Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Háááháááháááá jelentem megint itt vagyok! :mf_rosetinted: ééés készüljetek mert megint lemaradtam és megint sokat fogok írni!:naughty: (sőt olyan sokat, hogy két részre kellett szednem, tehát ez itt az első rész!)

 

Az ötlet nagyszerű! Nekem tulajdonképpen bármikor jó, ha februárról van szó, mert azért tudnom kell kb két hétre előre, hogy el tudjak szabadulni (hacsak nem olyan időpontban lesz, négy-öt felé, amikor már ott tudok lenni.)

Bp.-n bárhol összeülhetünk (a Meki azért jó, mert bármikor beeshetünk, nem kell foglalni, meg ilyenek - magam is túl vagyok már pár fórumtaliszervezésen), valóban érdemes lenne megismerkedni, hogy akárhol talizunk is a koncertre menet, ne kelljen körberohangálnom a helyszínen azzal, hogy "Mika rajongókat keresek!" - nem is néznének őrültnek. (Pláne, ha vonaton esik meg ugyanez, már látom magam, amint minden kupéba berontok.)

Hát nyilván előre meg kell szervezni, amit ígérem hamarosan meg is kezdek! :D Mindenkinek akarok írni egy személyes levelet, h jönne-e és h hány óra tájt, és hol lenne neki jó, esteleg melyik napon biztos nem ér rá és akkor majd megpróbálom ezt összeegyeztetni valahogy! Ééés hát igen, azért az pofás lenne, hha a helyszínre "Minden magyar fan ide hozzám!" táblával kéne érkezni, mert nem ismernénk még egymást... xD

 

A tali jó ötlet, de nem ígérem, hogy részt tudok rajta venni. Február-márciusban elég sokat leszek külföldön (pl. néhány koncerten) és még lesz 1-2 fontos elintézendő dolgom.

A hír témánál maradva, nektek tetszik a Boyzone új száma, amit Mika írt?

Hát majd megpróbáljuk úgy szervezni, hogy te is tudj jönni! :thumb_yello: Egyébként a Boyzone dalban Mika pontosan mit írt? Mármint szöveget, vagy zenét, vagy mind2tőt? Amúgy nekem nem nagyon tetszik az ahogy előadják, szerintem kissé csöpögős, meg a klipp se nagyon jött be, de a zenei hangszerelés szép és biztos a szöveg is, csak azt úgysem értem XD

jajj...tudod,hogy nekem bármikor jó(kivéve amikor nem:aah:....basszus tényleg bocsi,nem mehettem el itthonról,mert jött a tévészerelő bácsiii:()majd bepótoljuk

és igen.Jó lenne találkozni így mindenkivel,nem csak azokkal akik jönnek koncertre...nekem pesten bárhol jó,ahova eltalálok xD és majdnem minig...(6.óra után xD)

Höhöh azért virultam rendesen a postodon! XDDD Bármikor, kivéve amikor nem, mindenhol, ahova eltalálok és mindig 6. óra után... xD Aaam a talit meg már bepótoltuk :P (igen-igen, mi vagyunk itt a legaktívabbak, mert már 2x is találkoztunk =DD)

 

Van bármilyen különbség jegy és jegy között? Vagy mindenki ezt a 39 valamennyi eurós jegyet vette?

Hát én szerintem csak az az egyfajta állójegy van, amit a MS-ről is lehetett rendelni éés hát tényleg majdnem mindenki azt vette (én is... :P)

 

Mivel nemsokan olvassátok rendszeresen a fórumot, gondoltam, szólok, hogy hétfőig (febr.1.) lehet jelentkezni ingyen jegyekért egy londoni koncertre, amit egy tv show-nak (Album Chart show) rögzítenek február 8-án.

 

Figyelem! Csak 18 éven felülek jelentkezhetnek, az életkort belépéskor ellenőrzik!

Jááj már kegyetlenség! Pedig én aztán szívesen mennék... A francba azzal a 3 hiányzó évvel...

 

Jó lenne, csak engem sem a koncertre se Pestre nem engednek el :[

De majd léééécy közvetítsetek mi volt, hogy volt... :)

Óh kár! :[ De természetesen majd részletesen beszámolunk neked! ;) Am, megkérdezhetem hol laksz?

 

1. erről az MFC in-jokes részben olvashatsz

Óhh köszönöm a segítséget ezt én se értettem soha :P De egyébként, hogyha a teljes "no chicken tonight" storyt (amire az MFC FAQ-ban is hivatkoznak) lefordítaná vki, akkor örülnék nagyon... :blush-anim-cl:

 

Egyébként megnyugtató a tudat, hogy hibákkal együtt is egy élő előadást fogunk kapni, ami éppen a hibák miatt lesz tökéletes, legalábbis szerintem. (Persze semmi nem garantálja, hogy Bécsben is félrecsúszik majd egy-két dolog. De nem bánnám, ha igen - ja tényleg, kamera lesz valakinél? Lehet egyáltalán?)

Óóóh igeen, amikor én voltam Berlinben, akkor 3-szor kezdte újra a Lady Jane-t, mert mindig elrontotta az első sort! de valami haláli aranyos volt:wub2: Ééés a kamera: hát én tuti viszek! (Apumnak van egy elég profi kamerája, amit nem biztos, hogy odaad, de ha nem adja oda akkor is viszem! :naughty: éés viszek még lehet plusszba fényképezőt is, habár koncert közbe én sem szeretek annyira fotózni, mert az elvonja az elő show varázsát... De ettől függetlenül tuti fogok videózni is picit, mert azért kell a jó emlék éés hát a fényképező is fontos, mert KELL közös kép Mikával! :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Naaah tehát akkor folytatom! XD

 

Én szeretem a smiley-kat, de az itt felbukkanó táblázatot néha túl hosszú időbe kerülne átnyálazni, így legtöbbször annál maradok, amit eleve felajánlanak a kommenthez.

Még egy kérdés: gondolom, megpróbálkozunk majd begyűjteni valami autogramfélét (nekem még nincs, na), ebből az alkalomból készít valaki vmit Neki? Vm könnyen átadhatót, amit csak "oda kell dobni".

Én a rövidítéseket és a smileykat is imádom, mert kissé számítógép orientált vagyok (rövidítve: kocka =DDD) éés hát a rövidítés sokat gyorsít, a smiley meg cuki és kész! :P

Autogramm még nekem sincs, de mindenképp kell :blush-anim-cl: Szóval én mindenképp megpróbálok majd begyűjteni, és lehet viszek is majd valamit Mikának (mert ugyan rajzolni nem tudok, de mint említettem kocka vagyok és a számítógépes grafikában elég profi, mivel hogy webdesignernek készülök...)

 

Lehet fényképezőgépet bevinni, de én nem hiszem, hogy próbálkozom. Egyszer próbáltam fotókat csinálni Berlinben, de a 2. sorban voltam és olyan erősen tud a szemedbe nézni a színpadról, hogy egyből lelkiismeret furdalásom lett, és rögtön eltettem a gépet....

De nyugi, mindig sokan veszik az előadásokat, így a Youtube-ról fel tudod venni.

Ha van ideje, akkor nem kell neki 'odadobni' semmit, mindenkire szán időt. Ha viszont nincs ideje, akkor semmi értelme sincs nyomulni, max egy gyors aláírást érdemes ilyenkor kérni. Akiknek több van, azok általában úgyse állnak már be a sorba.

A bécsi koncert egyébként akár elég vad is lehet majd. Van egy olyan érzésem, hogy az összes környező ország rajongója ezt célozza meg. Zászlót visz valaki?

Óh a szemedbe szokott nézmi? *-* dejó már neked... én a 4. sorban voltam, de csak egyszer nézett pont rám (habár már az az 1 másodperc is tökéletes volt...) :wub2: Ééés remélem, hogy lesz ideje! ^^ Amennyiben esetleg lesz ideje és elkezd beszélgetni velünk ugye majd tolmácsoltok nekem? *most épp szépen könyörögve pislogok* Egyébként szerintem kéne zászló! Utánanézek az áraknak... De lehet olyat is, hogy közösen összedobunk kis pénzt egy naaagy piros-fehér-zöldre :D

 

Hát én valószínűleg vizsek gépet, mert kaptam egy jót...és hátha még közös képet is tudunk csinálni! :]

Már nincs sok hátra....

...de még midnig nincs jegyem....:S

Jah! És egyik bnőm most volt bécsben..azt mondta hogy Pestről ment busszal...3 órás út volt..ingyen kávéval meg minden...tök kényelmes volt....és 3000ft a jegy...de érdemes előre foglalni..szal nemtom...de akár buszban is lehet gondolkodni. Lehet olcsóbban jönnénk ki mint vonattal, bár nemtudom miylen gyakorisággal járnak oda-vissza...

Óh akkor már ketten leszünk géppel ;] És hát jegyem még nekem sincs, de nem aggódok már, amióta Suzie informált, hogy kissé lassan küldik. :D A buszról meg annyit, hogy nekem mindegy :D Amivel ti mentek, azzal megyek én is. De mondjuk lehet tényleg megéri, hogyha így olcsóbban kijövünk.

 

azt meg lehet oldani,hogy oda busz és visszafele pedig vonat.Szerintem ez jön ki a legolcsóbbra.

Lehet igazad van! Nekem így is tökéletesen megfelel! :]

 

Nem vicc....:teehee: az első 2 -3 sort simán látja a kisebb arénákban ( nyilván nem a Parc des Princes-re gondoltam) vagy adott esetben templomokban... És nemcsak lát, hanem figyeli és várja a reakciókat. Kifejezetten megnyugtatja, ha ismerős arcok vannak az első sorokban. Nem véletlen küldenek belépőket az MFC-nek a tv felvételekhez.

Óhh hát akkor nekünk feltétlenül a legelső sorban kell lennünk! Habár félő, hogyha a szemembe néz el fogok olvadni és nektek kell majd felmosni! :biggrin2:

 

Már megrendeltem a jegyem mikasoundsról....csak még nem küldték és frusztrál....

Nekem igazából mindegy...csak jussunk el oda...előtte max várostnézünk...

Nekem is mindegy! A városnézés sem rossz 5let am, dee én vagyok olyan mániákus, hogy odamegyek reggelre és a helyszínen várok a koncertig :blush-anim-cl: Mert hát úgy biztos jó helyünk lesz és amikor Mika megérkezik a helyszínre jó esélyünk van rá, hogy el tudjuk kapni és esetleg még közös fotó is lehet a dologból! :teehee: Ti ehhez a korán odamenni és letáborozni dologhoz mit szóltok?

 

hát én úgyse leszek neki ismerős... megkockáztatom azokat az összeszűkült szempárokat....úgysem egész este nyomnám...csak párat, hogy legyen saját emlék...meg tényleg nagyon remélem hogy kijön és lehet vele dumizni meg fényképezkedni...majd kiengesztelem a rajzzal...

Hát az sajna tuti, hogy engem se fog felismerni! :P És hát én is nagyon remélem, hohy majd dumál velünk meg minden.

 

Még csak a londoni jegyeknél tartanak, ami febr.28. Szóval kb. még majdnem egy hónap a bécsi jegyek postázásáig.

Uff pedig azért már tényleg jó érzés lenne a kezembe venni a jegyemet...

 

Hú na ennyi volt a móka mára, zárul Dóri mókatára :aah: Jó éjt nektek! Álmodjatok szépeket a mi göndör hajú istenünkről! :mf_lustslow:

 

ps: hogyha valaki esetleg lefordítaná az utcsó 3 hírt, amit az MFC főoldalára írtak, akkor nagyon hálás lennék! *szempillámat rezegtetem ezerrel*

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Körülnéztem a főoldalon, de ezt a cikket nem láttam, bár lehet, hogy csak én kerestem rosszul. :boxed:

 

http://www.dailyrecord.co.uk/showbiz/music-news/2010/02/01/exclusive-pop-singer-mika-hits-back-at-music-mogul-alan-mcgee-over-brit-award-criticism-86908-22010309/

 

Remélem, működik a link. Nekem annyi a hozzáfűznivalóm, hogy lehet, hogy vk nem kedveli Mikát, a zenéjét és a személyiségét, de a kimondott szónak súlya van, és amit az a &@đ#>:sniper: mondott, túlmegy a határon. Mellesleg már csak azért is becsülni kell, (mondom, nem szeretni) mert maga szerzi a zenéjét a szövegeit, 100%-ot ad bele a karrierjébe, és soha nem támadott meg senkit, nem került az újságok címlapjára a botrányaival, stb. :cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Dórii:

 

Nem akarok idézni, szétszedné az oldalt.

Na szóval: gépet én is viszek, a fényképezés a minimum, még jó!:naughty:

Másodszor: szerintem cak egy home-made zászlóféle kéne, rajta kb annyi, hogy Hungarian MFCers! :mf_lustslow:

Harmadszor: nekem jó az oda busz, vissza vonat, de azt hiszem, a buszt még annál is korábban kell lefoglalni, mint a vonatot, a Sparscheine jegyek tekintetében.

Negyedszer: Én is vm olyanban gondolkodtam, hogy mivel en block állójegyeket adtak el, tudtommal, ezért nem kis sorbanállás vár ránk. Gond egy szál se, pláne, ha többen leszünk, majd kettesével lefalcolunk időnként a lábunkat mozgatni, mindig felváltva persze. Tőlem jöhet az egész napos várakozás a jó helyért.:biggrin2:

Ötödször: szívesen nekiállok a fordításnak, csak kíméletesen fogalmazzátok majd meg a kritikákat. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Körülnéztem a főoldalon, de ezt a cikket nem láttam, bár lehet, hogy csak én kerestem rosszul. :boxed:

 

http://www.dailyrecord.co.uk/showbiz/music-news/2010/02/01/exclusive-pop-singer-mika-hits-back-at-music-mogul-alan-mcgee-over-brit-award-criticism-86908-22010309/

 

 

Ez a cikk egy összefoglalója az elmúlt napok nyilatkozatainak.

 

Az egész onnan indult, hogy egy drogfüggő zenész / lemezproducer, aki Angliában eléggé elismert, mindenféle megjegyzéseket tett a Brit Awards jelöltjeire, Mikát pedig főként nem kímélte. Persze zenéről nem beszélt, csak egy zsigerből jövő, gusztustalan kijelentést tett.

Az eredeti thread itt van erről.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=21748

 

Meglepő módon még másnap válaszolt rá Mika, természetesen intelligensen. Az egészből nekem az jött le, hogy még Mika próbálta értelmezgetni, hogy vajon miért bántotta őt ez az egysejtű agysejtű idióta...

Itt a thread erről.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=21787

 

Szerencsére az egész már lecsengett, tegnap óta senki se írt ezekre. Nem is fontos megint előhozni. :sad: Ha nem értitek, kérdezzetek rá itt.

Link to comment
Share on other sites

ps: hogyha valaki esetleg lefordítaná az utcsó 3 hírt, amit az MFC főoldalára írtak, akkor nagyon hálás lennék! *szempillámat rezegtetem ezerrel*

 

Ha ezzel tényleg csak a főoldalas hírekre célzol, a mögöttük levő újságcikkektől eltekintve, akkor tessék: (időben előre és nem vissza:biggrin2:)

 

3.:naughty:) Jótékonysági felvétel Haitiért

Susan Boyle, a Take That és Alexandra Burke is énekelni fog a Haiti megsegítésére kitűzött dal felvételén - ami egyébként az REM everybody hurts című számának feldolgozása lesz.

Ők csatlakoztak legutóbb a következő résztvevőkhöz: Cheryl Cole, Leona Lewis, Rod Stewart, JLS és Michael Buble. A dal felvételének szervezői a The Sun és Simon Cowell. [...remélem nem baj, ha kihagyom SuBo véleményét, stb....] Állítólag Mika és a Westlife is részese lesz a felvételnek, amit a jövő hét során számos helyszínen fognak rögzíteni.

 

(fogalmam sincs, hogy ez valóban összejött-e azóta.)

 

2. Mikát a 'Chevalier dans l'ordre des Arts et des Lettres' érdemrenddel tüntették ki a mai napon (jan 24.:biggrin2:) Cannes-ban. A kitüntetést a francia kulturális ügyekért felelős miniszter adja át olyan művészeknek, akik kiemelkedőt alkottak a művészetek terén, vagy tevékenyen részt vettek a kultúra terjesztésében Franciaországban és az egész világon. (maga a cikk francia nyelvű, erre más fordítót kell keresned.:naughty:)

 

1. Lemaradtál azokról a jegyekről, amiket a február 8.-ai Koko-beli londoni Mika fellépésre osztogattak?

Nos, nekünk még van 50 jegyünk. (gondolom, azóta már nincs:roftl:)

Alatta a linken a részletek, hogy hogyan lehet megnyerni.

Link to comment
Share on other sites

 

Szerencsére az egész már lecsengett, tegnap óta senki se írt ezekre. Nem is fontos megint előhozni. :sad: Ha nem értitek, kérdezzetek rá itt.

 

Nem akartam én előhozni, bocsánat. :boxed: Úgy értem, az eredeti cikkről tudtam, és gondolatban tűket szurkáltam egy Alan McG. kinézetű bábu tökeibe.

 

De Mika válaszát csak ma találtam meg, mondom, lassú vagyok. :blush-anim-cl:

 

Annyira örülök, hogy ennyire egyezik a véleményünk. Függetlenül attól, hogy Mika rajongók vagyunk: akárki is ez a "kritikus" (blergh), úgy jártatja a pofáját, mintha ő lenne a delphoi orákulum. Örülök, hogy Mika ilyen visszafogottan, udvariasan válaszolt. Ezzel nagyjából meg is mutatta a kettejük közti különbséget, ami az emberi tartást illeti. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jótékonysági felvétel Haitiért

Susan Boyle, a Take That és Alexandra Burke is énekelni fog a Haiti megsegítésére kitűzött dal felvételén - ami egyébként az REM everybody hurts című számának feldolgozása lesz.

(fogalmam sincs, hogy ez valóban összejött-e azóta.)

 

 

Igen.

 

Azt az egy sort, amit Mika énekel, gondolom, mindenki felismeri.:teehee:

 

Nem akartam én előhozni, bocsánat. :boxed:
semmi gond, persze, beszéljünk meg mindent itt, ha az angol threaden nem sikerült.:wink2:
Úgy értem, az eredeti cikkről tudtam, és gondolatban tűket szurkáltam egy Alan McG. kinézetű bábu tökeibe.

.....akárki is ez a "kritikus" (blergh), úgy jártatja a pofáját, mintha ő lenne a delphoi orákulum.

:roftl:

 

Nem kritikus, csak egy lúzer, aki egy csomó pénzhez jutott, mert a 90-es években "felfedezte" az Oasis-t, most meg együtt drogozik mindenéle szupermodellel... Érdemes keresni róla egy képet a neten, egyből rájössz, hogy miből fakad a kisebbségi komplexusa :naughty:

 

Ezt kellene lefordítani! http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=21795

 

Nekizuhanjak?

 

Ez egy remek interjú. Nem is emlékszem hasonlóan jó minőségűre... Szerintem azonban elég hosszadalmas 3-4 oldalt lefordítani.

 

A többieknek javaslom, hogy ha a google translator-t ha feltelepítitek a gépetekre, az egy fejlécben automatikusan ki fogja dobni, hogy lefordítsa-e az adott oldalt vagy sem. Én is így szoktam német dolgokat lefordítani. A lényeg megvan, a pontosítandót pedig bármikor pontosíthatjuk:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kösz a linket! Igen, felismertem. :naughty:

 

A kritikust én írtam rosszul, mert annyit tudtam, hoy vm zenei üzleti nagykutya a faszi (höhh), de tulajdonképpen a kritkus szó is helyt álló, hisz épp ezt tette: kritizált. Ahelyett, hogy levetné magát a legközelebbi szikláról. :annoyed_h4h:

 

Ne vesztegessünk erre több szót, igazad van.

 

De még mennyire, hogy remek interjú!

Éppen ezért ajánlottam, de nekem mindegy, viszont ezt a translator tippet köszönöm, bár nekem meg franciából kellene. A németet olvasni tudom, csak megmukkanni nem - íme hét év szervezett iskolai németoktatás következménye. Tisztában vagyok a sok hülye szabállyal, csak kommunikálni nem tudok. :rolls_eyes:

Link to comment
Share on other sites

Feltelepítettem a google fordítót, lefordíttattam véle a cikket, és bár az eredmény lenyűgöző, ha azt vesszük, hogy program kreálta, mégis vigyorgásra késztetett. Talán arra lehet leginkább használni, hogy segítséget nyújtson a fordítónak. Ebből a szempontból viszont nagyszerű, hogy van!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

@Dórii:Büszke vagyok!:)

És miaz,hogy 2x találkoztunk?HÁROMSZOOORR!!!

 

Igen,a zászló jó ötlet,szerintem,úgy kéne,hogy veszünk egy maha nagy piros-fehér-zöld zászlót ésésés ráfestjük,hogy: HUNGARIAN MFCers,vagy vmi hasonlót.

 

TESSÉÉÉK:

 

DORINA!

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

@DuMika

:shocked:

Én nem tenném ki se a nevem, se az e-mail címem egy nyílt weboldalra... szerintem inkább töröld ki a kommentedből és akit érdekel, annak küldd el PM-ben. Arra való a private message :wink2:

Link to comment
Share on other sites

@Dórii:én pl.,amikor voltam koncerten,(este 8-kor kezdődött)

akkor mondanom sem kell,reggel 7-re(bizony)kimentünk,de meg is érte,mert bejutottunk a 2.sorba.

Mika 7körül meg is érkezett,de a koncert késett kb.1órát...

addig haláluncsi zenekarok húzták az időt.A gond az volt,hogy a koncert felénél elkezdett zuhogni az eső,Mika pedig szegénykém bent kellett maradnia a fedett helyen és nem "mert" előjönni(gondolom féltette a haját:))és csak bent ugrált:biggrin2:

úgyhogy nekem mindegy én,ha kell előzőnaptól fogva is kint állok(najó ülök,najó fekszem) és várok...

éséséss az az ember azaz Alan McGee nemtudom mit képzel magától(mert nem értettem teljesen a cikket xD),de annyit megtudtam belőle,hogy egy BUNKÓ PARASZT!

 

 

Köszönöm:)!

Link to comment
Share on other sites

@DuMika

:shocked:

Én nem tenném ki se a nevem, se az e-mail címem egy nyílt weboldalra... szerintem inkább töröld ki a kommentedből és akit érdekel, annak küldd el PM-ben. Arra való a private message :wink2:

 

ÉN DEE!!

na,ha valaki nagyon meg akar ölni,megtalál az utcán!

amúgy az e-mailommal nem tud csinálni semmit(max visszaélni:)) a nevem meg még van rajtam kívül 45 ilyen nevű ember Magyarországon,de legyen!leszedem!:)

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

Játszottatok már az öltöztethető Mika babával? :teehee:

Óriási ötlet:roftl:

 

http://mikamexico.com/juegos.html

 

egy mexikói rajongó készítette. Itt van az MFC thread erről:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=21798

 

Én is most vettem észre a twitteren, és egyből fel is öltöztettem! :roftl:

Itt abba is hagynám az észrevételeimet az öltöztetéssel kapcsolatban, mert még azt hinnétek, rosszra gondolok. Mikor nem is! (egyébként de, mindig, állandóan - csak ált. ügyesen leplezem:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

ÉN DEE!!

na,ha valaki nagyon meg akar ölni,megtalál az utcán!

amúgy az e-mailommal nem tud csinálni semmit(max visszaélni:)) a nevem meg még van rajtam kívül 45 ilyen nevű ember Magyarországon,de legyen!leszedem!:)

 

Na most ezek után viszont én nem értem azt a posztodat, lévén pont a lényeg hiányzik belőle. Nem, nem akarlak spammekkel bombázni és/vagy zaklatni, csak kíváncsi lennék. (Mint mindig - a hamar megöregedés nálam már túlhaladott állapot:blush-anim-cl:)

Link to comment
Share on other sites

Nem vicc....:teehee: az első 2 -3 sort simán látja a kisebb arénákban ( nyilván nem a Parc des Princes-re gondoltam) vagy adott esetben templomokban... És nemcsak lát, hanem figyeli és várja a reakciókat. Kifejezetten megnyugtatja, ha ismerős arcok vannak az első sorokban. Nem véletlen küldenek belépőket az MFC-nek a tv felvételekhez.

 

Úristen, mit nem adnék érte, ha erősen rám nézne, és én visszanézhetnék ... :blush-anim-cl: xD

Ez egy ezeréves infó de azért érdekességként bedobom ide ;) ::::

Mika az új albumát úgy reklámozta hogy ingyen fagyit osztogatott a rajongóinak!

Meg szervezett nekik (---> nekünk) vacsorát valami méregdrága étteremben. Ő mondjuk nem volt ott, de a teljes számlát ő állta! azért elég rendes tőle :)

Link to comment
Share on other sites

Meg szervezett nekik (---> nekünk) vacsorát valami méregdrága étteremben. Ő mondjuk nem volt ott, de a teljes számlát ő állta! azért elég rendes tőle :)

 

Igen,de ezt ő is mondta,hogy nem 100%-ig rendességből tette:aah:

Igazából az volt,hogy részegen írt a twittr-re:roftl:

dee attól még,igen aranyos volt!

Link to comment
Share on other sites

Ez egy ezeréves infó de azért érdekességként bedobom ide ;) ::::

Mika az új albumát úgy reklámozta hogy ingyen fagyit osztogatott a rajongóinak!

A lényeg a koncertjegy volt egy aznapi ingyen koncertre Londonban. Ugyanez volt tavasszal Los Angelesben is, akkor az új album munkálatainak végét ünnepelte ( és persze amerikai promo volt igazán) :wink2:

 

Meg szervezett nekik (---> nekünk) vacsorát valami méregdrága étteremben. Ő mondjuk nem volt ott, de a teljes számlát ő állta! azért elég rendes tőle :)

nem méregdrága étterem volt, csak egy pub, és természetesen ő is ott volt..:wink2:

 

Ennyit a magyar hírekről.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy