Jump to content

The Israeli Thread

Killer Queen

Recommended Posts

אוי גמאני לא שמתי לב שכתוב שם mika!

חחח גדול.

אממ ת'רד כעיקרון זה לא ממש חוט.. כאילו' date=' כן.. ת'רד זה יותר 'סיב', הייתי אומרת.

וסיבים מקשרים אחד בין השני, אז כן, זה בא פה במשמעות של קשר.. לא יודעת ><

אהבתי את הניטים!! אני אוהבת את כל האפנה של זה עכשיו.[/quote']

ניטים זה הדברים הקטנטנים האלו שכתבתי איתם מיקה? אמא שלי הוציאה את זה מאיזו שמלה שלה ולא הסכמתי לה לזרוק, אני שומרת פייטים וחרוזים ודברים כאלו מדברים ישנים ומכינה איתם תמיד ברכות xd

אני מבינה אותך.. פעם אמא שלי קנתה צעיף עם מלאמלאמלא כדורי פרווה קטנים כאלה שממש אבל ממש מזכירים את הצמרורים מהארי פוטר, והיא ישבה והוציאה אותם אחד אחד... אחחח מתתי עליהם. הייתי עושה להם מקלחות וזה (הייתי בת איזה.. אני יודעת, 9?) והם נראו כמו גושי פרווה רטובים כאלה חחחחחחחח. אין כמו על הדמיון שלפני תיכון.

אני מבינה אותך.. פעם אמא שלי קנתה צעיף עם מלאמלאמלא כדורי פרווה קטנים כאלה שממש אבל ממש מזכירים את הצמרורים מהארי פוטר' date=' והיא ישבה והוציאה אותם אחד אחד... אחחח מתתי עליהם. הייתי עושה להם מקלחות וזה (הייתי בת איזה.. אני יודעת, 9?) והם נראו כמו גושי פרווה רטובים כאלה חחחחחחחח. אין כמו על הדמיון שלפני תיכון.[/quote']

הווו הצמרורים מהארי פוטר!!!

לא מרטיבים פרווה. בחיים. לעולם. אומרת אחת עם האובססיה הכי ענקית לבובות פרווה, ישלי איזה 35+ דובים בחדר, הכנתי להם פינה משלהם עם קופסאות נעליים שאספתי במשך השנים וכיסיתי בסדין ישן והם יושבים על זה כביכול xd

אני לא מאמינה שמיקה עשה קעקוע :(

אני בהלם :shocked:

הייתי בטוחה שמדובר באיזו חיית מחמד כי הוא כתב "חבר חדש" ופתאום אני פותחת ו- :shocked:

ומה זה בכלל הדמות הזאת?! נראה כמו התנועה של היטלר :naughty:

:blink:

אני בהלם :shocked:

הייתי בטוחה שמדובר באיזו חיית מחמד כי הוא כתב "חבר חדש" ופתאום אני פותחת ו- :shocked:

ומה זה בכלל הדמות הזאת?! נראה כמו התנועה של היטלר :naughty:

:blink:

אומגאד זה מה שאמרתי למתן!!!

שזה נראה כמו הצדעה של היטלר או הסימן ממשחקי הרעב... הוא אמר לי שזו ילדה שעף לה הבלון.

אומגאד זה מה שאמרתי למתן!!!

שזה נראה כמו הצדעה של היטלר או הסימן ממשחקי הרעב... הוא אמר לי שזו ילדה שעף לה הבלון.

חחחח כן עכשיו גם הבנתי מהם... אוקי אבל למה בצוואר לכל הרוחות...? ומה הוא רוצה להגיד בקעקוע הזה?! חחח

טוב אני מבולבלת ומתה מעייפות, אני הולכת לישון:aah:

מקווה לקום מחר בבוקר ולשמוע שזה היה בצחוק

ד"א גם פה אמרו שזה מזכיר להם "תנועה מעליבה" חחח כלומר היטלר.... איך אני רואה ישראלים יורדים עליו עכשיו :naughty:

חחחח כן עכשיו גם הבנתי מהם... אוקי אבל למה בצוואר לכל הרוחות...? ומה הוא רוצה להגיד בקעקוע הזה?! חחח

טוב אני מבולבלת ומתה מעייפות, אני הולכת לישון:aah:

מקווה לקום מחר בבוקר ולשמוע שזה היה בצחוק

ד"א גם פה אמרו שזה מזכיר להם "תנועה מעליבה" חחח כלומר היטלר.... איך אני רואה ישראלים יורדים עליו עכשיו :naughty:

לילה טוב :$

ורגע זו באמת ילדה שעף לה הבלון?! כן מה אני לא אוהבת את התנועה הזו :(

לא מספיק הוא עושה קעקוע, זה גם מכוער!

לילה טוב :$

ורגע זו באמת ילדה שעף לה הבלון?! כן מה אני לא אוהבת את התנועה הזו :(

לא מספיק הוא עושה קעקוע, זה גם מכוער!

הייתי ממש בשוק כשראיתי את הקעקוע, לדעתי זה בכלל לא מתאים לו באופן כללי וגם הקעקוע עצמו לא מובן והמיקום שלו ממש לא קשור...:blink:

אם זה ילדה שעף לה הבלון אז אולי כדאי להוסיף גם את הבלון שזה יהיה לפחות ברור...

בכל מקרה אני עדיין מקווה שזה לא אמיתי...

הייתי ממש בשוק כשראיתי את הקעקוע, לדעתי זה בכלל לא מתאים לו באופן כללי וגם הקעקוע עצמו לא מובן והמיקום שלו ממש לא קשור...:blink:

אם זה ילדה שעף לה הבלון אז אולי כדאי להוסיף גם את הבלון שזה יהיה לפחות ברור...

בכל מקרה אני עדיין מקווה שזה לא אמיתי...

זה מתחיל מקעקוע קטן, נמשך לעוד אחד קטן לא מזיק, ואז הקטנטנים הופכים להיות גלויים יותר ויותר... ומבלי שנשים לב הוא יהפוך לקיר גרפיטי ענק :'(

זה מתחיל מקעקוע קטן, נמשך לעוד אחד קטן לא מזיק, ואז הקטנטנים הופכים להיות גלויים יותר ויותר... ומבלי שנשים לב הוא יהפוך לקיר גרפיטי ענק :'(

לא נראה לי שזה יקרה, בכל מקרה אני מאמינה שמיקה לא כזה...

בגלל זה אני די הופתעתי לראות אותו עם קעקוע ועוד על הצוואר, אבל עכשיו זה לא נראה לי כזה נורא, אני חושבת אם זה היה באזור אחר ועם בלון, אז זה יכל להיות באמת יפה...

לא נראה לי שזה יקרה, בכל מקרה אני מאמינה שמיקה לא כזה...

בגלל זה אני די הופתעתי לראות אותו עם קעקוע ועוד על הצוואר, אבל עכשיו זה לא נראה לי כזה נורא, אני חושבת אם זה היה באזור אחר ועם בלון, אז זה יכל להיות באמת יפה...

כן גם אני... המיקום באמת מוזר.

אבל האמת אני יותר ויותר חושבת שזה לא קעקוע אמיתי....

א. אין אדום מסביב

ב. אין מצב שהאדום עבר כי לפני כמה ימים הוא הופיע בצרפת ולא היה שום קעקוע

ג. זה לא עטוף בניילון כזה או אחר....

ד. אפשר להזמין קעקוע זמני כזה בדיוק

ה. השיער שלו ממש יפה שם ומסודר, כאילו הוא הרגע הצטלם, אז אולי בשביל זה הקעקוע המזוייף (סוואץ' אולי?)

ו. מיקה לא טיפוס כזה :aah:

Edited by lollipop161

א. אין אדום מסביב

ה. השיער שלו ממש יפה שם ומסודר, כאילו הוא הרגע הצטלם, אז אולי בשביל זה הקעקוע המזוייף (סוואץ' אולי?)

מסכימה לגמרי עם כל הסעיפים, לדעתי זה באמת לפוטושוט אולי סוואץ' או עוד משהו ולשם כך הקעקוע,

...אני רק אומרת שגם אם בסוף זה מתברר כאמיתי למרות שממש לא נראה לי, בגדול זה לא כזה נורא

א. אין אדום מסביב

אני הכי מקווה שאת צודקת. אבל תמר (אהמאהמ יא הורסת חיים) עידכנה אותי שהוא שותה ומעשן אז אני עם רצון למות xd

יש לו גם קעקוע לב אדום.. לא?

יש למיקה קעקועים?! 00

אני הכי מקווה שאת צודקת. אבל תמר (אהמאהמ יא הורסת חיים) עידכנה אותי שהוא שותה ומעשן אז אני עם רצון למות xd

יש למיקה קעקועים?! 00

מה זה שותה, סתם כשהוא יוצא עם חברים לבר או משהו, כמו הרוב חחח זה לא משהו מיוחד, ואין בזה כל רע... ובקשר לעישון, הוא מתישהוא אמר שהוא מעשן סיגר אבל זה קורה לעיתים רחוקות.... לא מהאלה שמעשנים 2 חפיסות סיגריות ביום (הייתי מעדיפה שלא ייעשן גם סיגר, כן?)

אבל הוא אדם מבוגר, הוא יכול לעשות מה שבא לו... כנ"ל עם הקעקועים

ואין למיקה קעקועים!!!!!:doh:

מה זה שותה, סתם כשהוא יוצא עם חברים לבר או משהו, כמו הרוב חחח זה לא משהו מיוחד, ואין בזה כל רע... ובקשר לעישון, הוא מתישהוא אמר שהוא מעשן סיגר אבל זה קורה לעיתים רחוקות.... לא מהאלה שמעשנים 2 חפיסות סיגריות ביום (הייתי מעדיפה שלא ייעשן גם סיגר, כן?)

אבל הוא אדם מבוגר, הוא יכול לעשות מה שבא לו... כנ"ל עם הקעקועים

ואין למיקה קעקועים!!!!!:doh:

אבל אבל אבל... הוא אמור להיות המודל לחיקוי :(

קבלי תיקון' date=' נתלי!!

חח ומישל הפעם זה בטוח מדבקה:

zazmwnioj52y.png

נראלי קיבלתי כזה פעם מצ׳יטוס! חחחח

זה לא נחשב:mf_rosetinted:

ומישל, תביאי את מתן לפורום... עוד ישראלי לחבורה :wink2:

הצעתי לו כבר כמה פעמים הוא טוען שאין לו כוח לפורומים חחח (הכרנו בפורום הארי פוטר... הרומנטיקה)

אבל אבל אבל... הוא אמור להיות המודל לחיקוי :(

נראלי קיבלתי כזה פעם מצ׳יטוס! חחחח

הצעתי לו כבר כמה פעמים הוא טוען שאין לו כוח לפורומים חחח (הכרנו בפורום הארי פוטר... הרומנטיקה)

חיקוי שאפשר הכל במידה מבלי שזה ישתלט לך על החיים חח :wink2:

חיקוי שאפשר הכל במידה מבלי שזה ישתלט לך על החיים חח :wink2:

נהה בחיים לא אגע בדברים האלו XD

הצעתי למתנצ׳ את המשתמש הישן שלי שגיליתי סופסוף את סיסמתו... הוא סירב בנימוס, אני מאמינה שזה לא קשור לזה שהמשתמש הוא unicorn. :naughty:

נהה בחיים לא אגע בדברים האלו XD

הצעתי למתנצ׳ את המשתמש הישן שלי שגיליתי סופסוף את סיסמתו... הוא סירב בנימוס, אני מאמינה שזה לא קשור לזה שהמשתמש הוא unicorn. :naughty:

חחחחחחחחח :naughty:

נו שיבוא סעמקקק!!! עוד שרשור היכרות, עוד כבוד לישראל חחח

גם אני בחיים לא אגע בסיגריה, לא מסוגלת אפילו להריח אחת ממרחק קילומטר.. (וגם שותה בקושי) אבל פסדר, מיקה אדם בוגר והוא עושה מה שבא לו חח

זה לא שהוא מסתובב עם סיגריה ביד, בחיים לא ראינו אותו עם אחת. אם לא היית שואלת לא היית יודעת :wink2:

הדבר היחיד זה שלא הייתי רוצה שיפריז עם זה בגלל הקול והבריאות שלו... אבל סומכת עליו שהוא יודע

חחחחחחחחח :naughty:

נו שיבוא סעמקקק!!! עוד שרשור היכרות, עוד כבוד לישראל חחח

גם אני בחיים לא אגע בסיגריה, לא מסוגלת אפילו להריח אחת ממרחק קילומטר.. (וגם שותה בקושי) אבל פסדר, מיקה אדם בוגר והוא עושה מה שבא לו חח

זה לא שהוא מסתובב עם סיגריה ביד, בחיים לא ראינו אותו עם אחת. אם לא היית שואלת לא היית יודעת :wink2:

הדבר היחיד זה שלא הייתי רוצה שיפריז עם זה בגלל הקול והבריאות שלו... אבל סומכת עליו שהוא יודע

כן אז אני מניחה שזה בסדר, איכשהו... אני פשוט אכחיש ואחיה בשלווה!!

היום (לפני 00:00) היינו שלוש שנים ושלוש חודשים יחד *~*