Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

351vcxy.jpg

 

E ovde se i ja malo vidim, prepoznala me Wonka:roftl:

 

1267c0p.jpg

28qt76c.jpg

 

Ovakvo srdašce niko nema na zastavi:wub2:

 

 

 

 

2ujtqf4.jpg

 

Keti i Vedrana

 

aaww,i saw when you gave the flag to him at Happy ending.It was cute:wub2:

Aaand,which one's Keti and which is Vedrana?Can't see their face:aah:

Link to comment
Share on other sites

aaww,i saw when you gave the flag to him at Happy ending.It was cute:wub2:

Aaand,which one's Keti and which is Vedrana?Can't see their face:aah:

 

Unfortunately it wasn't me who gave him that flag. It was the Happy Ending flag made by Croatian girls Kat and Natalija and Mika took it from Natalija and used it on the stage:wink2:

He only signed our Serbian banner at M&G . These pics are bellow.:biggrin2:

Keti is at the left.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

aaww,i saw when you gave the flag to him at Happy ending.It was cute:wub2:

Aaand,which one's Keti and which is Vedrana?Can't see their face:aah:

hi Dorina, Keti's with pink and I'm in the green veil:biggrin2:

*looks to the left.... looks to the right*

 

:bye: hello my serbian friends! :wub2:

 

hello to you to our Canadian friend!:biggrin2: How's Montreal? Hot?

Link to comment
Share on other sites

aaww,i saw when you gave the flag to him at Happy ending.It was cute:wub2:

Aaand,which one's Keti and which is Vedrana?Can't see their face:aah:

 

Hi Dorina!!:huglove: vedrana explained :D how are you? I'm so sorry you weren't there with us :tears:

 

 

*looks to the left.... looks to the right*

 

:bye: hello my serbian friends! :wub2:

 

Hey Guy!! :biggrin2: how are you?:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Jaoo ljudi, je l' kapirate da mi Miku nećemo videti sve negde do 2011-2012.?? :tears: rekao je u Francuskoj da više neće turirati sve dok ne izda treći album :crybaby: a to će biti kroz jedno 2-3 godine, znajuči njega...:tears:

Link to comment
Share on other sites

Jaoo ljudi, je l' kapirate da mi Miku nećemo videti sve negde do 2011-2012.?? :tears: rekao je u Francuskoj da više neće turirati sve dok ne izda treći album :crybaby: a to će biti kroz jedno 2-3 godine, znajuči njega...:tears:

 

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

:tears:

 

Nije fer... Verovatno će in the meantime održati neki prajvat gig u LA-u ili u tako nekom fenserajskom gradu... kao prošle godine. A znate koga mi je žao, Južnoamerikanaca :boxed: oni čekaju već skoro 4 godine na turneju... A koliku fan-bazu imaju, to je stvarnooo... Baš me čudi što Mika do sad uopšte tamo nije turirao :boxed:

Link to comment
Share on other sites

:tears:

 

Nije fer... Verovatno će in the meantime održati neki prajvat gig u LA-u ili u tako nekom fenserajskom gradu... kao prošle godine. A znate koga mi je žao, Južnoamerikanaca :boxed: oni čekaju već skoro 4 godine na turneju... A koliku fan-bazu imaju, to je stvarnooo... Baš me čudi što Mika do sad uopšte tamo nije turirao :boxed:

 

Jao jeste!Na MS-u ih ima mali milion i čekaju ga kao ozeblo sunce.

A,jeste, u Americi i u ''evropskim'' zemljama i onako stalno ima koncerte,još im i sladoled deli!:sneaky2::sneaky2::sneaky2:

Not fair at all!

Link to comment
Share on other sites

Posto nam je presednik otisao na odmor, aj ja kao ambasador (sama sebi dodelila titulu:naughty:) pozitivnog tinkovanja da se oglasim...Alo bre kakvo plakanje?:blink:...Mika se jos nije sakrio imamo jos mesec dana da ga gledamo(:wub2:), na to dodaj te da je za koji dan avgust, a brzo ce i 2011 god...taman sl god u ovo vreme Mika ce izaci sa Cd-om NO. 3! Dakle nema plakanja:sneaky2:! Tinkujmo pozitivno:thumb_yello:!

 

A sto se tice Juzne Amerike-:boxed:.Mada da nije bilo Exita i za nas bi bilo -:boxed::boxed:

 

Btw- Post br 1000:wub2:, prava sam brbljivica :teehee:!

Link to comment
Share on other sites

Posto nam je presednik otisao na odmor, aj ja kao ambasador (sama sebi dodelila titulu) pozitivnog tinkovanja da se oglasim...Alo bre kakvo plakanje?:blink:...Mika se jos nije sakrio imamo jos mesec dana da ga gledamo(), na to dodaj te da je za koji dan avgust, a brzo ce i 2011 god...taman sl god u ovo vreme Mika ce izaci sa Cd-om NO. 3! Dakle nema plakanja! Tinkujmo pozitivno:thumb_yello:!

 

A sto se tice Juzne Amerike-:boxed:.Mada da nije bilo Exita i za nas bi bilo -:boxed::boxed:

 

Btw- Post br 1000:wub2:, prava sam brbljivica :teehee:!

Vaša Ekselencijo, :winner_first_h4h::clap:! :biggrin2:

 

Jao,sad kad si to sve tako lepo predstavila, imam leptiriće u stomaku! :boing:

 

Znate da NO. 3 neće imati nikakve veze sa prva dva?! Biće nešto između Carpentersa, Cardigansa i popa '90-tih...

 

Jao,a večeraske Rumunija:tears:

Link to comment
Share on other sites

Vaša Ekselencijo' date=' :winner_first_h4h::clap:! :biggrin2:

 

Jao,sad kad si to sve tako lepo predstavila, imam leptiriće u stomaku! :boing:

 

Znate da NO. 3 neće imati nikakve veze sa prva dva?! Biće nešto između Carpentersa, Cardigansa i popa '90-tih...

 

Jao,a večeraske Rumunija:tears:[/quote']

 

:roftl::roftl: Hvala :blush-anim-cl:

xe, drago mi je sto ti je bolje :thumb_yello:

 

Odakle ti to kako ce biti treci album ? Msm da on jos nije ni krenuo da se lomata oko njega (tekstove pesama ne racunam)...Po meni to rekla-kazala ne pije vodu:thumb_yello:

Jaoj Rumunijaaaa :tears:

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti to kako ce biti treci album ? Msm da on jos nije ni krenuo da se lomata oko njega (tekstove pesama ne racunam)...Po meni to rekla-kazala ne pije vodu:thumb_yello:

 

Ma,on je rekao!:aah: Gledala u nekom intervjuu na YT-u.Naći ću,pa ću ti pustiti link.:thumb_yello:

Ne znam kakav ugovor ima,ali to kakav će album biti,mnogo zavisi i od izdavača. Amy Winehaus nisu odobrili materijal koji je bio u reagge fazonu.:blink:

 

EDIT!

Evo linka:

Edited by Ta'ra
Link to comment
Share on other sites

Ma' date='on je rekao!:aah: Gledala u nekom intervjuu na YT-u.Naći ću,pa ću ti pustiti link.:thumb_yello:

Ne znam kakav ugovor ima,ali to kakav će album biti,mnogo zavisi i od izdavača. Amy Winehaus nisu odobrili materijal koji je bio u reagge fazonu.:blink:

 

EDIT!

Evo linka:

 

Hvala for da link :thumb_yello:

Ja sam gledala ovaj intervju ali ja Miku odavno ne shvatam ozbiljnim:boxed:, dakle ne verujem dok ne cujem:thumb_yello: ...Msm Mika, volim ja njega ali ima on momente kada mu price ispadnu iz koloseka istine:teehee: ...mada je izjavio da je poprilicno dosadna osoba u privatnom zivotu:boxed:, zato valjda i izmislja neke stvari

 

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

Hvala for da link :thumb_yello:

Ja sam gledala ovaj intervju ali ja Miku odavno ne shvatam ozbiljnim:boxed:, dakle ne verujem dok ne cujem:thumb_yello: ...Msm Mika, volim ja njega ali ima on momente kada mu price ispadnu iz koloseka istine ...mada je izjavio da je poprilicno dosadna osoba u privatnom zivotu:boxed:, zato valjda i izmislja neke stvari

 

:

 

Anytime!:thumb_yello:

 

Ne znam zašto,ali ja baš verujem da će biti drugačiji.Iskreno,to me malko plaši:blink:, al' razumem i njegovu potrebu da menja nešto... Samo da ne bude kao Gave It All away!:boxed:

 

Pa mora da se zanima čovek nekako...:biggrin2:

 

U nekom je rekao kao je zbog uzimanja teme iz života drugih ljudi izgubio par prijateljstava a onda rečenica uz osmeh ''I guess it's a small price for the good song!'' :boxed::boxed::boxed:

 

 

Jaoooo ne!Samo ne snimci sa Exita! :crybaby: Joooj,kako sam se naježila!

Edited by Ta'ra
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne bude kao Gave It All away!:boxed:

 

U nekom je rekao kao je zbog uzimanja teme iz života drugih ljudi izgubio par prijateljstava a onda rečenica uz osmeh ''I guess it's a small price for the good song!'' :boxed:

 

Jaoooo ne!Samo ne snimci sa Exita! :crybaby: Joooj' date='kako sam se naježila![/quote']

 

:roftl::roftl::roftl::thumb_yello:

jaoj znam i taj :teehee:

 

Ovo je jedino mesto gde se najiskrenije ne osecam FRIKOM(i hvala Bogu sto sam ga pronasla i sve vas u njemu:wub2:)! Ljudi me cudno gledaju kada pocnem da pricam o Exitu o Miki...Jbt, naravno da sam normalna i da imam zivot (aahhhhaaa i ja mislim:naughty:), ali kada krenem da pricam o Miki ja sam sva u nekom poletnom raspolozenju:wub2:...A onda sam od jednom tuzna kada gledam snimke....aaaaaaaa hocu Mikuuuu :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedino mesto gde se najiskrenije ne osecam FRIKOM(i hvala Bogu sto sam ga pronasla i sve vas u njemu:wub2:)! Ljudi me cudno gledaju kada pocnem da pricam o Exitu o Miki...Jbt, naravno da sam normalna i da imam zivot (aahhhhaaa i ja mislim:naughty:), ali kada krenem da pricam o Miki ja sam sva u nekom poletnom raspolozenju:wub2:...A onda sam od jednom tuzna kada gledam snimke....aaaaaaaa hocu Mikuuuu :crybaby:

 

 

Jao,pričaj mi o tome.:teehee:Ja samo čekam povod da se raspričam na temu! :biggrin2:

Moja drugarica uvek ima onu facu '' kud' sam te i pitala '' :roftl:

 

Čak sam počela da se kontrolišem da ne davim i onog druga koji voli Miku!:naughty: Samo što on dođe i izvali tako neku informaciju, na osnovu koje ja skontam da on nije ništa manje zaluđen, nego samo ima malko drugačiji pristup od nas. :naughty::naughty::naughty:

 

A ispred voljene mi seke M od Mike ne smem da spomenem! :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Jao' date='pričaj mi o tome.:teehee:Ja samo čekam povod da se raspričam na temu! :biggr in2:

Moja drugarica uvek ima onu facu '' kud' sam te i pitala '' :roftl:

 

Čak sam počela da se kontrolišem da ne davim i onog druga koji voli Miku!:naughty: Samo što on dođe i izvali tako neku informaciju, na osnovu koje ja skontam da on nije ništa manje zaluđen, nego samo ima malko drugačiji pristup od nas. :naughty:

 

A ispred voljene mi seke M od Mike ne smem da spomenem! :teehee:[/quote']

ehhh kada bih samo znana da se kontrolisem:boxed:, ali ja lepo pitam Da li ste sigurni da zelite detalje?-i oni mi svi kazu SVEEEEE(tada jos nisu svestni da su osudjeni na propast:aah:)...I kako da im ne kazem sve?:naughty: jednostavno je to jace od mene:thumb_yello:.

Ti bar znas kome smes a kome ne smes da pricas...kod mene se jos uvek samo kiselo smeskaju kada kazem MIKA!:sneaky2:

 

E da je l se secas gde je Mika rekao "Sta se (to) desava?" Aaaaaa ne mogu da izbacim njegov lik iz glave kada je to rekao:wub2:, ali ne mogu da se setim gde je to tacno rekao...

Nakon nešto više od sat vremena nastupa Mika se na gromoglasni poziv publike vratio na binu kojoj je kroz šalu rekao "baš ste dosadni".

Ja se ovoga ne secam :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy