Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

o no to fajnie!- ze zdjecia!

a co do miki to nic mi nie mow- dola mam, od 2 dni nie poszlam do pracy (no, troszke tam naklamalam, ze chora:thumbdown:) i ciagle tylko siedze w necie. to juz naprawde niezdrowe jest......:boxed: a nic mika nie wspominal o jakiejs trasie nowej? choc pewnie dopiero, jak wyda plyte....ech....

w rzymie moglby cos spiewac, bo chcialabym tam pojechac, a jakos brakuje mi pretekstu...

Link to comment
Share on other sites

heh.. to widze, ze to typowa reakcja.. zaraz po koncercie czulam ulge, ze to ostatni. ze sie odmikuje wreszcie. ale teraz jakos tak dziwnie nie miec koncertu, do ktorego moglabym odliczac. wlasnie nie wspominal nic. nie mam bladego pojecia, kiedy zacznie znowu koncertowac. no nic.. trzeba wrocic do zycia.. a co do rzymu, to nawet niedawno byl watek, zeby M tam koncert zrobil. mam nadzieje, ze podczas kolejnej trasy ustanowimy nowy rekord obecnosci, 8? 10? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

u mnie pmfc dziala..

za moich koncertowych pragowych czasow pociag strasznie dlugo tam jechal. ale to patologicznie dlugo, nie jechalam sama, nie nudzilam sie, a roznosilo mnie po prostu. pamietam jak sie zdziwilam jadac pierwszy raz do Berlina, ze dojechalam tak szybko.. no chyba, ze lataja teraz do Pragi tanie loty :naughty: Ally, a wybralabys sie do Pragi?.. :das:

Link to comment
Share on other sites

no wiec Annia baaardzo przeprasza, ale pmfc na razie nie istnieje......:sorry: wszystko zniknelo w odmetach internetu, ale Annia dzielnie pracuje nad odzyskaniem i obiecuje, ze jej sie uda..................................................................chocby miala na to cale wakacje poswiecic........

 

wiec trzymajmy wszyscy kciuki, wspierajmy ja telepatycznie czy jakos , zanosmy modly gdzie sie da :bow: i odstraszajmy zle wibracje :hunter:

 

Annia- bedzie dobrze! :ap_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

och!!!! :wub2: musze to skopiowac..... z mikasounds....mika jak na razie dosc pracowity jest....mam nadzieje, ze mu tak zostanie :wink2:

I cannot describe to you how incredible my show at Parc de Princes felt but anyone who was there would have guessed by the smile on my face. My team and I put in so much effort and it all paid off. What a night! I am so proud of what we accomplished and can’t wait to evolve these ideas in future. It is incredible to see your ideas blown up to that scale for the first time.

:punk:

Link to comment
Share on other sites

Ok, może się odezwę jednak, bo wychodzę na chama i gbura, heheh.

 

Oto esej, jak nie przenosić bazy danych forum (abyście zdawały sobie sprawę, że nie siedzę na pupie przed komputerem jedząc pizzę, popijając colą, grając w gierki i radując się, że zaginęło nam nasze "siedzisko").

 

Tak więc - od kilku dni mężnie, żwawo i z wielkimi emocjami pracuję nad przeniesieniem bazy danej forum.

 

Baza danych - wszystkie posty, użytkownicy, zbanowani użytkownicy, grupy użytkowników - inaczej mówiąc "dane forum". Sama instalacja komponentu forum nie jest nawet w 1/1000000 tak ważna jak te dane... Bo to nasz cały dorobek.

 

No i wiecie, siedzę, ciągle coś czytam... Otworzone mam dwa okna - starego serwera i nowego serwera. Z nowego serwera chciałam usunąć bazę danych naszego forum (oczywiście wcześniej zgraną na dysk), która się nieprawidłowo wgrała (konkretniej tabele bazy danych, ale może lepiej się w to nie wgłębiać :naughty: ). No to biorę "zaznacz wszystko" i "usuń". Pyta się mię tu czy na pewno chce usunąć. No to ja, że ofkors. I po dosłownie 10sekundach po wyskoczeniu komunikatu, ze pomyslnie usunięte... Tada da dam - pomyliłam okna i usunęłam wszystkie dane ze starego serwera aka starego forum.

Wtedy nastały czasy grozy.

Wpadłam w panikę, zrobiłam się cała czerwona, poprzeklinałam trochę, ale tego lepiej nie przytaczać i zerwałam się w biegu do drugiego komputera, gdzie baza danych była zgrana... No i próbuję ją wgrać na stary serwer.

Pojawia się problem - stary serwer jest darmowy, czyli inaczej mówiąc (mi się tutaj takie brzydkie słowo na 'ch' rymuje, ale moze lepiej nie używać) do dupy. Okazuje się, że nasza baza danych jest ZA DUŻA do wgrania ponownie.

No to ja amen, leżę, myślę tylko o tym, że mój czas fanki Miki się kończy i spalicie mnie na stosie jak prawdziwą czarownicę z krainy Avril Lavigne. No nieważne.

Wczoraj próbowałam jeszcze wgrać na nowy serwer, ale się okazuje, że się wersje forum nie zgadzają przez co jest masa błędów. Ale w końcu wpadłam na genialny pomysł zainstalowania tej wersji forum, co była i do jakiej jest przypasowana nasza baza danych, a później przeinstalowania na tę wersję co chciałam... I uwaga uwaga... UDAŁO SIĘ. Nasze forum śmiga na nowym serwerze z jednym małym błędem - nie ma polskich znaków, wszystko wygląda mniej więcej tak:

"Skróty z koncertów i wszelakie wywiady, czyli wszystko z udzia?em Miki, co mo?emy znale?? na YouTube'ie i nie tylko."

 

I to jest dość okrutny problem... Ale postaram sie jak najszybciej rozwiązać. Wszystkie stare posty tak wyglądają, nowe już mają polskie znaki.

 

No i kiedy już uda mi się z tymi znakami... Jeśli się uda, hehe... Ale mam nadzieję, że tak... To jeszcze trochę porządku na forum i daję Wam link... Z podstawowym stylem forum (stary muszę uaktualnić do wersji forum i zrobię jakiś nowy na pewno)... I na nowo odżyjemy.

Mam nadzieję.

 

I sorry za ten esej, ale musiałam, bo głupio tak nic nie napisać. I nawet jeśli nic nie zrozumiecie z tego co napisałam to nie przejmować się, bo to naprawdę czarna magia dla laików ;D. Napisałam to chyba głównie po to, żebyście wiedziały, że dość ciężko jest.

 

ALE SIĘ UDA ;D.

 

Tak więc życzcie mi miłej pracy i nie mordujcie, błagam.

 

Wasza A.

Oddana A.

 

P.S. Nawet niusów o Mice nie przyswajam ani niczego takiego. Właśnie to z ludźmi robi informatyka.

Link to comment
Share on other sites

Ok, może się odezwę jednak, bo wychodzę na chama i gbura, heheh.

 

Oto esej, jak nie przenosić bazy danych forum (abyście zdawały sobie sprawę, że nie siedzę na pupie przed komputerem jedząc pizzę, popijając colą, grając w gierki i radując się, że zaginęło nam nasze "siedzisko").

 

Tak więc - od kilku dni mężnie, żwawo i z wielkimi emocjami pracuję nad przeniesieniem bazy danej forum.

 

Baza danych - wszystkie posty, użytkownicy, zbanowani użytkownicy, grupy użytkowników - inaczej mówiąc "dane forum". Sama instalacja komponentu forum nie jest nawet w 1/1000000 tak ważna jak te dane... Bo to nasz cały dorobek.

 

No i wiecie, siedzę, ciągle coś czytam... Otworzone mam dwa okna - starego serwera i nowego serwera. Z nowego serwera chciałam usunąć bazę danych naszego forum (oczywiście wcześniej zgraną na dysk), która się nieprawidłowo wgrała (konkretniej tabele bazy danych, ale może lepiej się w to nie wgłębiać :naughty: ). No to biorę "zaznacz wszystko" i "usuń". Pyta się mię tu czy na pewno chce usunąć. No to ja, że ofkors. I po dosłownie 10sekundach po wyskoczeniu komunikatu, ze pomyslnie usunięte... Tada da dam - pomyliłam okna i usunęłam wszystkie dane ze starego serwera aka starego forum.

Wtedy nastały czasy grozy.

Wpadłam w panikę, zrobiłam się cała czerwona, poprzeklinałam trochę, ale tego lepiej nie przytaczać i zerwałam się w biegu do drugiego komputera, gdzie baza danych była zgrana... No i próbuję ją wgrać na stary serwer.

Pojawia się problem - stary serwer jest darmowy, czyli inaczej mówiąc (mi się tutaj takie brzydkie słowo na 'ch' rymuje, ale moze lepiej nie używać) do dupy. Okazuje się, że nasza baza danych jest ZA DUŻA do wgrania ponownie.

No to ja amen, leżę, myślę tylko o tym, że mój czas fanki Miki się kończy i spalicie mnie na stosie jak prawdziwą czarownicę z krainy Avril Lavigne. No nieważne.

Wczoraj próbowałam jeszcze wgrać na nowy serwer, ale się okazuje, że się wersje forum nie zgadzają przez co jest masa błędów. Ale w końcu wpadłam na genialny pomysł zainstalowania tej wersji forum, co była i do jakiej jest przypasowana nasza baza danych, a później przeinstalowania na tę wersję co chciałam... I uwaga uwaga... UDAŁO SIĘ. Nasze forum śmiga na nowym serwerze z jednym małym błędem - nie ma polskich znaków, wszystko wygląda mniej więcej tak:

"Skróty z koncertów i wszelakie wywiady, czyli wszystko z udzia?em Miki, co mo?emy znale?? na YouTube'ie i nie tylko."

 

I to jest dość okrutny problem... Ale postaram sie jak najszybciej rozwiązać. Wszystkie stare posty tak wyglądają, nowe już mają polskie znaki.

 

No i kiedy już uda mi się z tymi znakami... Jeśli się uda, hehe... Ale mam nadzieję, że tak... To jeszcze trochę porządku na forum i daję Wam link... Z podstawowym stylem forum (stary muszę uaktualnić do wersji forum i zrobię jakiś nowy na pewno)... I na nowo odżyjemy.

Mam nadzieję.

 

I sorry za ten esej, ale musiałam, bo głupio tak nic nie napisać. I nawet jeśli nic nie zrozumiecie z tego co napisałam to nie przejmować się, bo to naprawdę czarna magia dla laików ;D. Napisałam to chyba głównie po to, żebyście wiedziały, że dość ciężko jest.

 

ALE SIĘ UDA ;D.

 

Tak więc życzcie mi miłej pracy i nie mordujcie, błagam.

 

Wasza A.

Oddana A.

 

P.S. Nawet niusów o Mice nie przyswajam ani niczego takiego. Właśnie to z ludźmi robi informatyka.

 

Anniu dzięki za raport :thumb_yello: trzymam kciuki hehe a co do Miki to jakos mnie nie ciagnelo... kompa wlaczam ok 18... PMFC nie ma.. na MFC nie wlazilam z tydzien....wid nie ogladam...zdjec tez nie.. dopiero dzisiaj swoje zaladowalam....jakas taka rozbita jestem...moze dlatego ze chora... nie wiem... z nosa mi sie leje.. tylko Luke mnie ratuje... ale nie bardzo bo sie ze mnie smieje xD a poza tym to tylko czekam na 21 i jak wroci Sophie mam nadzieje ze zlapie Martina i wetknie mu kamerke w twarz i zmusi do powiedzenia kilku slow dla mnie LOL pewnie nie bedize wiedzial o co kaman ale juz ta mala glizdka z Brukseli mu powie LOL

Link to comment
Share on other sites

matko.. nie bylo mnie tu wczoraj i dzis i mam tyle stron do nadrobienia i tylko pol godz.. slodka ta wiadomosc od Miki, fajnie, ze sie cieszy. milo, ze Paris bedzie na dvd bo ja juz nic nie pamietam prawie z tamtego giga. :boxed: martwi mnie troche, ze on chce jeszcze te pomysly rozwijac, bo ja nie chce cyrku, wszystko, czego chce to male, nieskomplikowane koncerciki bez zadnej oprawy. ok, zamykam sie. ale tak naprawde, to pisze posta w jednym celu:

Annia!! dzieki dzieki dzieki... :wub2: :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy