Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kõikide artistide kohta in halbu review'sid. Ja saab ka tulevikud olema. Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid maitseid. Sellepärast ei peagi võtma neid arvustusi nii südamesse. Mulle meeldib, talle ei meeldi, who cares, elu läheb edasi. Nii peaksime kõik arvustajad maha nottima, et päästa inimesi selle eest, et nad oma lemmikute kohta halba ei loeks. Aga siis ei saa me ka enda lemmikute kohta ju head lugeda, sest äkki Tõnisele meeldib mingi muu sinu lemmikartist jaa.. vot nii. Segan tekst tuli, aga jah :D

Link to comment
Share on other sites

Ma ei ütlegi, et see review kirjutamine nüüd Tõnise poolt kohutav oli. Ta võib nii kirjutada kui tahab, aga mina isiklikult nii ei arva ja sellepärast jäigi halvas mõttes silma.

Link to comment
Share on other sites

Ma ei ütlegi, et see review kirjutamine nüüd Tõnise poolt kohutav oli. Ta võib nii kirjutada kui tahab, aga mina isiklikult nii ei arva ja sellepärast jäigi halvas mõttes silma.

 

täpselt, sina nii ei arva. aga Tõnn arvab ja sellepärats kirjutasgi.

Ma saan aru, et jääb silma ja mulle ka ei meeldi, kui keegi nii kirjutab. Aga ikkagi pole vaja vihastuda. :)

relax take it eaaaaaaaaaasy:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Mu plaadi peal ei ole jah ring ring-i. Aga see väärakas review oli tänases SL Öhtulehes. Ma algul vaatasin et wäoo Mika see värk ja kui läbi lugesin selle siis oli nii nöme. Ma löikasin selle väikse plaadi pildi sealt välja.:roftl:

Te koguaeg räägite siin siis kui mind pole, ma jään köigest löbust ilma koguaeg. Mul pole üldse aega siin olla enam, sest ma pean Inglise keele olümpiaadiks öppima ja haigeks hakkan ka vist jääma.:sneaky2:

Öelge mulle mis kellast te siin räägite ja ma tulen ka selleks ajaks arvutisse.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy