Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Hello everybody!:mf_rosetinted:

Na úgy gondoltam, hogy most, hogy többen is megyünk a koncertre közösen feltétlenül találkozni kéne előtt! :biggrin2: Egyrészt mert ugye nagyon jó lenne már megismerni titeket és mert azért nem akarok olyanokkal menni akiket nem is ismerek személyesen, másrészt pedig én pl. még kicsi vagyok és azért idegenekkel nem engednek el:naughty: Szóóval szerintem februárba mindenképpen találkozunk kéne! Én úgy gondoltam, hogy találkozhatnánk pl. a Nyugatiban a mekiben és akkor oda be tudunk ülni, beszélgetni, stb. és a vidékiek is könnyen oda tudnak jutni.

Naa? Ki mit szól? Kinek mikor és hol lenne jó? Egyeztetssünk, mert én mindenképp szeretnék egy talit a koncert előtt! :teehee:

Persze jöhet bárki aki szereti Mikát, nem csak akik jönnek koncertre! :wink2:

Szóval gyertek minél többen, hozzátok a Mika fan barátaitokat, meg minden!

 

Aki jönne jelezzen nekem, h ő mikor érne rá, és hol lenne jó neki! Úgy döntöttem, hha már más nem, akkor én vállalom a szervező szerepét...:blush-anim-cl:

 

Szóval végülis ez lenne az első magyar fantalálkozó! :)

 

jajj...tudod,hogy nekem bármikor jó(kivéve amikor nem:aah:....basszus tényleg bocsi,nem mehettem el itthonról,mert jött a tévészerelő bácsiii:()majd bepótoljuk:biggrin2:

és igen.Jó lenne találkozni így mindenkivel,nem csak azokkal akik jönnek koncertre...

nekem pesten bárhol jó,ahova eltalálok xD

és majdnem minig...(6.óra után xD)

aztán gondolom akik nem pestiek azoknak macerásabb,dee remélem megoldjuk!

Link to comment
Share on other sites

Tudom, hogy ez kezd unalmas lenni, de én ilyen problémázós vagyok, amikor jegyvásárlásról van szó. szóval: körülnéztem, és a különböző Ticket Express kirendeltségek egyike a Camponában van, ha minden igaz, szal holnap ott körülnézek.

De ha mégis úgy döntök, hogy online vennék jegyet, lehet még egyáltalán? Van bármilyen különbség jegy és jegy között? Vagy mindenki ezt a 39 valamennyi eurós jegyet vette?

Lőjetek le nyugodtan. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

A Mikasounds-on keresztül szerintem már nem lehet jegyeket venni az európai koncertekre. Az ír és angol turnéra már tuti nem..

 

A legjobb megoldás szerintem az, ha megkeresed az interneten a bécsi Gasometer honlapját, és direkt a venue-etól veszed a jegyet. Azt azután a helyszínen kell felvenni. Vagy a ticketmasterrel is próbálkozhatsz az interneten. ott olyan opció is van, hogy kinyomtatod a jegyed, és a kódot ott automatikusan olvassák le a belépéskor.

 

Szerintem csak egyféle jegy van a bécsi koncertre. Én egész biztosan álló jegyet vettem, de az árára már nem emlékszem:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Köszi a választ és a tippeket. Megnézem a Gasometer honlapját is.

 

Annyit tennék hozzá, hogy ma folytattam az ismerkedést a TBWKTM-al, és ezúttal a Dr. John a Good gone girl és a One foot boy vésődtek be. Haladok!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Mivel nemsokan olvassátok rendszeresen a fórumot, gondoltam, szólok, hogy hétfőig (febr.1.) lehet jelentkezni ingyen jegyekért egy londoni koncertre, amit egy tv show-nak (Album Chart show) rögzítenek február 8-án.

 

Figyelem! Csak 18 éven felülek jelentkezhetnek, az életkort belépéskor ellenőrzik!

 

További részletek itt:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=2767930#post2767930

 

Amúgy megnéztem, a mai napon a Wizzair-rel kb. 30 ezer Ft a retúrjegy erre a dátumra, márnapi visszaúttal:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hello everybody!:mf_rosetinted:

Na úgy gondoltam, hogy most, hogy többen is megyünk a koncertre közösen feltétlenül találkozni kéne előtt! :biggrin2: Egyrészt mert ugye nagyon jó lenne már megismerni titeket és mert azért nem akarok olyanokkal menni akiket nem is ismerek személyesen, másrészt pedig én pl. még kicsi vagyok és azért idegenekkel nem engednek el:naughty: Szóóval szerintem februárba mindenképpen találkozunk kéne! Én úgy gondoltam, hogy találkozhatnánk pl. a Nyugatiban a mekiben és akkor oda be tudunk ülni, beszélgetni, stb. és a vidékiek is könnyen oda tudnak jutni.

Naa? Ki mit szól? Kinek mikor és hol lenne jó? Egyeztetssünk, mert én mindenképp szeretnék egy talit a koncert előtt! :teehee:

Persze jöhet bárki aki szereti Mikát, nem csak akik jönnek koncertre! :wink2:

Szóval gyertek minél többen, hozzátok a Mika fan barátaitokat, meg minden!

 

Aki jönne jelezzen nekem, h ő mikor érne rá, és hol lenne jó neki! Úgy döntöttem, hha már más nem, akkor én vállalom a szervező szerepét...:blush-anim-cl:

 

Szóval végülis ez lenne az első magyar fantalálkozó! :)

 

 

 

Jó lenne, csak engem sem a koncertre se Pestre nem engednek el :(

De majd léééécy közvetítsetek mi volt, hogy volt... :)

Link to comment
Share on other sites

A tali jó ötlet, de nem ígérem, hogy részt tudok rajta venni. Február-márciusban elég sokat leszek külföldön (pl. néhány koncerten:teehee:) és még lesz 1-2 fontos elintézendő dolgom.

 

A hír témánál maradva, nektek tetszik a Boyzone új száma, amit Mika írt?

 

Boyzone - Gave It All Away

 

Nagyon tetszik, Mikának óriási tehetsége van, az íráshoz, és az énekléshez is!

Link to comment
Share on other sites

Nagyon tetszik, Mikának óriási tehetsége van, az íráshoz, és az énekléshez is!

 

igeeenigeen!imádjuk,kár,hogy nem egednek el...:(

 

 

jajj most,hogy írok,megkérdezem,mert van két dolog itt az MFCén,amit nem értek...remélem ti tudjátok mi az:

1.ez a "No chicken tonight"

2.vmi ilyesmi,hogy: t4p...na ez mi?

 

ha valaki tudja megköszönném,csak egy kicsit vagyok tájékozatlan....

na köszii!

Link to comment
Share on other sites

jajj köszii! a csirkéset azt így nagyjából felfogtam,megtaláltam,de azt a t4p-set nem találom:(

 

az csak egy, az interneten használt rövidítés, azt jelenti, hogy "thanks for posting". Azaz, megköszönöd, hogy valaki feltöltött vagy belinkelt valamit.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

az csak egy, az interneten használt rövidítés, azt jelenti, hogy "thanks for posting". Azaz, megköszönöd, hogy valaki feltöltött vagy belinkelt valamit.:wink2:

 

jaaaa...jóólvan!!csak kicsit vagyok hülye:)

köszi...ezek az internetes rövidítések nekem nagyon nem jöttek át!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

jaaaa...jóólvan!!csak kicsit vagyok hülye:)

köszi...ezek az internetes rövidítések nekem nagyon nem jöttek át!:roftl:

 

Nem vagy vele egyedül, én mikor az indexen anno először elkezdtem fórumozni, meg kellett kérdeznem, hogy mi a fenének vannak ezek a kettőspontok meg zárójelek a mondataik végén...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ez a "no chicken tonight" elképesztő kis videó, imádom! Mostanában(lassan haladok) a Mika quotes thread-et nézegetem, annyi hasznosat és szórakoztatót találtam már! Legjobban az tetszik, amikor a My interpretation zongorafelvezetését szúrja el, és felvetett karral érdeklődik a Jóistennél, hogy miért nem skerül már egyszer jól eljátszania. :roftl:

Egyébként megnyugtató a tudat, hogy hibákkal együtt is egy élő előadást fogunk kapni, ami éppen a hibák miatt lesz tökéletes, legalábbis szerintem. :teehee: (Persze semmi nem garantálja, hogy Bécsben is félrecsúszik majd egy-két dolog. De nem bánnám, ha igen - ja tényleg, kamera lesz valakinél? Lehet egyáltalán?)

Link to comment
Share on other sites

Nem vagy vele egyedül, én mikor az indexen anno először elkezdtem fórumozni, meg kellett kérdeznem, hogy mi a fenének vannak ezek a kettőspontok meg zárójelek a mondataik végén...:biggrin2:

 

jajjdejó:)nem én vagyok az egyetlen

én nem is nagyon használom őket...nem jönnek be!mondjuk a mosolygósfejeket szeretem (:

Link to comment
Share on other sites

Mivel nemsokan olvassátok rendszeresen a fórumot, gondoltam, szólok, hogy hétfőig (febr.1.) lehet jelentkezni ingyen jegyekért egy londoni koncertre, amit egy tv show-nak (Album Chart show) rögzítenek február 8-án.

 

Figyelem! Csak 18 éven felülek jelentkezhetnek, az életkort belépéskor ellenőrzik!

 

További részletek itt:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=2767930#post2767930

 

Amúgy megnéztem, a mai napon a Wizzair-rel kb. 30 ezer Ft a retúrjegy erre a dátumra, márnapi visszaúttal:wink2:

 

Láttam, jelentkeztem volna, mert szupernek hangzik a dolog, holott nem vagyok egy szerencsés alkat, de az a helyzet, hogy pont aznap kézbesítették a következő félévi csekkemet a költségtérítésről, és a 100e feletti összeg kicsit fejbevágott. Ilyenkor mindjárt elkezdek takarékoskodni, ami persze nem megy sokáig. :wink2: (Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a koncertre valót már félretettem, de 30-at nem tudok pluszban kiadni, holott imádnám Londont meg a show-t.)

Link to comment
Share on other sites

jajjdejó:)nem én vagyok az egyetlen

én nem is nagyon használom őket...nem jönnek be!mondjuk a mosolygósfejeket szeretem (:

 

Én szeretem a smiley-kat, de az itt felbukkanó táblázatot néha túl hosszú időbe kerülne átnyálazni, így legtöbbször annál maradok, amit eleve felajánlanak a kommenthez.

 

Még egy kérdés: gondolom, megpróbálkozunk majd begyűjteni valami autogramfélét (nekem még nincs, na:naughty:), ebből az alkalomból készít valaki vmit Neki? Vm könnyen átadhatót, amit csak "oda kell dobni".:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

@Ebilafan:Ez a "no chicken tonight" elképesztő kis videó, imádom! Mostanában(lassan haladok) a Mika quotes thread-et nézegetem, annyi hasznosat és szórakoztatót találtam már! Legjobban az tetszik, amikor a My interpretation zongorafelvezetését szúrja el, és felvetett karral érdeklődik a Jóistennél, hogy miért nem skerül már egyszer jól eljátszania.

 

 

igeeen...én azon a koncerten voltam...amsterdamban!annyyiiirraa édi volt!:)

Link to comment
Share on other sites

ja tényleg, kamera lesz valakinél? Lehet egyáltalán?

 

Lehet fényképezőgépet bevinni, de én nem hiszem, hogy próbálkozom. Egyszer próbáltam fotókat csinálni Berlinben, de a 2. sorban voltam és olyan erősen tud a szemedbe nézni a színpadról, hogy egyből lelkiismeret furdalásom lett, és rögtön eltettem a gépet....:naughty:

De nyugi, mindig sokan veszik az előadásokat, így a Youtube-ról fel tudod venni.:wink2:

 

Még egy kérdés: gondolom, megpróbálkozunk majd begyűjteni valami autogramfélét (nekem még nincs, na:naughty:), ebből az alkalomból készít valaki vmit Neki? Vm könnyen átadhatót, amit csak "oda kell dobni".:biggrin2:

 

Ha van ideje, akkor nem kell neki 'odadobni' semmit, mindenkire szán időt. Ha viszont nincs ideje, akkor semmi értelme sincs nyomulni, max egy gyors aláírást érdemes ilyenkor kérni. Akiknek több van, azok általában úgyse állnak már be a sorba.

 

A bécsi koncert egyébként akár elég vad is lehet majd. Van egy olyan érzésem, hogy az összes környező ország rajongója ezt célozza meg. Zászlót visz valaki? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Hát én valószínűleg vizsek gépet, mert kaptam egy jót...és hátha még közös képet is tudunk csinálni! :]

 

Hogy érted hogy erősen néz a szemedbe? :lmao:

 

Már nincs sok hátra.....:biggrin2: ...de még midnig nincs jegyem....:S

 

Jah! És egyik bnőm most volt bécsben..azt mondta hogy Pestről ment busszal...3 órás út volt..ingyen kávéval meg minden...tök kényelmes volt....és 3000ft a jegy...de érdemes előre foglalni..szal nemtom...de akár buszban is lehet gondolkodni. Lehet olcsóbban jönnénk ki mint vonattal, bár nemtudom miylen gyakorisággal járnak oda-vissza...

Link to comment
Share on other sites

Hát én valószínűleg vizsek gépet, mert kaptam egy jót...és hátha még közös képet is tudunk csinálni! :]

 

Hogy érted hogy erősen néz a szemedbe? :lmao:

 

Már nincs sok hátra.....:biggrin2: ...de még midnig nincs jegyem....:S

 

Jah! És egyik bnőm most volt bécsben..azt mondta hogy Pestről ment busszal...3 órás út volt..ingyen kávéval meg minden...tök kényelmes volt....és 3000ft a jegy...de érdemes előre foglalni..szal nemtom...de akár buszban is lehet gondolkodni. Lehet olcsóbban jönnénk ki mint vonattal, bár nemtudom miylen gyakorisággal járnak oda-vissza...

 

a buszos témát én is felvetettem,de többen mondták,hogy inkább a vonat.Ez,ami 3000ft körül van,ez olyan,hogy pl.odavisz reggel 9-re,de vissza is visz este 7kor...

de azt meg lehet oldani,hogy oda busz és visszafele pedig vonat.Szerintem ez jön ki a legolcsóbbra.

 

 

és a jegyről pedig annyit,hogy lehet kapni nálunk a Ticket expressben még mindig és 37,5 euró.Mi is itt vettük:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hogy érted hogy erősen néz a szemedbe? :lmao:

 

Nem vicc....:teehee: az első 2 -3 sort simán látja a kisebb arénákban ( nyilván nem a Parc des Princes-re gondoltam) vagy adott esetben templomokban... És nemcsak lát, hanem figyeli és várja a reakciókat. Kifejezetten megnyugtatja, ha ismerős arcok vannak az első sorokban. Nem véletlen küldenek belépőket az MFC-nek a tv felvételekhez.

Link to comment
Share on other sites

a buszos témát én is felvetettem,de többen mondták,hogy inkább a vonat.Ez,ami 3000ft körül van,ez olyan,hogy pl.odavisz reggel 9-re,de vissza is visz este 7kor...

de azt meg lehet oldani,hogy oda busz és visszafele pedig vonat.Szerintem ez jön ki a legolcsóbbra.

 

 

és a jegyről pedig annyit,hogy lehet kapni nálunk a Ticket expressben még mindig és 37,5 euró.Mi is itt vettük:thumb_yello:

 

Már megrendeltem a jegyem mikasoundsról....csak még nem küldték és frusztrál....:sneaky2:

 

Nekem igazából mindegy...csak jussunk el oda...előtte max várostnézünk....:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Nem vicc....:teehee: az első 2 -3 sort simán látja a kisebb arénákban ( nyilván nem a Parc des Princes-re gondoltam) vagy adott esetben templomokban... És nemcsak lát, hanem figyeli és várja a reakciókat. Kifejezetten megnyugtatja, ha ismerős arcok vannak az első sorokban. Nem véletlen küldenek belépőket az MFC-nek a tv felvételekhez.

 

hát én úgyse leszek neki ismerős...:biggrin2:....megkockáztatom azokat az összeszűkült szempárokat....úgysem egész este nyomnám...csak párat, hogy legyen saját emlék...meg tényleg nagyon remélem hogy kijön és lehet vele dumizni meg fényképezkedni...majd kiengesztelem a rajzzal...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Már megrendeltem a jegyem mikasoundsról....csak még nem küldték és frusztrál....:sneaky2:

 

Még csak a londoni jegyeknél tartanak, ami febr.28. Szóval kb. még majdnem egy hónap a bécsi jegyek postázásáig:wink2:

 

....megkockáztatom azokat az összeszűkült szempárokat....úgysem egész este nyomnám...csak párat, hogy legyen saját emlék......:roftl:

 

:roftl: Tőlem aztán nyugodtan fényképezhet és filmezhet mindenki.. Én csak a saját stratégiámról írtam.. Én egyszerűen nem tudom élvezni a koncertet, ha közben kamerázok.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy