Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Ja tylko raz dawno temu słyszałam Love Today w jakimś centrum handlowym, a poza tym wszędzie tylko Relax, i to ostatnio coraz rzadziej... A szkoda! :wink2:

 

..moja mama słyszała ostatnio Big Girl w osiedlowym supermarkecie :biggrin2:

 

Ja tam nie wiem ale jestem PRZEKONANA że w nowej trasie pojawi się koncert u nas..

Nie widzę (może i nie chcę) innej opcji!! Mr. M nie ma wyjścia.. musi do nas przyjechać.. :naughty:

Tym bardziej że są w Polsce tak zdeterminowani i wierni fani :biggrin2: :biggrin2: ..choć może nie w tak pokaźnej liczbie..

 

..a tak na marginesie.. zgadnijcie co już od dziś można dostać u nas w kraju ?? :arf2:

Link to comment
Share on other sites

..moja mama słyszała ostatnio Big Girl w osiedlowym supermarkecie :biggrin2:

 

Ja tam nie wiem ale jestem PRZEKONANA że w nowej trasie pojawi się koncert u nas..

Nie widzę (może i nie chcę) innej opcji!! Mr. M nie ma wyjścia.. musi do nas przyjechać.. :naughty:

Tym bardziej że są w Polsce tak zdeterminowani i wierni fani :biggrin2: :biggrin2: ..choć może nie w tak pokaźnej liczbie..

 

..a tak na marginesie.. zgadnijcie co już od dziś można dostać u nas w kraju ?? :arf2:

 

DVD zapewne :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ale wiecie co...może skoro w tym roku była trasa po Skandynawii to w przyszłym roku uwzględnią Słowiańskie kraje jak to pięknie brzmi :wink2:

 

No i musza wziąsć pod uwage że dziewczyny ze słowiańskich krajów są naaaajładniejsze :wink2: ...jak to się odmienia kurczaczek ...wybaczcie jestem dyslekty-czką:naughty: to tak na marginesie :naughty:

 

No tak... ale wciąż nie wiemy czy Mikę to obchodzi ;) tzn czy to może być dla niego jakiś argument ;)

Link to comment
Share on other sites

dzien dobry!

nie mowie po polsku :D(well only a little lol.)

 

did that make sense?

it was supposed to say "i dont speak polish"

 

Hello Shanicka! :biggrin2:.Your Polish is perfect :thumb_yello::wink2:. It's so nice to see that people from other coutries know a few words in our language!

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie wiem ale jestem PRZEKONANA że w nowej trasie pojawi się koncert u nas..

Nie widzę (może i nie chcę) innej opcji!! Mr. M nie ma wyjścia.. musi do nas przyjechać.. :naughty:

Tym bardziej że są w Polsce tak zdeterminowani i wierni fani :biggrin2: :biggrin2: ..choć może nie w tak pokaźnej liczbie..

 

Ja też uznałam już za obowiązkowe, że Mika przyjedzie do nas w przyszłym roku, uwierzyłam w to i jakoś nie wyobrażam sobie, żebym miała się rozczarować :blink::biggrin2:.

 

 

..a tak na marginesie.. zgadnijcie co już od dziś można dostać u nas w kraju ?? :arf2:

 

DVD zapewne :wink2:

 

A czy ktoś już gdzieś je widział?

Link to comment
Share on other sites

Ja też uznałam już za obowiązkowe, że Mika przyjedzie do nas w przyszłym roku, uwierzyłam w to i jakoś nie wyobrażam sobie, żebym miała się rozczarować :blink::biggrin2:.

 

 

 

 

 

 

A czy ktoś już gdzieś je widział?

 

Niestety :no:

 

LoL, finally somebody from aother country speaking some Polish :naughty:

 

 

Kurcze ale Wam zazdroszczę tych grudniowych koncertów.... Liczę na kompletne sprawozdanie i zdjęcia tutaj :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Tak z tego co widziałam to DVD jest do kupienia w księgarni internetowej Merlin znacie? :biggrin2:

 

Zresztą KamIva chyba właśnie tą miała na myśli bo z tego co się orientuje to oni mają od dziś to cudo w sprzedarzy :mf_lustslow:

A któraś/yś z was ma może juz DVD ?:wub2:

 

Miłej nocki i słodkich snów dla wszystkich :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:yay::woot_jump:

 

Mam już DVD! I taaak szeroko się uśmiecham: :arf2:. Nie mogę się doczekać oglądania!

 

 

Kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego DVD ja prawdopodobnie będe w posiadaniu tego skarba 11 grudnia :biggrin2:

 

KamIva właśnie tego się boje ze uzależnie się jak w przypadku Life In Cartoon Motion :naughty:

 

AAA Polska wygrała 2-0 z Belgią xD ja z siostrą planujemy wyjazd do austrii na Euro 2008 !!!!

Link to comment
Share on other sites

Kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego DVD ja prawdopodobnie będe w posiadaniu tego skarba 11 grudnia :biggrin2:

 

KamIva właśnie tego się boje ze uzależnie się jak w przypadku Life In Cartoon Motion :naughty:

 

AAA Polska wygrała 2-0 z Belgią xD ja z siostrą planujemy wyjazd do austrii na Euro 2008 !!!!

 

ja tez zazdroszcze, moje dvd jest juz w domu, a ja w wwie.. dobrze, ze weekend niedlugo..

 

a jesli chodzi o euro, planowalam siostrzany wyjazd, ale kilka miesiecy temu nie bylo juz biletow.. to taki luzny plan czy cos juz sprawdzalas? z drugiej strony jestesmy w finalach, wiec moze pzpn dostanie jakas pule biletow do sprzedania..

Link to comment
Share on other sites

jestem tu nowa...ale juz od dluzszego czasu fanka miki :boxed: (bez sensu wyglada ta odmiana...)

 

mieszkam w monachium, bylam tu na 2 koncertach i chce jeszcze...!!!! ciekawa jestem, czy bedzie koncert w polsce...? a propos, na tym dvd jest oprocz paryza, rowniez prawie caly koncert z monachium (10.04.07), w tej czesci dokumentalnej, mimo, ze wywiady byly nagrywane w roznych miastach...(mika+ czerwone spodnie= koncert w monachium=bylo pieknie.....!:mf_lustslow: )

czytam sobie wlasciwie tylko niemieckie forum, moj angielski jest straszny niestety, ale teraz mam motywacje, zeby sie uczyc...pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Czeeeeść! :welcomeani: Witamy wśród nas :thumb_yello:. To super, że byłaś na 2 koncertach! Ja ciągle jeszcze mam przed sobą swój pierwszy - wierzę, że już niedługo... Mój angielski także jest tragiczny, ale naprawdę dużo się nauczyłam, bywając tutaj regularnie od marca. Mam nadzieję, że będziesz nas często odwiedzać! :wink2:

 

PS Zapraszamy na nasze polskie forum - http://www.mikafans.go.pl/.

Link to comment
Share on other sites

WITAJJJ KOCHANA!!!!!!:wub2:

 

KAŻDA NOWA POLSKA DUSZYCZKA JEST MILE WIDZIANA :wub2:

 

WIERZCIE MI MÓJ ANGIELSKI JEST TRAGICZNIEJSZY A NIEMIECKI KULEJE ...TYLKO PODSTAWOWE ZWROTY :roftl:

 

NOA TEŻ TO ZAUWAŻYŁAM PO TRAILERACH NA YOUTUBIE ŻE TO SĄ KONCERTY Z RÓŻNYCH KRAJÓW BO WŁAŚNIE NA JEDNYM MÓWI PO NIEMIECKU :biggrin2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy