Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Rzucimy go na stos razem z Avril :original:.

Za takie żarty mam ochotę zabić, rozerwać na strzępy i dać psom na pożarcie. Już mi przyjaciółki opowiadały jak chciały mnie w coś tam wkręcić, że niby koncert Miki jest i wygrałam bilet itd. Po samej opowieści się na nie wkurzyłam:biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Rzucimy go na stos razem z Avril :original:.

Za takie żarty mam ochotę zabić, rozerwać na strzępy i dać psom na pożarcie. Już mi przyjaciółki opowiadały jak chciały mnie w coś tam wkręcić, że niby koncert Miki jest i wygrałam bilet itd. Po samej opowieści się na nie wkurzyłam:biggrin2:.

 

no bo tak sie nie powinno robic... nie widze sensu robic sobie jaja z kogos komu na czyms strasznie zalezy... nienawidze kutafona!

Link to comment
Share on other sites

Kinguś nie przejmuj się niektórzy tak mają że chcą komuś dopiec :thumbdown: ...paddalec jeden xD

 

Kinga a uchyl rąbka tajemnicy jak się całowało z Miką :roftl:

Ciekawa jestem co taki chłopak może myśleć jak usłyszy od tylu dziewczyn że się im śni itp :roftl:

 

A co do Avril to nawet nie musimy jej rwać tych pasemek bo ona zapewne ma je doczepiane...obyśmy tylko całej peryłki nie oderwały:wink2:

 

A może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co to znaczy "King of camp"..król czego ?!

Z góry dzięki za odpowiedz xD

 

Co powiecie o nowej fryzurze Nelly (kolejna kopia xD)

Pozdrawiam serdecznie xD

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, co do fryzury pani Furtado... W pierwszej chwili byłam przekanana, że to Julia Roberts :roftl: :roftl: :roftl:.

 

mi teraz starsznie Jessice Simpson przypomina... nie pasuja jej te wlosy, wyglada teraz jak "pospolita" piosenkarka...

Link to comment
Share on other sites

I wzajemnie! :original:

 

Dla mnie sam widok Nelly jak zrobiła się na blond jakiś czas temu był przerażający :thumbdown:.

Ja widziałam ją w wersji blond po raz pierwszy :naughty:. Myślę, że gdyby ktoś mnie kiedyś spytał, czego Nelly Furtado na pewno nigdy nie zrobi, odpowiedziałabym, że nie zmieni koloru włosów o 180 stopni :roftl:...

Link to comment
Share on other sites

Jak to :shocked: pierwsze słysze :blink:

 

Może teraz dla odmiany bedzie koncertował po Ameryce tak jak przedtem na zmiane z Europą :thumb_yello:

 

Miejmy nadzieje że jeśli tak się stanie to po trasie w Ameryce uwzględni Polske w trasie po Europie...w końcu:biggrin2:

 

Miłej nocy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hej, bylam w berlinie w pn i nawet udalo mi sie chwileczke z Mika porozmawiac. nie bylam zbyt elokwentna, ale trudno sie dziwic. udalo mi sie zapytac, czy planuje wizyte w Polsce. pewnie bym nie zapytala, ale M powiedzial, ze byl w wwie jak byl mlodszy z jakims chorem czy cos. odpowiedzialam blyskotliwie 'really?' i zapytalam czy planuje jakis koncert w wwie w takim razie. no i M powiedzial, ze w nowym roku moze, ale to nic pewnego. nie powiedzial w przyszlym, nastepnym, tylko w nowym. raczej nie chodzi o sylwestra, wiec pewnie cos zle zapamietalam. no i ton mial tak srednio przekonujacy. ale wspomnial, wiec donosze :]

a to moj profil na yt i trzy filmiki z koncertu jesli ktos jest zainteresowany:

 

http://www.youtube.com/profile?user=woaga

 

pzdr!

Link to comment
Share on other sites

:shocked::stretcher:

 

Agnieszko! Dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz? :biggrin2: Szkoda, że tak rzadko tu z nami rozmawiasz! Udało Ci się mnie zaskoczyć, nigdy nie spodziewałabym się, że w szare piątkowe listopadowe popołudnie dowiem się czegoś takiego! :thumb_yello: Tak się cieszę, że mogłaś być na koncercie, na pewno wspaniale się bawiłaś! W dodatku później udało Ci się porozmawiać z Miką! :wub2:

 

Jestem tym bardziej mile zaskoczona, że od kilku dni bezskutecznie szukam wywiadu, w którym Mika mówił właśnie o tym, że był kiedyś z chórem w Warszawie! Pamiętam, że nie wiedział wtedy, jak jest 'Warszawa' po francusku :naughty:. Ale nie pamiętam, który to był wywiad i nie wiem, gdzie mogę go teraz znaleźć... Grrr.

 

W każdym razie dziękuję Ci, że spytałaś Mikę o to, czy przyjedzie do Polski! Mam nadzieję, że do nas przyjedzie i uczyni rok 2008 najszęśliwszym w moim życiu!

 

:groupwave:

Link to comment
Share on other sites

Jakkolwiek to zabrzmi - Mika wie gdzie jest Polska! To już jakiś sukces.:roftl:

Cały post mnie niezmietnie ucieszył, ale to zdanie:

no i ton mial tak srednio przekonujacy. ale wspomnial

To był malutki kubełek z zimną wodą :biggrin2:.

 

Koncert w Polsceeee.... :wub2: :wub2: :wub2: :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::stretcher:

 

Agnieszko! Dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz? :biggrin2: Szkoda, że tak rzadko tu z nami rozmawiasz! Udało Ci się mnie zaskoczyć, nigdy nie spodziewałabym się, że w szare piątkowe listopadowe popołudnie dowiem się czegoś takiego! :thumb_yello: Tak się cieszę, że mogłaś być na koncercie, na pewno wspaniale się bawiłaś! W dodatku później udało Ci się porozmawiać z Miką! :wub2:

 

Jestem tym bardziej mile zaskoczona, że od kilku dni bezskutecznie szukam wywiadu, w którym Mika mówił właśnie o tym, że był kiedyś z chórem w Warszawie! Pamiętam, że nie wiedział wtedy, jak jest 'Warszawa' po francusku :naughty:. Ale nie pamiętam, który to był wywiad i nie wiem, gdzie mogę go teraz znaleźć... Grrr.

 

W każdym razie dziękuję Ci, że spytałaś Mikę o to, czy przyjedzie do Polski! Mam nadzieję, że do nas przyjedzie i uczyni rok 2008 najszęśliwszym w moim życiu!

 

:groupwave:

 

 

wyobraz sobie ogrom mojego cierpienia w sytuacji kiedy koncert byl w pn a ja musialam przetrwac do czwartku bez internetu i bez ladowarki do aparatu, ktory padl zaraz po koncercie.. horror.

anyway, tez widzialam kiedys ten filmik. i jak Mika powiedzial, ze byl w wwie, przemknelo mi przez glowe zeby powiedziec, ze tak wiem, slyszalam jak mowil o tym na jednym z tych kilkudziesieciu wywiadow, ktore ogladalam. ale nie chcialam zabrzmiec jak nawiedzona wariatka, wiec wydusilam tylko 'really'.. heh..

musze teraz popisac esej, ale wieczorkiem poszukam tego wywiadu.

ah, no i najwazniejsze! koncert! bylam na u2 w chorzowie i chyba nic nigdy nie dorowna polskiej fladze z tamtego koncertu, ale szczerze mowiac na zadnym nie bawilam sie tak dobrze jak w pn. Mika jest naprawde niesamowity na zywo!

pzdr!

Link to comment
Share on other sites

wyobraz sobie ogrom mojego cierpienia w sytuacji kiedy koncert byl w pn a ja musialam przetrwac do czwartku bez internetu i bez ladowarki do aparatu, ktory padl zaraz po koncercie.. horror.

anyway, tez widzialam kiedys ten filmik. i jak Mika powiedzial, ze byl w wwie, przemknelo mi przez glowe zeby powiedziec, ze tak wiem, slyszalam jak mowil o tym na jednym z tych kilkudziesieciu wywiadow, ktore ogladalam. ale nie chcialam zabrzmiec jak nawiedzona wariatka, wiec wydusilam tylko 'really'.. heh..

musze teraz popisac esej, ale wieczorkiem poszukam tego wywiadu.

ah, no i najwazniejsze! koncert! bylam na u2 w chorzowie i chyba nic nigdy nie dorowna polskiej fladze z tamtego koncertu, ale szczerze mowiac na zadnym nie bawilam sie tak dobrze jak w pn. Mika jest naprawde niesamowity na zywo!

pzdr!

 

Ooo, to jesteś dzielna! Wytrzymałaś 4 dni! Mnie też na pewno byłoby baaardzo trudno :biggrin2:. Fajnie, że wrzuciłaś fragmenty koncertu na YouTube, uwielbiam zabawę w Bad Bunny :roftl:. A wywiadu zaczynam szukać coraz intensywniej, jak znajdę, wkleję link :thumb_yello:.

 

Po tym, co napisałaś, tym bardziej nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Mika na żywo :wub2:.

Link to comment
Share on other sites

Jakkolwiek to zabrzmi - Mika wie gdzie jest Polska! To już jakiś sukces.:roftl:

Cały post mnie niezmietnie ucieszył, ale to zdanie:

 

To był malutki kubełek z zimną wodą :biggrin2:.

 

Koncert w Polsceeee.... :wub2: :wub2: :wub2:

 

Jak zwykle zgadzam się z każdym Twoim słowem :naughty::wink2:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy