Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jap ma tean, ma mõtlesin et keegi kuskil veel tallinnas või kuskil . ja oi kui esmaspäeval ka pole krt :D

tantastic, olid kristi eks ? sul saab täna 400 täis ;D

 

juhhei:D ma ei viitsi neid postitusi lugeda. Viimasel ajal ei viitsi üldse kirjutada... nii palju postitusi tuleb päevas :D niisiis ma loen tavaliselt niisama :punk:

Link to comment
Share on other sites

just, ma ka:D esiteks ma ei viitsi kirjutada ja teiseks ma ei oska kirjutada inglise keeles eriti hästi :/ ma ka loen siin ja naeran :D

 

ongi. mõnikord on naljakas ja tahaks ka midagi öelda, aga siis on juba nii palju muid postitusi vahel, et ma ei hakka vahele segama:blush-anim-cl:

vähemalt siin saab rahus eesti keeles rääkida.. ääm.. kasulikest asjadest :D

Link to comment
Share on other sites

Ma löpetasin möni hetk tagasi oma soksi söömise. Hiihiihii.

Ma sain täna löpuks enda mp3-e kätte ja mötlesin et ohjess nüüd saab ring ring-i kuulata aga ma pole neid faking laule sinna peale saanud, ma sain nii vihaseks. Keegi pole julgend minuga rääkidagi ja siiamaani ei julge. Keegi saab mulle öpetada kuidas neid sinna peale panna vä? Ma 54154456 tundi jamasin sellega, lugesin juhendi 200000 korda läbi aga mitte midagi.

:sneaky2:

Help me please!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma löpetasin möni hetk tagasi oma soksi söömise. Hiihiihii.

Ma sain täna löpuks enda mp3-e kätte ja mötlesin et ohjess nüüd saab ring ring-i kuulata aga ma pole neid faking laule sinna peale saanud, ma sain nii vihaseks. Keegi pole julgend minuga rääkidagi ja siiamaani ei julge. Keegi saab mulle öpetada kuidas neid sinna peale panna vä? Ma 54154456 tundi jamasin sellega, lugesin juhendi 200000 korda läbi aga mitte midagi.

:sneaky2:

Help me please!:naughty:

 

Milline sul on?

Põhimõtteliselt kas sa tõmbasid ka mingi programmi?

Kui programmi pole, siis peaks, et võtad My Computer lahti ja sealt valid selle mp3 diski vms.. Agajah. Programmiga on parem.. et siis jah. Milline sul on ja millest sa täpsemalt aru ei saa?

Link to comment
Share on other sites

Milline sul on?

Põhimõtteliselt kas sa tõmbasid ka mingi programmi?

Kui programmi pole, siis peaks, et võtad My Computer lahti ja sealt valid selle mp3 diski vms.. Agajah. Programmiga on parem.. et siis jah. Milline sul on ja millest sa täpsemalt aru ei saa?

 

Mp3 milline mul on vä? Mingi united on.

Ma ei ole mingit programmi tömmanud, mul oli mingi väike plaat kaasas sellega ja ma installisin need asjad mis seal peal oli arvutisse ja tegin köik asjad mis teha vaja oli ära ja kui ma hakkasin lugusi peale panema, siis ka tegin köik nii kuidas pidi ja kui ma pärast hakkasin vaatama et kas olid ka mingid lood seal peal siis pole mitte midagi olnud, niiet ma ei saa üldse aru mis ma tegema pean.

Link to comment
Share on other sites

Eestlane olen ja eestlaseks jään..

Ok, tere siis kah minu poolt. Jõudsin selle lõpuks siis läbi lugeda ja tahaks kah mõnes asjas sõna sekka öelda...

Seoses valimistega.. Kõik hääleõiguslikud kodanikud, palun minge valima! Mina täitsin oma kohust ja juba valitud. Eks ikka selle mõttega, et nüüd on vöhemalt hääl keskerakonnal vähem(no pigem protsentuaalselt). Ses suhtes, et keskadel on mingi oma toetajaskond, kes ei jäta kunagi valima. Eile oli eta õps rääkis, et tuli üks naine valima (valimisjaoskond on koolis) ja tahtis savisaart valida, aga savisaar ju ainult tln mingis linnaosas ja siis hakkas see naine peaaegu nutma. Nii et valima!!!

Täna just käisin Tartu Kaubamajas ja seal oli ilusast Mika Life In Cartoon Motion olemas. 259.- Kas kuskil veel on?

Ja pleieriga soovitan sul nt esindusse helistada vms.. Mul oli kah mingi hull jama, ei saanud kaasa antud plaadi pealt faile kätte ja siis helistasin ning aitasid mul korda teha..

 

Edu

 

Kristi...

Link to comment
Share on other sites

Mp3 milline mul on vä? Mingi united on.

Ma ei ole mingit programmi tömmanud, mul oli mingi väike plaat kaasas sellega ja ma installisin need asjad mis seal peal oli arvutisse ja tegin köik asjad mis teha vaja oli ära ja kui ma hakkasin lugusi peale panema, siis ka tegin köik nii kuidas pidi ja kui ma pärast hakkasin vaatama et kas olid ka mingid lood seal peal siis pole mitte midagi olnud, niiet ma ei saa üldse aru mis ma tegema pean.

 

Aga kas sa tõmbasid ainult need laulud, mis plaadil on? Äkki on autoriõigustega ja ei luba kopida sinna. Kui ei, siis ma küll ei tea :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy