Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Jestem pewna, że nie na wszystkich zdjęciach ma nienaturalne włosy. Zresztą makaronowe świderki też są bardzo apetyczne :naughty:.

 

A z prostymi włosami Mika wygląda niesamowicie! Płakałam ze śmiechu, kiedy zobaczyłam te zdjęcia :roftl:. Moim zdaniem jego loczki są cudowne piękne seksowne zachwycające i w ogóle, ale parę razy do roku mogę popatrzeć na wyprostowane :biggrin2:. Byle nie za często, nie zniosłabym tego! :lmfao:

Myślę dokładnie tak samo jak Grace Ally :roftl:.

Link to comment
Share on other sites

a jak to sie stalo ze nie znalazlam tego threada? jak milo. musze zaczac tu wchodzic czesciej. bo jak mnie nie ma tydzien to sie gubie calkiem. anyway, chcialam o czyms innym. musze popisac troche na hiszpanski, wiec nie bardzo mam czas teraz przeczytac wszystkie strony. chce tylko zapytac, czy jacys rodacy wybieraja sie gdzies na mike? niemcy? uk? hmm? troche mi to chaotycznie wyszlo, eskuzi..

Link to comment
Share on other sites

a jak to sie stalo ze nie znalazlam tego threada? jak milo. musze zaczac tu wchodzic czesciej. bo jak mnie nie ma tydzien to sie gubie calkiem. anyway, chcialam o czyms innym. musze popisac troche na hiszpanski, wiec nie bardzo mam czas teraz przeczytac wszystkie strony. chce tylko zapytac, czy jacys rodacy wybieraja sie gdzies na mike? niemcy? uk? hmm? troche mi to chaotycznie wyszlo, eskuzi..

 

Cieszę się, że w końcu tutaj trafiłaś! :thumb_yello: Nie wiem nic o tym, czy ktoś planuje wyjechać na jakiś koncert, nikt nic nie wspominał... Ale wszyscy z pewnością o tym marzą :wub2:.

Mam nadzieję, że będziesz nas często odwiedzać! :wink2:

 

I'm polish, but I don't speak it at all! So i'm VERY confused!

 

Have you ever been in Poland? :original:

Link to comment
Share on other sites

a jak to sie stalo ze nie znalazlam tego threada? jak milo. musze zaczac tu wchodzic czesciej. bo jak mnie nie ma tydzien to sie gubie calkiem. anyway, chcialam o czyms innym. musze popisac troche na hiszpanski, wiec nie bardzo mam czas teraz przeczytac wszystkie strony. chce tylko zapytac, czy jacys rodacy wybieraja sie gdzies na mike? niemcy? uk? hmm? troche mi to chaotycznie wyszlo, eskuzi..

kolejna polska fanka :biggrin2: Witam :wink2:

 

Hmmmm mialam jechac 5 listopada na berlinski koncert ale niestety ekipa mi sie wykruszyla i nici z tego wyszlo :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

 

Jak wszyscy wiecie, większość krajów ma swoje własne fora, na których mogą rozmawiać o naszym ulubionym artyście w swoim ojczystym języku. Od dziś my także możemy się spotykać nie tylko na MFC! Miło mi poinformować, że dzięki współpracy z naszą niezastąpioną Annią powstało polskie forum o Mice!

 

:groupwave:

 

Mam nadzieję, że Wam się spodoba i że będziecie je często odwiedzać :wink2:. Myślę, że będzie to także duże ułatwienie dla tych, którzy nie radzą sobie do końca z angielskim.

 

Zapraszam zatem na http://www.mikafans.yoyo.pl/forum/index.php. Niech moc Miki będzie z Wami! :punk:

Link to comment
Share on other sites

Forum dostępne również pod adresem: http://mikafans.go.pl/ :original:.

 

Mam wielką nadzieję (wraz z Grace Ally), że forum nie będzie niewypałem - a to głównie zależy od nas i od wszystkich tych, którzy tam się zarejestrują i będą się udzielać :biggrin2:.

 

Wiadomo - zawsze można coś dodać/usunąć po prostu zmienić, więc jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to istnieje już odpowiedni wątek do ich składania :original:.

 

Tak więc... Rejestrujemy się, werbujemy jak najwięcej zamikowanych i pokazujemy ilu nas jest! :D

Link to comment
Share on other sites

Forum dostępne również pod adresem: http://mikafans.go.pl/ :original:.

 

Mam wielką nadzieję (wraz z Grace Ally), że forum nie będzie niewypałem - a to głównie zależy od nas i od wszystkich tych, którzy tam się zarejestrują i będą się udzielać :biggrin2:.

 

Wiadomo - zawsze można coś dodać/usunąć po prostu zmienić, więc jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to istnieje już odpowiedni wątek do ich składania :original:.

 

Tak więc... Rejestrujemy się, werbujemy jak najwięcej zamikowanych i pokazujemy ilu nas jest! :D

 

Otóż to! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: jestem z polski w województwa podkarpackiego. nie umiem wysyłać wiadomości i wogóle nic bo nie znam angielskiego, ale uwielbiam mikę!!!!!:wub2:

 

Witamy w MFC :welcomeani:.

 

Cieszę się, że poradziłaś sobie mimo nieznajomości angielskiego! Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, mów śmiało, chętnie wszystko wytłumaczę i odpowiem na pytania :thumb_yello:.

 

I koniecznie zajrzyj na http://mikafans.go.pl/ - tam nie trzeba znać żadnego obcego języka :original:.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

 

Jak wszyscy wiecie, większość krajów ma swoje własne fora, na których mogą rozmawiać o naszym ulubionym artyście w swoim ojczystym języku. Od dziś my także możemy się spotykać nie tylko na MFC! Miło mi poinformować, że dzięki współpracy z naszą niezastąpioną Annią powstało polskie forum o Mice!

 

:groupwave:

 

Mam nadzieję, że Wam się spodoba i że będziecie je często odwiedzać :wink2:. Myślę, że będzie to także duże ułatwienie dla tych, którzy nie radzą sobie do końca z angielskim.

 

Zapraszam zatem na http://www.mikafans.yoyo.pl/forum/index.php. Niech moc Miki będzie z Wami! :punk:

 

O rzesz ty kurde !! Nie było mnie zaledwie pare dni a tu takie rzeczy :mf_lustslow::roftl:

 

A tak poza tym to witajcie :punk:

 

W takim razie ja juz lece się rejestrować :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

O rzesz ty kurde !! Nie było mnie zaledwie pare dni a tu takie rzeczy :mf_lustslow::roftl:

 

A tak poza tym to witajcie :punk:

 

W takim razie ja juz lece się rejestrować :thumb_yello:

 

MFC potrafi zaskoczyć, kiedy nie bywa się tu na bieżąco :naughty:. Już odpisuję na Twoją wiadomość! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy