Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

a pénzt rögtön leveszik, de egyéb költség nincs rajta.. Mindjárt megnézem a MS-on, hogy mi lehet a gond:wink2:

 

 

 

 

A SFS-ból nekem speciel 2 van, mert Berlinben megvettem, mielőtt megérkezett volna haza is. Ha ráér, akár egyszer majd tőlem is megveheted. Pontosan nem döntöttem még el, hogy mit is akarok vele...:biggrin2:

 

Kettő is haha!? :roftl: Oké, még az is lehet hogy megveszem ha nincs rá szükséged,vagy nem másnak adod oda! :biggrin2:

 

 

Meg akkor úgy tűnik hogy utána kéne néznem mi a módja a dombornyomott kártyarendelésnek. :original:

 

Nah most tényleg megyek és alszok, hnap jövök, és jóéjt! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Netről rendelni, ha jól tudom (de Suzie javíts ki, ha tévedek), csak dombornyomott kártyával lehet pont ilyen biztonsági okok miatt, mint amiket említettél...

Jólvan kérdezd, aztán majd szólj, mit tudtál meg! :)

 

Én normál Mastercard-dal is szoktam - teljesen jól múködik:wink2:

 

Igenigen...az meg is van, viszont mastercardhoz kér még vmi mást is amiről fogalmam nincs....

 

Megnéztem, a MAstercardhoz is ugyanazok az infók kellenek, mint a VISÁhoz. A kártyaszámot egybe kell írni, szünet nélkül.

A MAestro esetén kér ISSUE számot ( ez nem tudom, milyen kártyaszám), illetve itt nem a lejárati időt, hanem az érvényesség kezdetét kérdezi.

Link to comment
Share on other sites

Az albumról röviden:

 

A nemzetközi kiadványon 12 szám lesz (gondolom, nálunk is)

 

A dupla CD-n szerepel a Loverboy és a másik CD-n a Sadlers Wells koncert teljes egészében.

 

Nem tudom, nálunk kapható lesz-e, de tuti biztos olcsóbb a netről rendelni, mint horribilis összeget kifizetni egy magyar boltban.

 

Még nem tudom, hol rendelem meg. Ha véletlen Angliába kellene mennem addig, akkor inkább személyesen

 

Ezen kívül további kiadványok

 

- Dedikált album - 2500 példányban a play.com-on rendelhető, de magyar címre nem szállítanak (ha engem krdeztek, egy személyes aláírás százszor többet ér)

 

- US dupla CD van hozzá valami Making of WAG film is - de szerintem kb az, ami a Youtube-on is szerepel

 

- Japán CD - ez is biztos nagyon izgis egy gyűjtőnek, nem tudom, pontosan miben különbözik a többitől

 

Az előre megjelent albumot is leghamarabb szept 21-én kapja meg mindenki

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem, a MAstercardhoz is ugyanazok az infók kellenek, mint a VISÁhoz. A kártyaszámot egybe kell írni, szünet nélkül.

A Maestro esetén kér ISSUE számot ( ez nem tudom, milyen kártyaszám), illetve itt nem a lejárati időt, hanem az érvényesség kezdetét kérdezi.

 

Nah ezaz....nekem ilyenem van...bocsi késő volt már összekevertem a maestro-t a mastercarddal...így néz ki a kártyám: http://www.erstebank.hu/pic/kartya_lak_maestro.jpg

Ezért nem tudtam hogy mi van, mert vannak rajta számok mindenfelé.....pfff

Link to comment
Share on other sites

 

Nah ezaz....nekem ilyenem van...bocsi késő volt már összekevertem a maestro-t a mastercarddal...így néz ki a kártyám: http://www.erstebank.hu/pic/kartya_lak_maestro.jpg

Ezért nem tudtam hogy mi van, mert vannak rajta számok mindenfelé.....pfff

 

Őszintén szólva nem tudom :dunno:

Kölcsönkértem egy ilyet itt az irodában, de azon nincs semmiféle issue szám jelölve. Lehet, hogy ez a típus nem is alkalmas internetes vásárlásra?

Szerintem legegyszerűbb felhívni a banki ügyfélszolgálatot:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Őszintén szólva nem tudom :dunno:

Kölcsönkértem egy ilyet itt az irodában, de azon nincs semmiféle issue szám jelölve. Lehet, hogy ez a típus nem is alkalmas internetes vásárlásra?

Szerintem legegyszerűbb felhívni a banki ügyfélszolgálatot:wink2:

 

Igen igen, már néztem is az erste honlapját, van egy olyan kártyatípus ami kifejezetten netes vásárlásra van kifejlesztve, úgyhogy majd megkérdezem hogy mi a módja annak hogy kapjak egyet....nemtom hogy lehet-e ugyanehez a számlához is kérni, vagy újat kell nyitni,de majd megérdeklődöm. Azért köszi szépen! :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

nemhiszem el!ezt muszá megnézn:roftl::roftl:

1.http://www.youtube.com/watch?v=75YJU5qE0U4

2.http://www.youtube.com/watch?v=TiioqqYO2og&feature=related

3.http://www.youtube.com/watch?v=lmngEd3FSVo&feature=channel

ez annyyiirraaaaaaaaa.....:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

 

háááát igeeen ez tényleg ANNYIRA JÓÓÓ! :teehee::roftl: nem bírok már várni a CD-re!! Csak hát mostanában nincs időm MFCzni szinte soha ezért nem írok ide...

 

És amúgy én épp most rendeltem meg a Deluxe változatos CD-t a hmv.com-ról (mert ott 152 forinttal olcsóbb mind az MS-en, ha a szállítási költséget is vesszük :aah: ) remélem gyorsan megjön!:teehee: ^^ és én mondjuk imádok neten rendelni, nekem se volt még soha bajom. :D

Edited by Dorii
Link to comment
Share on other sites

Jaaa és Zsina figyeld mit találtam a neten:

1:06-nál Mika a te rajzodat nézi pont!:blink::roftl: Tényleg ha már az MFC yearbook-nál tartunk, akkor valaki tud nekem segíteni, hogy hogyan lehet belekerülni? :blush-anim-cl: Mert rajzolni ugyan nem tudok szépen, de Photoshopozni igen :naughty: És háát ha lehet bele digitális dolgokat is küldeni (mármint úgy értve, hogy amit gépen csináltam, de persze ki tudnám nyomtatni) akkor szívesen benne lennék én is... :)

 

 

Ééés még 1 fontos dolog. Szóval úgy gondolom, hogy nekünk magyar rajongóknak naggyon össze kell tartani.:thumb_yello: És hát nem ártana találkozni egyszer! :biggrin2: Én szívesen megszervezném ezt :blush-anim-cl:, csak hát meg kéne beszélni a helyszínt meg az időpontot! :) Persze tudom, hogy sokan nem Pestiek, de szerintem mégiscsak itt kéne találkozni, mert azt legalább mindenki könnyen megtalálja!:naughty: Szóval ha nektek is tetszik a találkozás ötlete, akkor egyeztessünk! Írja meg mindenki a véleményét, meg, hogy mennyire megoldható az, hogy Pesten legyen a nagy fantalálkozó. :)

Link to comment
Share on other sites

Jaaa és Zsina figyeld mit találtam a neten:
1:06-nál Mika a te rajzodat nézi pont!:blink::roftl: Tényleg ha már az MFC yearbook-nál tartunk, akkor valaki tud nekem segíteni, hogy hogyan lehet belekerülni? :blush-animcl: Mert rajzolni ugyan nem tudok szépen, de Photoshopozni igen :naughty: És háát ha lehet bele digitális dolgokat is küldeni (mármint úgy értve, hogy amit gépen csináltam, de persze ki tudnám nyomtatni) akkor szívesen benne lennék én is... :)

 

 

Ééés még 1 fontos dolog. Szóval úgy gondolom, hogy nekünk magyar rajongóknak naggyon össze kell tartani.:thumb_yello: És hát nem ártana találkozni egyszer! :biggrin2: Én szívesen megszervezném ezt :blush-anim-cl:, csak hát meg kéne beszélni a helyszínt meg az időpontot! :) Persze tudom, hogy sokan nem Pestiek, de szerintem mégiscsak itt kéne találkozni, mert azt legalább mindenki könnyen megtalálja!:naughty: Szóval ha nektek is tetszik a találkozás ötlete, akkor egyeztessünk! Írja meg mindenki a véleményét, meg, hogy mennyire megoldható az, hogy Pesten legyen a nagy fantalálkozó. :)

 

Szia!

 

Igen igen, láttam már a videót,elmodhatalan érzés volt amikor megláttam hoyg azt mondja rá hogy "Jeeeesus" ..:biggrin2:

 

Benne vagyok a találkában, még pestben is ,sztem az a 'legegyszerűbb'.

 

MFC yearbookra jelentkezés....Chat about Mika-kikeresed a thread-et (sticky-ben van, ami azt jelenti hogy ott legfelül) és bemész, elolvasod az első oldalt, mert ott van hogy milyen szekciókra lehet jelentkezni!

Az ART részlegbe legjobb tudomásom szerint csak a traditional art jöhet, tehát digitális,photoshop művek nem, már legalábbis olyan nem amin Mika rajta van, copyright-ok miatt. De sztem ha te csinálsz Mikáról egy izét....akármit amin nem egy photshootból vagy egyéb képből beillesztett Mika van, pl.: te rajzolod meg....akkor az elfogadható! De mindenképp meg kell kérdezni!

Egyébként meg van olyan rész hogy : layout

Ide még mindig keresünk embereket, az a lényeg hogy a könyv szekcióit, lapok háttereit kell megdizájnolni.

Én vagyok az új feliratkozásokért a felelős, úgyhogy engem mindig megtalálsz a threaden, ha valami nem megy angolul segítek magyarul is, meg le is tudok fordítani kérdést esetleg, már ha van!

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Igen igen, láttam már a videót,elmodhatalan érzés volt amikor megláttam hoyg azt mondja rá hogy "Jeeeesus" ..:biggrin2:

 

Benne vagyok a találkában, még pestben is ,sztem az a 'legegyszerűbb'.

 

MFC yearbookra jelentkezés....Chat about Mika-kikeresed a thread-et (sticky-ben van, ami azt jelenti hogy ott legfelül) és bemész, elolvasod az első oldalt, mert ott van hogy milyen szekciókra lehet jelentkezni!

Az ART részlegbe legjobb tudomásom szerint csak a traditional art jöhet, tehát digitális,photoshop művek nem, már legalábbis olyan nem amin Mika rajta van, copyright-ok miatt. De sztem ha te csinálsz Mikáról egy izét....akármit amin nem egy photshootból vagy egyéb képből beillesztett Mika van, pl.: te rajzolod meg....akkor az elfogadható! De mindenképp meg kell kérdezni!

Egyébként meg van olyan rész hogy : layout

Ide még mindig keresünk embereket, az a lényeg hogy a könyv szekcióit, lapok háttereit kell megdizájnolni.

Én vagyok az új feliratkozásokért a felelős, úgyhogy engem mindig megtalálsz a threaden, ha valami nem megy angolul segítek magyarul is, meg le is tudok fordítani kérdést esetleg, már ha van!

:thumb_yello:

 

Hát igen, gondolom, hogy csodás érzés lehetett! :)

 

ééés nagyon örülök, hogy benne vagy a taliban! :biggrin2: Várom a többiek válaszát is! Amúgy én arra gondoltam, hogy helyszínnek lehetne a Nyugati vagy a Keleti, hogy a vidékieknek is könnyű legyen, de igazából szerintem mind1, hogy Pesten belül hol van, csak olyan helyen legyen, ahova könnyű eljutni tömegközlekedéssel meg kocsival is és ahol van valami hely ahova be lehet ülni dumálni (pl. Meki :P)

 

éééés hát megpróbálkoztam elolvasni az évkönyv leírását az első oldalon, de hát nem mondanám, hogy sikerült is:aah: mert hát az angolom tényleg nem túl jó... de mondjuk, hogyha nem lehet fényképből kivágni tényleg a jogdíjak miatt, akkor mind1 is, mert rajzolni nem tudok (leragadtam a pálcikaember szinten kb. :naughty:) és hát a layoutos dolog meg már bonyolultabb, ahhoz sok egyeztetés kéne, a méretek meg felbontás szempontjából és az nehezen megoldható, ugyebár a rossz angolom miatt... :(

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én nem olvasok magazinokat, de ha esetleg valaki tud jelentősebb cikkről / interjúról magyar újságokban, majd írjátok meg.

 

Nem mintha bármi eredeti interjúra számítanék, de a román Glamour-ban például most jelent megy egy interjú, rossz fordításban. Hasonló nálunk is felbukkanhat.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én nem olvasok magazinokat, de ha esetleg valaki tud jelentősebb cikkről / interjúról magyar újságokban, majd írjátok meg.

 

Nem mintha bármi eredeti interjúra számítanék, de a román Glamour-ban például most jelent megy egy interjú, rossz fordításban. Hasonló nálunk is felbukkanhat.

 

örülnék neki,még egy szar fordításnak is, és majd mindenképp írok ha látok valamit! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Aki esetleg nem látta, íme a turné dátumok:

 

12 Mar - Antwerp, Sportpaleis

13 Mar - Amsterdam, Heineken Hall

15 Mar - Copenhagen, KB Hallen

17 Mar - Oslo, Spektrum

18 Mar - Stockholm, Annexet

20 Mar - Dusseldorf, Philipshalle

21 Mar - Frankfurt, Jahrhunderthalle

23 Mar - Hamburg, Color Line Arena

24 Mar - Berlin, Columbia Halle

26 Mar - Leipzig, Haus Auensee

27 Mar - Munich, Zenith

29 Mar - Vienna, Gasometer

30 Mar - Stuttgart, Schleyerhalle

1 Apr - Basel, St. Jakobshalle

2 Apr - Lux, Rockhall

16 Apr - Lisbon, Coliseum

18 Apr - Barcelona, Palau Sant Jordi

19 Apr - Madrid, Palacios Deportes

21 Apr - Milan, Mediolanum Forum

23 Apr - Marseille, Le Dome

24 Apr - Lyon, Halle Tony Garnier

26 Apr - Paris, Bercy

29 Apr - Nantes, Zenith

30 Apr - Toulouse, Zenith

1 May - Nice, Palais Nikaia

3 May - Strasbourg, Zenith

 

 

A jegyeket hétfőn, szeptember 28-án reggel 9-től kezdik árulni a Mikasounds-on keresztül

Link to comment
Share on other sites

1.uhh...

2.Sziasztok!

3.elkezdem...szóóóóval mindenkééppeen nagyonmuszáj benne lennem a yearbookban,csak nemtudom hogy hogy merthát a rajztudásom eléggé gyatra az angollal még elboldogulok.öööö...Dórival beszéltem benne lennék a találkozóban of course...éshát mivel én a belváros legközepén lakom ezért tökéletes a keleti-nyugati :P

aztááán láttam Mikáról cikket magyar újságban(hozzáteszem borzalas forditással),és mindennap magammal hordtam amig egyszer drágajó desanyám kimosta a pulcsimat...éshát szegénykének annyi lett...aaz albumról szülinapomra azt kértem természetesen megy koncertjegyet csak nemtudom h hova...melyik állomás van a legközelebb?

de ez gonoszság tényleg...Madonna bezzeg eljött hozzánk...hmm...na hát ennyit akartam nagyjából!!

na szép szeptembert minden MFCs -nek:)

Link to comment
Share on other sites

1.uhh...

2.Sziasztok!

3.elkezdem...szóóóóval mindenkééppeen nagyonmuszáj benne lennem a yearbookban,csak nemtudom hogy hogy merthát a rajztudásom eléggé gyatra az angollal még elboldogulok.öööö...Dórival beszéltem benne lennék a találkozóban of course...éshát mivel én a belváros legközepén lakom ezért tökéletes a keleti-nyugati :P

aztááán láttam Mikáról cikket magyar újságban(hozzáteszem borzalas forditással),és mindennap magammal hordtam amig egyszer drágajó desanyám kimosta a pulcsimat...éshát szegénykének annyi lett...aaz albumról szülinapomra azt kértem természetesen megy koncertjegyet csak nemtudom h hova...melyik állomás van a legközelebb?

de ez gonoszság tényleg...Madonna bezzeg eljött hozzánk...hmm...na hát ennyit akartam nagyjából!!

na szép szeptembert minden MFCs -nek:)

 

egy lényeges dolog kmaradt...melyik újságban?

ha megnem tudsz rajzolni akkor is lehet, mondtam, viszont csak képet és egy kisi nfót tudsz feltölteni magaról, persze angolul. de pl tök egyszerű az autographs szekció, oda a We are golden címet kell szépen leírni a magad stílusában a saját nyelveden. sztem magyar feliratkozó oda még nincs is ,de nem emlékszem potosan....poetry is van, költesz vmit aztán beteszik....

 

Bécs van a legközelebb, ami ugye Vienna. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

egy lényeges dolog kmaradt...melyik újságban?

ha megnem tudsz rajzolni akkor is lehet, mondtam, viszont csak képet és egy kisi nfót tudsz feltölteni magaról, persze angolul. de pl tök egyszerű az autographs szekció, oda a We are golden címet kell szépen leírni a magad stílusában a saját nyelveden. sztem magyar feliratkozó oda még nincs is ,de nem emlékszem potosan....poetry is van, költesz vmit aztán beteszik....

 

Bécs van a legközelebb, ami ugye Vienna. :thumb_yello:

 

a BRAVO-ban jelent meg róla a cikk de kb 2008 nyarán...xD

naa az az autographs nem hangzik rosszul...és ha irok a csajnak e-mailt akkor irjam meg neki h melyik szekcióba akarok feliratkozni??(hát igen...bocs egy kicsit sötét vagok :P)

hiiiiiiiiiip Béécs???ooh kössz azért szótárt használni luxus...:D

ésésésés még valami...vmelyikőtök jönne?

Link to comment
Share on other sites

a BRAVO-ban jelent meg róla a cikk de kb 2008 nyarán...xD

naa az az autographs nem hangzik rosszul...és ha irok a csajnak e-mailt akkor irjam meg neki h melyik szekcióba akarok feliratkozni??(hát igen...bocs egy kicsit sötét vagok :P)

hiiiiiiiiiip Béécs???ooh kössz azért szótárt használni luxus...:D

ésésésés még valami...vmelyikőtök jönne?

 

nekem csak szereznem kell vmi kártyát hogy elővételben megvehessem a jegyet MS-en nehogy elfogyjon....de akarok, nagyon. kell.

nem, ne küldj neki ímélt, ímélt a kész cuccokkal kell küldeni, feliratkozni a thread-en kell...pl..."hello, i want to sign up for the autographs section"

Ekkor szépen felveszünk a listára és ha kész a rajzod akkor elküldöd beszkennelve, jó nagy méretben a megadott emailcímre a message-eddel meg a fotóddal magadról. ennyi. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!!

 

Tudna nekem valamelyikőtök segíteni, aki már rendelt vmit a Mikasounds-ról?

 

Nah mivel nem tudtam kártyát kérni, eddig még nem jött meg, az apáéról próbálkoznék rendelni....és hát neki mindenféle aggálya van merthogy ő is vett már dolgokat netről (visa elektronja van) és mindig bankszámlaszám volt megadva amire utalnia kellet, meg biztonsági kódját kérték, plusz még sms-t is kapott hogy biztos ő-e az....

Namármost ugye itt egyáltalán nem kérdez ilyeneket ez a MS rendszer, szóval aki rendelt az el tudná mondani hogy hogy működik ez az egész? Mert néztem a Help menüpontot de ott sem ír róla.....ez vmi olyasmi hogy csak azért kell hogy ellenőrizzék hogy él-e a számla, aztán meg majd kiküldenek egy csekket amikor megérkezik a jegy?

 

Igazán nem akarok tök hülyének tűnni,de nem akarom hogy elfogyjanak a jegyek...

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

nekem csak szereznem kell vmi kártyát hogy elővételben megvehessem a jegyet MS-en nehogy elfogyjon....de akarok, nagyon. kell.

nem, ne küldj neki ímélt, ímélt a kész cuccokkal kell küldeni, feliratkozni a thread-en kell...pl..."hello, i want to sign up for the autographs section"

Ekkor szépen felveszünk a listára és ha kész a rajzod akkor elküldöd beszkennelve, jó nagy méretben a megadott emailcímre a message-eddel meg a fotóddal magadról. ennyi. :thumb_yello:

 

jajjajjaaa jóóólvan köszi :P

hát igen csak kicsit vagyok sötét xD

 

aztááán muszáj elmennem a bécsi koncertreee...csak nincs bankkártyánk :S vagyisháát nekem van OTP-junior xD amivel kétlem h lehet fizetni...és nagyon nem szeretném h elfoggyanak a jegyeeek:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Jajj hááááááát én most olyan boldog vagyok! :biggrin2: Nah szóval most így tömörítve leírok mindent amit akarok! :aah:

1. A TBWKTM zseniális!!!!!:mf_lustslow::wub2::roftl::naughty: Egyszerűen leírhatatlanul csodálatos! (Ezt így fontos volt megjegyeznem...)

2. Én is eddig mindössze egy cikket láttam Mikáról magyar lapokban, de az is ősrégi, amúgy asszem a Popcornban volt és teljes hülyeség. (Berakták Mikának azt a képét, amin a haja hátra van fésülve és azt írták mellé, hogy újabban rövid hajjal hódit... -.-")

3. Én 1000000% hogy megyek a bécsi koncertre! :biggrin2: Utánanéztem mindennek és Bécsbe lehet venni ún. kiránduló vonatjegyet, ami írtó király! Mert ha megveszed ezt a jegyet (ami nem mellékesen csak 8000 Ft!) akkor elmehetsz Bécsbe és 4 napon belül bármikor vissza is jöhetsz, sőőőőt az első két napon korlátlanul ingyen utazhatsz a Bécsi villamos, metró és buszjáratokon is! És igen, mindez oda-vissza csak 31 euró (8.027 Ft :D)! Részeletekért katt ide: http://www.mav-start.hu/utazas/becs.php És háát szerintem ha "csoportosan" mennénk akkor ez érné meg legjobban, hacsak valakinek nincs kocsija. De visszafelé nem jön este már nagyon vonat, szóval akkor valószínűleg ott kéne aludnunk... Mondjuk nekem vannak rokonaim Bécsben, szóval ők szerintem tudnak segíteni valami nagyon olcsó szállásban (mert azt nem hinném, hogy hozzájuk beférünk), amiket én nézegettem a neten ilyen diákszállásokat ott is van 3 ágyas pl. már 31 eurótól. És hát a koncert jegy is csak 8000 körül van ugye az MS-on! Szóval szerintem meg lehet ezt oldani nagyon olcsón is!

4. Na és még ami fontos a fantalálkozó! Mert, hogy ugye főleg, hogyha együtt mennénk koncira, akkor előtte azért nem ártana megismerkedni kicsit! Tehát nem lenne rossz, hogyha elkezdenétek gondolkodni rajta, hogy kinek mikor és hol lenne akkor jó. Zsina és DuMika, annak örülök, hogy nektek jó a Pest, de ti többiek is írjatok már! :biggrin2: Mondjuk, holnap elvileg lesz időm és akkor én küldök személyesen levelet a magyar MFCseknek, a fantaliról meg a koncertről, mert lehet, hogy csak ide ebbe a threadba nem néztek be mostanság...

5. Éééés Zsina, jön a segítség! :D Ha a MS-en a rendelés nekem olyan volt mint bármelyik más webshopban. Tehát: megadod a kártyád meg a saját adataid meg minden és amikor rámész a vásárlás gombra, akkor az ő rendszerük rögtön leveszi a pénzt a kártyádról (nem kell aggódni, ezek profi rendszerek, annak az esélye, hogy többet vesz le kb. 1:10000000-hoz :D). És ezután max olyan két héten belül már hozni is szokták a cuccost. (Habár jegyet az MS-ról még nem rendeltem, szóval lehet, h e-ticket-et ad, azaz online jegyet, amit neked kell kinyomtatnod). Mondjuk és CIB-es Mastercard kártyával rendeltem asszem, de nem hiszem, hogy a Vistával máshogy lenne. Remélem tudtam segíteni! :)

 

 

Húúú na asszem mindent sikerült leírnom!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Egy kis update a jegyekkel kapcsolatban.

A Mikasounds máig elővételben árulta a jegyeket. Ezen elővételes jegyek egy része már elfogyott (így az összes francia, olasz, belga és luxemburgi koncertre), de mától a jegyek a normál jegyirodákban is kaphatóak az adott országban. Így például a francia koncertekre továbbra is lehet venni jegyeket, csak nem a Mikasounds-on keresztül.

 

A bécsi koncertre még lehet venni jegyet a Mikasounds-on keresztül, de ha 8 Euro-t spórolni szeretnétek (szállítási költség), akkor talán később itthon is meg tudjátok venni a jegyet - igaz, valószínűleg itt még több költséget raknak rá. Ezen kívűl Magic Numbers is csak a MS-on keresztül rendelt jegyekre jár.

 

A bécsi koncerttel kapcsolatban: egy normál retúrjegy a MÁV honlapja szerint 5900 Ft, ha jól emlékszem, és akár hajnalban, 5-6 óra körül is jön vissza vonat.

Link to comment
Share on other sites

őőőő!!!úgy néz ki h megyek bécsbe..

csak hogyha pl este 8-kor kezdődik a koncert akkor hányra kell kiérnem,ha az első 5 sorba be akarom magam paszirozni?meert lássukbe hogyazért ha a leghátsósorból kivetitőn nézni az azért nem akkora élmény :)...deee persze akkor is:aah:

na igen ééés a fantali...énénénénééén nagyon szivesen,de még koncert előtt kéne és akkor mehetünk együtt koncertezniiiii :teehee:

én benne vagyok csak aki nem pesti annak macerásabb :(

 

na mindegy!majd megoldjuk:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

nee...huhhh...

nézzétek mit találtam:http://magshopbc6dc48b743dc5d013b1abaebd2faed2.sellvia.nl/meerinfo.aspx?editie=23356

szerintetek ebből mi igaz?:(

 

jaa igen és ezt nyilatkozta:

"I've never ever labeled myself. But having said that, I've never limited my life. I've never limited who I sleep with. ... Call me whatever you want. Call me bisexual, if you need a term for me."

 

...?

Link to comment
Share on other sites

ja és mégegy...

 

Asked about being a role model for teenagers who assumed he was gay, Mika responded: "There are ways of being a role model without having to always having to establish yourself with a label. Let's say if you're a 16-year-old guy, and you're not sure about your sexuality, you should be as free as you want."

 

őőő...az utolsó mondat..."ha 16 éves vagy és nem vagy biztos a szexualitásodban olyan szabad lehetsz amilyen akarsz???????"

 

ok...16 éves korában nem volt benne biztos...OK!én megértem...de MOOOOST??már biztos benne?na mindegy gondoltam csak érdekességnek beteszem,de annyira nem izgat...nem mindegy,hogy egy csinos nőt látunk a karján vagy épp nem??:aah:

naaa mindegy :blink:

Link to comment
Share on other sites

nee...huhhh...

nézzétek mit találtam:http://magshopbc6dc48b743dc5d013b1abaebd2faed2.sellvia.nl/meerinfo.aspx?editie=23356

szerintetek ebből mi igaz?:(

 

kb, másfél hete fennvan már ez a riport az MFC-n....nem értem mi a probléma?

 

ja és mégegy...

 

Asked about being a role model for teenagers who assumed he was gay, Mika responded: "There are ways of being a role model without having to always having to establish yourself with a label. Let's say if you're a 16-year-old guy, and you're not sure about your sexuality, you should be as free as you want."

 

őőő...az utolsó mondat..."ha 16 éves vagy és nem vagy biztos a szexualitásodban olyan szabad lehetsz amilyen akarsz???????"

 

ok...16 éves korában nem volt benne biztos...OK!én megértem...de MOOOOST??már biztos benne?na mindegy gondoltam csak érdekességnek beteszem,de annyira nem izgat...nem mindegy,hogy egy csinos nőt látunk a karján vagy épp nem??:aah:

naaa mindegy :blink:

 

mi is olvastuk a riportot,mint kábé mindenki, szal sztem felesleges minden ilyet betenned,pláne ha nem izgat.....:bleh:

nah tényleg mindegy,nem megbántásból, csak én már eléggé unom hogy állandóan ez a téma....én akkor is Mikát hallgatnék ha amőbákhoz vonzódna. teljesen tökmindegy.

 

Edited by Zsina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy