Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Ten váš duet byl naprosto nádhernej a troufám si tvrdit, že lepší než originál (ten cos posala odkaz :roftl: ) ! Ale smrtelně vážně

 

Nekecali, neboj :wub2:

 

Není vůbec zač a ano slušelo ti to úplně nejvíc!!! :teehee::mf_lustslow:

 

To si troufáš tvrdit správně :teehee::roftl: ... zkrátka mi přijde, že zpěvák The Killers opravdu nějakým pěveckým talentem neoplývá.... tak jsem ráda, že jsme dvě, které to slyší :wink2:

 

Uf :wub2:

 

:das: Děkuji, děkuji... a co teprv až se přes léto dostanu do formy :das::roftl: (nooooot :roftl: )

Link to comment
Share on other sites

Marťa umí zpívat fakt špatně! :roftl:

 

Já myslela že ty karakoke nahrávky už někde dávno pohřbil čas a ty je pořád máš? Neee takový kompromitující materiál, znič je! (Nastavila jsem na nich sebedestrukci a ta se každým okamžikem blíží, musíš je zničit dřív, než zničí ony tebe! :sneaky2::roftl::roftl::roftl: )

 

Marťa zase kecá!

Anebo by potřebovala nějaký

 

:roftl: Kdepak, má drahá... jsou tu jak na kazetách, tak na mp3kách :das: A jen tak se jich nezbavíš :das:

Já je klidně nechám, ať mě zničí, jen aby se zachovaly :mf_rosetinted:

 

Je vždycky užitečné mít nějaký kompromitující materiál :teehee:

Link to comment
Share on other sites

A ti dva lidi, co k tomu dali 'Like' na facebooku by zasloužili nafackovat!!!!

:poke::fish: A tak podobně! :roftl::roftl:

Teď už 4.... najdeme si je :sneaky2:

 

( Beztak nějaký Francouzky :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Užila úplně nejvíc! Jak říkám - musíme dělat víc pikniků! :teehee: A klidně až budeme mít další sraz s holkama tady - aspoň tolik neutratíme! :roftl:

 

Dortík je zase úplná multimaškrtka! :wub2:

 

To jsem ráda - já taky! A moc :wub2: Rozhodně bychom mohly, i když jak víš, není to po několika hodinách příjemný kvůli záchodu a tak :fisch: Nicméně jsou pikniky awesome, určitě musíme udělat další!

 

:roftl: Zase několikalevelová... lízátka a dort... a několik levelů (rozuměj pater)... ta snad předčí i tu třílevelovou maškrtku :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Potom by teoreticky už mohl vyjít v HD, já ho klidně stáhnu! :biggrin2:

Já ho mám v docela dobrý kvalitě, ale fakt je, že to není žádný HD :wink2: A fakt je, že bude jednodušší, když to stáhneš ty s tím tvým premiem :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tyjo, holky, já se zrovna vrátila z vody a zítra mám jet do Barcelony, měla jsem se fakt krásně dokud jsem dneska nezapla internet, achjo, to nemůžu bejt chvíli ŠŤASTNÁ? všechno mělo bejt tak skvělý! tyhle prázdniny prostě...jsem nasraná i na něj! ať si jede třeba do Berlína po stopadesátý! proč tady nemůže udělat menší koncert? jsem fakt naštvaná, mám krizi, na jeho fotky v mym pokoji se nemůžu ani podívat. ale třeba on za to nemůže? nevim. už by to chtělo nejaký vysvětlení a nějakou omluvu třeba?

Zrovna dneska jsem kamarádce předávala lístek a ona jásala, hned poté jsem jí napsala smsku, že je konec. fakt skvělý tohle! Díky Miko! Tyhle prázdniny měly bejt skvělý, dokonce mi měla přijet jedna fanynka z Ameiky...ale teď? fajn! těšila jsem se až tu potkám spoustu zahraničních fanoušků a nic. skvělý! jo! čekám už od 2007, tak jako jsem nemohla uvěřit tomu koncertu, teď nemůžu uvěřit tomu zrušení. připadám si jako idiot. fajn.

 

Terko... nejsi v tom sama, pro nás všechny (tedy, myslím, aspoň pro většinu určitě) to byl ten "nejvyšší bod" prázdnin, ke kterému jsme upínaly pozornost... a najednou to vyšumělo jako mentos v coca cole...

To je to, on za to z větší části nemůže, ale to, že se nijak neomluvil, je... neomluvitelné :original:

Ty prázdniny pořád nejsou ztracený, hlavně se zaměř na to, co se dá podnikat jinýho... jo, je to na houby, že se to zrušilo, ale zase si netřeba kazit prázdniny tím, že nad tím člověk bude hořekovat... to chce klid, nohy v teple, nějakou maškrtku (:roftl: ), dobrej film a hlavně čas... ten ten žal odplaví...

Mně toho letos nevychází tuny.... takže tě chápu... říkám... chce to klid a nohy v teple :)

Nebuď naštvaná na Miku, buď naštvaná na mamonářskou agenturu, která ho sem chtěla přivézt a jejich neschopnost :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Proboha... :shocked: Vždyť ty děti tam musí po obědě už bláznit... :blink:

16 týdnů prázdnin se zcela jistě líbí dětem :naughty:, ale chápu, že to je dooost nepraktický... :boxed: Když tak nad tím přemýšlím, my máme tak 12... hmm, docela rozdíl, no...

Zákaz úkolů na základce? Proč?

A ta nemožnost opravy je čistý nesmysl...

:roftl: O francouzské výuce jazyků jsem nikdy iluze neměla... tam kdo není zapálený samouk, si asi neškrtne...

 

Dětem se prázdniny určitě líbí :wink2:

Mě by přišlo normálnější míň prázdnin a kratší školní den... No teď tady na to taky přišli, takže budou zkoušet model "dopoledne výuka odpoledne sport" a chtějí o dva týdny zkrátit LETNÍ prázdniny (nechápu - během roku jsou 4x2 týdny...)

Zákaz úkolů - prý to znevýhodňuje děti, kterým doma rodiče nepomáhají..:shocked:

Ono to ale jde dál - nejsou úkoly, nevíš co se tvoje dítě učí (učebnice nemají, místo sešitů velké šanony, takže mají zakázáno je nosit domů, protože je to moc těžké - naštěstí Tereza se učí dobře a je od malička velmi samostatná, jinak nechápu, jak to ty děti a rodiče zvládají :doh:) - jo a písemky ti ukážou až s vysvědčením (a dětem taky) :shocked: - takže to máš překvápko :naughty:

A jazyky - škoda mluvit... Taky jsem neměla iluze, ale skutečnost je ještě horší :naughty:

Link to comment
Share on other sites

To je fakt :roftl: Ale myslím, že když se bude chtít vidět Kick Ass, tak všechno jde :wink2:

Nebo bychom do té doby mohly vyhrát tu soutěž a udělat si u vás doma soukromý koncert :cool::roftl:

 

Tak do práce, děvčata, ještě máme na tu soutěž měsíc :das::roftl:

Link to comment
Share on other sites

A ten náš vlastní koncert není špatnej nápad :das:

S umístněním Trifi a Beaty souhlasím, Marťa (P.) by rovnou mohla střihnout francouzskou Grace Kelly a zastat třeba Cherisse a Marťa by mohla zastávat funkcy iMMy... nebo rovnou samotného maestra :teehee: Ty a shirl můžete být předskokanky (když tam dáte hodně "baby" "oh" a "girl" :roftl: ) a já? Noooo... zpívat klidně budu, když si dobrovolně necháte trhat uši mým "take it eaaaaasy", či "we are freeee" nebo "oooover my shoooulder" :roftl: a Jacksie je jasná na klavír :thumb_yello:

 

Tak za iMMu bych si klidně i zazpívala :roftl::roftl::roftl:

 

Sestavíme Alternative-when-Mika-is-not-available-band! :teehee::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Marťa zase kecá!

Anebo by potřebovala nějaký

 

:roftl: Kdepak, má drahá... jsou tu jak na kazetách, tak na mp3kách :das: A jen tak se jich nezbavíš :das:

Já je klidně nechám, ať mě zničí, jen aby se zachovaly :mf_rosetinted:

 

Je vždycky užitečné mít nějaký kompromitující materiál :teehee:

 

Ten test je děsivej, nejdřív jsem nic neslyšela a pak mi to rvalo uši, tak jsem to radši vypla :aah::D

 

Saaakra! Ne počkat, ony by tou autodestrukcí zničily jak sebe, tak všechno okolo, takže je raši rychle někde utop v jezírku nebo v akváriu pro rybičky :roftl:

Link to comment
Share on other sites

kocky, prajem peknu nedelu :fisch:...sice usmoklenu, ale aspon nejaku...

 

o chvilocku cupitam na party...babka mala v stredu 90 rokov:wink2:...tak si ideme troska posediet v kruhu rodiny...

 

p.s.: a budu sameeeeeeeee máskrtky...:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dětem se prázdniny určitě líbí :wink2:

Mě by přišlo normálnější míň prázdnin a kratší školní den... No teď tady na to taky přišli, takže budou zkoušet model "dopoledne výuka odpoledne sport" a chtějí o dva týdny zkrátit LETNÍ prázdniny (nechápu - během roku jsou 4x2 týdny...)

Zákaz úkolů - prý to znevýhodňuje děti, kterým doma rodiče nepomáhají..:shocked:

Ono to ale jde dál - nejsou úkoly, nevíš co se tvoje dítě učí (učebnice nemají, místo sešitů velké šanony, takže mají zakázáno je nosit domů, protože je to moc těžké - naštěstí Tereza se učí dobře a je od malička velmi samostatná, jinak nechápu, jak to ty děti a rodiče zvládají :doh:) - jo a písemky ti ukážou až s vysvědčením (a dětem taky) :shocked: - takže to máš překvápko :naughty:

A jazyky - škoda mluvit... Taky jsem neměla iluze, ale skutečnost je ještě horší :naughty:

 

Co je to za systém!? To je fakt postavený na hlavu :shocked:

Jak se mají třeba připravovat doma, když mají všechny materiály ve škole? To je šílený :blink:

A já si říkala, jak je u nás pošahanej školskej systém..

 

A tvoje holky umí česky i francouzsky, Marti? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Jasně... za pár let totiž budu vyprodávat všechny haly :cool:

 

Tak jako já nemám problém zazpívat, jen zkrátka je zvláštní zpívat jen tak pro nic za nic na povel :naughty: ... chce to nějakou příležitost... nevím, karaoke, nebo prostě něco... anebo aspoň písničku, kterou mám zazpívat :mf_rosetinted: (Ale opravdu když zpívám sama, je to zvláštní nejradši, když to pak (nebo úplně nejlépe přímo se mnou) dělá ještě někdo :thumb_yello: )

 

neboj, prilezitost sa vzdy najde...:wink2:...nechapem ako si vzdy mohla od tvojho spevu odputat pozornost az tak, ze sme sa vlastne ku nemu nikdy nedostali :mf_rosetinted:...budes mat co dohanat:wink2:

Link to comment
Share on other sites

*Utírá prachovkou*

 

:shocked: No teda... já tu den a půl nenapíšu a tady nikdo nic... :shocked: Že by každý lichý thread šel pomalu jako oslabený šnek? :mf_rosetinted:

 

Zítra jedu na pět dní pryč, sportovat :lmao: a ještě ke všemu :camping:, to bude síla... aneb jak jsem jednoho krásného dne slíbila Jacksie, kdybych tu v pátek nic nenapsala, máš můj post representativa

 

Na dnešek jsem si dala závazek, že doodpovím na všechno, co mi ještě zbývá odpovědět z Part II (pěkně mě štve, že jsem to nestihla, takhle je tam plno postů na který jsem odpověděla asi zbytečně :( ) a doufám, že to tu nenecháte zapadnout prachem :)

 

Taakže se jdu vykoupat a pak hezky do toho!

 

Doufám, že si všichni užíváte víkend! :)

 

poslusne hlasim, ze som uz som pritomna...boli sme na dva dni na chate, tak som sa troska odreagovala...:wink2:....cerstvy vzduch pomoze...len stale som mala pocit, ze mi nieco chyba:wink2:...stale som chcela niekde klikat na cz/sk:roftl:...

 

barunka a u vas nie je zima????:shocked:...my sme isli radsej z chaty skor, lebo zacalo byt riadne kosno...

Link to comment
Share on other sites

No říkala jsem si, že to je docela blbý, když jsem ti napsala, že je to zrušeno a ty sis nemohla přečíst víc... ale jak vidíš, v tu dobu jsem ti v těch 180 znacích napsala úplně všechno, co jsme věděli a vlastně doteď víme (No dobrá, teď možná o trochu víc, ale ne až tak )

Je fajn, že jsi proti tomu bojovala takhle, to jsi na tohle silnější než my ostatní evidentně :)

No, na jednu stranu naše veřejnost o Mikovi skoro vůbec neví... na tu druhou si myslím, že i kdyby věděli, neudělalo by to až to takovej rozdíl.... bohužel

jak jsem teď psala na thread o tom koncertu - myslím, že za to můžou pořadatelé (aneb jak jsme se usnesly s Marťou - zrušení dvou koncertů v jeden den stejnou agenturou není jen tak), takže hlavní zloba jde směrem na ně, nicméně i když to mohlo Miku naštvat, nesmí zapomenout, že jeho fanoušci nejsou ti, kteří ten koncert rušili a omluvit by se měl. Co je hlavní - není to stejný, když zruší koncert někde v Německu nebo Francii - tam pojede ještě stokrát (v případě Francie počítejme v řádu tisíců ), kdežto u nás... no však víme. Jak říkám, už nám zbývá jediný zpsůob jak ho sem dostat - vyhrát to. Mít tak sto tisíc, udělala bych to hned.

 

A ten náš vlastní koncert není špatnej nápad :das:

S umístněním Trifi a Beaty souhlasím, Marťa (P.) by rovnou mohla střihnout francouzskou Grace Kelly a zastat třeba Cherisse a Marťa by mohla zastávat funkcy iMMy... nebo rovnou samotného maestra :teehee: Ty a shirl můžete být předskokanky (když tam dáte hodně "baby" "oh" a "girl" :roftl: ) a já? Noooo... zpívat klidně budu, když si dobrovolně necháte trhat uši mým "take it eaaaaasy", či "we are freeee" nebo "oooover my shoooulder" :roftl: a Jacksie je jasná na klavír :thumb_yello:

 

 

barunka, to bude tymi zivotnymi skusenostami:roftl:...proste, zivot ide dalej:wink2:...nie ako my chceme, ale cochvila zasa zapadne do tych starych kolaji a zasa bude na co sa tesit:wink2:...po parizi som proste uz imunnejsia:biggrin2:

 

a btw, ked spominas jacksie, tu kocku som tu uz pekne davno nevidela:wink2:...:fisch:...len dufam, ze nestratila motivaciu pri uzatvarani znamok...

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl: Ještě pár Mikových koncertů tady zruší a vážně bych se nedivila :sneaky2::biggrin2:

 

 

matka, tak pekne trenuj, aby sme mali nachystanu zalohu:roftl:

 

a ked tu bola zmienka o vasej kapele...budu i nejake detailiky?...aku hudbu hrate...kde vystupujete...co si v kapele ty...pripadne nejaka repre vzorka...:fisch:

Link to comment
Share on other sites

a já? Noooo... zpívat klidně budu, když si dobrovolně necháte trhat uši mým "take it eaaaaasy", či "we are freeee" nebo "oooover my shoooulder" :roftl:

 

barunka, suhlasim:wink2:...rada si to vypocujem v tvojom prevedeni:thumb_yello:...matka ma riadne navnadila, takze kludne si to mozte strihnut vo dvojke:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Takže změna plánu, nikam se nejede, takže tady příští dny zase budu spamovat v kuse :biggrin2:

 

aha, uz je to tady...pocko asi zmenilo plany...:mf_rosetinted:...kazdopadne som rada, by sme minali, ja v nedelu prcham zasa do germanska:mf_rosetinted:...fakt sa tesim...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

No, jen na to nahlížím realisticky... např. před Vídní (březen 2010) jsem ho naposledy viděla v únoru 2008... víc než dva roky... tak jen uvažuju, jak dlouho to asi potrvá, než bude další turné... :dunno:

 

Aneb jak Češi lákali na brazilskou capoeiru :roftl:

Třeba bychom mu měly zatančit naše tance :mf_rosetinted:

 

hmmmmmm...dobre teda, tak sa budeme spolocne tesit na "niekedy v 2012":roftl:...znie mi to vsak stale strasne vtipne:naughty:...

 

ale iba ak v krojoch:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jj, však to je mi jasný... :) Navíc já na ni ani číslo myslím nemám... a taková písečnatá potvůrka bych ani nebyla :wink2:

 

ja cislo sice mam, ale som kamoska:wink2:, tak viem, ze bude lepsie ju nerusit s novinkami tohto typu:mf_rosetinted:...nech len pekne relaxuje...nacerpaniu energiu bude mat rozhodne do coho investovat:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy