Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

przerywaj kochana, przerywaj.

dzialam z tym forum bo torrenty mnie zawsze przerazaly. tak naprawde to nie powinnam bo i tak jestem serialowa whore, ale co tam. friends sie skonczyli, gilmore girls sie skonczyly, od will and grace sie odzwyczailam, zdesperowane gosposie na razie nie leca, sama ugly betty nie da sie zyc, mimo calego mojego uwielbienia dla marka. alzo, house, moje nowe ewentualne uzaleznienie, here i come!

 

alez desperatki juz leca po strajku!! :punk: ale polecam jeszcze Moonlight ;) mi sie podoba...nawet tutaj thread zalozylam ale nikt sie nie udziela xD :thumbdown: olali mnie....

Link to comment
Share on other sites

no bo wy cos o kotach wczesniej....otoz bylam przed chwila na zewnatrz, poszlam do bankomatu ( w ktorym notabene nie bylo pieniedzy...:yikes: zonk) i ide, patrze, a tu pelno ogloszen po slupach...no to czytam- zaginal kotek, taki to a taki- mysle eee....ale patrze, ze w grudniu zaginal...no i taki tekst "udalismy sie do TIERKOMUNIKATORIN (tier to zwierze, a komunikatorin no to jak po pl, baba, chyba normalnie jasnowidz taki) i ona nam powiedziala, ze nasz Tiger przebywa w rejonie tych 2 ulic, w ciemnym pomieszczeniu z wieloma innymi kotami, z ktorych jeden jest caly czarny....Osoba, ktora uprowadzila naszego kotka jest niska, grubsza kobieta z kreconymi wlosami blond....." i dalej w ten desen....MIKA :punk:....

Normalnie nie wiem kto tu zwariowal- ci ludzie, ta Tierkomunikatorin czy to moze prawda jest??? az musialam komus o tym powiedziec, carle wcielo, padlo na was, hihi

 

ojej. ja tu widze dwie mozliwosci, albo oni bardzo tego kotka kochaja albo maja cos nieteges z glowami..

chociaz jakby mojemu bratu ktos uprowadzil tosia to tez by wariowal.

anyway, dobrze wiedziec ze freaks sa wszedzie... :naughty:

 

EDIT ja jestem tradycjonalistka i desperatki lapie w tiwi. na foxlajfie jeszcze nie leca, ale juz niedlugo :punk:

Link to comment
Share on other sites

bankomat mnie tez zszokowal...wystraszylam sie, ze mi karte zblokowali bo dzis wczesnie 2 razy walnelam zle pin :blush-anim-cl:...ale poszlam do obcego banku i mi dal kase...

Link to comment
Share on other sites

A Sarge, ja nie wiem jak to robisz- siedzisz na tylu forach naraz i sie wszedzie udzielasz; ogladasz wszystkie mozliwe seriale; studjujesz; pewnie czasem jesz i spisz i inne rzeczy robisz....... Jak ci sie udalo rozciagnac czas??????

Link to comment
Share on other sites

A Sarge, ja nie wiem jak to robisz- siedzisz na tylu forach naraz i sie wszedzie udzielasz; ogladasz wszystkie mozliwe seriale; studjujesz; pewnie czasem jesz i spisz i inne rzeczy robisz....... Jak ci sie udalo rozciagnac czas??????

 

oj noa...aktualnie nie ogladam az tyle seriali...w zeszłym roku było gorzej xD LOL

teraz ogladam tylko: Desperatki, NCIS, House, Greys Anatomy, Moonlight, Bones, Weeds, New Amsterdam i siedze praktycznie tylko na MFC i PMFC, mysp, facebook i LFN

w zeszłym roku to było: DH, PB, Bones, NCIS, House, GA, CSI, CSI Miami i NY, Numb3rs, tru calling, DExter,Private Practice, LFN forum, GA forum, PP forum, LJ, grono, i to tyle :D

hmmm nie wiem jak ja to robiłam ale jakoś robiłam i robię ;) no pewnie dlategio, żę przecież te seriale nie lecą w jeden dzien tylko po sobie ;) i oglądam w wiekszosci przypadków jeden odc dziennie :)

 

agniecha następny genijalny cyt z House'a:

House:Tata na ulicy?

Foreman (murzyn) : Nie. Z mamą.

House: oboje na ulicy? hmmm :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

agniecha...no ja raczej tez jestem tradycjonalistką i lapie wszystko prosto z sieci xD nie mam serca czekac kilka lat na to zeby puscili to w tv xD

 

a dla mnie takie czekanie ma swoj urok.. albo tak sobie wmawiam, zeby nie zalowac, ze torrenty ze mna wygrywaja.. :mf_rosetinted:

 

A Sarge, ja nie wiem jak to robisz- siedzisz na tylu forach naraz i sie wszedzie udzielasz; ogladasz wszystkie mozliwe seriale; studjujesz; pewnie czasem jesz i spisz i inne rzeczy robisz....... Jak ci sie udalo rozciagnac czas??????

 

tez sie nad tym zastanawialam!! :shocked: ja jak utkne na mfc to juz nic wiecej nie jestem w stanie robic.. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

sory, bylam zniklam bo kot walczyl z psem i chcialam zobaczyc kto wygra. tym razem wyjatkowo tajson.

mowisz ze torrenty nie takie zle na jakie wygladaja? kiedys ich nawet uzywalam, jak bylam w desperacji po koncercie u2, ale to bylo trzy awarie komputera temu..

Link to comment
Share on other sites

zainstaluj sobie azureusa i wtedy wystarczy ze klikniesz na jakis plik z tej str co ci podalam (wybierasz konkretny odcinek i klikasz na linka...) i otwiera ci sie okienko zapisu. klikasz otworz przez Azureus i juz...zasysa...

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz, jakie zdj? czemu naraz bwp? sie pogubilam.. widzialam, ale jakos tak bez rewelacji.

ruszyla mnie teksanska masakra bo mi sie kiedys w poludnie nudzilo i sie wybralam do kina. ktos mi wmowil ze to na faktach i wychodzac z sali w drzwiach zobaczylam cos przed soba i z wrzaskiem i przerazeniem wpadlam na sciane, po czym okazalo sie, ze to byl moj cien. balam sie wyjsc z kina w obawie ze zaatakuje mnie jakis wariat uzbrojony w pile wiec poszlam na drugi film, terminal z hanksem. jeszcze kilka miesiecy pozniej slyszac odglos minimalnie podobny do wlaczonej pily plakalam ze strachu.. :boxed:

 

EDIT eeehehehe, dopiero teraz zobaczylam zdjecie...

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz, jakie zdj? czemu naraz bwp? sie pogubilam.. widzialam, ale jakos tak bez rewelacji.

ruszyla mnie teksanska masakra bo mi sie kiedys w poludnie nudzilo i sie wybralam do kina. ktos mi wmowil ze to na faktach i wychodzac z sali w drzwiach zobaczylam cos przed soba i z wrzaskiem i przerazeniem wpadlam na sciane, po czym okazalo sie, ze to byl moj cien. balam sie wyjsc z kina w obawie ze zaatakuje mnie jakis wariat uzbrojony w pile wiec poszlam na drugi film, terminal z hanksem. jeszcze kilka miesiecy pozniej slyszac odglos minimalnie podobny do wlaczonej pily plakalam ze strachu.. :boxed:

 

EDIT eeehehehe, dopiero teraz zobaczylam zdjecie...

 

ur sick....funny-pictures-concerned-cat-paramedics.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy