Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D:D

oijah, mai teind midagi huvitavat rohkem peale kargamise ;D hommikul magasin pool tundi rohkem kui oleks tohtinud siis läksin kooli, blablabla. hakkas bioloogia tund.. nohh, mingi 7 tundi oli, koju- vutvut arvurisse mikafanclub.com :das:

ja siis ma nägin su pilti ;D ma unustasin öelda et jumala kena pilt on, ilus oled !

sa tegid kindlasti midagi huvitavat ;D

Link to comment
Share on other sites

:D:D

oijah, mai teind midagi huvitavat rohkem peale kargamise ;D hommikul magasin pool tundi rohkem kui oleks tohtinud siis läksin kooli, blablabla. hakkas bioloogia tund.. nohh, mingi 7 tundi oli, koju- vutvut arvurisse mikafanclub.com :das:

ja siis ma nägin su pilti ;D ma unustasin öelda et jumala kena pilt on, ilus oled !

sa tegid kindlasti midagi huvitavat ;D

 

üaü sa oled mingi stalker vää :bleh: hehe :naughty:

No täna ma kooli ei läinud , sest pea valutas, valutab siiamaani veitsa, sest pinka smässis mu pea seina ja ukse vahele:naughty: ja siis lugesin põhimõtteliselt terve päeva ja tsillisin siin :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ahsoo :D oled saand kalevi valget šoksi maasikatükkidega ? njamiii

tegelt ma tahaks praeagu.. mm... putru süüa xD

 

ei aga tegelt, on sul õdesi vendi?

 

jaa see jumala hea :thumb_yello:

ikka on, ma olen isegi tädi juba :thumb_yello: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ma mõtsin et see ei jõua siia, mul jooksis arvuti kokku.. unistuse läpkas on mul noh- ma mõtlen et üldse ei jookse kunagi kokku, hästi kiire on koguaeg, kunagi nett lambist ära ei lähe :D

mul on üks õde marju (kes mulle selle imelise nime- minks pani :D) ja vend martin ;D

Link to comment
Share on other sites

ma mõtsin et see ei jõua siia, mul jooksis arvuti kokku.. unistuse läpkas on mul noh- ma mõtlen et üldse ei jookse kunagi kokku, hästi kiire on koguaeg, kunagi nett lambist ära ei lähe :D

mul on üks õde marju (kes mulle selle imelise nime- minks pani :D) ja vend martin ;D

 

maria marju martin TRIPLE M :punk::bleh:

mm ma ootan herr Ansipilt sülearvutil, nagu ta lubas - igale põhikooli lõpetajale läpakas.. Aga jah, nagu see lubadus kunagi täide viiakse :D

Link to comment
Share on other sites

triple mar ;D

saada talle kiri et: tavai ansip, nüüd sa tood mulle kohe siia ühe ilusa läpaka et ma saaks minksiga koos mikat kuulata !

onjo :D

 

täpselt :naughty:

ja siis veel, et JEEEEEEEEEEEEE tänks pöidla hoidmise eest, kõik läks vääääääääga hästi!:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

nooh ? oskasid tööd ? :D

meil oli 2 kt täna. inglise ja eesti keeles..

homme jälle 2 kt, matas ja aikas :S

 

ei ma täna sain hinde teada, töö oli ammu tehtud :D lihstalt ma nii kartsin, et saan kahe ja ei saa kooli edasi :bleh: aga õnneks ei saanud kahte :punk:

meil viimased kolm nädalat mingi iga päev kontrolltööd. aga selleks, et õpilased mässama ei hakkaks, kui ühel päeval mitu kt-d on, sest ei tohi olla tegelt:D, siis on õpetajad nii leidlikud, et nimetavad need tööd Suurteks tunnikontrollideks.. muahhh:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

tore et hästi läks ;D

ma kirjutan ka mikale kirja :das: tegelt ma kirjutan eesti keeles ära, mul on nii palju mõtteid :D ja siis kuidagi pusin selle inglise keelde ;D

 

mis möllad muidu?

Link to comment
Share on other sites

tore et hästi läks ;D

ma kirjutan ka mikale kirja :das: tegelt ma kirjutan eesti keeles ära, mul on nii palju mõtteid :D ja siis kuidagi pusin selle inglise keelde ;D

 

mis möllad muidu?

 

niisama igavlen ja nõuan Ansipilt oma läpakat :D

Link to comment
Share on other sites

:( kahjuu

tead ma mõtlesin et otsin reidis su konto üles, ära pahanda :D ja siis ma panin otsingusse su sünnipäeva ja värgid siis tuli üks vastus ja ma saatsin talle kirja: tantastic? aga pärast vaatasin et ta oli viimati sees käind mingi aasta tagasi :P polnd sina siis eks :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy