Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:( kahjuu

tead ma mõtlesin et otsin reidis su konto üles, ära pahanda :D ja siis ma panin otsingusse su sünnipäeva ja värgid siis tuli üks vastus ja ma saatsin talle kirja: tantastic? aga pärast vaatasin et ta oli viimati sees käind mingi aasta tagasi :P polnd sina siis eks :D

 

irrrrrrrrww:roftl: mh tobu :D ma olen öelnud, et mul pole reiti, aga ma ju tegin endale ja kommenteerisin su pilti isegi :D aga nojah siis stalker:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Õudne...kui ma täna seda ära ei tee, siis ma tulen kuulile järele:shocked:

 

Okei.:shocked:

Täna täiesti kindlalt enne ma magama ei lähe kui mul kasvöi 1% kirjast valmis on. Panen Mika plaadi öhtul mängima ja mötlen ja mötlen ja mötlen.:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Okei.:shocked:

Täna täiesti kindlalt enne ma magama ei lähe kui mul kasvöi 1% kirjast valmis on. Panen Mika plaadi öhtul mängima ja mötlen ja mötlen ja mötlen.:shocked:

 

:shocked: Ma proovisin Mika muusikat kuulata ja kirjutada, aga siis käisid peas ainult tema laulude sõnad:shocked: Ma proovisin bioloogia tunnis kirjutada kirja, aga see tuli nagu 5 aastase oma:boxed:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Ma proovisin Mika muusikat kuulata ja kirjutada, aga siis käisid peas ainult tema laulude sõnad:shocked: Ma proovisin bioloogia tunnis kirjutada kirja, aga see tuli nagu 5 aastase oma:boxed:

 

Kirjuta laulude sönad paberile ja saada see.:naughty:

Ma olen 2 päeva juba kodus olnud ja ikka pole midagi, aga önneks ma jään homme ka veel koju niiet siis ma pean selle valmis saama.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Kirjuta laulude sönad paberile ja saada see.:naughty:

Ma olen 2 päeva juba kodus olnud ja ikka pole midagi, aga önneks ma jään homme ka veel koju niiet siis ma pean selle valmis saama.:blink:

 

Mhm...ma saadan talle kõik ta enda laulude sõnad ja alla lisan selle smaili--:insane::roftl:

Link to comment
Share on other sites

vau, minu jutt polegi haige ? :D

kui ma teda näeks siis ma minestaks ära, siis peab tantasic mu kiiresti teadvusele tooma et ma kontserdit maha ei magaks ja siis .. ma hakkaks nutma arvatavasti :D

okei, ma hakkan sulle kristi ütlema ;D ei sobi?

Link to comment
Share on other sites

vau, minu jutt polegi haige ? :D

kui ma teda näeks siis ma minestaks ära, siis peab tantasic mu kiiresti teadvusele tooma et ma kontserdit maha ei magaks ja siis .. ma hakkaks nutma arvatavasti :D

okei, ma hakkan sulle kristi ütlema ;D ei sobi?

 

ei sobi:wink2:

ma siis võtan piiritust kaasa, et sind teadvusele tuua.. ääm, tähendab, et jah.. me kindlasti jõuame kunagi ta konzale :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy