Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ja tez zazdroszcze, moje dvd jest juz w domu, a ja w wwie.. dobrze, ze weekend niedlugo..

 

a jesli chodzi o euro, planowalam siostrzany wyjazd, ale kilka miesiecy temu nie bylo juz biletow.. to taki luzny plan czy cos juz sprawdzalas? z drugiej strony jestesmy w finalach, wiec moze pzpn dostanie jakas pule biletow do sprzedania..

 

To mnie teraz Kochana Agnieszko sprowadziłaś brutalnie na ziemie :boxed: ...co mi się ostatnio rzadko zdarza :roftl:

 

...lużny plan oczywiście ...brutalne zetknięcie z rzeczywistością :crybaby::naughty: Kurczaczek myślałam że jeśli losowanie grup jest 2 grudnia to bilety będą sprzedawane od nowego roku :shocked:

 

Ale pocieszam się że na Mundial PZPN(wiem marna to pociecha ) dorzucił kilka biletów ekstra xD Aga a ty może byłaś na Mundialu w tamtym roku albo któraś/yś z was ?!

Link to comment
Share on other sites

To mnie teraz Kochana Agnieszko sprowadziłaś brutalnie na ziemie :boxed: ...co mi się ostatnio rzadko zdarza :roftl:

 

...lużny plan oczywiście ...brutalne zetknięcie z rzeczywistością :crybaby::naughty: Kurczaczek myślałam że jeśli losowanie grup jest 2 grudnia to bilety będą sprzedawane od nowego roku :shocked:

 

Ale pocieszam się że na Mundial PZPN(wiem marna to pociecha ) dorzucił kilka biletów ekstra xD Aga a ty może byłaś na Mundialu w tamtym roku albo któraś/yś z was ?!

 

ojoj, to bardzo przepraszam.. cos tam gdzies slyszalam w tvn24, ze poniewaz przeszlismy dostaniemy chyba 10 proc miejsc na naszych meczach. a poniewaz stadiony beda nieduze to bedzie jakies 6 tys biletow na mecz. malutko. ale zawsze cos, wiec mam nadzieje, ze troche odbrutalizowalam rzeczywistosc.. :]

w zyciu na zadnym meczu nie bylam i planowalam juz kilka razy jakis debiut ale nic nie wychodzi. jednak latwiej jechac na koncert.. prawie udalo mi sie wybrac do chorzowa ostatnio, ale ceny byly takie ze nic by mi na londyn nie zostalo.

ah, londyn.. za tydzien o tej porze drugi koncert bedzie trwal.. albo bedzie sie zaczynal, bo tam chyba jakas roznica czasu? :/ musze chyba jeszcze dopracowac ten wyjazd.. jutro wybywam do szwecji pomoc mojej pierworodnej sie przeprowadzic a potem juz prosto do londynu wiec cos mi sie wydaje ze spedze dzisiejszy wieczor poznajac rozklad londynskiego metra i pociagow. pasjonujace.. i jeszcze sie nie spakowalam. i esej musze napisac. yh.. :/

matko, czy ja zawsze musze sie tak rozpisywac??

a jak sie wam dvd podobalo? kilka osob juz chyba widzialo? you pay my rent, it's a wallet.. :D no cherisse no, restrain yourself.. a ten koncert.. ah.. ok, koncze tego nic niewnoszacego (to chyba razem sie pisze?) posta, ide sprawdzic gdzie mam hotel..

pozdrawiam :]

Link to comment
Share on other sites

..no my też się już powoli ogarniamy i nastawiamy psychicznie już na Londyn :biggrin2:

Agnieszko powodzenia w rozpoznaniu terenu :thumb_yello: miejmy nadzieję że.. do zobaczenia gdzieś na miejscu.. 4 Grudnia :P

 

JeJu! Jeszcze tylko 4 dni do koncertuuuuu :wub2: :wub2: :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Brzmi intrygująco :biggrin2:. Czy zdradzicie jakieś szczegóły? :wink2: Jesteście mistrzami, literki wyszły Wam fantastycznie! :shocked:

 

Hmm.. będą częścią listu w postaci albumu, w którym na końcu będzie specjalne zaproszenie do Warszawy.. całe zaproszenie w formie zdjęć.. miejmy nadzieję że damy radę go wręczyć i że się spodoba :sneaky2:

Cieszymy się że Tobie się podobają.. to dobry znak :biggrin2:

 

Szkoda że nie będziemy mogły spotkać się na koncercie.. ale pewnie to się w końcu zmieni.. oby jak najszybciej :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. będą częścią listu w postaci albumu, w którym na końcu będzie specjalne zaproszenie do Warszawy.. całe zaproszenie w formie zdjęć.. miejmy nadzieję że damy radę go wręczyć i że się spodoba :sneaky2:

Cieszymy się że Tobie się podobają.. to dobry znak :biggrin2:

 

Szkoda że nie będziemy mogły spotkać się na koncercie.. ale pewnie to się w końcu zmieni.. oby jak najszybciej :thumb_yello:

 

Jesteście niesamowite! Mika na pewno będzie zachwycony Waszym albumem - wyobrażam sobie, że musi wyglądać naprawdę wspaniale :wub2:.

 

Mika w RMF! Głosujmy dalej! :punk:

Link to comment
Share on other sites

Czy to prawda, że kolejna trasa koncertowa Miki prawdopodobnie ominie Europę? :tears: Wydaje mi się, że ktoś gdzieś tu o tym wspominał, ale nie mogę sobie przypomnieć, kiedy i gdzie, więc może po prostu mi się śniło? :blink:

 

Tak to prawda.Nastepna trasa to Ameryka/Azja/Australia

Link to comment
Share on other sites

hey dziewczyny ciesze sie ze jedziecie na koncert, mialam okazje poznac go osobiscie tydzien temu i przekazalam pzdr od polskich fanow:)

Suuuper :thumb_yello::biggrin2:.

 

Tak to prawda.Nastepna trasa to Ameryka/Azja/Australia

Teraz też już to wiem, ale wtedy nigdzie nie mogłam nic znaleźć na ten temat :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

No dziewczęta.. zaraz wybywamy za morze :biggrin2:

Miłego życzymy wam weekendu i sobie również :naughty:

..trzymajcie kciuki ..mamy nadzieję że w miarę szybko uda nam się wrócić do rzeczywistości i przedstawić raport z podróży :biggrin2: :biggrin2:

 

Buziaki dla wszystkich !!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zdałam sobie z tego sprawe :shocked::roftl: !!!!

Więc jeśli mnie jeszcze czytacie to prześlijcie Mice pozdrowienia od polskich fanów :thumb_yello:

 

 

A to zdjęcie fajną zrobił minke na nim domyślam się że to wtedy jak się dowiedział że ma fanów w Polsce:roftl: :biggrin2:

 

Pozdrawiam miłej niedzieli xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy