Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

..szkoda, że jedyne informacje zamieszczane są w gazetkach typu Popcorn gdzie i tak piszą tylko to, co już wszyscy wiemy.. ale tak naprawdę przydałby się porządny program po polsku.. choć to raczej mało prawdopodobne :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

To zrób to jak najszybciej! Koniecznie! :biggrin2:

 

Włacha :biggrin2: Ja już nawet 2 posty tam napisałam hehe :biggrin2:

 

Coś cichutko w tym temacie było ostatnio... Dziewczyny dawajcie, trzeba trochę popisać żebyśmy nie odstawali hehe :mf_rosetinted:

 

Co tam u Was słychać Kochani? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Oby , oby :roftl:

 

Musze wam coś opowiedzieć dzisiaj po raz pierwszy śnił mi się Mika :roftl:

I z tego powodu cały dzień chodze w skowronkach :biggrin2:

 

Śniło mi się że chodziliśmy razem z kuzynką i jej narzeczonym po ulicach mojego miasta (całkowicie puściutkiego !!) i poszliśmy do cyrku (co jest dla mnie dziwne bo ja w cyrku ostatnio byłam jako mała dziewczynka )

ale bawiłam się wyśmienicie była wata cukrowa i takie tam :biggrin2:

Aha jeszcze pamiętam że miał na sobie sweter w moim ulubionym kolorze ciemny fiolet :) w cyrku był słoń indyjski taki wiecie przystrojony w te wszystkie indyjskie świecidełka xD i pamiętam też że niewiem czemu ale Mika wychodził przez ono mojej mamy:shocked: ...ale w sumie do niego to podobne xD

Sory że tak się napisałam ale chciałam się z wami tym podzielić a musze powiedzieć że miałąm wczoraj wieczorem wyjątkowo popsuty humor ...ah ten Mika on potrafi poprawić humor nawet w snach i wogóle znowu czułam się jak dziecko xD

 

Pozdrawiam ciepło wszystkich xD:punk:

Link to comment
Share on other sites

..hehehehe.. sny z Panem M. w roli głównej zawsze będą najlepsze:wub2:

A co do cyrku.. może i miało to jakiś sens.. może to i nie wzieło się z kosmosu..

..marynarki w jakich występuje nasz Mikster ostatnio, jak najbardziej kojarzą się z cyrkiem.. kolorowe, świecące :biggrin2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

 

Śniło mi się że chodziliśmy razem z kuzynką i jej narzeczonym po ulicach mojego miasta (całkowicie puściutkiego !!) i poszliśmy do cyrku (co jest dla mnie dziwne bo ja w cyrku ostatnio byłam jako mała dziewczynka )

ale bawiłam się wyśmienicie była wata cukrowa i takie tam :biggrin2:

Aha jeszcze pamiętam że miał na sobie sweter w moim ulubionym kolorze ciemny fiolet :) w cyrku był słoń indyjski taki wiecie przystrojony w te wszystkie indyjskie świecidełka xD i pamiętam też że niewiem czemu ale Mika wychodził przez ono mojej mamy:shocked: ...ale w sumie do niego to podobne xD

Sory że tak się napisałam ale chciałam się z wami tym podzielić a musze powiedzieć że miałąm wczoraj wieczorem wyjątkowo popsuty humor ...ah ten Mika on potrafi poprawić humor nawet w snach i wogóle znowu czułam się jak dziecko xD

 

Pozdrawiam ciepło wszystkich xD:punk:

 

achhhhh te sny z Mika :wub2:

 

Ostatnio snilo mi sie ze sie calowalismy... tylko nie wiem jak to bylo dokladnie w sumie... wstalam rano w lekkim szoku :biggrin2:

 

hehe

 

jak tam Halloween u Was Kochani?

Link to comment
Share on other sites

Ale macie fajne sny! :roftl: Za to ja dziś rano obudziłam się, zanim zadzwonił budzik i wydawało mi się, że dalej śnię, bo wyraźnie słyszałam "Big Girl" :blink:. Dopiero po chwili zorientowałam się, że moi rodzice włączyli radio w salonie trochę wcześniej niż zwykle :naughty:. Byłam w szoku, bo to było Polskie Radio 1! :shocked: To chyba ostatnie radio po którym spodziewałabym się, że usłyszę coś Miki :naughty:.

Link to comment
Share on other sites

achhhhh te sny z Mika

 

Ostatnio snilo mi sie ze sie calowalismy... tylko nie wiem jak to bylo dokladnie w sumie... wstalam rano w lekkim szoku

 

hehe

 

jak tam Halloween u Was Kochani?

 

Kinga przybij piątke :biggrin2:

My stare krowy i takie sny wstydziły byśmy się :naughty: nie no żartuje ale twój sen to wow :shocked:

 

To ktoś jeszcze ma tak jak ja że jak śpie i słysze piosenke to momentalnie się budze :naughty: My chyba wszystkie jesteśmy "naznaczone":naughty:

 

Aha i jeszcze jedno do tego ja mam w komórce na alarmie ustawioną "Grace Kellly" i zawsze rano jak słysze 1 słowo to momentalnie się zrywam i sprawdzam czy w radiu albo tv przypadkiem nie leci ...szalona:naughty:

 

P.S. Ogladał ktoś może w niedziele finał miesiąca "jaka to melodia"? ja u cioci oglądałam i w propozycjach piosenek był Mika - Relax :punk:

 

Pozdrawiam cieplutko xD

Link to comment
Share on other sites

 

To ktoś jeszcze ma tak jak ja że jak śpie i słysze piosenke to momentalnie się budze :naughty: My chyba wszystkie jesteśmy "naznaczone":naughty:

 

Aha i jeszcze jedno do tego ja mam w komórce na alarmie ustawioną "Grace Kellly" i zawsze rano jak słysze 1 słowo to momentalnie się zrywam i sprawdzam czy w radiu albo tv przypadkiem nie leci ...szalona:naughty:

 

P.S. Ogladał ktoś może w niedziele finał miesiąca "jaka to melodia"? ja u cioci oglądałam i w propozycjach piosenek był Mika - Relax :punk:

 

Pozdrawiam cieplutko xD

 

hehe mam podobnie z tym sprawdzaniem czy czasem w radiu go nie ma... Zwlaszcza jak jade samochodem, w domu nie mam nawyku sluchania radia. Pare razy trafilam na "Relax", a ze wariatka ze mnie to myslalam ze ludzi rozjade ze szczescia :biggrin2:

 

A "Jakiej to melodii" nie ogladam, ale fajnie wiedziec, ze i tam juz Mika dotarl :wink2:

 

Buziaki :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hehe mam podobnie z tym sprawdzaniem czy czasem w radiu go nie ma... Zwlaszcza jak jade samochodem, w domu nie mam nawyku sluchania radia. Pare razy trafilam na "Relax", a ze wariatka ze mnie to myslalam ze ludzi rozjade ze szczescia :biggrin2:

 

Ja mam podobnie jak usłyszę Mikę gdziekolwiek już pomijając radio, tylko, że czuję się jakbym nie wiedziała co ze sobą zrobić (to chyba z euforii :biggrin2:).

 

A co do snów to mnie zazwyczaj śnią się jakieś dziwne koncerty, ostatnio nawet całkiem możliwe, że spotkałam na jednym Grace Ally, bo miałyśmy identyczne reakcje, m.in. jak dostałyśmy się centralnie pod scenę to zaczęłyśmy ją przeraźliwie macać... :naughty:

Namacalny Mika śni mi się od czasu do czasu, ale nie do tego stopnia, żebym się z nim całowała (jestem zawiedziona! :roftl:).

Link to comment
Share on other sites

Namacalny Mika śni mi się od czasu do czasu, ale nie do tego stopnia, żebym się z nim całowała (jestem zawiedziona! :roftl:).

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: hehe a mi sie czesto takie sny snia :bleh:

 

 

 

coz Mika nie dostal nagrody za to dal najlepszy wystep z calej gali! a Avril jeszcze kiedys wyrwe te rozowe pasemka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam podobnie jak usłyszę Mikę gdziekolwiek już pomijając radio, tylko, że czuję się jakbym nie wiedziała co ze sobą zrobić (to chyba z euforii :biggrin2:).

 

A co do snów to mnie zazwyczaj śnią się jakieś dziwne koncerty, ostatnio nawet całkiem możliwe, że spotkałam na jednym Grace Ally, bo miałyśmy identyczne reakcje, m.in. jak dostałyśmy się centralnie pod scenę to zaczęłyśmy ją przeraźliwie macać... :naughty:

Namacalny Mika śni mi się od czasu do czasu, ale nie do tego stopnia, żebym się z nim całowała (jestem zawiedziona! :roftl:).

 

Też mi się nigdy nie śniło, że się z nim całuję, bez przesady! :biggrin2: W moich snach nawet jeszcze nie rozmawialiśmy, byłam tylko na kilku koncertach :naughty:. Nie pamiętam, żebym spotkała na którymś Annię, ale bardzo możliwe że dojdzie do tego dziś, pod silnym wpływem emocji związnych z MTV EMA :roftl:.

 

coz Mika nie dostal nagrody za to dal najlepszy wystep z calej gali! a Avril jeszcze kiedys wyrwe te rozowe pasemka!!!!

 

Chętnie Ci w tym pomogę :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Też mi się nigdy nie śniło, że się z nim całuję, bez przesady! :biggrin2: W moich snach nawet jeszcze nie rozmawialiśmy, byłam tylko na kilku koncertach :naughty:. Nie pamiętam, żebym spotkała na którymś Annię, ale bardzo możliwe że dojdzie do tego dziś, pod silnym wpływem emocji związnych z MTV EMA :roftl:.

 

ja tam bezposrednia jeste i od razu przechodze do akcji :bleh:

 

Chętnie Ci w tym pomogę :biggrin2:.

 

no to jestesmy 2 :thumb_yello: ktos jeszcze chetny? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

OMG! Kumpel chce mi wlasnie opchnac 2 bilety na koncert do Berlina na 5 listopada!!

 

EDIT: nieakutualne juz.... wiedzialam ze to kawal chama... tyle ze jak juz sciemnial mnie kolejny dzien to myslalam ze jednak mowil to powaznie, bo po co ciagnac to tyle...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy