Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

 

Mislim da sam to videla negde, bar tu prvu sliku, mislim na mikafans.net ali nisam sigurna :dunno::biggrin2:

simpatičan teks..."I'm a turtle" :cheerful_h4h::pinkbow:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marina, slobodno se ubaci u pricu i na drugom tredu:wink2: Naravno, u oba su svi dobro dosli, ali nikad te ne vidim u onom drugom, pa eto...cisto da ti kazem...za slucaj da ga nisi ni videla ili stagod...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

EXIT je bio super samo i iskljucivo zbog Mike!Ja sam odusevljena njegovim glasom i onolikom energijom:mf_lustslow:...Nisam bila blizu bine, niti sam znala da mogu da se slikam sa njim :bash: ali sta sad, zeljno ocekujem sledecu priliku! :wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam, bolje vas nasla..... :))))

 

Caoo, za sve one koje misle da je Mika genijalan u svakom pogledu! :-D

 

Zdravo i od mene! :thumb_yello:Ja sam ovde najstarija pa me i najmanje vole.:naughty:

Ali ima uvek izuzetaka. Inače sam Ketina mama.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravo i od mene! :thumb_yello:Ja sam ovde najstarija pa me i najmanje vole.:naughty:

Ali ima uvek izuzetaka. Inače sam Ketina mama.:wink2:

 

 

:boxed:

 

Ja mislim, što bi naglasio...da većina kaže, da ovome...to nije istina!

 

 

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

EXIT je bio super samo i iskljucivo zbog Mike!Ja sam odusevljena njegovim glasom i onolikom energijom:mf_lus tslow:...Nisam bila blizu bine, niti sam znala da mogu da se slikam sa njim :ba sh: ali sta sad, zeljno ocekujem sledecu priliku! :w ub2::wub 2:

daaaa:wub2: njegov glas je ono sto me svaki bogovetni put kad ga cujem potpuno opcini. Sto se tice slikanja, on jaaako cesto posle koncerta izadje, potpise, poprica, pokupi poklone:teehee: ali uglavnom nema slikanja, u smislu poziranja, a na exitu je cak i na to pristao, valjda sto je prvi put bio ovde:wub2: miiiiiiiiiiiiiiiica :wub2: (:rolls_eyes: :naughty:) a i nije bilo previse ljudi koji su ga cekali. Sad nam samo svima preostaje da zeljno cekamo sledecu priliku, ali bogami nacekacemo se. :dunno:

Zdravo i od mene! :thumb _yello:Ja sam ovde najstarija pa me i najmanje vole.:naug hty:

Ali ima uvek izuzetaka. Inače sam Ketina mama.:win k2:

:shocked: to nije tacno. Pa ovde smo svi razlicitih godina, interesovanja, zivota uopste, skupilo nas je samo to sto volimo Miku, i savrseno je normalno sto se medjusobno ne slazemo uvek, po raznim pitanjima.

:bo xed:

 

Ja mislim, što bi naglasio...da većina kaže, da ovome...to nije istina!

 

 

:win k2:

 

genijalno:roftl::roftl::roftl: covek je potpuno u pravu!

Link to comment
Share on other sites

:shocked: to nije tacno. Pa ovde smo svi razlicitih godina, interesovanja, zivota uopste, skupilo nas je samo to sto volimo Miku, i savrseno je normalno sto se medjusobno ne slazemo uvek, po raznim pitanjima.

 

 

genijalno:roftl::roftl::roftl: covek je potpuno u pravu!

 

Slazem se :thumb_yello:

 

:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošle Mika's little girl i Duška! :flowers2: ja sam Keti, odnosno Katarina :biggrin2:

 

Zdravo i od mene! :Ja sam ovde najstarija pa me i najmanje vole.:

Ali ima uvek izuzetaka. Inače sam Ketina mama.:

 

:roftl:

 

 

 

:boxed:

 

Ja mislim, što bi naglasio...da većina kaže, da ovome...to nije istina!

 

 

:wink2:

 

 

 

Jaooooo obožavam ovog čoveka!! :lmao: sa drugom uvek gledam te gluposti po YT-u...baš se slatko ismejemo..:roftl:

 

 

:yay:

:happybday:

:band:

danas nam je divan dan, divan dan, divan dan

našem Miki rodjendan, rodjendan, rodjendan

živeo, živeo i srećan nam bio

živeo, živeo i srećan nam bio

živeeeeo!

*pljes*pljes*pljes*

:happybday:

::

 

 

AMIN:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy