Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

käisime eile tähistamas, et meil pole homme(ehk siis täna) inglise keele suulist eksamit, vaid hoopis 9ndal :biggrin2:

Kuna aga läheneva keelu tõttu varsti alkoholi ei saa, otsustasime kõik eilseks mõeldu puutumata jätta :bleh:

 

miks siis polnud?

hmm tubli, tubli:thumb_yello: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jap - just praegu ETVs räägitakse ka, et viigu oma lilli, mingit suurt mässu ei tule :thumb_yello:

 

:)

jep.

aga ma pean tunnistama, et ma loodan, et terve klass siiski puudub, nagu 28 (oli vist 28 see üks reede?), kui pool klassi puudus, siis oli mõnus vaikne :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:)

jep.

aga ma pean tunnistama, et ma loodan, et terve klass siiski puudub, nagu 28 (oli vist 28 see üks reede?), kui pool klassi puudus, siis oli mõnus vaikne :naughty:

 

ma usun...aga meie lennu lõpureis jääb Moskvasse nüüd igaljuhul ära(paras neile, kes ei nõustunud meiega tulema lõpureisile Rootsi ja nüüd me 14 lähme reisile, ma ei teagi, mida ülejäänud 90 inimest siis teevad..):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ma usun...aga meie lennu lõpureis jääb Moskvasse nüüd igaljuhul ära(paras neile, kes ei nõustunud meiega tulema lõpureisile Rootsi ja nüüd me 14 lähme reisile, ma ei teagi, mida ülejäänud 90 inimest siis teevad..):thumb_yello:

 

hmm okei :D:D

ja malevarühmad peterburgi jäävad ka vist ära ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy