Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kaip tik neyčia užsukau į tavo blogą :biggrin2::naughty:

:lmao: :lmao:

Negi tikrai parašiau Flirtas :lmao: Tas pats, kai kažkur vietoj bussiness parašiau fussiness :lmao: Nu filmą mačiau, bet kažkaip nežinojau, kad knyga yra. Galvojau, kad ten tas pats, kaip buvo su "Skambučio" antra dalimi, kai nesirėmė knyga, o šiaip iš fantazijos kūrė :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:naughty::teehee:

"Double D" tai tikrai, bet paskutinis žodis atrodo yra "Blast" :naughty:

Dar neišsirinkai mėgstamiausios dainos? :teehee:

Reiks gal paieškot kada, nes pirma knyga patiko man :naughty: Bet dabar reik mokyklai skaityt, nors taip norėčiau į "Da Vinčio kodą" kibti, nes vėlgi, pirma knyga laaaaabai patiko :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: O dar iš to tavo "Flirto" juokiaus :teehee:

Pala, not so fast :naughty: Bet dar kartą supratau, kaip myliu Miką. Dar nebuvo dainos, kuri nepatiktų. Pamiršusi tą jausmą net buvau - kai viskas patinka... :wub2:

Mokyklos skaitymas rūls. Ypač kai ir taip tik iš 3 man tereikia 2 knygas perskaityt :teehee: Jei nerasi Bridžės dienoraščio, tai kreipkis, paskolinsiu :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Nu pagal jį, tai jam ir Flirtas tiktų :lmao:

Tokį jausmą ir man teko išgyventi. O dar, kai pirmą kart klausiau, atėjusi mama neleido normaliai paklausyt, bet nieko :teehee: Bet "BIOTG" for 2nd single! Woop Woop! Tas intro yra :wub2:

Jo, buvo ir įdomių knygų, bet dabar "Baltą drobulę" reik perskaityt. Pati mokytoja sakė, kad tą knygą reik mažiausiai 3 kartus skaityt, kad suprastum :huh: Ok, turėsiu omeny :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:das:

Gerai, kad mano mama dabar nesirodo, nes pas mane GGG's "OOoh oooh oooh" ant viso garso :naughty:

Toks rawr rawr :das:

Aš irgi taip pagalvojau, kai pirmą kart klausiau :lmao: Kaip tik singlui ir rawriškam klipui :das::teehee:

Jo :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Pas mane same :teehee:

Norėčiau, kad man dabar Mika paskambintų... :naughty:

Man kažkaip jokia dar idėja, koks galėtų būt BIOTG klipas, neatėjo :blink:

Siaubas ;o Lieptų man kas ką nors suprast... :teehee: O šiaip lietuvių kalbos mokytoja tikrai nieko nelieptų dabar, nes su manim iš vis nesišneka beveik, nebent nėr kitos išeities :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Bet aš būtent to būtent dabar noriu :naughty: Bet, omg, ką jam reiktų pasakyt? :lmao:

Nes čia... Mika :ap_rosetinted: Jis iš prigimties rawr, vargšas. Jam kitaip neišeina :chkn:

Nu lama, pastoviai aiškina, kad mums tą ir tą pasakė, nors ištikrųjų nebūna pasakius, o mes liekam blogiečiai ir kalti. Ir ji dar mus auklėtojai už savo pačios sklerozę paskundžia :sneaky2:

Maždaug:

"Bet aš gi sakiau, kad jūs turit išmokti pasakoti apie *kažkokio suomių mito autoriaus pavardė*!"

"Ne, nesakėt."

"Ką čia aiškini, gi va, dar užsirašius..."

"TAI JŪS GAL VIENĄ KARTĄ PASAKYKIT, KĄ TEN ESAT UŽSIRAŠIUS, KAD MES GALĖTUMĖM IŠMOKT?!"

Ir net auklėtojai nepasiskundė :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy