Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

A o którym konkretnie zdjęciu mówisz?

 

Przy okazji mam kolejnego sympatycznego newsa - można głosować na 2 piosenki Miki w wyborach na przebój roku 2007 RMF FM! :yay: Spodziewałam się, że Relax będzie wśród nominowanych, ale nie przypuszczałam, że HE również! Byłoby cudownie, gdyby nasz chłopiec :biggrin2: został doceniony! Klikajcie więc nieprzerwnie w obie piosenki na http://www.rmf.fm/f/?a=przebojroku2007 :wink2:. Zdjęcia są ułożone alfabetycznie, więc nie powinnyście mieć problemu ze znalezieniem Miki (aczkolwiek minęło trochę czasu, zanim się zorientowałam :roftl:) :thumb_yello:.

 

Chciałabym również przypomnieć o głosowaniu do Poplisty na wypadek, gdybyście zpomniały :naughty: (http://www.rmf.fm/au/?a=poplista#).

 

 

I pozdrawiam Was bardzo serdecznie :huglove:.

Link to comment
Share on other sites

Słyszałyście, że Mika odwołał dzisiejszy i jutrzejszy koncert? :boxed: Biedne Kamila i Iwona :sad:. I biedna Agnieszka, ona miała przecież bilety akurat na te dwa występy! :sad:

 

ah wlasnie zastanawialam sie na ktore daty mialy bilety...szkoda,wielka szkoda:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

HEJ!

siedzimy wlasnie w kafejce.. wracamy jutro rano. bylysmy 2 na koncercie - byl jak zwykle niesamowity!! mamy zdjecia i filmiki, stalysmy pod scena :D niestety mika zaraz po koncercie pojechal do domu wiec z wreczenia albumu nici - poczeka do lutego.. bo Mika nie odwolal tylko przelozyl koncerty wlasnie na luty !!! wczoraj bylysmy pod apollo po koncercie zeby dac mu album bo tak sie umowilysmy z dziewczynami z MFC i wtedy dowiedzialysmty sie ze koncerty zostaly odwolane.. wyobrazcie sobie nasze rozczarowanie i zdziwienie! :( dokladnie wszystko opowiemy po powrocie czyli jutro :) poniewaz nie mamy dzis noclegu (bo mialysmy byc na koncercie) a samolot dopiero jutro o 8 rano to poszwedamy sie troche po londynie.. :) strasznie strasznie zal nam agnieszki.. wiemy jak to boli.. do uslyszenia! buziaki :*

Link to comment
Share on other sites

HEJ!

siedzimy wlasnie w kafejce.. wracamy jutro rano. bylysmy 2 na koncercie - byl jak zwykle niesamowity!! mamy zdjecia i filmiki, stalysmy pod scena :D niestety mika zaraz po koncercie pojechal do domu wiec z wreczenia albumu nici - poczeka do lutego.. bo Mika nie odwolal tylko przelozyl koncerty wlasnie na luty !!! wczoraj bylysmy pod apollo po koncercie zeby dac mu album bo tak sie umowilysmy z dziewczynami z MFC i wtedy dowiedzialysmty sie ze koncerty zostaly odwolane.. wyobrazcie sobie nasze rozczarowanie i zdziwienie! :( dokladnie wszystko opowiemy po powrocie czyli jutro :) poniewaz nie mamy dzis noclegu (bo mialysmy byc na koncercie) a samolot dopiero jutro o 8 rano to poszwedamy sie troche po londynie.. :) strasznie strasznie zal nam agnieszki.. wiemy jak to boli.. do uslyszenia! buziaki :*

 

Miło słyszeć, że jesteście zadowolone! :huglove: Na początku strasznie się zmartwiłam tym wszystkim, ale przypomniałam sobie, że przecież miałyście okazję być na jednym koncercie (och, i stałyście pod sceną!!! to cudownie!), a potem dowiedziałam się, że MFC całkiem nieźle się bawiło w Londynie wczorajszego wieczoru :wink2:. Z tym większą niecierpliwością czekam na szczegółowe relacje!

Do usłyszenia! :original:

Link to comment
Share on other sites

..No dziewczęta..wróciłyśmy.

A więc.. niestety nie balowałyśmy z resztą MFC bo nie mialyśmy jak się z nimi skontaktować po niedzieli przekonane że spotkamy się w poniedziałek i wtorek :(

Ale jakoś nam czas minął.. przynajmniej pojeździłyśmy po Londynie autobusami w te i z powrotem.. :biggrin2:

Całe szczęście odwołanie koncertów nas nie załamało, bo od razu zaczełyśmy planować kolejną wyprawę na Luty. Robiłyśmy to tak entuzjastycznie i z takim zapałem że pewien uroczy Anglik w metrze podszedł do nas i stwierdził że bije od nas niesamowita radość i szczęście..że aż go tym zaraziłyśmy choć nawet nie wiedział o czym rozmawiamy.. niesamowite to było..

 

A co do niedzielnego koncertu..

Dumnie pod sceną reprezentowałyśmy Warszawę..

pc029225kopiawl1.jpg

 

Po koncercie Mika pojechał od razu do domu.. zdążyłyśmy cyknąć mu tylko dwie fotki dsc0048kopiaid3.jpg

 

dsc0049kopiauv0.jpg

 

 

ale potem wyszła do nas Cherise i nie zgadniecie jak zareagowała kiedy usłyszała że jesteśmy z Polski..

dsc0062kopiajv8.jpg

 

..powiedziała że lubi Polskę a my zdziwione zapytałyśmy : Naprawdę??

A ona na to że lubi zakupy u nas :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyście! :huglove::woot_jump: Chyba mnie też udzieliła się Wasza radość :biggrin2:. Cieszę się bardzo, że spędziłyście w Londynie taki cudowny czas i że będziecie miały możliwość pojechać tam znowu w lutym!

 

A Wasze zdjęcia oficjalnie należą już do moich ulubionych :biggrin2:. Lizak, Mika i Cherise (to takie miłe, że powiedziała, że lubi Polskę!)... :mf_lustslow: Dziękuję Wam baaardzo :flowers2:.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też , mnie też się wasza radość udzieliła :biggrin2: :biggrin2:

 

O matulu jestem taka szczęśliwa i wcale się temu anglikowi nie dziwie :naughty: To prawda że uszczęśliwia to co się lubi robić najbardziej :biggrin2:

 

Jak miło wiedziec że Cherise robi u nas zakupy i że lubi Polskę ..hmm może napomknie Mice coś o Polsce było by super xD:roftl:

 

Jak mineło zwiedzanie Londynu ? xD

 

A teraz do łużek marsz wszak trza to odespać xD

 

Pozdrawiam serdecznie xD

Link to comment
Share on other sites

Cieszymy się bardzo że się podobają fotki.. jeszcze jedna :naughty:

mikahotnq8.jpg

Niedługo pojawi się reszta :biggrin2:

 

A tutaj narazie dwa nie zbyt dobrej jakości filmiki :

 

Love Today Drums :biggrin2:

HMDYLM

 

PS. Hehe nie wiem czy mi się zdaje ale on tak jakby patrzył w waszą stronę :roftl: a i jeszcze jedno czy mi się wydaje czy on przybrał mase mięśniową :blush-anim-cl: nie to żebym się wpatrywała w jego pół nagie zdjęcia hehe wiecie :wink2:

Link to comment
Share on other sites

PS. Hehe nie wiem czy mi się zdaje ale on tak jakby patrzył w waszą stronę :roftl: a i jeszcze jedno czy mi się wydaje czy on przybrał mase mięśniową :blush-anim-cl: nie to żebym się wpatrywała w jego pół nagie zdjęcia hehe wiecie :wink2:

 

hehe..my się wpatrujemy jak najbardziej:naughty:

patrzył w naszą stronę bo akurat szedł dać pałeczki ludziom.. jak na złość jedna z nas robiła zdjęcia druga kręciła filmik.. dostał gość obok :annoyed_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam zdjęcia - cudowne (Micasmic Liiive :biggrin2:. Może to zbyt oczywiste pytanie, ale czy studiujecie na ASP?)! :wub2: Filmy przejrzę w wolnej chwili, bo na razie mam masę pracy... Już nie mogę się doczekać! :biggrin2: Dziękuję Wam bardzo!

 

Dobranoc, dziewczyny, kolorowych snów! :huglove:

 

PS Teraz Mika już nie ma wyjścia, musi przyjechać do Warszawy :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

hej wszystkim.. kamiva, swietne zdjecia! i filmiki, moje ulubione love today.. love today z berlina nigdy nie ujrzy swiatla dziennego.. calkiem M. zagluszylam i w ogole go nie slychac.. co nawiasem mowiac uwazam za niezle osiagniecie, w koncu facet ma prawie cztery oktawy.. anyway, dzieki za linki! a jesli chodzi o londyn.. troche sobie trzeciego poplakalam a nastepnego dnia doszlam do wniosku ze nie jest tak zle, lepiej byc w londynie zamiast siedziec na nudnych wykladach z historii jezyka. pojechalam zobaczyc i podpisac sie na abbey road i spotkalam smiesznych azjatow. bylo ich czterech wiec trzech zaangazowalam do zdjecia na pasach. prawie jak the beatles. prawie robi ogromna roznice.. pozwiedzalam, kupilam troche ciuchow i prezentow gwiazdkowych. tak wiec wypad ogolnie nie byl najgorszy i z kazdym dniem plakalam coraz mniej :] najgorsze, ze ze nie moge byc w londynie 25 i 26.. ale ale.. moze uda mi sie oddac bilety. i moze wtedy kupie ten na 28. a ze to bedzie jeden koncert a nie dwa nie bede musiala wydawac na nocleg i bedzie mnie stac na lot.. moze.. w kazdym razie, ciesze sie, ze mialyscie tylko w polowie takiego pecha jak ja, pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za linki :]

Link to comment
Share on other sites

Hello Polish-people! Just invading your lovely thread to ask to to vote for Grace Kelly as best UK-song of 2007. You can use my signature-link. You can vote as often as you like, after voting close the window, wait a few minutes and then you can vote again. Thanks!:punk:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy