, who love him and to thank him so much that gives us he's music!

If you want so you can be involved in this project is great and fun, you do not have to do is make a photograph, which you szerepelsz an "I'm golden" inscription plate / paper! The image can be any of the point that you and I'm golden "appears to be on it! And those who look forward to even more creative like "We Are Golden" has drawings, poetry and other creations, the only important thing is that all Work included in some form of "I'm Golden" sign!

Photos of the finished works and send me the i.am.golden.project @ gmail.com e-mail address. I gather them, and they beszerkesztem PhotoShop sheets of A4-al (as needed or upon request, also improves the quality of the pictures) and then a few days before the concert I'll take you to a professional printing house, where the sheets nice quality, color printed, and then concatenates. That will be so képeitekből the book! And how is it going to get a pet?

What I promise you, is to 2010th On 29 March in Vienna after the concert I'll give you this book to Mika!

There is not much time, so I quickly shut the machine and do some photos, that You can show that how golden you are! Let this be our common gift, you give him!

 

 

Na!ez az alap,ezt kell csiszolni!Ennyire volt képes a Gugli:biggrin2:

 

meg vmennyit énis bigyuláltam

Link to comment
Share on other sites

Heló mindenkinek!

Az első dolog az lenne,hogy nagyon vidám vagyok,mert engednek gépezni a kórházban :aah:

Jaa igen,tényleg.A kórház!Hosszúúúú,nagyon hoszzúúú,régesrégen az Óperenciás-tengeren is túl élt egyszer egy hülyegyerek,akit úgy hívtak,hogy:Győző,na ez a Győző gyerek egy szép napon találkozott gyönyörű és okos és cuki osztálytársával,és azt lelökte(csak úgy,mókából) az úttest közepére...A gyermek kitörte a lábát,DE ez még nem volt elég,a franctudjahánytonnás troli félig át is ment szegénynek a bokáján,ami ripítyára tört...

Igeen ennyi a történet,holnap műtenek(összerakják a lábamat),félek és ha túlélem természetesen megyek koncertre...azt mondták,hogy két hét múlva már nem fogok semmit érezni

 

 

 

 

 

 

 

DE!Legalább ráírhatom a gipszre,hogy "I'm Golden" és majd lefényképezkedem :biggrin2:

Dóri,érted bármit!:)

 

 

Na azért írtam,mert valószínű,hogy holnap nem leszek itt így félkábultan.Na vigyázzatok magatokra(irónia...)

 

pápuszipá

 

 

 

uhh az fájhatott... jobbulást neked! Mamámnak is eltörött a bokája, ugyhogy vmennyire áttom élni a fájdalmadat...

Link to comment
Share on other sites

Heló mindenkinek!

Az első dolog az lenne,hogy nagyon vidám vagyok,mert engednek gépezni a kórházban :aah:

Jaa igen,tényleg.A kórház!Hosszúúúú,nagyon hoszzúúú,régesrégen az Óperenciás-tengeren is túl élt egyszer egy hülyegyerek,akit úgy hívtak,hogy:Győző,na ez a Győző gyerek egy szép napon találkozott gyönyörű és okos és cuki osztálytársával,és azt lelökte(csak úgy,mókából) az úttest közepére...A gyermek kitörte a lábát,DE ez még nem volt elég,a franctudjahánytonnás troli félig át is ment szegénynek a bokáján,ami ripítyára tört...

Igeen ennyi a történet,holnap műtenek(összerakják a lábamat),félek és ha túlélem természetesen megyek koncertre...azt mondták,hogy két hét múlva már nem fogok semmit érezn...

 

 

 

 

 

 

 

DE!Legalább ráírhatom a gipszre,hogy "I'm Golden" és majd lefényképezkedem :biggrin2:

Dóri,érted bármit!:)

 

 

Na azért írtam,mert valószínű,hogy holnap nem leszek itt így félkábultan.Na vigyázzatok magatokra(irónia...)

 

pápuszipá

 

atya ég :boxed:én még sose törtem el semmimet, de nem is tervezem.. :/ jobbulást D:

 

megint sokat írtam, és megint rengetek matekházim van, remélem azért nem pusztulok bele, legyetek jók...xD

Link to comment
Share on other sites

@Kanni :welcomeani: a magyar oldalakon:thumb_yello: Mindjart felveszem a neved.

 

@Dorii NEM nepdalok voltak, de ezt postosan tudja o is. igy egyszerubb volt megirni, hogy meghallgatta es tetszettek neki. :wink2:

 

naah kedveskéim :]

Most is szívesen "toboroznék", de engem már több mint egy hónapja nem enged bejelentkezni az MS! :s Amikor megpróbálok bejelentkezni ez az üzenet jelenik meg: "It appears you cannot access the site right now. Please email us for more information." (és meg van adva notifications@mikasounds.com mail cím. És hát én írtam is nekik (már kétszer), de semmi válasz és továbbra se enged be! :[ Valaki estleg tudna segíteni? naggyon hálás lennék!

 

Errol van egy thread az MFC-n, mindjart megkeresem. Azokat nem engedi be a rendszer altalaban, akiket spammeles gyanuja miatt letiltottak. Jobb, ha irsz erre a thread-re es a moderatotok majd megprobalnak segiteni.

 

Ez az a thread

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=19001&highlight=Mikasounds

 

de most lattam, hogy mostanaban masoknak is volt ilyen problemaja. Azt ajanlottak, hogy probald ki mas bongeszovel is - pl Internet Explorer helyett Firefox-szal vagy forditva :wink2:

 

Ui: bocsi - ezen a gepen nincs ekezet.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

atya ég :boxed:én még sose törtem el semmimet, de nem is tervezem.. :/ jobbulást D:

 

megint sokat írtam, és megint rengetek matekházim van, remélem azért nem pusztulok bele, legyetek jók...xD

 

Köszii mindenkinek,neked is Xtyna és Dórinak is :huglove:

hála istennek,csak este műtenek,úgyhogy addig kockulhatok:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Heló mindenkinek!

Az első dolog az lenne,hogy nagyon vidám vagyok,mert engednek gépezni a kórházban

Jaa igen,tényleg.A kórház!Hosszúúúú,nagyon hoszzúúú,régesrégen az Óperenciás-tengeren is túl élt egyszer egy hülyegyerek,akit úgy hívtak,hogy:Győző,na ez a Győző gyerek egy szép napon találkozott gyönyörű és okos és cuki osztálytársával,és azt lelökte(csak úgy,mókából) az úttest közepére...A gyermek kitörte a lábát,DE ez még nem volt elég,a franctudjahánytonnás troli félig át is ment szegénynek a bokáján,ami ripítyára tört...

Igeen ennyi a történet,holnap műtenek(összerakják a lábamat),félek és ha túlélem természetesen megyek koncertre...azt mondták,hogy két hét múlva már nem fogok semmit érezni

 

DE!Legalább ráírhatom a gipszre,hogy "I'm Golden" és majd lefényképezkedem

Dóri,érted bármit!:]

 

 

Na azért írtam,mert valószínű,hogy holnap nem leszek itt így félkábultan.Na vigyázzatok magatokra(irónia...)

 

pápuszipá

jesszus jézusom :shocked: Én erre már levélben reagáltam (megírtam Dorinának, h a Cinkotai hévvel fogom zétzuzatni annak a Győző gyereknek a mogyoróit és jobbulást kívántam :naughty:), szóóóval itt már csak annyit fűznék hozzá, h komolyan az ilyen retardált, agresszív és súlyosan értelmi fogyatékos állatokat mégis miért engedik be a normális emberek közé?!!!:boxed: És a gipszes ötleted :roftl: Hát haláli vagy komolyan mondom én törött bokával tuti csak vinnyognék és siránkoznék, neked meg ilyen király és pozitív gondolataid vannak!:thumb_yello: Köszönöm a támogatásod a kis WAG projectemben:mf_lustslow:

 

jaa és Dóri:

Na!ez az alap,ezt kell csiszolni!Ennyire volt képes a Gugli

 

meg vmennyit énis bigyuláltam

A csúnya gugli bácsiban nem bízom :P Dee naggyon köszi a lelkes támogatást:biggrin2: És szerencsére a nővérem ráért és le tudta fordítani nekem (ő 3 évig USÁban élt), szóval most meg vana jó kis lefordított változat, majd berakom ide is.

 

atya ég. én még sose törtem el semmimet, de nem is tervezem.. :/ jobbulást D:

 

megint sokat írtam, és megint rengetek matekházim van, remélem azért nem pusztulok bele, legyetek jók...xD

Még én sem törtem semmim, jéé :roftl: És sok sikert a matekházi rendszeres leküzdéséhez ;]

 

@Dorii NEM nepdalok voltak, de ezt postosan tudja o is. igy egyszerubb volt megirni, hogy meghallgatta es tetszettek neki.

 

Errol van egy thread az MFC-n, mindjart megkeresem. Azokat nem engedi be a rendszer altalaban, akiket spammeles gyanuja miatt letiltottak. Jobb, ha irsz erre a thread-re es a moderatotok majd megprobalnak segiteni.

 

Ez az a thread

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=19001&highlight=Mikasounds

 

de most lattam, hogy mostanaban masoknak is volt ilyen problemaja. Azt ajanlottak, hogy probald ki mas bongeszovel is - pl Internet Explorer helyett Firefox-szal vagy forditva

Igen-igen, azért sejtettem, h nem népdalok, de azért azt így tényleg vicces volt elképzelni, h Mika hallgatja a magyar népzenét:teehee:

És nagyon köszi a linket:mf_lustslow:, holnap ha végre lesz egy kis időm és energiám írok nekik, remélem tudnak segíteni! :]

 

Köszii mindenkinek,neked is Xtyna és Dórinak is

hála istennek,csak este műtenek,úgyhogy addig kockulhatok

Szíívesen, ez csak természetes :wink2: Amúgy, h mindenki értse nekem a levelet köszöni amit írtam neki =D

 

ééés tudom már mondtam párszor, dee gyógyulj meg!:flowers2:

 

jóéjt nektek!

Link to comment
Share on other sites

Na szóval gondolom már untok, de végre a nővérem lefordította a We Are Golden book leírását (vagy hát nem tom minek nevezzem ezt) és most csináltam ennek a projectnek egy thread-et, szóóval esetleg nézzétek meg :blush-anim-cl::teehee: éés ha esetleg találtok vmi hibát a fordításban pls szóljatok!

ittente van a dréga thread: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22277

na ennyi erőm volt, megyek lefekszem, mert mindjárt meghalok........

Link to comment
Share on other sites

@Dóri:

 

Jajj,köszi!Nagyon édi vagy!Aztmondták,hogy két napon belül szabadulok,és utána itthon leszek még egy ideig:groovy: Jaa ééés: 3hétig nem tesizeeek!!!!!

Szóval jólvagyok,köszönöm.Éss azt a gyereket az osztályfőnököm ki akarta rúgatni,de am kitűnő tanuló meg stb.,dee attól függetlenül egy retardált kis paraszt

Link to comment
Share on other sites

Na szóval gondolom már untok, de végre a nővérem lefordította a We Are Golden book leírását (vagy hát nem tom minek nevezzem ezt) és most csináltam ennek a projectnek egy thread-et, szóóval esetleg nézzétek meg :blush-anim-cl::teehee: éés ha esetleg találtok vmi hibát a fordításban pls szóljatok!

ittente van a dréga thread: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22277

na ennyi erőm volt, megyek lefekszem, mert mindjárt meghalok........

 

reklámoztam,nem láttad?:roftl:

De azek a gonosz MFC-sek:elkezdik,hogy ott a yearbook...Nembaaaj!majd csinálunk olyar,h Hungarian fans...Legalább olcsóbb a papír(lesz egy 3oldas kis könyvecskénk :fangurl:)

Link to comment
Share on other sites

reklámoztam,nem láttad?:roftl:

De azek a gonosz MFC-sek:elkezdik,hogy ott a yearbook...Nembaaaj!majd csinálunk olyar,h Hungarian fans...Legalább olcsóbb a papír(lesz egy 3oldas kis könyvecskénk :fangurl:)

 

Nem gondoszak, igazuk van, aranyos de nem valami eredeti ötlet, főleg a Yearbook átadása odaadni...nem akartam mondani, nehogy kritizálásnak vegyétek, de gondoltam már megvédem őket, mert nem szép magyarul kiírni hogy húde gonoszak vagytok és úgyse értitek mit írok...

 

Sztem valami hungarikumnak jobban örülne.

 

Gondolok például itt azokra a szivecskékre amiket búcsúk idején lehet venni az édességárusoktól és tükrök vannak benne...nemtudom a rendes nevüket... vagy valami mást ami Magyarországhoz kötődik, a népdalok is megtették a hatásukat.

 

 

De ahogy gondoljátok...

Link to comment
Share on other sites

Najó drága magyar pajtásaim:biggrin2: Itt van a véglegesített változata annak, amivel ezt a We Are Golden book dolgot hirdetni szeretném! :D Ha valaki esetleg le tudná profin fordítani angolra még holnap délelőtt 11-ig, akkor nyáladzanék örömömben!:wink2:

 

.......

 

U.I.: Arra kérek mindenkit, akinek tetszik ez az ötlet, hogy segítse a munkámat azzal, hogy hirdeti ezt a fórumot ahol csak tudja![/size]

 

Hello Dóri, és mások akik ezt elkezdték hirdetgetni az MFC-n....

 

Kár, hogy csak most vettem észre (szerdától nem voltam gépközelben), mert szóltam volna, hogy az MFC nem így működik, és az majdnem hogy spam-nek minősül.

 

Mikának minden évben készül egy évkönyv MFC YEARBOOK, amibe mindenki beszállhat. A 2009-est is több hónapig készítették, és nem lehetett nem észrevenni a fórumon. Ebbe mindenki írhatott és / vagy rajzolhatott, tehetsége szerint. A leadási határidő szerintem valamikor november-december környékén volt és szerintem Koppenhágában fogja Mikának átadni a project egyik vezetője. Láttam belőle részeket, és rendkívül jól sikerült. (Mellesleg Zsina munkája is benne van a kivitelezésben:thumb_yello:)

 

Ezen kívül indul egy BIRTHDAY PRESENT project is. Valaki említette Bristolban csütörtökön, és állítólag már link is van róla az MFC-n. Szóval, a közös projekteken kívül ha valaki szeretne Mikának bármiféle rajzot vagy egyebet átadni, azt megteheti, de az átláthatóság kedvéért az MFC-n évente egy ilyen project van és többet úgysem támogat senki sem. Így jóval kisebb a valószínűsége annak is, hogy az egész a kukában landol:wink2:.

 

Szóval, én azt javaslom, hogy szálljatok be a 'Mika birthday gift' projectbe. :thumb_yello:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22272

 

A lényeg, hogy az új album dalairól készül majd egy verseket és képeket tartalmazó könyv, amely témája: Mika 'sötét' meséi. A fenti thread-en jelezhetitek, hogy milyen jellegű munkával szállnátok be: writer, poet vagy artist.

 

Szóljatok, ha van valami kérdés ezzel kapcsolatban.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

@Dóri:

 

Jajj,köszi!Nagyon édi vagy!Aztmondták,hogy két napon belül szabadulok,és utána itthon leszek még egy ideig:groovy: Jaa ééés: 3hétig nem tesizeeek!!!!!

Szóval jólvagyok,köszönöm.Éss azt a gyereket az osztályfőnököm ki akarta rúgatni,de am kitűnő tanuló meg stb.,dee attól függetlenül egy retardált kis paraszt

Óh akk jó, főleg, hha tesizned sem kell :naughty:

de azt a kis retardáltat meg akk is ki kéne rugtani!:mf_rosetinted:

 

Nem gondoszak, igazuk van, aranyos de nem valami eredeti ötlet, főleg a Yearbook átadása odaadni...nem akartam mondani, nehogy kritizálásnak vegyétek, de gondoltam már megvédem őket, mert nem szép magyarul kiírni hogy húde gonoszak vagytok és úgyse értitek mit írok...

 

Sztem valami hungarikumnak jobban örülne.

 

Gondolok például itt azokra a szivecskékre amiket búcsúk idején lehet venni az édességárusoktól és tükrök vannak benne...nemtudom a rendes nevüket... vagy valami mást ami Magyarországhoz kötődik, a népdalok is megtették a hatásukat.

 

 

De ahogy gondoljátok...

Najó Dorina viccből írta, h gonoszak nem azért mert utálja őket vagy ilyenek, szóval nyugi... És én azért szeretném ezt a könyvet, mert ebbe nem csak mesteri rajzokkal, vagy költeményekkel lehet bekerülni, stb... ide bárki bekerülhet, aki csak csinál egy képet magáról, nem kell hozzá semmi különös művészi hajlam és az egésznek csak az az egyszerű célja van, hogy egy pici örömöt szerezzünk Mikának azzal, hogy egy könyvben összegyűjtjük a sok értékes rajongójának a képét. És már bocs, de olyan szívecskét meg eszem ágában sincs venni, én nem azt szeretném megmutatni, hogy magyar vagyok (és nem is vmi Magyarországhoz kötődő ajándékot szeretnék adni neki), hanem azt szeretném, hogy lássa mennyi rajongója is van, akik ráadásul mind értékesnek tartják magukat.:wink2:

 

Hello Dóri, és mások akik ezt elkezdték hirdetgetni az MFC-n....

 

Kár, hogy csak most vettem észre (szerdától nem voltam gépközelben), mert szóltam volna, hogy az MFC nem így működik, és az majdnem hogy spam-nek minősül.

 

Mikának minden évben készül egy évkönyv MFC YEARBOOK, amibe mindenki beszállhat. A 2009-est is több hónapig készítették, és nem lehetett nem észrevenni a fórumon. Ebbe mindenki írhatott és / vagy rajzolhatott, tehetsége szerint. A leadási határidő szerintem valamikor november-december környékén volt és szerintem Koppenhágában fogja Mikának átadni a project egyik vezetője. Láttam belőle részeket, és rendkívül jól sikerült. (Mellesleg Zsina munkája is benne van a kivitelezésben:thumb_yello:)

 

Ezen kívül indul egy BIRTHDAY PRESENT project is. Valaki említette Bristolban csütörtökön, és állítólag már link is van róla az MFC-n. Szóval, a közös projekteken kívül ha valaki szeretne Mikának bármiféle rajzot vagy egyebet átadni, azt megteheti, de az átláthatóság kedvéért az MFC-n évente egy ilyen project van és többet úgysem támogat senki sem. Így jóval kisebb a valószínűsége annak is, hogy az egész a kukában landol:wink2:.

 

Szóval, én azt javaslom, hogy szálljatok be a 'Mika birthday gift' projectbe. :thumb_yello:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22272

 

A lényeg, hogy az új album dalairól készül majd egy verseket és képeket tartalmazó könyv, amely témája: Mika 'sötét' meséi. A fenti thread-en jelezhetitek, hogy milyen jellegű munkával szállnátok be: writer, poet vagy artist.

 

Szóljatok, ha van valami kérdés ezzel kapcsolatban.

Suzie, a hirdetgetésért már szóltak nyugi, nem fogok így hirdetni, csak mivel szar az angolom nem vagyok teljesen tisztában az MFC szabályzattal, ezért ezer bocs, de ezt már megbeszéltem egy adminnal és nincs semmi probléma, nem kell aggódni..

Az MFC Yearbook-ról természetesen tudok és a Birthday projectről is, de ahogy azt az előbb is írtam az én projectem abban különbözik ezektől, hogy ide bárki bekerülhet aki szereti Mikát egy egyszerű fotóval is, nem kell hozzá semmilyen rajztudás, vagy művészi hajlam. Szóval nem adom fel, habár az lehet, hogy csak későbbre lesz kész, de akk is megoldom vhogy.

Link to comment
Share on other sites

Óh akk jó, főleg, hha tesizned sem kell :naughty:

de azt a kis retardáltat meg akk is ki kéne rugtani!:mf_rosetinted:

 

 

Najó Dorina viccből írta, h gonoszak nem azért mert utálja őket vagy ilyenek, szóval nyugi... És én azért szeretném ezt a könyvet, mert ebbe nem csak mesteri rajzokkal, vagy költeményekkel lehet bekerülni, stb... ide bárki bekerülhet, aki csak csinál egy képet magáról, nem kell hozzá semmi különös művészi hajlam és az egésznek csak az az egyszerű célja van, hogy egy pici örömöt szerezzünk Mikának azzal, hogy egy könyvben összegyűjtjük a sok értékes rajongójának a képét. És már bocs, de olyan szívecskét meg eszem ágában sincs venni, én nem azt szeretném megmutatni, hogy magyar vagyok (és nem is vmi Magyarországhoz kötődő ajándékot szeretnék adni neki), hanem azt szeretném, hogy lássa mennyi rajongója is van, akik ráadásul mind értékesnek tartják magukat.:wink2:

 

 

Suzie, a hirdetgetésért már szóltak nyugi, nem fogok így hirdetni, csak mivel szar az angolom nem vagyok teljesen tisztában az MFC szabályzattal, ezért ezer bocs, de ezt már megbeszéltem egy adminnal és nincs semmi probléma, nem kell aggódni..

Az MFC Yearbook-ról természetesen tudok és a Birthday projectről is, de ahogy azt az előbb is írtam az én projectem abban különbözik ezektől, hogy ide bárki bekerülhet aki szereti Mikát egy egyszerű fotóval is, nem kell hozzá semmilyen rajztudás, vagy művészi hajlam. Szóval nem adom fel, habár az lehet, hogy csak későbbre lesz kész, de akk is megoldom vhogy.

 

Teljesen egyetértek,mást nemtudok mondani...

Link to comment
Share on other sites

Suzie, a hirdetgetésért már szóltak nyugi, nem fogok így hirdetni, csak mivel szar az angolom nem vagyok teljesen tisztában az MFC szabályzattal, ezért ezer bocs, de ezt már megbeszéltem egy adminnal és nincs semmi probléma, nem kell aggódni.. .

 

Rendben!:thumb_yello: Csak gondoltam, szólok.

 

Az MFC Yearbook-ról természetesen tudok és a Birthday projectről is, de ahogy azt az előbb is írtam az én projectem abban különbözik ezektől, hogy ide bárki bekerülhet aki szereti Mikát egy egyszerű fotóval is, nem kell hozzá semmilyen rajztudás, vagy művészi hajlam.

 

Az MFC Yearbook is több részből állt, egyébként, és én 2 olyan részbe szálltam be, ahol csupán a gondolataidat kell leírni. Az egyik a kedvenc dal volt, a másik pedig az album review. Egyébként én csak az idén küldtem be először dolgokat, miután tudom, hogy nagyon igényes, szép könyv születik mindig ezekből. A birthday project azonban az idén is kimarad, legalábbis semmi eredeti nem jut az eszembe, akkor meg minek. :dunno:

 

 

@DuMika jobbulást! :huglove: Most olvasom, hogy kórházban vagy / voltál. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy